web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM Sprint 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Rune Wulvik (sr.) , Are Strickert (jr.) , Startere: Arnt Åge Grande, Hege Gundersen
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 24.03.2018
 4  Dato 2: 25.03.2018
 5  Løp: NM Sprint 2018, Senior & Junior
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJS 78 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 47,67 1 12,68
 9  500 m (1) 1 y KJS < 1
 10  500 m (1) 2 i KJS 80 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 47,44 1 12,43
 11  500 m (1) 2 y KJS 75 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes SK 46,68 1 12,71
 12  500 m (1) 3 i KJS 77 Alise Hellem BØSK 46,81 1 12,08
 13  500 m (1) 3 y KJS 79 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 48,43 1 13,23
 14  500 m (1) 4 i KJS 74 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,08 1 11,87
 15  500 m (1) 4 y KJS 68 Camilla Hvammen Kongsberg IF 45,03 1 12,38
 16  500 m (1) 5 i KJS 66 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 44,16 1 11,86
 17  500 m (1) 5 y KJS 65 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 44,93 1 ~~~
 18  500 m (1) 6 i KJS 71 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK 44,80 1 12,14
 19  500 m (1) 6 y KJS 72 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 45,32 1 12,12
 20  500 m (1) 7 i KJS 60 Ane By Farstad Spk Falken 42,17 1 11,38
 21  500 m (1) 7 y KJS 63 Maria Netland Rabbe Fana IL 42,96 1 11,54
 22  500 m (1) 8 i KJS 61 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 41,90 1 11,37
 23  500 m (1) 8 y KJS 62 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 44,22 1 11,83
 24  500 m (1) 9 i KJS 32 Gina Engebråten Nord-Odal IL 44,16 1 12,06
 25  500 m (1) 9 y KJS 64 Trine Heian Sandefjord SK 44,38 1 11,85
 26  500 m (1) 1 i MJS 43 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF 41,51 1 10,78
 27  500 m (1) 1 y MJS 42 Nils Harsjøen Tynset IF 40,43 1 10,72
 28  500 m (1) 2 i MJS 46 John Granli Stord IL 41,48 1 ~~~
 29  500 m (1) 2 y MJS 40 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 41,29 1 11,05
 30  500 m (1) 3 i MJS 35 Didrik Møller Nordal IF Fram 40,25 1 11,11
 31  500 m (1) 3 y MJS 41 Simon Aannø BØSK 40,03 1 10,94
 32  500 m (1) 4 i MJS 47 Erlend Belsvik Stord IL 41,29 1 11,17
 33  500 m (1) 4 y MJS 39 Ådne Kristensen Støyva Fana IL 40,31 1 10,89
 34  500 m (1) 5 i MJS 38 Birk Finnstø Refsaas BØSK 40,05 1 ~~~
 35  500 m (1) 5 y MJS 36 Olav Sørheim Nylund Stord IL 39,34 1 ~~~
 36  500 m (1) 6 i MJS 28 Tobias Fløiten Nord-Odal IL DQ 1
 37  500 m (1) 6 y MJS 31 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 39,89 1 11,09
 38  500 m (1) 7 i MJS 33 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 39,66 1 10,90
 39  500 m (1) 7 y MJS 29 Peder Kongshaug Stavanger Sandnes SK 39,64 1 11,14
 40  500 m (1) 8 i MJS 37 Oddbjørn Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 40,15 1 10,94
 41  500 m (1) 8 y MJS 30 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL 39,36 1 10,74
 42  500 m (1) 9 i MJS 27 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 37,80 1 ~~~
 43  500 m (1) 9 y MJS 22 Sindre Baas Dølemo IL 38,18 1 ~~~
 44  500 m (1) 10 i MJS 21 Hallgeir Engebråten Nord-Odal IL 38,49 1 38,49
 45  500 m (1) 10 y MJS 23 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 39,20 MT 1 39,20
 46  500 m (1) 11 i MJS 24 Jonas Haugland Bergen SK 38,66 1 10,72
 47  500 m (1) 11 y MJS 26 Erik Resell Spk Falken 38,11 1 10,42
 48  500 m (1) 12 i MJS 34 Håkon Sæther Nord-Odal IL F 1 10,48
 49  500 m (1) 12 y MJS 25 Stian Gravdal Fana IL 1.37,86 1 10,52
 50  500 m (1) 1 i KSS 58 Guro Bergstrøm Jevnaker IF
 51  500 m (1) 1 y KSS <
 52  500 m (1) 2 i KSS 57 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF
 53  500 m (1) 2 y KSS 59 Else Merethe Omsland IF Fram
 54  500 m (1) 3 i KSS 55 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK
 55  500 m (1) 3 y KSS 56 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 56  500 m (1) 4 i KSS 49 Ida Njåtun Asker SK
 57  500 m (1) 4 y KSS 51 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK
 58  500 m (1) 5 i KSS 48 Hege Bøkko Hol IL
 59  500 m (1) 5 y KSS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
 60  500 m (1) 6 i KSS 54 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL
 61  500 m (1) 6 y KSS 53 Marte Vatn Spk Falken
 62  500 m (1) 1 i MSS 14 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF
 63  500 m (1) 1 y MSS <
 64  500 m (1) 2 i MSS 16 Kristian Vårvik TSK
 65  500 m (1) 2 y MSS 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF
 66  500 m (1) 3 i MSS 11 Brage Olsen Børtnes Drammen SK
 67  500 m (1) 3 y MSS 7 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK
 68  500 m (1) 4 i MSS 13 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL
 69  500 m (1) 4 y MSS 19 Jørn Pettersen Arendal SK
 70  500 m (1) 5 i MSS 12 Mii Erik Haugård Aktiv SK
 71  500 m (1) 5 y MSS 18 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL
 72  500 m (1) 6 i MSS 10 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK
 73  500 m (1) 6 y MSS 17 Ivar Njøs Leinstrand IL
 74  500 m (1) 7 i MSS 1 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL
 75  500 m (1) 7 y MSS 8 Kristian Solland Reinton Hol IL
 76  500 m (1) 8 i MSS 6 Marius Bratli Aktiv SK
 77  500 m (1) 8 y MSS 5 Odin By Farstad Spk Falken
 78  500 m (1) 9 i MSS 9 Simen Kroken Aktiv SK
 79  500 m (1) 9 y MSS 3 Bjørn Magnussen Spk Falken
 80  500 m (1) 10 i MSS 4 Johann Jørgen Sæves Båstad IL
 81  500 m (1) 10 y MSS 2 Henrik Fagerli Rukke Hol IL
 82  500 m (2) KJS 60 Ane By Farstad Spk Falken
 83  500 m (2) KJS 61 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 84  500 m (2) KJS 62 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 85  500 m (2) KJS 63 Maria Netland Rabbe Fana IL
 86  500 m (2) KJS 64 Trine Heian Sandefjord SK
 87  500 m (2) KJS 65 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL
 88  500 m (2) KJS 66 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 89  500 m (2) KJS 68 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 90  500 m (2) KJS 71 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK
 91  500 m (2) KJS 72 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 92  500 m (2) KJS 74 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 93  500 m (2) KJS 75 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes SK
 94  500 m (2) KJS 77 Alise Hellem BØSK
 95  500 m (2) KJS 78 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 96  500 m (2) KJS 79 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 97  500 m (2) KJS 80 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK
 98  500 m (2) KJS 32 Gina Engebråten Nord-Odal IL
 99  500 m (2) MJS 21 Hallgeir Engebråten Nord-Odal IL
 100  500 m (2) MJS 22 Sindre Baas Dølemo IL
 101  500 m (2) MJS 23 Simen Rye Stavanger Sandnes SK
 102  500 m (2) MJS 24 Jonas Haugland Bergen SK
 103  500 m (2) MJS 25 Stian Gravdal Fana IL
 104  500 m (2) MJS 26 Erik Resell Spk Falken
 105  500 m (2) MJS 27 Sander Mikkelsen Jevnaker IF
 106  500 m (2) MJS 28 Tobias Fløiten Nord-Odal IL
 107  500 m (2) MJS 29 Peder Kongshaug Stavanger Sandnes SK
 108  500 m (2) MJS 30 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL
 109  500 m (2) MJS 31 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 110  500 m (2) MJS 33 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK
 111  500 m (2) MJS 34 Håkon Sæther Nord-Odal IL
 112  500 m (2) MJS 35 Didrik Møller Nordal IF Fram
 113  500 m (2) MJS 36 Olav Sørheim Nylund Stord IL
 114  500 m (2) MJS 37 Oddbjørn Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 115  500 m (2) MJS 38 Birk Finnstø Refsaas BØSK
 116  500 m (2) MJS 39 Ådne Kristensen Støyva Fana IL
 117  500 m (2) MJS 40 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL
 118  500 m (2) MJS 41 Simon Aannø BØSK
 119  500 m (2) MJS 42 Nils Harsjøen Tynset IF
 120  500 m (2) MJS 46 John Granli Stord IL
 121  500 m (2) MJS 47 Erlend Belsvik Stord IL
 122  500 m (2) MJS 43 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF
 123  500 m (2) KSS 48 Hege Bøkko Hol IL
 124  500 m (2) KSS 49 Ida Njåtun Asker SK
 125  500 m (2) KSS 51 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK
 126  500 m (2) KSS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
 127  500 m (2) KSS 53 Marte Vatn Spk Falken
 128  500 m (2) KSS 54 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL
 129  500 m (2) KSS 55 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK
 130  500 m (2) KSS 56 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 131  500 m (2) KSS 57 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF
 132  500 m (2) KSS 58 Guro Bergstrøm Jevnaker IF
 133  500 m (2) KSS 59 Else Merethe Omsland IF Fram
 134  500 m (2) MSS 6 Marius Bratli Aktiv SK
 135  500 m (2) MSS 9 Simen Kroken Aktiv SK
 136  500 m (2) MSS 12 Mii Erik Haugård Aktiv SK
 137  500 m (2) MSS 19 Jørn Pettersen Arendal SK
 138  500 m (2) MSS 4 Johann Jørgen Sæves Båstad IL
 139  500 m (2) MSS 18 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL
 140  500 m (2) MSS 11 Brage Olsen Børtnes Drammen SK
 141  500 m (2) MSS 1 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL
 142  500 m (2) MSS 7 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK
 143  500 m (2) MSS 2 Henrik Fagerli Rukke Hol IL
 144  500 m (2) MSS 8 Kristian Solland Reinton Hol IL
 145  500 m (2) MSS 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF
 146  500 m (2) MSS 17 Ivar Njøs Leinstrand IL
 147  500 m (2) MSS 13 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL
 148  500 m (2) MSS 3 Bjørn Magnussen Spk Falken
 149  500 m (2) MSS 5 Odin By Farstad Spk Falken
 150  500 m (2) MSS 10 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK
 151  500 m (2) MSS 16 Kristian Vårvik TSK
 152  500 m (2) MSS 14 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF
 153  1000 m (1) 1 i KJS 80 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK
 154  1000 m (1) 1 y KJS <
 155  1000 m (1) 2 i KJS 79 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 156  1000 m (1) 2 y KJS 75 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes SK
 157  1000 m (1) 3 i KJS 77 Alise Hellem BØSK
 158  1000 m (1) 3 y KJS 74 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 159  1000 m (1) 4 i KJS 72 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 160  1000 m (1) 4 y KJS 63 Maria Netland Rabbe Fana IL
 161  1000 m (1) 5 i KJS 71 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK
 162  1000 m (1) 5 y KJS 78 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 163  1000 m (1) 6 i KJS 66 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 164  1000 m (1) 6 y KJS 68 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 165  1000 m (1) 7 i KJS 62 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 166  1000 m (1) 7 y KJS 61 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 167  1000 m (1) 8 i KJS 65 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL
 168  1000 m (1) 8 y KJS 32 Gina Engebråten Nord-Odal IL
 169  1000 m (1) 9 i KJS 64 Trine Heian Sandefjord SK
 170  1000 m (1) 9 y KJS 60 Ane By Farstad Spk Falken
 171  1000 m (1) 1 i MJS 39 Ådne Kristensen Støyva Fana IL
 172  1000 m (1) 1 y MJS 34 Håkon Sæther Nord-Odal IL
 173  1000 m (1) 2 i MJS 43 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF
 174  1000 m (1) 2 y MJS 46 John Granli Stord IL
 175  1000 m (1) 3 i MJS 40 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL
 176  1000 m (1) 3 y MJS 42 Nils Harsjøen Tynset IF
 177  1000 m (1) 4 i MJS 47 Erlend Belsvik Stord IL
 178  1000 m (1) 4 y MJS 41 Simon Aannø BØSK
 179  1000 m (1) 5 i MJS 27 Sander Mikkelsen Jevnaker IF
 180  1000 m (1) 5 y MJS 31 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 181  1000 m (1) 6 i MJS 35 Didrik Møller Nordal IF Fram
 182  1000 m (1) 6 y MJS 38 Birk Finnstø Refsaas BØSK
 183  1000 m (1) 7 i MJS 33 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK
 184  1000 m (1) 7 y MJS 36 Olav Sørheim Nylund Stord IL
 185  1000 m (1) 8 i MJS 30 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL
 186  1000 m (1) 8 y MJS 37 Oddbjørn Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 187  1000 m (1) 9 i MJS 23 Simen Rye Stavanger Sandnes SK
 188  1000 m (1) 9 y MJS 28 Tobias Fløiten Nord-Odal IL
 189  1000 m (1) 10 i MJS 24 Jonas Haugland Bergen SK
 190  1000 m (1) 10 y MJS 29 Peder Kongshaug Stavanger Sandnes SK
 191  1000 m (1) 11 i MJS 25 Stian Gravdal Fana IL
 192  1000 m (1) 11 y MJS 26 Erik Resell Spk Falken
 193  1000 m (1) 12 i MJS 21 Hallgeir Engebråten Nord-Odal IL
 194  1000 m (1) 12 y MJS 22 Sindre Baas Dølemo IL
 195  1000 m (1) 1 i KSS 57 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF
 196  1000 m (1) 1 y KSS <
 197  1000 m (1) 2 i KSS 59 Else Merethe Omsland IF Fram
 198  1000 m (1) 2 y KSS 58 Guro Bergstrøm Jevnaker IF
 199  1000 m (1) 3 i KSS 54 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL
 200  1000 m (1) 3 y KSS 56 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 201  1000 m (1) 4 i KSS 55 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK
 202  1000 m (1) 4 y KSS 53 Marte Vatn Spk Falken
 203  1000 m (1) 5 i KSS 51 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK
 204  1000 m (1) 5 y KSS 49 Ida Njåtun Asker SK
 205  1000 m (1) 6 i KSS 48 Hege Bøkko Hol IL
 206  1000 m (1) 6 y KSS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
 207  1000 m (1) 1 i MSS 19 Jørn Pettersen Arendal SK
 208  1000 m (1) 1 y MSS <
 209  1000 m (1) 2 i MSS 18 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL
 210  1000 m (1) 2 y MSS 17 Ivar Njøs Leinstrand IL
 211  1000 m (1) 3 i MSS 9 Simen Kroken Aktiv SK
 212  1000 m (1) 3 y MSS 13 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL
 213  1000 m (1) 4 i MSS 10 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK
 214  1000 m (1) 4 y MSS 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF
 215  1000 m (1) 5 i MSS 12 Mii Erik Haugård Aktiv SK
 216  1000 m (1) 5 y MSS 14 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF
 217  1000 m (1) 6 i MSS 11 Brage Olsen Børtnes Drammen SK
 218  1000 m (1) 6 y MSS 16 Kristian Vårvik TSK
 219  1000 m (1) 7 i MSS 8 Kristian Solland Reinton Hol IL
 220  1000 m (1) 7 y MSS 7 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK
 221  1000 m (1) 8 i MSS 3 Bjørn Magnussen Spk Falken
 222  1000 m (1) 8 y MSS 5 Odin By Farstad Spk Falken
 223  1000 m (1) 9 i MSS 1 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL
 224  1000 m (1) 9 y MSS 2 Henrik Fagerli Rukke Hol IL
 225  1000 m (1) 10 i MSS 6 Marius Bratli Aktiv SK
 226  1000 m (1) 10 y MSS 4 Johann Jørgen Sæves Båstad IL
 227  1000 m (2) KJS 60 Ane By Farstad Spk Falken
 228  1000 m (2) KJS 61 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 229  1000 m (2) KJS 62 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 230  1000 m (2) KJS 63 Maria Netland Rabbe Fana IL
 231  1000 m (2) KJS 64 Trine Heian Sandefjord SK
 232  1000 m (2) KJS 65 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL
 233  1000 m (2) KJS 66 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 234  1000 m (2) KJS 68 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 235  1000 m (2) KJS 71 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK
 236  1000 m (2) KJS 72 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 237  1000 m (2) KJS 74 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 238  1000 m (2) KJS 75 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes SK
 239  1000 m (2) KJS 77 Alise Hellem BØSK
 240  1000 m (2) KJS 78 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 241  1000 m (2) KJS 79 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 242  1000 m (2) KJS 80 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK
 243  1000 m (2) KJS 32 Gina Engebråten Nord-Odal IL
 244  1000 m (2) MJS 21 Hallgeir Engebråten Nord-Odal IL
 245  1000 m (2) MJS 22 Sindre Baas Dølemo IL
 246  1000 m (2) MJS 23 Simen Rye Stavanger Sandnes SK
 247  1000 m (2) MJS 24 Jonas Haugland Bergen SK
 248  1000 m (2) MJS 25 Stian Gravdal Fana IL
 249  1000 m (2) MJS 26 Erik Resell Spk Falken
 250  1000 m (2) MJS 27 Sander Mikkelsen Jevnaker IF
 251  1000 m (2) MJS 28 Tobias Fløiten Nord-Odal IL
 252  1000 m (2) MJS 29 Peder Kongshaug Stavanger Sandnes SK
 253  1000 m (2) MJS 30 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL
 254  1000 m (2) MJS 31 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 255  1000 m (2) MJS 33 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK
 256  1000 m (2) MJS 34 Håkon Sæther Nord-Odal IL
 257  1000 m (2) MJS 35 Didrik Møller Nordal IF Fram
 258  1000 m (2) MJS 36 Olav Sørheim Nylund Stord IL
 259  1000 m (2) MJS 37 Oddbjørn Mellemstrand Stavanger Sandnes SK
 260  1000 m (2) MJS 38 Birk Finnstø Refsaas BØSK
 261  1000 m (2) MJS 39 Ådne Kristensen Støyva Fana IL
 262  1000 m (2) MJS 40 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL
 263  1000 m (2) MJS 41 Simon Aannø BØSK
 264  1000 m (2) MJS 42 Nils Harsjøen Tynset IF
 265  1000 m (2) MJS 46 John Granli Stord IL
 266  1000 m (2) MJS 47 Erlend Belsvik Stord IL
 267  1000 m (2) MJS 43 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF
 268  1000 m (2) KSS 48 Hege Bøkko Hol IL
 269  1000 m (2) KSS 49 Ida Njåtun Asker SK
 270  1000 m (2) KSS 51 Sofie Karoline Haugen Sandefjord SK
 271  1000 m (2) KSS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
 272  1000 m (2) KSS 53 Marte Vatn Spk Falken
 273  1000 m (2) KSS 54 Nille Martha Norhaug Faleide Gol IL
 274  1000 m (2) KSS 55 Marit Fjellanger Bøhm Stavanger Sandnes SK
 275  1000 m (2) KSS 56 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 276  1000 m (2) KSS 57 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF
 277  1000 m (2) KSS 58 Guro Bergstrøm Jevnaker IF
 278  1000 m (2) KSS 59 Else Merethe Omsland IF Fram
 279  1000 m (2) MSS 6 Marius Bratli Aktiv SK
 280  1000 m (2) MSS 9 Simen Kroken Aktiv SK
 281  1000 m (2) MSS 12 Mii Erik Haugård Aktiv SK
 282  1000 m (2) MSS 19 Jørn Pettersen Arendal SK
 283  1000 m (2) MSS 4 Johann Jørgen Sæves Båstad IL
 284  1000 m (2) MSS 18 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL
 285  1000 m (2) MSS 11 Brage Olsen Børtnes Drammen SK
 286  1000 m (2) MSS 1 Håvard Holmefjord Lorentzen Fana IL
 287  1000 m (2) MSS 7 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK
 288  1000 m (2) MSS 2 Henrik Fagerli Rukke Hol IL
 289  1000 m (2) MSS 8 Kristian Solland Reinton Hol IL
 290  1000 m (2) MSS 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF
 291  1000 m (2) MSS 17 Ivar Njøs Leinstrand IL
 292  1000 m (2) MSS 13 Robin Nicolai Gruben Nord-Odal IL
 293  1000 m (2) MSS 3 Bjørn Magnussen Spk Falken
 294  1000 m (2) MSS 5 Odin By Farstad Spk Falken
 295  1000 m (2) MSS 10 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK
 296  1000 m (2) MSS 16 Kristian Vårvik TSK
 297  1000 m (2) MSS 14 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF

 This process used 76 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.