web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM Allround 2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Trondheimsalliansen Overdommar: Are Strickert (K), Rune Wulvik (M)
 2  Bane: Leangen kunstisbane, Trondheim
 3  Dato 1: 17.12.2016
 4  Dato 2: 18.12.2016
 5  Løp: NM Allround
 6  Vér, temp: Regn i perioder med tett regn under 10.000m, noe vind (sørlig bris), +2 grad
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i KS 12 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 46,96 1 12,68
 9  500 m 1 y KS 14 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 48,64 1 12,81
 10  500 m 2 i KS 13 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 47,94 1 12,59
 11  500 m 2 y KS 11 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 47,03 1 12,57
 12  500 m 3 i KS 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 44,12 1 12,08
 13  500 m 3 y KS 10 Thea Fløiten Nord-Odal IL 46,13 1 12,42
 14  500 m 4 i KS 9 Amalie Berg Jevnaker IF Skøyter 45,77 1 12,07
 15  500 m 4 y KS 8 Ida Sanderud Nord-Odal IL 45,36 1 12,46
 16  500 m 5 i KS 2 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 42,60 1 11,44
 17  500 m 5 y KS 4 Camilla Lund Leinstrand IL 43,45 1 11,75
 18  500 m 6 i KS 3 Marte Vatn Spk Falken 43,59 1 11,87
 19  500 m 6 y KS 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK 43,55 1 12,00
 20  500 m 1 i MS 43 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 41,97 1 11,62
 21  500 m 1 y MS < 1
 22  500 m 2 i MS 41 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL 39,86 1 10,69
 23  500 m 2 y MS 42 Thomas Henrik Søfteland Arendal SK 42,53 1 11,85
 24  500 m 3 i MS 39 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,49 1 11,10
 25  500 m 3 y MS 40 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 42,05 1 11,34
 26  500 m 4 i MS 37 Sander Tveter IF Fram 41,22 1 11,48
 27  500 m 4 y MS 38 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 41,41 1 11,47
 28  500 m 5 i MS 33 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 40,47 1 11,06
 29  500 m 5 y MS 34 Kristian Vårvik Trondhjems SK 42,15 1 11,98
 30  500 m 6 i MS 36 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 39,75 1 10,82
 31  500 m 6 y MS 35 Håkon Brørby Jevnaker IF Skøyter 41,32 1 11,13
 32  500 m 7 i MS 31 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 40,44 1 10,99
 33  500 m 7 y MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 39,43 1 10,94
 34  500 m 8 i MS 30 Jakob Ansbach Klippen Fana IL 39,81 1 10,96
 35  500 m 8 y MS 32 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 39,07 1 10,59
 36  500 m 9 i MS 28 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 39,85 1 10,83
 37  500 m 9 y MS 25 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 38,93 1 10,65
 38  500 m 10 i MS 27 Magne Notland Stord IL 38,95 1 10,50
 39  500 m 10 y MS 26 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 50,45 F 1 10,92
 40  500 m 11 i MS 23 Sindre Henriksen Fana IL 37,61 1 10,43
 41  500 m 11 y MS 24 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 38,21 1 10,40
 42  500 m 12 i MS 21 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 38,35 1 10,27
 43  500 m 12 y MS 22 Magnus Myhren Kristensen Arendal SK 38,51 1 10,57
 44  1500 m 1 i KS 13 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 2.28,54 3 31,03 1.09,07 1.48,53
 45  1500 m 1 y KS 14 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 2.30,92 3 31,61 1.09,21 1.49,60
 46  1500 m 2 i KS 9 Amalie Berg Jevnaker IF Skøyter 2.26,64 3 29,56 1.06,12 1.45,87
 47  1500 m 2 y KS 11 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 2.25,58 3 30,00 1.05,25 1.44,47
 48  1500 m 3 i KS 12 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 2.23,47 3 30,00 1.05,72 1.44,04
 49  1500 m 3 y KS 8 Ida Sanderud Nord-Odal IL 2.24,19 3 28,98 1.03,75 1.42,90
 50  1500 m 4 i KS 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.14,73 3 28,97 1.02,30 1.37,80
 51  1500 m 4 y KS 10 Thea Fløiten Nord-Odal IL 2.18,96 3 29,73 1.03,92 1.40,38
 52  1500 m 5 i KS 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK 2.13,27 3 29,30 1.01,89 1.36,62
 53  1500 m 5 y KS 3 Marte Vatn Spk Falken 2.15,43 3 28,53 1.01,34 1.37,18
 54  1500 m 6 i KS 2 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 2.12,93 3 27,58 59,67 1.34,96
 55  1500 m 6 y KS 4 Camilla Lund Leinstrand IL 2.12,17 3 28,32 1.01,13 1.36,02
 56  1500 m 1 i MS 26 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 1.55,60 3 25,51 53,73 1.23,98
 57  1500 m 1 y MS < 3
 58  1500 m 2 i MS 34 Kristian Vårvik Trondhjems SK 2.05,94 3 26,34 57,27 1.30,55
 59  1500 m 2 y MS 40 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 2.07,79 3 27,02 58,56 1.32,36
 60  1500 m 3 i MS 39 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.05,59 3 27,15 58,38 1.31,49
 61  1500 m 3 y MS 37 Sander Tveter IF Fram 2.09,26 3 27,17 58,58 1.32,95
 62  1500 m 4 i MS 35 Håkon Brørby Jevnaker IF Skøyter 2.07,80 3 26,70 58,00 1.32,26
 63  1500 m 4 y MS 38 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 2.04,90 3 26,87 57,54 1.30,78
 64  1500 m 5 i MS 30 Jakob Ansbach Klippen Fana IL 2.00,96 3 25,93 55,70 1.27,84
 65  1500 m 5 y MS 36 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 2.02,34 3 26,13 56,29 1.28,89
 66  1500 m 6 i MS 41 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL 2.05,16 3 26,59 57,78 1.30,63
 67  1500 m 6 y MS 43 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 2.02,25 3 27,35 57,74 1.29,27
 68  1500 m 7 i MS 31 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 2.02,83 3 26,94 57,54 1.29,65
 69  1500 m 7 y MS 42 Thomas Henrik Søfteland Arendal SK 2.02,08 3 27,84 58,52 1.30,36
 70  1500 m 8 i MS 27 Magne Notland Stord IL 1.58,30 3 25,20 54,27 1.25,24
 71  1500 m 8 y MS 28 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 2.00,63 3 25,68 55,60 1.27,31
 72  1500 m 9 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 1.59,44 3 25,79 54,77 1.25,81
 73  1500 m 9 y MS 25 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 2.00,84 3 25,43 54,68 1.26,40
 74  1500 m 10 i MS 33 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 1.59,64 3 26,25 56,18 1.27,34
 75  1500 m 10 y MS 22 Magnus Myhren Kristensen Arendal SK 1.58,43 3 25,30 54,86 1.26,17
 76  1500 m 11 i MS 32 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 1.58,21 3 25,30 54,55 1.25,60
 77  1500 m 11 y MS 21 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 1.57,81 3 25,06 53,96 1.25,18
 78  1500 m 12 i MS 24 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 1.53,98 3 24,93 53,28 1.22,54
 79  1500 m 12 y MS 23 Sindre Henriksen Fana IL 1.54,74 3 24,73 53,09 1.23,07
 80  3000 m 1 i KS 11 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 5.09,75 MT 2 00,00 00,00 00,00 2.21,94 3.04,09 3.46,62 4.28,05
 81  3000 m 1 y KS 9 Amalie Berg Jevnaker IF Skøyter 5.11,42 MT 2 00,00 00,00 00,00 2.22,79 3.05,05 3.47,52 4.29,63
 82  3000 m 2 i KS 12 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 5.00,68 2 23,18 1.01,31 1.40,21 2.20,05 3.00,16 3.40,59 4.20,90
 83  3000 m 2 y KS 14 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 5.10,36 2 23,28 1.00,71 1.40,02 2.20,52 3.01,99 3.44,21 4.27,02
 84  3000 m 3 i KS 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 4.45,69 MT 2 25,13 1.00,57 1.36,64 2.13,67 2.51,41 3.29,62 4.08,71
 85  3000 m 3 y KS 10 Thea Fløiten Nord-Odal IL 4.58,37 MT 2 25,77 1.02,65 1.40,73 2.19,27 2.58,62 3.38,81 4.19,44
 86  3000 m 4 i KS 8 Ida Sanderud Nord-Odal IL 5.10,88 2 22,78 1.00,57 1.40,19 2.20,88 3.02,56 3.45,02 4.28,03
 87  3000 m 4 y KS 13 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 5.12,30 2 24,14 1.04,17 1.45,50 2.26,97 3.07,98 3.49,22 4.31,03
 88  3000 m 5 i KS 4 Camilla Lund Leinstrand IL 4.37,57 2 21,56 55,96 1.31,10 2.07,22 2.43,83 3.21,12 3.59,04
 89  3000 m 5 y KS 3 Marte Vatn Spk Falken 4.43,48 2 21,84 55,80 1.31,05 2.07,42 2.44,96 3.23,84 4.03,35
 90  3000 m 6 i KS 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK 4.39,71 2 22,06 57,06 1.32,87 2.09,25 2.46,27 3.23,81 4.01,92
 91  3000 m 6 y KS 2 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 4.37,87 2 21,64 55,70 1.30,62 2.05,88 2.42,02 3.19,65 3.58,35
 92  5000 m 1 i KS 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 8.23,02 4 23,61 1.01,73 1.40,50 2.19,29 2.58,33 3.37,43 4.17,11 4.56,68 5.37,11 6.17,74 6.59,39 7.41,63
 93  5000 m 1 y KS 10 Thea Fløiten Nord-Odal IL 8.46,05 4 24,03 1.04,14 1.44,92 2.25,63 3.06,12 3.46,98 4.28,17 5.09,98 5.52,49 6.35,11 7.18,45 8.02,54
 94  5000 m 2 i KS 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK 8.17,78 4 23,53 1.01,04 1.38,96 2.18,10 2.57,49 3.36,89 4.16,85 4.56,91 5.37,14 6.17,13 6.57,45 7.37,73
 95  5000 m 2 y KS 3 Marte Vatn Spk Falken 8.24,64 4 23,54 1.01,40 1.40,23 2.20,10 3.00,28 3.40,71 4.21,47 5.01,96 5.42,65 6.23,35 7.04,21 7.44,66
 96  5000 m 3 i KS 4 Camilla Lund Leinstrand IL 8.01,39 4 22,34 58,42 1.35,00 2.12,53 2.50,28 3.28,78 4.07,30 4.46,15 5.25,28 6.04,36 6.43,84 7.22,74
 97  5000 m 3 y KS 2 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 8.03,51 4 22,49 58,01 1.35,13 2.11,75 2.49,95 3.27,82 4.06,56 4.45,26 5.24,65 6.03,77 6.43,60 7.23,54
 98  5000 m 1 i MS 34 Kristian Vårvik Trondhjems SK 7.44,46 2 20,40 54,09 1.28,10 2.02,14 2.36,62 3.11,46 3.47,05 4.23,47 5.01,37 5.40,48 6.21,90 7.03,05
 99  5000 m 1 y MS < 2
 100  5000 m 2 i MS 35 Håkon Brørby Jevnaker IF Skøyter 7.36,58 2 21,05 55,47 1.30,50 2.06,28 2.42,55 3.18,76 3.55,66 4.32,14 5.08,86 5.46,09 6.23,37 7.00,31
 101  5000 m 2 y MS 30 Jakob Ansbach Klippen Fana IL 7.33,94 2 21,44 55,29 1.31,06 2.06,53 2.42,41 3.18,70 3.55,77 4.33,60 5.08,98 5.46,07 6.21,98 6.58,01
 102  5000 m 3 i MS 39 Didrik Møller Nordal IF Fram 7.41,05 2 21,35 56,56 1.31,72 2.07,24 2.43,20 3.19,17 3.55,92 4.32,65 5.09,84 5.47,63 6.25,35 7.03,26
 103  5000 m 3 y MS 40 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 7.55,83 2 22,38 57,40 1.33,28 2.09,16 2.44,91 3.21,28 3.57,96 4.35,16 5.13,13 5.52,44 6.33,02 7.14,22
 104  5000 m 4 i MS 37 Sander Tveter IF Fram 7.49,92 2 20,95 55,15 1.30,37 2.05,82 2.42,26 3.18,82 3.55,96 4.33,78 5.12,48 5.51,57 6.31,18 7.10,43
 105  5000 m 4 y MS 38 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 7.36,73 2 21,05 54,32 1.29,37 2.04,22 2.39,58 3.15,36 3.51,29 4.28,13 5.05,09 5.42,29 6.20,08 6.58,37
 106  5000 m 5 i MS 28 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 7.14,66 2 19,96 53,41 1.27,63 2.01,98 2.35,67 3.09,51 3.43,77 4.18,36 4.53,04 5.28,26 6.03,54 6.39,38
 107  5000 m 5 y MS 25 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 7.22,34 2 20,31 53,39 1.27,73 2.02,04 2.36,22 3.10,22 3.44,63 4.19,52 4.55,09 5.30,92 6.07,55 6.44,72
 108  5000 m 6 i MS 31 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 7.09,68 2 20,53 52,82 1.25,97 1.59,60 2.33,62 3.07,67 3.41,70 4.15,95 4.50,39 5.24,82 5.59,44 6.34,27
 109  5000 m 6 y MS 43 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 7.11,89 2 20,85 53,86 1.27,51 2.01,65 2.35,90 3.10,44 3.45,01 4.19,80 4.54,44 5.28,92 6.03,22 6.37,43
 110  5000 m 7 i MS 27 Magne Notland Stord IL 7.22,71 2 21,23 56,45 1.31,68 2.07,12 2.42,11 3.17,12 3.52,23 4.27,25 5.02,28 5.37,44 6.13,02 6.47,89
 111  5000 m 7 y MS 36 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 7.42,38 2 20,82 55,79 1.32,16 2.08,29 2.44,90 3.21,53 3.58,32 4.35,47 5.12,52 5.50,01 6.27,68 7.05,59
 112  5000 m 8 i MS 26 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 7.00,21 2 19,91 51,27 1.23,55 1.56,22 2.29,34 3.02,55 3.35,51 4.08,93 4.42,58 5.16,60 5.51,17 6.26,22
 113  5000 m 8 y MS 32 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 6.53,68 2 20,13 51,87 1.24,71 1.57,73 2.30,44 3.03,26 3.36,05 4.08,24 4.40,64 5.13,27 5.46,32 6.20,01
 114  5000 m 9 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 7.13,82 2 19,95 52,33 1.25,56 1.59,54 2.33,44 3.07,62 3.41,99 4.16,56 4.51,53 5.26,76 6.02,15 6.37,72
 115  5000 m 9 y MS 22 Magnus Myhren Kristensen Arendal SK 7.21,55 2 19,83 52,22 1.25,88 1.59,44 2.33,58 3.07,64 3.42,47 4.17,91 4.54,20 5.31,15 6.08,52 6.46,35
 116  5000 m 10 i MS 33 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 6.58,50 2 19,83 51,00 1.23,46 1.56,28 2.29,36 3.02,61 3.36,24 4.10,11 4.43,96 5.17,77 5.51,41 6.24,84
 117  5000 m 10 y MS 41 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL 7.31,02 2 21,56 55,58 1.29,92 2.04,82 2.39,99 3.15,73 3.51,51 4.27,65 5.04,11 5.40,95 6.17,88 6.54,70
 118  5000 m 11 i MS 21 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 7.06,20 2 19,87 52,95 1.26,42 1.59,20 2.32,36 3.05,53 3.38,92 4.12,19 4.45,77 5.20,03 5.54,80 6.30,26
 119  5000 m 11 y MS 23 Sindre Henriksen Fana IL 7.00,02 2 19,81 51,89 1.24,59 1.57,73 2.30,96 3.04,33 3.37,91 4.11,28 4.44,17 5.17,95 5.51,53 6.25,44
 120  5000 m 12 i MS 42 Thomas Henrik Søfteland Arendal SK 6.58,06 2 20,02 51,62 1.23,94 1.56,22 2.28,88 3.01,53 3.34,56 4.07,68 4.41,35 5.15,17 5.49,04 6.23,14
 121  5000 m 12 y MS 24 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 6.45,38 2 19,77 51,17 1.23,33 1.55,24 2.27,58 3.00,23 3.32,76 4.05,17 4.37,63 5.09,63 5.41,40 6.13,19
 122  10000 m 1 i MS 42 Thomas Henrik Søfteland Arendal SK 14.33,80 4 37,67 1.11,08 1.45,25 2.19,45 2.53,70 3.28,47 4.03,47 4.38,24 5.12,83 5.47,73 6.22,51 6.57,55 7.32,75 8.08,01 8.43,24 9.18,59 9.53,99 10.29,57 11.05,13 11.40,34 12.15,54 12.50,20 13.24,93 13.59,39
 123  10000 m 1 y MS 26 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 15.00,86 4 38,26 1.11,84 1.46,27 2.21,42 2.57,08 3.32,81 4.08,79 4.44,91 5.20,86 5.56,70 6.33,05 7.09,23 7.45,81 8.22,21 8.58,94 9.35,52 10.11,75 10.48,24 11.25,33 12.02,38 12.39,19 13.15,73 13.52,55 14.28,27
 124  10000 m 2 i MS 31 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 16.10,20 4 40,81 1.17,20 1.55,17 2.32,35 3.10,06 3.47,61 4.24,67 5.02,67 5.40,71 6.19,71 6.58,95 7.38,39 8.18,39 8.58,60 9.38,94 10.19,16 10.59,43 11.38,67 12.17,93 12.57,88 13.37,71 14.15,88 14.53,58 15.31,66
 125  10000 m 2 y MS 43 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 15.29,37 4 40,08 1.17,24 1.54,22 2.31,37 3.08,40 3.45,68 4.23,12 5.00,06 5.36,62 6.13,40 6.50,32 7.27,21 8.04,62 8.41,84 9.18,83 9.55,51 10.32,43 11.09,61 11.46,45 12.23,34 13.00,42 13.37,17 14.14,15 14.51,40
 126  10000 m 3 i MS 28 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 15.30,45 4 40,01 1.17,10 1.54,43 2.31,47 3.08,76 3.45,65 4.21,84 4.58,42 5.35,76 6.12,73 6.50,02 7.27,59 8.04,93 8.42,39 9.19,96 9.57,67 10.35,01 11.12,74 11.50,77 12.28,04 13.04,88 13.41,87 14.18,90 14.55,32
 127  10000 m 3 y MS 25 Eirik Skavhaug Nergaard Drammens SK 15.35,49 4 39,80 1.17,27 1.54,07 2.31,75 3.08,90 3.45,63 4.22,31 4.59,04 5.36,16 6.13,37 6.51,09 7.28,94 8.06,27 8.43,49 9.21,03 9.59,06 10.36,84 11.14,70 11.52,75 12.30,34 13.07,65 13.44,37 14.21,10 14.58,53
 128  10000 m 4 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 15.39,93 4 39,09 1.14,95 1.51,21 2.27,65 3.04,20 3.41,38 4.18,76 4.56,59 5.34,63 6.12,66 6.50,76 7.29,17 8.07,60 8.46,02 9.23,90 10.01,46 10.38,76 11.16,77 11.55,09 12.33,17 13.10,87 13.48,46 14.26,06 15.03,31
 129  10000 m 4 y MS 27 Magne Notland Stord IL 15.44,20 4 39,46 1.16,03 1.52,97 2.29,75 3.07,05 3.44,23 4.21,19 4.58,92 5.36,61 6.13,99 6.51,95 7.30,47 8.09,32 8.47,77 9.26,14 10.03,97 10.41,58 11.19,09 11.57,00 12.34,86 13.12,90 13.50,40 14.28,15 15.05,76
 130  10000 m 5 i MS 33 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 14.49,21 4 37,30 1.11,11 1.45,78 2.20,40 2.55,21 3.30,27 4.05,04 4.40,20 5.15,65 5.51,28 6.26,94 7.02,33 7.37,78 8.13,44 8.49,19 9.25,22 10.01,38 10.37,52 11.13,56 11.49,49 12.25,24 13.01,08 13.36,88 14.12,99
 131  10000 m 5 y MS 23 Sindre Henriksen Fana IL 14.59,73 4 36,94 1.10,61 1.45,57 2.20,64 2.55,97 3.31,44 4.07,25 4.42,63 5.18,18 5.54,15 6.30,55 7.06,25 7.42,22 8.18,80 8.55,58 9.32,46 10.09,07 10.45,11 11.21,55 11.58,01 12.34,40 13.10,75 13.47,26 14.23,49
 132  10000 m 6 i MS 24 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 14.20,78 4 36,92 1.11,11 1.46,12 2.20,99 2.55,81 3.30,58 4.05,13 4.39,88 5.14,50 5.49,50 6.24,43 6.59,13 7.33,53 8.07,96 8.42,46 9.16,79 9.50,99 10.25,19 10.59,07 11.33,00 12.06,93 12.40,47 13.13,79 13.47,17
 133  10000 m 6 y MS 32 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 14.56,66 4 37,21 1.11,57 1.46,80 2.22,06 2.57,29 3.32,57 4.07,47 4.42,64 5.17,95 5.53,72 6.29,97 7.06,23 7.42,22 8.18,49 8.54,88 9.30,80 10.06,93 10.42,95 11.19,10 11.55,41 12.31,77 13.07,73 13.44,01 14.20,90

 This process used 76 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.