web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM Enkeltdistanser 2017 Fosenhallen

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: OD (M) Rune Wulvik, OD (K) Are Strickert, Ass OD Einar Holstad
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 21.10.2016
 4  Dato 2: 23.10.2016
 5  Løp: NM Enkeltdistanser
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i K 22 Ida Sanderud Nord-Odal IL 44,79 1 12,33
 9  500 m (1) 1 y K < 1
 10  500 m (1) 2 i K 2 Ingvild Hellem BØSK 43,58 1 11,58
 11  500 m (1) 2 y K 21 Ingeborg Storler Leinstrand IL 45,89 1 12,24
 12  500 m (1) 3 i K 20 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,71 1 11,99
 13  500 m (1) 3 y K 26 Ane By Farstad Sportsklubben Falken 41,93 1 11,45
 14  500 m (1) 4 i K 16 Nille Faleide Gol IL 41,91 1 11,51
 15  500 m (1) 4 y K 12 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.21,46 1 11,40
 16  500 m (1) 5 i K 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 41,60 DQ 1 11,38
 17  500 m (1) 5 y K 1 Hege Bøkko Hol IL 40,24 1 10,85
 18  500 m (1) 6 i K 32 Martine Ripsrud Stange SK 39,91 1 11,04
 19  500 m (1) 6 y K 15 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 40,38 1 11,17
 20  500 m (1) 1 i M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 39,01 1 10,61
 21  500 m (1) 1 y M < 1
 22  500 m (1) 2 i M 63 Espen Brask Nordfonn Stord IL 38,45 1 10,58
 23  500 m (1) 2 y M 61 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 39,25 1 10,81
 24  500 m (1) 3 i M 49 Jacob Anspach Klippen Fana IL 39,98 1 10,88
 25  500 m (1) 3 y M 62 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 39,72 1 10,72
 26  500 m (1) 4 i M 45 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 38,90 1 10,46
 27  500 m (1) 4 y M 46 Eirik Skavhaug Nergaard Drammen SK 37,90 1 10,43
 28  500 m (1) 5 i M 35 Marius Bratli Aktiv SK 38,05 1 10,41
 29  500 m (1) 5 y M 42 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 39,41 1 10,67
 30  500 m (1) 6 i M 4 Simen Kroken Aktiv SK 37,21 1 10,03
 31  500 m (1) 6 y M 53 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 37,05 1 10,16
 32  500 m (1) 7 i M 5 Odin By Farstad Sportsklubben Falken 37,33 1 10,41
 33  500 m (1) 7 y M 55 Kristian Solland Reinton Hol IL 37,70 1 10,39
 34  500 m (1) 8 i M 54 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,13 1 10,10
 35  500 m (1) 8 y M 3 Espen Aarnes Hvammen Eidsvold Turn 36,36 1 09,88
 36  500 m (1) 9 i M 48 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL 35,89 1 09,96
 37  500 m (1) 9 y M 59 Bjørn Magnussen Sportsklubben Falken 36,51 1 09,92
 38  500 m (2) 1 i K 12 Julie Nistad Samsonsen Fana IL DNS 2
 39  500 m (2) 1 y K 22 Ida Sanderud Nord-Odal IL 45,05 2 12,34
 40  500 m (2) 2 i K 21 Ingeborg Storler Leinstrand IL 45,43 2 12,05
 41  500 m (2) 2 y K 20 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,72 2 11,68
 42  500 m (2) 3 i K 26 Ane By Farstad Sportsklubben Falken 42,11 2 11,40
 43  500 m (2) 3 y K 2 Ingvild Hellem BØSK 43,47 2 11,66
 44  500 m (2) 4 i K 15 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 40,94 2 11,35
 45  500 m (2) 4 y K 16 Nille Faleide Gol IL 42,10 2 11,59
 46  500 m (2) 5 i K 1 Hege Bøkko Hol IL 39,63 2 10,93
 47  500 m (2) 5 y K 32 Martine Ripsrud Stange SK 40,36 2 11,11
 48  500 m (2) 1 i M < 2
 49  500 m (2) 1 y M 49 Jacob Anspach Klippen Fana IL 39,09 2 10,65
 50  500 m (2) 2 i M 62 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 39,38 2 10,64
 51  500 m (2) 2 y M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF DNS 2
 52  500 m (2) 3 i M 42 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 38,97 2 10,56
 53  500 m (2) 3 y M 45 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 38,98 2 10,63
 54  500 m (2) 4 i M 61 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 39,19 2 10,83
 55  500 m (2) 4 y M 63 Espen Brask Nordfonn Stord IL 38,44 2 10,51
 56  500 m (2) 5 i M 46 Eirik Skavhaug Nergaard Drammen SK 38,70 2 10,71
 57  500 m (2) 5 y M 35 Marius Bratli Aktiv SK 37,98 2 10,41
 58  500 m (2) 6 i M 55 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.14,17 2 10,31
 59  500 m (2) 6 y M 5 Odin By Farstad Sportsklubben Falken 37,19 2 10,35
 60  500 m (2) 7 i M 53 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 37,03 2 10,15
 61  500 m (2) 7 y M 4 Simen Kroken Aktiv SK 37,08 2 09,95
 62  500 m (2) 8 i M 59 Bjørn Magnussen Sportsklubben Falken 36,50 2 09,98
 63  500 m (2) 8 y M 54 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 36,52 2 09,94
 64  500 m (2) 9 i M 3 Espen Aarnes Hvammen Eidsvold Turn 36,42 2 09,89
 65  500 m (2) 9 y M 48 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL 35,88 2 09,91
 66  1000 m 1 i K 22 Ida Sanderud Nord-Odal IL 1.29,84 3 21,32 54,00
 67  1000 m 1 y K < 3
 68  1000 m 2 i K 9 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 1.32,16 3 20,98 55,15
 69  1000 m 2 y K 21 Ingeborg Storler Leinstrand IL DNF 3 20,96
 70  1000 m 3 i K 12 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.30,19 3 20,60 53,37
 71  1000 m 3 y K 20 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.30,22 3 20,49 53,82
 72  1000 m 4 i K 2 Ingvild Hellem BØSK 1.28,79 3 20,14 52,81
 73  1000 m 4 y K 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 1.26,67 3 20,67 52,60
 74  1000 m 5 i K 26 Ane By Farstad Sportsklubben Falken 1.25,96 3 19,68 50,85
 75  1000 m 5 y K 23 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.23,87 3 20,01 50,67
 76  1000 m 6 i K 31 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK 1.26,01 3 20,42 52,26
 77  1000 m 6 y K 16 Nille Faleide Gol IL 1.26,88 3 19,82 51,00
 78  1000 m 7 i K 15 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 1.21,77 3 19,38 49,30
 79  1000 m 7 y K 32 Martine Ripsrud Stange SK 1.22,30 3 19,03 48,54
 80  1000 m 8 i K 1 Hege Bøkko Hol IL 1.19,45 3 18,60 47,54
 81  1000 m 8 y K 8 Ida Njåtun Asker SK 1.18,72 3 19,01 47,96
 82  1000 m 1 i M 61 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 1.17,53 3 18,28 46,64
 83  1000 m 1 y M 63 Espen Brask Nordfonn Stord IL 1.17,34 3 17,93 46,29
 84  1000 m 2 i M 49 Jacob Anspach Klippen Fana IL 1.18,04 3 18,54 47,03
 85  1000 m 2 y M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.15,70 3 18,00 46,09
 86  1000 m 3 i M 45 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 1.19,01 3 17,86 46,73
 87  1000 m 3 y M 62 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 1.17,76 3 18,35 47,09
 88  1000 m 4 i M 46 Eirik Skavhaug Nergaard Drammen SK 1.15,48 3 17,92 45,55
 89  1000 m 4 y M 68 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 1.16,95 3 18,26 46,72
 90  1000 m 5 i M 35 Marius Bratli Aktiv SK 1.16,40 3 17,91 46,22
 91  1000 m 5 y M 4 Simen Kroken Aktiv SK 1.18,24 3 17,08 44,94
 92  1000 m 6 i M 42 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 1.21,75 3 18,31 47,92
 93  1000 m 6 y M 55 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.15,11 3 17,53 45,14
 94  1000 m 7 i M 65 Aleksander Waagenes Trondhjems SK 1.14,85 3 17,71 45,09
 95  1000 m 7 y M 5 Odin By Farstad Sportsklubben Falken 1.14,40 3 17,47 44,48
 96  1000 m 8 i M 53 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 1.14,64 3 17,60 44,75
 97  1000 m 8 y M 34 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 1.13,79 3 17,97 45,21
 98  1000 m 9 i M 59 Bjørn Magnussen Sportsklubben Falken 1.16,82 3 16,78 44,35
 99  1000 m 9 y M 54 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.14,82 3 17,20 44,20
 100  1000 m 10 i M 51 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 1.12,92 3 17,33 44,38
 101  1000 m 10 y M 37 Magnus Myhren Kristensen Arendal SK 1.13,88 3 17,69 44,75
 102  1000 m 11 i M 50 Sindre Henriksen Fana IL 1.12,51 3 17,26 43,88
 103  1000 m 11 y M 48 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL 1.12,31 3 16,97 43,28
 104  1500 m 1 i K 18 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 2.28,74 5 30,21 1.06,40 1.46,06
 105  1500 m 1 y K < 5
 106  1500 m 2 i K 29 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 2.26,46 5 31,34 1.08,34 1.47,09
 107  1500 m 2 y K 9 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 2.23,42 5 30,82 1.06,43 1.44,10
 108  1500 m 3 i K 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.13,92 5 29,38 1.02,37 1.37,34
 109  1500 m 3 y K 12 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 2.21,55 5 28,52 1.02,62 1.40,33
 110  1500 m 4 i K 31 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK 2.11,14 5 28,68 1.00,88 1.35,06
 111  1500 m 4 y K 26 Ane By Farstad Sportsklubben Falken 2.15,43 5 28,11 1.00,68 1.36,89
 112  1500 m 5 i K 24 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 2.07,61 5 27,61 58,67 1.31,85
 113  1500 m 5 y K 19 Camilla Lund Leinstrand IL 2.08,14 5 28,30 1.00,20 1.33,67
 114  1500 m 6 i K 1 Hege Bøkko Hol IL 2.05,39 5 26,88 57,64 1.30,34
 115  1500 m 6 y K 8 Ida Njåtun Asker SK 2.03,27 5 26,85 57,08 1.29,41
 116  1500 m 1 i M < 5
 117  1500 m 1 y M 62 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 2.00,61 5 25,91 55,82 1.27,20
 118  1500 m 2 i M 49 Jacob Anspach Klippen Fana IL 1.59,23 5 26,11 55,69 1.26,76
 119  1500 m 2 y M 45 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 2.07,43 5 25,87 56,33 1.29,96
 120  1500 m 3 i M 41 Anders B. Furnee Asker SK 2.02,01 5 27,52 58,06 1.29,55
 121  1500 m 3 y M 46 Eirik Skavhaug Nergaard Drammen SK 1.55,48 5 25,16 53,95 1.23,91
 122  1500 m 4 i M 5 Odin By Farstad Sportsklubben Falken 1.56,34 5 24,62 53,06 1.23,75
 123  1500 m 4 y M 58 August Teodor Haugen Sandefjord SK 1.57,75 5 25,74 54,81 1.25,54
 124  1500 m 5 i M 68 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 1.57,91 5 25,80 54,77 1.25,25
 125  1500 m 5 y M 35 Marius Bratli Aktiv SK 1.56,73 5 25,61 54,65 1.25,05
 126  1500 m 6 i M 55 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.58,54 5 24,49 53,03 1.24,02
 127  1500 m 6 y M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.55,90 5 25,17 53,74 1.24,08
 128  1500 m 7 i M 34 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 1.54,12 5 25,81 53,64 1.23,20
 129  1500 m 7 y M 48 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL 1.51,89 5 24,36 52,20 1.21,35
 130  1500 m 8 i M 37 Magnus Myhren Kristensen Arendal SK 1.53,55 5 24,75 52,29 1.21,44
 131  1500 m 8 y M 39 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 1.52,57 5 24,44 52,28 1.21,67
 132  1500 m 9 i M 51 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 1.50,89 5 24,57 52,25 1.20,84
 133  1500 m 9 y M 54 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.57,61 MT 5 24,24 52,61 1.23,94
 134  1500 m 10 i M 65 Aleksander Waagenes Trondhjems SK 1.54,11 5 24,98 52,78 1.22,52
 135  1500 m 10 y M 50 Sindre Henriksen Fana IL 1.50,42 5 24,28 51,75 1.20,44
 136  3000 m 1 i K 29 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 5.10,52 4 22,90 1.00,28 1.39,97 2.20,87 3.02,46 3.44,73 4.27,34
 137  3000 m 1 y K < 4
 138  3000 m 2 i K 22 Ida Sanderud Nord-Odal IL 5.03,79 4 23,02 59,27 1.37,66 2.17,79 2.58,89 3.40,73 4.22,70
 139  3000 m 2 y K 18 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 5.27,96 4 23,68 1.02,63 1.43,57 2.26,39 3.10,53 3.55,81 4.41,73
 140  3000 m 3 i K 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 4.43,44 4 22,46 57,86 1.34,25 2.11,25 2.48,59 3.26,21 4.04,52
 141  3000 m 3 y K 9 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 5.05,83 4 23,54 1.01,01 1.40,75 2.21,16 3.02,31 3.43,45 4.25,25
 142  3000 m 4 i K 8 Ida Njåtun Asker SK 4.22,37 4 20,56 53,87 1.27,60 2.01,84 2.36,17 3.10,91 3.46,42
 143  3000 m 4 y K 24 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 4.27,82 4 21,45 54,30 1.28,23 2.02,23 2.36,91 3.12,85 3.50,14
 144  3000 m 5 i K 31 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK 4.33,20 4 21,89 55,92 1.30,43 2.05,57 2.41,31 3.17,79 3.55,12
 145  3000 m 5 y K 19 Camilla Lund Leinstrand IL 4.26,81 4 21,13 54,65 1.28,53 2.03,18 2.38,19 3.13,81 3.50,20
 146  5000 m 1 i M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 7.09,89 4 20,25 53,40 1.26,26 2.00,42 2.34,34 3.07,76 3.42,16 4.15,94 4.50,44 5.25,31 6.00,62 6.35,72
 147  5000 m 1 y M 68 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 7.10,05 4 20,57 52,64 1.25,66 1.59,16 2.33,07 3.06,76 3.40,52 4.14,54 4.48,73 5.23,04 5.58,13 6.33,73
 148  5000 m 2 i M < 4
 149  5000 m 2 y M 66 Kristian Vårvik Trondhjems SK 7.38,85 4 20,17 53,33 1.27,22 2.01,21 2.35,31 3.09,87 3.45,05 4.21,06 4.58,24 5.36,29 6.16,45 6.57,42
 150  5000 m 3 i M 34 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 7.05,14 4 19,92 51,03 1.23,37 1.56,51 2.30,00 3.03,66 3.37,89 4.12,57 4.46,76 5.21,15 5.56,05 6.31,20
 151  5000 m 3 y M 41 Anders B. Furnee Asker SK 7.11,24 4 20,68 54,06 1.28,74 2.03,49 2.38,29 3.12,85 3.47,39 4.21,83 4.56,06 5.30,00 6.03,92 6.37,51
 152  5000 m 4 i M 58 August Teodor Haugen Sandefjord SK 7.04,70 4 20,49 52,98 1.25,74 1.58,85 2.31,95 3.05,27 3.38,84 4.12,76 4.46,85 5.21,05 5.55,43 6.29,88
 153  5000 m 4 y M 40 Thomas H. Søfteland Arendal SK 6.45,65 4 20,45 51,42 1.23,08 1.55,05 2.26,97 2.59,15 3.31,39 4.03,50 4.35,69 5.07,78 5.40,02 6.12,51
 154  5000 m 5 i M 50 Sindre Henriksen Fana IL 6.51,09 4 18,97 49,47 1.21,36 1.53,57 2.25,98 2.58,33 3.31,00 4.04,29 4.37,84 5.10,88 5.43,83 6.17,93
 155  5000 m 5 y M 51 Sverre Lunde Pedersen Fana IL 6.36,72 4 19,09 49,69 1.21,08 1.52,65 2.24,22 2.55,87 3.27,63 3.59,24 4.30,92 5.02,50 5.33,99 6.05,27
 156  5000 m 6 i M 67 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 6.49,86 4 19,90 50,60 1.22,02 1.54,16 2.26,22 2.58,72 3.31,25 4.04,32 4.37,17 5.10,18 5.43,10 6.16,21
 157  5000 m 6 y M 39 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 6.46,56 4 19,14 50,02 1.22,15 1.54,04 2.26,49 2.58,41 3.30,84 4.03,02 4.35,37 5.08,05 5.41,16 6.13,77
 158  5000 m 1 i K 9 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 8.55,33 6 25,42 1.07,70 1.49,14 2.32,68 3.14,55 3.57,13 4.38,40 5.20,43 6.03,56 6.47,88 7.30,91 8.13,91
 159  5000 m 1 y K 29 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 8.44,55 6 25,35 1.07,48 1.50,60 2.33,08 3.15,22 3.56,65 4.37,53 5.18,39 5.59,17 6.40,05 7.21,76 8.03,30
 160  5000 m 2 i K 24 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK 7.46,79 6 21,90 57,02 1.32,23 2.08,05 2.43,53 3.19,52 3.56,27 4.33,96 5.11,51 5.49,82 6.28,26 7.07,58
 161  5000 m 2 y K 19 Camilla Lund Leinstrand IL 7.36,52 6 21,88 56,38 1.31,80 2.07,29 2.43,14 3.18,94 3.55,21 4.31,87 5.08,58 5.45,21 6.22,32 6.59,40
 162  5000 m 3 i K 31 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK 8.03,19 6 22,80 59,12 1.36,00 2.13,76 2.51,31 3.29,07 4.07,34 4.45,61 5.24,08 6.02,93 6.42,50 7.22,58
 163  5000 m 3 y K 6 Ragne Wiklund Aktiv SK 8.10,28 6 22,66 58,96 1.36,72 2.14,42 2.52,51 3.31,48 4.10,84 4.50,45 5.30,13 6.09,99 6.50,38 7.30,41
 164  10000 m 1 i M 68 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 15.00,03 6 38,75 1.12,55 1.47,60 2.23,10 2.58,81 3.34,65 4.10,73 4.46,54 5.22,02 5.57,50 6.33,38 7.09,08 7.44,76 8.20,24 8.56,07 9.32,27 10.08,21 10.43,72 11.19,32 11.55,14 12.31,14 13.07,66 13.44,76 14.22,15
 165  10000 m 1 y M < 6
 166  10000 m 2 i M 56 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 15.15,23 6 37,82 1.13,39 1.50,03 2.26,95 3.03,77 3.40,66 4.17,59 4.53,95 5.30,39 6.07,28 6.44,03 7.20,94 7.57,33 8.34,30 9.11,58 9.48,71 10.26,06 11.03,81 11.41,19 12.18,00 12.54,57 13.30,24 14.05,76 14.40,95
 167  10000 m 2 y M 41 Anders B. Furnee Asker SK 14.56,06 6 38,58 1.14,53 1.51,56 2.28,14 3.04,88 3.41,53 4.17,93 4.54,09 5.30,20 6.06,21 6.42,48 7.18,71 7.55,01 8.30,96 9.07,08 9.42,90 10.18,60 10.54,13 11.29,20 12.03,82 12.38,59 13.13,04 13.47,35 14.21,66
 168  10000 m 3 i M 67 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 14.26,65 6 36,51 1.09,46 1.43,05 2.16,44 2.49,85 3.23,22 3.56,78 4.30,42 5.04,37 5.38,58 6.12,96 6.47,60 7.22,60 7.57,44 8.32,31 9.07,27 9.42,41 10.17,67 10.52,82 11.28,26 12.03,57 12.38,99 13.14,69 13.50,57
 169  10000 m 3 y M 40 Thomas H. Søfteland Arendal SK 13.49,03 6 36,83 1.09,31 1.42,37 2.15,64 2.48,47 3.21,40 3.54,28 4.27,39 5.00,56 5.33,75 6.06,79 6.39,85 7.12,94 7.45,96 8.18,96 8.51,90 9.24,92 9.57,95 10.30,88 11.03,89 11.37,07 12.10,20 12.43,41 13.16,17
 170  10000 m 4 i M 58 August Teodor Haugen Sandefjord SK 14.51,13 6 38,04 1.11,95 1.46,50 2.21,07 2.55,79 3.30,75 4.05,97 4.41,32 5.16,74 5.52,52 6.28,34 7.04,17 7.40,00 8.15,81 8.51,68 9.27,50 10.03,46 10.39,26 11.15,12 11.51,01 12.26,98 13.03,11 13.39,28 14.15,27
 171  10000 m 4 y M 34 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 14.35,64 6 36,10 1.08,88 1.42,82 2.17,02 2.51,08 3.25,31 3.59,62 4.34,14 5.08,59 5.43,22 6.17,88 6.52,72 7.27,90 8.03,35 8.38,83 9.14,68 9.50,51 10.26,13 11.01,76 11.37,57 12.13,31 12.49,26 13.25,09 14.00,77

 This process used 8 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.