web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC5_2015

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Roald Farestveit, Gunnar Knudsen
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 10.01.2015
 4  Dato 2: 11.01.2015
 5  Løp: Norges Cup 5, 2015
 6  Vér, temp: Snø, -3 grader, vindstille
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJ 2 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 47,04 1 ~~~
 9  500 m (1) 1 y K < 1
 10  500 m (1) 2 i KS 7 Rannei Skaali Arendal SK 48,23 1 12,61
 11  500 m (1) 2 y KJ 4 Thea Fløiten Sand IF 46,05 1 12,37
 12  500 m (1) 3 i KS 33 Frida van Megen Fana IL 44,31 1 12,35
 13  500 m (1) 3 y KS 19 Ellen Bjertnes Geithus IL 43,48 1 11,89
 14  500 m (1) 4 i KJS 26 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 45,14 1 11,96
 15  500 m (1) 4 y KJS 1 Else Merethe Omsland IF Fram 47,01 1 12,24
 16  500 m (1) 5 i KJS 28 Birgit Eide Gol IL 49,88 1 12,74
 17  500 m (1) 5 y KJS 3 Ida Sanderud Sand IF 46,36 1 12,69
 18  500 m (1) 6 i KJS 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 43,53 1 11,67
 19  500 m (1) 6 y KSS 8 Siri Moseng Reiersen Arendal SK 44,07 1 11,45
 20  500 m (1) 7 i KJS 31 Inga Anne Vasaasen Stange SK 44,53 1 11,83
 21  500 m (1) 7 y KSS 27 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL 42,82 1 11,60
 22  500 m (1) 1 i MJ 10 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 42,18 1 11,55
 23  500 m (1) 1 y MJ 39 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 41,00 1 10,93
 24  500 m (1) 2 i MJ 40 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 42,40 1 11,46
 25  500 m (1) 2 y MJ 17 Per Olav Aaserud Geithus IL 42,27 1 11,47
 26  500 m (1) 3 i MJ 38 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 41,39 1 11,47
 27  500 m (1) 3 y MS 13 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 39,80 1 10,99
 28  500 m (1) 4 i MS 32 Robin Nicolai Oppi Gruben Sand IF 40,11 1 10,90
 29  500 m (1) 4 y MJ 25 Kristian Aabakken Hamar IL 39,76 1 10,53
 30  500 m (1) 5 i MS 34 Sindre Henriksen Fana IL 38,92 1 10,73
 31  500 m (1) 5 y MS 11 Kristian Vårvik TSK 40,92 1 10,89
 32  500 m (1) 6 i MSS 9 Hans Arne Frodal SSK Toten 42,57 1 11,33
 33  500 m (1) 6 y M < 1
 34  500 m (1) 7 i MJS 29 Ole Henrik Haugen Gol IL 44,91 1 11,91
 35  500 m (1) 7 y MJS 37 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 48,03 1 12,63
 36  500 m (1) 8 i MJS 15 Vebjørn Njåtun Krøyer Asker SK 41,00 1 10,94
 37  500 m (1) 8 y MJS 36 Tommy Ruden Bakken Jevnaker IF 40,18 1 10,85
 38  500 m (1) 9 i MJS 12 Kristian G. Ulekleiv Gjøvik SK 41,57 1 11,29
 39  500 m (1) 9 y MJS 24 Leif Marius Ovli Hamar IL DQ 1
 40  500 m (1) 10 i MJS 6 Kristian Solland Reinton Hol IL 57,49 1 19,26
 41  500 m (1) 10 y MJS 35 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 42,38 1 11,03
 42  500 m (1) 11 i MJS 18 Christer Skuterud Geithus IL 39,50 1 10,75
 43  500 m (1) 11 y MSS 22 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 38,55 1 10,67
 44  500 m (1) 12 i MJS 5 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,85 1 10,35
 45  500 m (1) 12 y MJS 21 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 40,40 1 11,08
 46  500 m (1) 13 i MSS 14 Henrik Hvesser Asker SK 39,42 1 10,61
 47  500 m (1) 13 y MSS 20 Fredrik Nybråten Geithus IL 39,20 1 10,68
 48  500 m (2) 1 i KJS 1 Else Merethe Omsland IF Fram 46,73 4 12,24
 49  500 m (2) 1 y KJS 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK DNS 4
 50  500 m (2) 2 i KJS 3 Ida Sanderud Sand IF 45,52 4 12,50
 51  500 m (2) 2 y KJS 28 Birgit Eide Gol IL 49,83 4 12,67
 52  500 m (2) 3 i KSS 8 Siri Moseng Reiersen Arendal SK 44,20 4 11,82
 53  500 m (2) 3 y KJS 26 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 44,50 4 11,81
 54  500 m (2) 4 i KSS 27 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL 42,51 4 11,59
 55  500 m (2) 4 y KJS 31 Inga Anne Vasaasen Stange SK 44,24 4 12,07
 56  500 m (2) 1 i M < 4
 57  500 m (2) 1 y MJS 6 Kristian Solland Reinton Hol IL 40,52 4 10,78
 58  500 m (2) 2 i MJS 24 Leif Marius Ovli Hamar IL 41,32 4 11,26
 59  500 m (2) 2 y MJS 29 Ole Henrik Haugen Gol IL 44,68 4 12,19
 60  500 m (2) 3 i MJS 37 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 47,59 4 12,61
 61  500 m (2) 3 y MSS 9 Hans Arne Frodal SSK Toten 42,82 4 11,42
 62  500 m (2) 4 i MJS 35 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 42,53 4 11,07
 63  500 m (2) 4 y MJS 12 Kristian G. Ulekleiv Gjøvik SK 40,24 4 40,24
 64  500 m (2) 5 i MJS 21 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 39,86 4 ~~~
 65  500 m (2) 5 y MJS 15 Vebjørn Njåtun Krøyer Asker SK 40,39 4 ~~~
 66  500 m (2) 6 i MJS 36 Tommy Ruden Bakken Jevnaker IF 39,88 4 10,65
 67  500 m (2) 6 y MJS 18 Christer Skuterud Geithus IL 39,29 4 10,70
 68  500 m (2) 7 i MSS 20 Fredrik Nybråten Geithus IL 39,07 4 10,72
 69  500 m (2) 7 y MSS 14 Henrik Hvesser Asker SK 39,09 4 10,71
 70  500 m (2) 8 i MSS 22 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 38,73 4 10,72
 71  500 m (2) 8 y MJS 5 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,58 4 10,23
 72  1000 m (1) 1 i KJS 28 Birgit Eide Gol IL 1.49,32 MT 2 ~~~ 1.02,42
 73  1000 m (1) 1 y KJS 26 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 1.33,50 MT 2 ~~~ 1.33,51
 74  1000 m (1) 2 i KJS 1 Else Merethe Omsland IF Fram 1.39,23 2 ~~~ ~~~
 75  1000 m (1) 2 y KJS 3 Ida Sanderud Sand IF 1.35,64 2 ~~~ ~~~
 76  1000 m (1) 3 i KSS 27 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL 1.29,31 2 20,25 52,33
 77  1000 m (1) 3 y KJS 31 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.29,30 2 20,80 53,96
 78  1000 m (1) 4 i KSS 8 Siri Moseng Reiersen Arendal SK 1.32,05 2 19,68 53,29
 79  1000 m (1) 4 y KJS 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.29,52 2 20,30 53,34
 80  1000 m (1) 1 i MJS 29 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.32,47 2 20,70 54,13
 81  1000 m (1) 1 y M < 2
 82  1000 m (1) 2 i MJS 35 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.32,39 2 19,23 53,30
 83  1000 m (1) 2 y MJS 37 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 1.38,52 2 22,38 59,17
 84  1000 m (1) 3 i MJS 36 Tommy Ruden Bakken Jevnaker IF 1.23,01 2 18,42 48,85
 85  1000 m (1) 3 y MSS 9 Hans Arne Frodal SSK Toten 1.28,00 2 19,94 51,55
 86  1000 m (1) 4 i MJS 24 Leif Marius Ovli Hamar IL 1.25,27 2 19,35 50,71
 87  1000 m (1) 4 y MSS 20 Fredrik Nybråten Geithus IL 1.18,20 2 18,19 47,56
 88  1000 m (1) 5 i MJS 12 Kristian G. Ulekleiv Gjøvik SK 1.22,38 2 19,02 49,70
 89  1000 m (1) 5 y MJS 15 Vebjørn Njåtun Krøyer Asker SK 1.24,31 2 18,90 50,07
 90  1000 m (1) 6 i MJS 21 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 1.21,83 2 18,42 48,33
 91  1000 m (1) 6 y MJS 18 Christer Skuterud Geithus IL 1.19,88 2 18,63 48,28
 92  1000 m (1) 7 i MJS 5 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.16,41 2 17,62 45,89
 93  1000 m (1) 7 y MSS 22 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 1.17,67 2 17,87 46,15
 94  1000 m (1) 8 i MSS 14 Henrik Hvesser Asker SK 1.20,35 2 18,24 47,93
 95  1000 m (1) 8 y MJS 6 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.24,06 2 18,55 49,15
 96  1000 m (2) 1 i KS 7 Rannei Skaali Arendal SK 1.37,20 5 ~~~ 58,66
 97  1000 m (2) 1 y K < 5
 98  1000 m (2) 2 i KJ 4 Thea Fløiten Sand IF 1.32,60 5 21,84 56,11
 99  1000 m (2) 2 y KJ 2 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 1.34,03 5 21,99 57,06
 100  1000 m (2) 3 i KS 33 Frida van Megen Fana IL 1.24,93 5 20,42 52,00
 101  1000 m (2) 3 y KS 19 Ellen Bjertnes Geithus IL 1.27,43 5 20,43 52,39
 102  1000 m (2) 4 i KJS 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK DNS 5
 103  1000 m (2) 4 y KJS 28 Birgit Eide Gol IL DNS 5
 104  1000 m (2) 5 i KJS 3 Ida Sanderud Sand IF 1.33,85 5 21,52 55,86
 105  1000 m (2) 5 y KJS 1 Else Merethe Omsland IF Fram 1.36,82 5 21,65 57,02
 106  1000 m (2) 6 i KJS 26 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 1.31,92 5 20,49 54,19
 107  1000 m (2) 6 y KSS 8 Siri Moseng Reiersen Arendal SK 1.29,57 5 19,78 52,35
 108  1000 m (2) 7 i KJS 31 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.27,04 5 20,49 52,84
 109  1000 m (2) 7 y KSS 27 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL 1.27,90 5 20,23 52,21
 110  1000 m (2) 1 i M < 6
 111  1000 m (2) 1 y MJS 29 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.31,92 6 21,02 54,86
 112  1000 m (2) 2 i MJS 37 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 1.35,52 6 22,07 57,79
 113  1000 m (2) 2 y MJS 35 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.30,92 6 20,02 53,64
 114  1000 m (2) 3 i MSS 9 Hans Arne Frodal SSK Toten 1.26,17 6 19,74 51,08
 115  1000 m (2) 3 y MJS 24 Leif Marius Ovli Hamar IL 1.23,03 6 19,59 50,05
 116  1000 m (2) 4 i MJS 15 Vebjørn Njåtun Krøyer Asker SK 1.22,52 6 18,90 49,76
 117  1000 m (2) 4 y MJS 36 Tommy Ruden Bakken Jevnaker IF 1.21,46 6 18,63 48,69
 118  1000 m (2) 5 i MJS 6 Kristian Solland Reinton Hol IL DNS 6
 119  1000 m (2) 5 y MJS 12 Kristian G. Ulekleiv Gjøvik SK 1.20,41 6 18,70 48,43
 120  1000 m (2) 6 i MJS 18 Christer Skuterud Geithus IL 1.18,03 6 18,12 46,76
 121  1000 m (2) 6 y MJS 21 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 1.20,04 6 ~~~ 48,06
 122  1000 m (2) 7 i MSS 20 Fredrik Nybråten Geithus IL 1.17,21 6 18,21 46,93
 123  1000 m (2) 7 y MSS 14 Henrik Hvesser Asker SK 1.18,94 6 18,49 47,52
 124  1000 m (2) 8 i MSS 22 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 1.15,99 6 18,10 45,96
 125  1000 m (2) 8 y MJS 5 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.15,62 6 17,78 45,65
 126  1500 m 1 i KJ 4 Thea Fløiten Sand IF 2.25,53 3 30,53 1.05,99 1.44,46
 127  1500 m 1 y K < 3
 128  1500 m 2 i KS 7 Rannei Skaali Arendal SK 2.30,35 3 31,76 1.09,34 1.48,93
 129  1500 m 2 y KJ 2 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 2.27,02 3 30,88 1.07,25 1.46,45
 130  1500 m 3 i KS 33 Frida van Megen Fana IL 2.11,21 3 28,91 1.02,01 1.36,19
 131  1500 m 3 y KS 19 Ellen Bjertnes Geithus IL 2.16,20 3 28,81 1.02,48 1.38,48
 132  1500 m 1 i MJ 17 Per Olav Aaserud Geithus IL 2.08,03 5 27,35 58,57 1.32,32
 133  1500 m 1 y MJ 40 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 2.14,75 5 27,73 1.00,55 1.37,06
 134  1500 m 2 i MJ 39 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 2.07,00 5 26,67 58,20 1.31,93
 135  1500 m 2 y MJ 10 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 2.11,38 5 28,13 1.00,91 1.35,57
 136  1500 m 3 i MS 11 Kristian Vårvik TSK 2.03,25 5 26,03 56,27 1.28,62
 137  1500 m 3 y MJ 38 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 2.04,82 5 26,49 57,36 1.30,34
 138  1500 m 4 i MS 32 Robin Nicolai Oppi Gruben Sand IF 2.05,16 5 26,44 56,80 1.29,83
 139  1500 m 4 y MJ 25 Kristian Aabakken Hamar IL 2.02,90 5 25,90 56,08 1.28,38
 140  1500 m 5 i MS 34 Sindre Henriksen Fana IL 1.54,70 5 24,96 53,62 1.23,39
 141  1500 m 5 y MS 13 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 1.58,83 5 25,80 54,65 1.25,64
 142  3000 m 1 i KS 7 Rannei Skaali Arendal SK 5.17,62 6 ~~~ ~~~ 1.44,68 2.26,65 3.08,89 3.51,53 4.34,74
 143  3000 m 1 y K < 6
 144  3000 m 2 i KJ 4 Thea Fløiten Sand IF 4.57,80 6 23,87 1.01,32 1.39,40 2.18,33 2.57,52 3.37,45 4.17,68
 145  3000 m 2 y KJ 2 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 4.57,38 6 23,64 1.00,61 1.38,88 2.17,51 2.57,72 3.37,50 4.18,17
 146  3000 m 3 i KS 33 Frida van Megen Fana IL 4.30,25 6 21,94 56,42 1.31,37 2.06,62 2.42,12 3.17,83 3.53,73
 147  3000 m 3 y KS 19 Ellen Bjertnes Geithus IL 4.53,48 6 22,19 58,84 1.37,25 2.16,17 2.55,47 3.35,76 4.15,07
 148  3000 m 1 i MJ 17 Per Olav Aaserud Geithus IL 4.34,44 3 21,13 55,78 1.30,85 2.05,89 2.41,71 3.18,48 3.56,80
 149  3000 m 1 y MJ 40 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 4.57,12 3 21,55 56,98 1.35,31 2.15,19 2.55,30 3.35,84 4.17,08
 150  3000 m 2 i MJ 10 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 4.29,86 3 20,83 54,18 1.29,29 2.05,03 2.40,98 3.16,72 3.52,55
 151  3000 m 2 y MJ 39 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 4.31,98 3 20,23 53,09 1.27,51 2.03,31 2.39,53 3.16,45 3.53,88
 152  3000 m 3 i MS 13 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 4.10,52 3 19,45 51,33 1.23,90 1.56,59 2.29,38 3.02,06 3.35,77
 153  3000 m 3 y MS 11 Kristian Vårvik TSK 4.20,08 3 19,54 52,13 1.25,51 1.59,02 2.32,98 3.07,77 3.43,42
 154  3000 m 4 i MJ 25 Kristian Aabakken Hamar IL 4.25,36 3 19,33 51,99 1.26,45 2.01,22 2.35,89 3.12,02 3.48,60
 155  3000 m 4 y MS 32 Robin Nicolai Oppi Gruben Sand IF 4.20,46 3 20,17 53,42 1.27,43 2.01,42 2.36,09 3.10,47 3.45,38
 156  3000 m 5 i MS 34 Sindre Henriksen Fana IL 4.03,57 3 18,92 49,39 1.20,63 1.52,02 2.24,24 2.56,92 3.30,12
 157  3000 m 5 y MJ 38 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 4.25,38 3 20,56 52,40 1.26,08 2.00,99 2.35,96 3.12,11 3.48,60
 158  5000 m 1 i MJ 17 Per Olav Aaserud Geithus IL 7.59,35 7 21,16 57,47 1.35,39 2.12,21 2.48,73 3.26,24 4.03,99 4.42,71 5.21,39 6.02,38 6.41,66 7.19,26
 159  5000 m 1 y MJ 40 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 8.19,50 7 22,86 1.00,12 1.39,72 2.19,63 2.59,39 3.39,24 4.19,46 5.00,04 5.40,45 6.21,08 7.01,53 7.41,89
 160  5000 m 2 i MJ 10 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 7.43,83 7 21,74 56,95 1.33,38 2.10,06 2.46,71 3.23,76 4.01,17 4.38,74 5.15,82 5.52,66 6.29,47 7.06,75
 161  5000 m 2 y MJ 39 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 7.58,23 7 21,33 56,28 1.33,07 2.09,68 2.46,84 3.24,12 4.01,82 4.40,40 5.19,38 5.58,64 6.38,39 7.18,35
 162  5000 m 3 i MJ 25 Kristian Aabakken Hamar IL 7.35,84 7 21,16 56,16 1.30,63 2.07,15 2.42,80 3.18,56 3.54,59 4.31,40 5.08,57 5.46,02 6.23,78 7.00,81
 163  5000 m 3 y MJ 38 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 7.36,37 7 21,68 56,49 1.31,24 2.07,10 2.42,94 3.18,56 3.54,29 4.30,49 5.07,16 5.44,55 6.22,20 6.59,96
 164  5000 m 4 i MS 11 Kristian Vårvik TSK 7.44,73 7 20,67 56,40 1.33,09 2.09,74 2.46,71 3.23,73 4.00,54 4.37,57 5.14,76 5.51,32 6.28,81 7.05,44
 165  5000 m 4 y MS 32 Robin Nicolai Oppi Gruben Sand IF 7.33,65 7 21,61 57,89 1.34,13 2.10,81 2.47,67 3.23,88 3.59,94 4.36,10 5.11,93 5.47,62 6.23,39 6.59,17
 166  5000 m 5 i MS 34 Sindre Henriksen Fana IL 7.06,30 7 19,88 52,40 1.26,17 ~~~ 2.33,50 3.07,54 3.41,44 4.15,19 4.49,49 5.24,19 5.58,78 6.32,79
 167  5000 m 5 y MS 13 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 7.26,15 7 20,65 54,27 1.29,26 ~~~ 2.40,76 3.16,90 3.52,84 4.28,89 5.04,73 5.40,47 6.15,88 6.51,22

 This process used 68 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.