web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC6

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Bjørn Thømt
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 28.01.2017
 4  Dato 2: 29.01.2017
 5  Løp: NorgesCup 6
 6  Vér, temp: -8 grader, overskya, vindstill
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KS 1 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF 46,46 MT 1 12,50
 9  500 m (1) 1 y KJ 11 Emma Lindeijer Asker SK 47,38 MT 1
 10  500 m (1) 2 i KS 20 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK 44,74 1 12,39
 11  500 m (1) 2 y KS 7 Thea Fløiten Nord-Odal IL 46,20 1 12,50
 12  500 m (1) 3 i KS 6 Anne Gulbrandsen Eidsvoll TF 42,15 MT 1
 13  500 m (1) 3 y KS 18 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 43,69 1
 14  500 m (1) 1 i MS 21 Hans Kristian Jorde Gol IL 43,27 MT 1 11,79
 15  500 m (1) 1 y MJ 4 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 46,01 1 12,11
 16  500 m (1) 2 i MJ 16 Carlos Wasvik IF Fram 44,49 1 11,80
 17  500 m (1) 2 y MS 10 Hans Arne Frodal SSK Toten 43,88 1 11,36
 18  500 m (1) 3 i MJ 22 Simon Hilde Asker SK 42,68 1 11,53
 19  500 m (1) 3 y M < 1
 20  500 m (1) 4 i MJ 3 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 40,63 1 10,97
 21  500 m (1) 4 y MJ 13 Bjørnar Borgersen Geithus IL 41,66 1 ~~~
 22  500 m (1) 5 i MJ 5 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 39,46 1 ~~~
 23  500 m (1) 5 y MJ 2 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 39,36 1 10,36
 24  500 m (1) 6 i MS 9 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 38,97 1 10,74
 25  500 m (1) 6 y MS 8 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 39,73 1 ~~~
 26  500 m (1) 7 i MS 14 Christoffer F. Rukke Hol IL 37,75 1 10,48
 27  500 m (1) 7 y MS 19 Kristian S. Reinton Hol IL 38,86 1 ~~~
 28  1000 m (1) 1 i KS 18 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.28,47 2 19,82 52,40
 29  1000 m (1) 1 y KS 1 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF 1.33,12 2 21,53 56,73
 30  1000 m (1) 1 i MJ 4 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 1.33,23 2 20,62 55,52
 31  1000 m (1) 1 y M < 2
 32  1000 m (1) 2 i MJ 22 Simon Hilde Asker SK 1.27,41 2 ~~~ 51,66
 33  1000 m (1) 2 y MS 10 Hans Arne Frodal SSK Toten 1.28,68 MT 2 19,17
 34  1000 m (1) 3 i MJ 5 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.25,19 2 17,93 49,96
 35  1000 m (1) 3 y MJ 13 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.24,09 2 18,99 ~~~
 36  1000 m (1) 4 i MS 8 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 1.19,09 MT 2 ~~~ 46,59
 37  1000 m (1) 4 y MJ 3 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 1.21,03 2 18,25 48,65
 38  1000 m (1) 5 i MS 9 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 1.16,91 2 17,67 46,10
 39  1000 m (1) 5 y MJ 2 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.16,26 2 17,64 46,27
 40  1000 m (1) 6 i MS 14 Christoffer F. Rukke Hol IL 1.15,00 2 16,95 44,68
 41  1000 m (1) 6 y MS 19 Kristian S. Reinton Hol IL 1.17,77 2 ~~~ 45,93
 42  1500 m 1 i KS 7 Thea Fløiten Nord-Odal IL 2.18,26 3 ~~~ ~~~ ~~~
 43  1500 m 1 y KJ 11 Emma Lindeijer Asker SK 2.35,55 3 ~~~ ~~~ ~~~
 44  1500 m 2 i KS 20 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK 2.13,90 DQ 3 27,40 59,34 ~~~
 45  1500 m 2 y KS 6 Anne Gulbrandsen Eidsvoll TF 2.09,83 3 28,89 1.01,72 1.36,75
 46  1500 m 1 i M < 5
 47  1500 m 1 y M < 5
 48  1500 m 2 i MS 21 Hans Kristian Jorde Gol IL 2.10,36 5 ~~~ 1.00,87 1.34,62
 49  1500 m 2 y MS 10 Hans Arne Frodal SSK Toten 2.20,72 5 28,38 1.01,69 1.39,21
 50  1500 m 3 i MJ 3 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 2.04,90 5 26,44 57,54 1.30,37
 51  1500 m 3 y MJ 22 Simon Hilde Asker SK 2.20,37 5 28,82 1.04,18 1.41,61
 52  1500 m 4 i MS 9 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 1.57,67 5 25,89 54,65 1.25,15
 53  1500 m 4 y MS 8 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 2.06,67 5 25,71 55,29 1.28,96
 54  3000 m 1 i KS 20 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK 4.42,28 6 22,26 57,63 ~~~ 2.10,15 2.46,90 3.24,32 ~~~
 55  3000 m 1 y KS 1 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF 5.01,69 6 ~~~ 1.01,68 1.41,76 2.21,39 3.01,73 3.41,94 4.22,26
 56  3000 m 1 i M < 3 11,89 42,25
 57  3000 m 1 y M < 3
 58  3000 m 2 i MJ 16 Carlos Wasvik IF Fram 4.50,15 3 22,09 59,43 1.36,96 2.14,62 2.52,93 3.31,22 4.10,58
 59  3000 m 2 y MS 21 Hans Kristian Jorde Gol IL 4.45,66 3 22,04 57,54 1.34,07 2.11,16 2.48,77 3.26,89 4.05,74
 60  5000 m 1 i MS 21 Hans Kristian Jorde Gol IL 8.13,40 6 22,67 1.00,35 1.39,48 2.18,86 2.57,71 3.36,89 ~~~ 4.56,10 5.35,81 6.15,31 6.54,72 7.34,05
 61  5000 m 1 y M < 6
 62  5000 m 2 i MJ 2 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 7.17,89 6 20,73 ~~~ 1.31,07 2.06,18 2.40,85 3.16,05 3.51,66 4.26,91 5.01,60 5.36,38 6.11,11 6.44,98
 63  5000 m 2 y MJ 16 Carlos Wasvik IF Fram 8.33,82 6 22,56 1.00,06 1.39,11 2.18,63 2.58,38 3.38,72 4.19,59 5.01,29 5.42,40 6.24,41 7.07,26 7.50,78
 64  500 m (2) 1 i KJ 11 Emma Lindeijer Asker SK 47,21 4 ~~~
 65  500 m (2) 1 y K < 4
 66  500 m (2) 2 i KS 7 Thea Fløiten Nord-Odal IL 45,43 4 12,40
 67  500 m (2) 2 y KS 1 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF 46,56 4 ~~~
 68  500 m (2) 3 i KS 6 Anne Gulbrandsen Eidsvoll TF 41,59 4 ~~~
 69  500 m (2) 3 y KS 18 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 42,95 MT 4 11,29
 70  500 m (2) 1 i M < 4
 71  500 m (2) 1 y M < 4
 72  500 m (2) 2 i MJ 16 Carlos Wasvik IF Fram 43,67 4 ~~~
 73  500 m (2) 2 y MS 10 Hans Arne Frodal SSK Toten 42,65 MT 4 ~~~
 74  500 m (2) 3 i MJ 3 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 40,23 4 10,87
 75  500 m (2) 3 y MJ 22 Simon Hilde Asker SK 42,73 4 11,60
 76  500 m (2) 4 i MJ 5 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 38,56 4 10,16
 77  500 m (2) 4 y MJ 2 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 39,08 4 10,78
 78  500 m (2) 5 i MS 9 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 38,44 4 10,63
 79  500 m (2) 5 y MS 8 Brage Olsen Børtnes Drammens SK 38,72 4 10,48
 80  500 m (2) 6 i MS 14 Christoffer F. Rukke Hol IL 37,25 4 10,38
 81  500 m (2) 6 y MS 19 Kristian S. Reinton Hol IL 38,11 4 ~~~
 82  1000 m (2) 1 i KJ 11 Emma Lindeijer Asker SK 1.35,95 MT 5 57,41 ~~~
 83  1000 m (2) 1 y K < 5
 84  1000 m (2) 2 i KS 20 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK 1.27,27 5 20,23 52,78
 85  1000 m (2) 2 y KS 7 Thea Fløiten Nord-Odal IL 1.27,95 5 ~~~ 53,74
 86  1000 m (2) 3 i KS 6 Anne Gulbrandsen Eidsvoll TF 1.22,36 5 ~~~ 49,62
 87  1000 m (2) 3 y KS 18 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.26,83 5 ~~~ 51,60

 This process used 4 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.