web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM-Jr-AllRound-2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Tromsø skøyteklubb Overdommar: Menn; Are Strickert, Kvinner; Gunnar Lødding, Ass.; Olaf Sch. Pettersen
 2  Bane: Tromsdalen kunstisbane
 3  Dato 1: 06.02.2016
 4  Dato 2: 07.02.2016
 5  Løp: Norsk Mesterskap - Junior All Round
 6  Vér, temp: Dag 1: Opphald, vindstille, -9 grader; Dag 2: Opphald, litt vind, -1 grad
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i KJA 50 Ine Førde Tromsø SK 47,59 1 12,48
 9  500 m 1 y KJA < 1
 10  500 m 2 i KJA 43 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 49,45 1 12,66
 11  500 m 2 y KJA 23 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL Skøyter 48,75 1 12,58
 12  500 m 3 i KJA 21 Maria Anspach Klippen Fana IL 48,52 1 12,54
 13  500 m 3 y KJA 19 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 47,41 1 12,33
 14  500 m 4 i KJA 10 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 47,25 1 12,39
 15  500 m 4 y KJA 15 Katrine Haug Drammen SK 48,54 1 12,67
 16  500 m 5 i KJA 40 Trine Heian Sandefjord SK 46,47 1 12,20
 17  500 m 5 y KJA 20 Maria Netland Rabbe Fana IL 46,73 1 12,30
 18  500 m 6 i KJA 9 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 46,59 1 12,12
 19  500 m 6 y KJA 52 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 47,35 1 12,43
 20  500 m 7 i KJA 3 Ragne Wiklund Aktiv SK 45,05 1 12,05
 21  500 m 7 y KJA 39 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 43,07 1 11,68
 22  500 m 8 i KJA 41 Inga Anne Vasaasen Stange SK 43,10 1 11,74
 23  500 m 8 y KJA 49 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 45,88 1 12,14
 24  500 m 1 i MJA 4 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 41,75 1 11,33
 25  500 m 1 y MJA < 1
 26  500 m 2 i MJA 2 Håkon Jorde Aktiv SK 43,80 1 11,68
 27  500 m 2 y MJA 37 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 42,79 1 11,61
 28  500 m 3 i MJA 31 Håkon Brørby Jevnaker IF 41,16 1 11,11
 29  500 m 3 y MJA 12 Håvard Hestetun Bergen SK 42,11 1 11,52
 30  500 m 4 i MJA 28 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,53 1 11,22
 31  500 m 4 y MJA 13 Jonas Haugland Bergen SK 42,09 1 11,32
 32  500 m 5 i MJA 26 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 42,01 1 11,20
 33  500 m 5 y MJA 27 Sander Tveter IF Fram 41,48 1 11,60
 34  500 m 6 i MJA 30 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 40,96 1 10,98
 35  500 m 6 y MJA 55 Vetle Folland Tønsberg Turn 41,52 1 11,24
 36  500 m 7 i MJA 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 42,06 1 11,07
 37  500 m 7 y MJA 38 Hallgeir Engebråten Sand IF 41,49 1 11,33
 38  500 m 8 i MJA 29 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.08,30 DQ 1 10,88
 39  500 m 8 y MJA 51 Stian Førde Tromsø SK 40,99 1 10,88
 40  500 m 9 i MJA 24 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 40,02 1 10,90
 41  500 m 9 y MJA 54 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 40,16 1 10,94
 42  500 m 10 i MJA 6 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 40,49 1 10,89
 43  500 m 10 y MJA 46 Simen Rye StavangerSandnes SK 40,30 1 10,84
 44  500 m 11 i MJA 5 Marius Bratli Aktiv SK 38,91 1 ~~~
 45  500 m 11 y MJA 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 39,88 1 ~~~
 46  500 m 12 i MJA 8 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 39,39 1 10,65
 47  500 m 12 y MJA 45 Magnus Dahle StavangerSandnes SK 40,09 1 10,99
 48  1000 m 1 i KJA 23 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL Skøyter 1.41,48 3 22,20 59,60
 49  1000 m 1 y KJA < 3
 50  1000 m 2 i KJA 21 Maria Anspach Klippen Fana IL 1.39,36 3 22,52 59,25
 51  1000 m 2 y KJA 43 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 1.42,61 3 23,56 1.02,22
 52  1000 m 3 i KJA 15 Katrine Haug Drammen SK 1.38,62 3 22,50 58,37
 53  1000 m 3 y KJA 50 Ine Førde Tromsø SK 1.35,96 3 21,93 57,30
 54  1000 m 4 i KJA 10 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 1.36,54 3 21,89 57,89
 55  1000 m 4 y KJA 9 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 1.35,94 3 21,86 57,41
 56  1000 m 5 i KJA 52 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.38,70 3 22,84 59,71
 57  1000 m 5 y KJA 20 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.38,72 3 22,04 58,48
 58  1000 m 6 i KJA 40 Trine Heian Sandefjord SK 1.33,44 3 21,43 56,10
 59  1000 m 6 y KJA 19 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 1.34,29 3 21,89 56,82
 60  1000 m 7 i KJA 41 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.26,51 3 20,39 52,30
 61  1000 m 7 y KJA 3 Ragne Wiklund Aktiv SK 1.29,80 3 ~~~ 54,44
 62  1000 m 8 i KJA 39 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK DNS 3
 63  1000 m 8 y KJA 49 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL DNS 3
 64  1500 m 1 i KJA 9 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 2.35,50 2 31,04 1.08,15 1.49,42
 65  1500 m 1 y KJA < 2
 66  1500 m 2 i KJA 50 Ine Førde Tromsø SK 2.36,23 2 31,30 1.09,74 1.52,68
 67  1500 m 2 y KJA 23 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL Skøyter 2.40,66 2 31,47 1.11,00 1.54,93
 68  1500 m 3 i KJA 21 Maria Anspach Klippen Fana IL 2.37,74 2 31,67 1.11,13 1.54,06
 69  1500 m 3 y KJA 10 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 2.33,11 2 31,49 1.09,00 1.50,69
 70  1500 m 4 i KJA 40 Trine Heian Sandefjord SK 2.31,29 2 30,48 1.08,83 1.49,88
 71  1500 m 4 y KJA 20 Maria Netland Rabbe Fana IL 2.33,81 2 30,60 1.08,91 1.50,68
 72  1500 m 5 i KJA 52 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 2.29,03 2 30,56 1.07,69 1.47,54
 73  1500 m 5 y KJA 19 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 2.28,49 2 30,65 1.07,65 1.47,64
 74  1500 m 6 i KJA 43 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 2.37,96 2 32,66 1.13,08 1.55,22
 75  1500 m 6 y KJA 15 Katrine Haug Drammen SK 2.32,91 2 32,24 1.10,86 1.51,97
 76  1500 m 7 i KJA 49 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 2.23,17 2 29,79 1.05,16 1.43,41
 77  1500 m 7 y KJA 39 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 2.19,46 2 28,36 1.02,29 1.39,58
 78  1500 m 8 i KJA 3 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.18,46 2 29,78 1.04,17 1.40,71
 79  1500 m 8 y KJA 41 Inga Anne Vasaasen Stange SK 2.13,03 2 28,98 1.01,98 1.36,41
 80  1500 m 1 i MJA 29 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 2.02,41 3 ~~~ ~~~ ~~~
 81  1500 m 1 y MJA < 3
 82  1500 m 2 i MJA 37 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.09,79 3 27,97 1.00,17 1.34,45
 83  1500 m 2 y MJA 2 Håkon Jorde Aktiv SK 2.14,30 3 28,43 1.01,27 1.36,74
 84  1500 m 3 i MJA 26 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 2.10,55 3 27,43 59,25 1.33,89
 85  1500 m 3 y MJA 13 Jonas Haugland Bergen SK 2.12,33 3 28,01 1.00,75 1.35,75
 86  1500 m 4 i MJA 55 Vetle Folland Tønsberg Turn 2.12,67 3 27,20 59,26 1.34,54
 87  1500 m 4 y MJA 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 2.13,49 3 28,05 1.01,08 1.36,00
 88  1500 m 5 i MJA 31 Håkon Brørby Jevnaker IF 2.12,41 3 27,74 1.00,43 1.35,59
 89  1500 m 5 y MJA 51 Stian Førde Tromsø SK 2.09,75 3 26,86 58,86 1.33,45
 90  1500 m 6 i MJA 28 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.11,63 3 27,74 1.00,05 1.35,58
 91  1500 m 6 y MJA 30 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 2.12,09 3 27,42 59,63 1.34,86
 92  1500 m 7 i MJA 6 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 2.13,33 3 27,86 1.01,44 1.37,41
 93  1500 m 7 y MJA 4 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 2.13,38 3 27,80 1.00,36 1.36,44
 94  1500 m 8 i MJA 27 Sander Tveter IF Fram 2.10,09 3 28,86 1.00,91 1.35,23
 95  1500 m 8 y MJA 46 Simen Rye StavangerSandnes SK 2.06,51 3 26,70 57,23 1.30,69
 96  1500 m 9 i MJA 38 Hallgeir Engebråten Sand IF 2.05,89 3 27,58 ~~~ 1.30,90
 97  1500 m 9 y MJA 45 Magnus Dahle StavangerSandnes SK 2.06,11 3 27,08 57,53 1.30,51
 98  1500 m 10 i MJA 8 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 2.03,65 3 26,50 57,13 1.29,86
 99  1500 m 10 y MJA 24 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 2.02,91 3 26,56 56,77 1.29,10
 100  1500 m 11 i MJA 5 Marius Bratli Aktiv SK 2.01,44 3 25,99 55,83 1.27,98
 101  1500 m 11 y MJA 54 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 2.03,29 3 26,82 56,68 1.29,32
 102  1500 m 12 i MJA 12 Håvard Hestetun Bergen SK DNS 3
 103  1500 m 12 y MJA 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK DNS 3
 104  3000 m 1 i KJA 23 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL Skøyter 5.33,79 4 23,68 1.03,79 1.45,85 2.29,58 3.14,77 4.00,82 4.47,80
 105  3000 m 1 y KJA < 4
 106  3000 m 2 i KJA 21 Maria Anspach Klippen Fana IL 5.27,93 4 23,42 1.03,39 1.46,23 2.29,69 3.13,56 3.58,20 4.43,13
 107  3000 m 2 y KJA 43 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 5.21,30 4 24,09 1.03,98 1.45,73 2.27,54 3.10,01 3.53,66 4.37,88
 108  3000 m 3 i KJA 50 Ine Førde Tromsø SK 5.21,48 4 23,10 1.00,79 1.41,94 2.25,12 3.08,42 3.52,83 4.37,68
 109  3000 m 3 y KJA 15 Katrine Haug Drammen SK 5.11,05 4 23,79 1.02,63 1.43,22 2.24,89 3.06,93 3.48,85 4.29,83
 110  3000 m 4 i KJA 9 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 5.40,35 4 24,43 1.02,27 1.42,83 2.26,73 3.12,07 3.59,15 4.50,26
 111  3000 m 4 y KJA 20 Maria Netland Rabbe Fana IL 5.26,60 4 22,80 1.02,34 1.44,38 2.27,86 3.12,09 3.56,38 4.41,57
 112  3000 m 5 i KJA 52 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 5.20,43 4 23,07 1.00,78 1.40,83 2.23,37 3.07,28 3.51,81 4.36,12
 113  3000 m 5 y KJA 10 Marte Bjerkreim Furnee Asker Skøyteklubb 5.18,38 4 23,55 1.02,82 1.44,56 2.27,61 3.10,33 3.53,22 4.35,79
 114  3000 m 6 i KJA 40 Trine Heian Sandefjord SK 5.36,93 4 22,59 ~~~ ~~~ ~~~ 3.12,34 3.59,72 4.47,97
 115  3000 m 6 y KJA 19 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 5.19,13 4 22,88 1.00,47 2.23,60 ~~~ 3.06,88 3.50,90 4.35,47
 116  3000 m 7 i KJA 41 Inga Anne Vasaasen Stange SK 4.43,60 4 22,47 57,94 1.34,20 2.11,35 2.48,80 3.26,70 4.05,19
 117  3000 m 7 y KJA 3 Ragne Wiklund Aktiv SK 4.55,24 4 22,56 58,52 1.35,97 2.14,48 2.53,83 3.33,68 4.14,05
 118  3000 m 1 i MJA 51 Stian Førde Tromsø SK 4.39,92 2 20,59 54,66 1.30,14 2.06,68 2.44,04 3.22,10 4.00,66
 119  3000 m 1 y MJA < 2
 120  3000 m 2 i MJA 37 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 4.40,98 2 21,71 56,62 1.32,96 2.10,63 2.48,40 3.25,48 4.03,52
 121  3000 m 2 y MJA 2 Håkon Jorde Aktiv SK 4.49,84 2 22,15 57,55 1.34,14 2.11,84 2.50,34 3.29,72 4.09,70
 122  3000 m 3 i MJA 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 4.39,25 2 21,97 56,87 1.32,93 2.09,59 2.47,23 3.24,59 4.01,81
 123  3000 m 3 y MJA 13 Jonas Haugland Bergen SK 4.40,66 2 22,43 58,67 1.34,64 2.10,97 2.47,95 3.25,17 4.02,61
 124  3000 m 4 i MJA 31 Håkon Brørby Jevnaker IF 4.37,12 2 21,63 56,14 1.31,91 2.08,66 2.45,87 3.23,15 4.00,31
 125  3000 m 4 y MJA 24 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 4.21,27 2 20,81 53,97 1.28,25 2.02,91 2.37,45 3.12,23 3.46,93
 126  3000 m 5 i MJA 55 Vetle Folland Tønsberg Turn 4.41,15 2 20,47 54,72 1.30,36 2.06,63 2.43,65 3.21,87 4.01,16
 127  3000 m 5 y MJA 30 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 4.37,66 2 21,50 56,36 1.32,02 2.08,48 2.44,79 3.21,39 3.58,79
 128  3000 m 6 i MJA 26 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 4.39,91 2 20,90 55,20 1.30,78 2.07,15 2.44,30 3.22,29 4.01,28
 129  3000 m 6 y MJA 4 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 4.30,69 2 20,68 53,75 1.28,27 2.03,60 2.39,45 3.16,08 3.52,99
 130  3000 m 7 i MJA 46 Simen Rye StavangerSandnes SK 4.29,10 2 20,59 53,77 1.28,31 2.03,44 2.38,91 3.15,18 3.51,94
 131  3000 m 7 y MJA 12 Håvard Hestetun Bergen SK 4.56,25 2 21,09 55,45 1.31,84 2.10,26 2.50,18 3.31,63 4.13,65
 132  3000 m 8 i MJA 28 Didrik Møller Nordal IF Fram 4.32,44 2 20,48 53,97 1.27,77 2.03,47 2.39,85 3.17,18 3.54,58
 133  3000 m 8 y MJA 27 Sander Tveter IF Fram 4.21,60 2 21,33 54,39 1.27,94 2.02,11 2.36,97 3.11,96 3.46,87
 134  3000 m 9 i MJA 45 Magnus Dahle StavangerSandnes SK 4.28,54 2 20,05 52,35 1.25,38 2.00,27 2.35,90 3.12,76 3.50,27
 135  3000 m 9 y MJA 8 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 4.17,78 2 19,83 52,06 1.25,59 1.59,22 2.33,59 3.08,50 3.43,16
 136  3000 m 10 i MJA 6 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 4.30,61 2 20,00 52,71 1.27,02 2.02,75 2.39,35 3.15,32 3.52,79
 137  3000 m 10 y MJA 38 Hallgeir Engebråten Sand IF 4.15,00 2 20,46 52,10 1.24,52 1.57,80 2.31,04 3.05,17 3.39,97
 138  3000 m 11 i MJA 5 Marius Bratli Aktiv SK 4.16,64 2 19,76 51,94 1.24,55 1.58,31 2.33,08 3.07,97 3.43,25
 139  3000 m 11 y MJA 29 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 4.16,48 2 19,99 51,90 1.24,82 1.58,55 2.33,20 3.07,63 3.42,41
 140  3000 m 12 i MJA 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 4.13,17 2 19,79 51,44 1.23,25 1.55,92 2.29,12 3.02,99 3.37,49
 141  3000 m 12 y MJA 54 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 4.11,34 2 20,22 51,28 1.22,93 1.55,23 2.28,19 3.02,05 3.36,18
 142  5000 m 1 i MJA 30 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 8.18,74 4 22,06 1.00,26 1.39,15 2.18,03 2.56,73 3.35,51 4.15,29 4.55,09 5.34,58 6.14,73 6.55,78 7.37,28
 143  5000 m 1 y MJA 26 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 8.30,02 4 22,12 59,49 1.38,22 2.16,61 2.55,43 3.34,21 4.13,67 4.53,82 5.35,32 6.18,20 7.03,05 7.47,57
 144  5000 m 2 i MJA 51 Stian Førde Tromsø SK 8.21,35 4 22,23 1.00,37 1.38,84 2.18,33 2.57,04 3.36,67 4.17,59 4.58,95 5.39,77 6.20,81 7.01,71 7.41,82
 145  5000 m 2 y MJA 55 Vetle Folland Tønsberg Turn 8.19,55 4 22,15 1.00,40 1.39,04 2.18,06 2.57,64 3.38,30 4.19,09 5.01,58 5.43,01 6.24,09 7.03,85 7.42,92
 146  5000 m 3 i MJA 28 Didrik Møller Nordal IF Fram 7.53,89 4 22,13 58,48 1.34,99 2.13,01 2.51,27 3.29,21 4.07,51 4.45,40 5.23,46 6.01,12 6.38,71 7.16,44
 147  5000 m 3 y MJA 31 Håkon Brørby Jevnaker IF 8.04,17 4 22,51 58,25 1.36,18 2.14,61 2.53,28 3.31,72 4.10,78 4.49,81 5.29,16 6.08,10 6.47,23 7.26,05
 148  5000 m 4 i MJA 6 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 8.00,03 4 22,32 59,54 1.38,03 2.17,56 2.56,63 3.35,94 4.15,34 4.53,34 5.31,28 6.08,99 6.46,33 7.23,12
 149  5000 m 4 y MJA 4 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 7.53,04 4 21,83 57,04 1.33,16 2.09,34 2.46,06 3.23,08 4.00,75 4.38,99 5.17,36 5.56,21 6.34,55 7.13,81
 150  5000 m 5 i MJA 45 Magnus Dahle StavangerSandnes SK 7.55,80 4 23,02 59,41 1.36,05 2.13,51 2.50,67 3.28,12 4.05,08 4.42,62 5.19,82 5.58,08 6.37,22 7.16,60
 151  5000 m 5 y MJA 46 Simen Rye StavangerSandnes SK 7.52,89 4 22,84 58,19 1.35,60 2.12,52 2.50,51 3.27,31 4.05,16 4.42,37 5.20,50 5.58,38 6.36,72 7.14,98
 152  5000 m 6 i MJA 24 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 7.30,89 4 20,88 55,41 1.30,86 2.06,84 2.42,78 3.18,66 3.54,75 4.30,76 5.06,51 5.42,45 6.18,78 6.55,16
 153  5000 m 6 y MJA 27 Sander Tveter IF Fram 7.33,74 4 ~~~ 56,82 1.32,84 2.08,94 2.45,15 3.21,39 3.58,20 4.33,75 5.09,92 5.46,25 6.22,56 6.58,67
 154  5000 m 7 i MJA 54 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 7.11,51 4 ~~~ 53,84 1.27,24 2.01,21 2.35,45 3.09,78 3.43,96 4.18,07 4.52,35 5.26,83 6.01,64 6.36,60
 155  5000 m 7 y MJA 38 Hallgeir Engebråten Sand IF 7.52,76 4 ~~~ 54,64 1.28,59 2.03,17 2.38,31 3.26,84 4.06,64 4.46,23 5.25,79 6.02,17 6.39,94 7.19,11
 156  5000 m 8 i MJA 5 Marius Bratli Aktiv SK 7.21,33 4 20,44 54,47 1.28,59 2.02,92 2.37,67 3.12,64 3.47,86 4.23,46 4.59,00 5.34,76 6.10,71 6.46,32
 157  5000 m 8 y MJA 8 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 7.24,16 4 20,69 54,48 1.29,20 2.03,50 2.38,36 3.13,02 3.48,56 4.24,38 5.00,14 5.36,06 6.12,20 6.48,30

 This process used 52 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.