web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC7_22-23

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt Overdommar: DELTAGERLISTE DELTAGERLISTE Rune Wulvik/Are Strickert
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 23.02.2019
 4  Dato 2: 24.02.2019
 5  Løp: NC 7
 6  Vér, temp: Fint vær
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (2) 1 i KS 15 Else Merethe Omsland IF Fram 46,40 5 12,20
 9  500 m (2) 1 y KJ 7 Ingunn Myhre Jevnaker IF 46,73 5 12,80
 10  500 m (2) 2 i KS 8 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 47,99 5 12,45
 11  500 m (2) 2 y KJ 6 Emilie Njøs Aktiv SK 45,85 5 11,71
 12  500 m (2) 3 i KJ 12 Synne Hangstad Tromsø SK 46,73 5 12,35
 13  500 m (2) 3 y KJ 9 Camilla Hvammen Kongsberg IF 46,14 5 12,66
 14  500 m (2) 4 i KJ 5 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 43,47 5 11,86
 15  500 m (2) 4 y KJ 23 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,45 5 12,19
 16  500 m (2) 1 i MS 4 Simon Hilde Asker SK 52,09 4 14,13
 17  500 m (2) 1 y M < 4
 18  500 m (2) 2 i MJ 2 Erik Decker Södermalms IK 41,16 4 11,15
 19  500 m (2) 2 y MS 18 Carlos Wasvik IF Fram 42,76 4 11,55
 20  500 m (2) 3 i MJ 13 Erlend Belsvik Stord IL Skeiser 41,09 4 11,36
 21  500 m (2) 3 y MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL 41,69 4 11,35
 22  500 m (2) 4 i MJ 11 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 40,62 4 10,78
 23  500 m (2) 4 y MJ 10 Anders Geving Langli Spk. Falken 40,22 4 10,85
 24  500 m (2) 5 i MJ 14 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 40,14 4 11,23
 25  500 m (2) 5 y MJ 21 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 40,03 4 10,91
 26  500 m (2) 6 i MS 1 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 36,49 4 10,14
 27  500 m (2) 6 y MS 20 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 38,38 4 10,58
 28  500 m (1) 1 i KS 15 Else Merethe Omsland IF Fram 46,95 1 12,34
 29  500 m (1) 1 y KJ 7 Ingunn Myhre Jevnaker IF 46,96 1 12,92
 30  500 m (1) 2 i KS 8 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 47,07 1 12,50
 31  500 m (1) 2 y KJ 6 Emilie Njøs Aktiv SK 46,75 1 11,78
 32  500 m (1) 3 i KJ 12 Synne Hangstad Tromsø SK 45,63 1 12,02
 33  500 m (1) 3 y KJ 9 Camilla Hvammen Kongsberg IF 45,68 1 12,56
 34  500 m (1) 4 i KJ 5 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 43,14 1 11,67
 35  500 m (1) 4 y KJ 23 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 45,63 1 11,91
 36  500 m (1) 1 i MS 4 Simon Hilde Asker SK 41,56 1 11,26
 37  500 m (1) 1 y MS 22 Geir Nesset TSK 43,63 1 11,81
 38  500 m (1) 2 i MJ 2 Erik Decker Södermalms IK 40,97 1 11,08
 39  500 m (1) 2 y MS 18 Carlos Wasvik IF Fram 42,37 1 11,38
 40  500 m (1) 3 i MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL 40,86 1 11,27
 41  500 m (1) 3 y MJ 16 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,23 1 11,27
 42  500 m (1) 4 i MS 17 Sander Tveter IF Fram 40,48 1 11,10
 43  500 m (1) 4 y MJ 13 Erlend Belsvik Stord IL Skeiser 40,84 1 11,31
 44  500 m (1) 5 i MJ 11 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 40,35 1 10,66
 45  500 m (1) 5 y MJ 10 Anders Geving Langli Spk. Falken 40,22 1 10,81
 46  500 m (1) 6 i MJ 14 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 39,85 1 11,05
 47  500 m (1) 6 y MJ 21 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 40,17 1 10,87
 48  500 m (1) 7 i MS 1 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 36,50 1 10,10
 49  500 m (1) 7 y MS 20 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 38,71 1 10,60
 50  1000 m 1 i KJ 6 Emilie Njøs Aktiv SK 1.39,71 2 21,58 58,26
 51  1000 m 1 y KS 15 Else Merethe Omsland IF Fram 1.37,20 2 21,44 57,21
 52  1000 m 2 i KS 8 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 1.35,82 2 21,85 57,58
 53  1000 m 2 y KJ 7 Ingunn Myhre Jevnaker IF 1.35,12 2 22,38 56,83
 54  1000 m 3 i KJ 9 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.34,76 2 21,96 57,12
 55  1000 m 3 y KJ 23 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.34,72 2 21,41 56,71
 56  1000 m 4 i KJ 5 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 1.27,41 2 20,56 53,16
 57  1000 m 4 y KJ 3 Hedvig Hilde Asker SK 1.34,47 2 22,13 56,95
 58  1000 m 1 i MS 22 Geir Nesset TSK 1.26,48 2 20,46 52,68
 59  1000 m 1 y M < 2
 60  1000 m 2 i MS 18 Carlos Wasvik IF Fram 1.26,04 2 20,15 51,96
 61  1000 m 2 y MS 4 Simon Hilde Asker SK 1.29,45 2 20,31 53,30
 62  1000 m 3 i MJ 10 Anders Geving Langli Spk. Falken 1.23,50 2 18,84 49,49
 63  1000 m 3 y MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL 1.23,58 2 19,87 51,22
 64  1000 m 4 i MJ 21 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.22,88 2 19,16 49,95
 65  1000 m 4 y MJ 11 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 1.24,25 2 18,55 49,64
 66  1000 m 5 i MJ 14 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.19,73 2 18,79 47,95
 67  1000 m 5 y MJ 2 Erik Decker Södermalms IK 1.21,24 2 18,80 49,08
 68  1000 m 6 i MS 1 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 1.16,12 2 18,10 45,93
 69  1000 m 6 y MS 20 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 1.17,08 2 17,82 46,00
 70  1500 m 1 i KJ 5 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK WDR 4
 71  1500 m 1 y KJ 23 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.31,02 4 30,11 1.07,85 1.48,70
 72  1500 m 2 i KJ 7 Ingunn Myhre Jevnaker IF 2.30,38 4 31,36 1.07,78 1.47,27
 73  1500 m 2 y KJ 12 Synne Hangstad Tromsø SK 2.31,31 4 31,68 1.09,54 1.49,77
 74  1500 m 3 i KS 15 Else Merethe Omsland IF Fram 2.31,24 4 29,91 1.06,56 1.47,55
 75  1500 m 3 y KJ 9 Camilla Hvammen Kongsberg IF 2.29,01 4 30,84 1.07,84 1.47,65
 76  1500 m 1 i MJ 11 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 2.12,69 5 28,08 1.01,45 1.36,51
 77  1500 m 1 y MS 18 Carlos Wasvik IF Fram 2.12,13 5 28,72 1.01,54 1.35,81
 78  1500 m 2 i MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL DNS 5
 79  1500 m 2 y MJ 10 Anders Geving Langli Spk. Falken 2.10,62 5 27,00 59,36 1.34,37
 80  1500 m 3 i MJ 2 Erik Decker Södermalms IK 2.06,18 5 26,54 58,07 1.31,51
 81  1500 m 3 y MJ 21 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 2.06,42 5 26,99 58,96 1.32,90
 82  1500 m 4 i MS 17 Sander Tveter IF Fram 2.02,40 5 27,20 57,69 1.29,51
 83  1500 m 4 y MJ 13 Erlend Belsvik Stord IL Skeiser 2.05,88 5 27,29 57,85 1.31,00
 84  1500 m 5 i MJ 16 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.02,71 5 26,71 56,81 1.28,67
 85  1500 m 5 y MJ 14 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.06,30 5 26,60 57,14 1.30,54
 86  1500 m 6 i MS 1 Johann Jørgen Sæves Båstad IL DNS 5
 87  1500 m 6 y MS 20 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 2.00,13 5 25,82 55,30 1.26,55
 88  3000 m 1 i KJ 12 Synne Hangstad Tromsø SK 5.27,14 3 23,19 1.02,49 1.44,76 2.28,67 3.12,53 3.56,88 4.41,52
 89  3000 m 1 y K < 3
 90  5000 m (1) 1 i MJ 13 Erlend Belsvik Stord IL Skeiser 7.36,91 3 21,15 55,34 1.30,84 2.07,02 2.43,68 3.20,33 3.57,08 4.33,43 5.10,08 5.46,70 6.23,62 7.00,25
 91  5000 m (1) 1 y M < 3
 92  5000 m (1) 2 i MJ 16 Didrik Møller Nordal IF Fram 7.29,22 3 20,31 52,92 1.25,92 1.59,43 2.33,40 3.08,07 3.43,63 4.19,84 4.56,93 5.34,61 6.12,64 6.51,05
 93  5000 m (1) 2 y MS 17 Sander Tveter IF Fram 7.42,51 3 21,30 55,24 1.29,96 2.05,08 2.40,60 3.16,69 3.53,27 4.30,34 5.08,05 5.46,46 6.25,62 7.03,77
 94  10000 m 1 i MJ 16 Didrik Møller Nordal IF Fram DNS 6
 95  10000 m 1 y M < 6

 This process used 19 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.