web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NMsprint2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Jan Lokshall (senior), Carl-Petter Leganger (junior)
 2  Bane: Hol Stadion
 3  Dato 1: 16.01.2016
 4  Dato 2: 17.01.2016
 5  Løp: NM-Sprint 2016
 6  Vér, temp: Opphald, klart, -15 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJ 11 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 47,72 1 12,55
 9  500 m (1) 1 y KJ < 1
 10  500 m (1) 2 i KJ 19 Ine Førde Tromsø SK 48,30 1 12,80
 11  500 m (1) 2 y KJ 7 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 46,97 1 12,53
 12  500 m (1) 3 i KJ 9 Maria Anspach Klippen Fana IL 48,04 1 ~~~
 13  500 m (1) 3 y KJ 3 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 47,66 1 ~~~
 14  500 m (1) 4 i KJ 2 Emma Lindeijer Asker SK 46,80 1 ~~~
 15  500 m (1) 4 y KJ 8 Maria Netland Rabbe Fana IL 47,99 1 ~~~
 16  500 m (1) 5 i KJ 10 Rebekka Skavhellen Fana IL 47,60 1 12,49
 17  500 m (1) 5 y KJ 5 Vilde Baas Dølemo IL 47,37 1 12,23
 18  500 m (1) 6 i KJ 12 Amalie Berg Jevnaker IF 46,41 1 12,43
 19  500 m (1) 6 y KJ 4 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 47,00 1 12,22
 20  500 m (1) 7 i KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 45,39 1 12,31
 21  500 m (1) 7 y KJ 16 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 42,81 1 11,73
 22  500 m (1) 8 i KJ 6 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 44,49 1 11,63
 23  500 m (1) 8 y KJ 17 Inga Anne Vasaasen Stange SK 42,59 1 11,77
 24  500 m (1) 9 i KJ 15 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,56 1 12,17
 25  500 m (1) 9 y KJ 14 Ane By Farstad Leinstrand IL 43,95 1 11,71
 26  500 m (1) 1 i MJ 34 Håkon Brørby Jevnaker IF 41,68 1 11,22
 27  500 m (1) 1 y MJ 26 Jonas Haugland Bergen SK 42,08 1 11,44
 28  500 m (1) 2 i MJ 41 Vetle Folland Tønsberg Turn 41,45 1 11,28
 29  500 m (1) 2 y MJ 25 Håvard Hestetun Bergen SK 41,64 1 11,48
 30  500 m (1) 3 i MJ 32 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 40,72 1 10,99
 31  500 m (1) 3 y MJ 22 Viktor Krumsvik Arendal SK 40,71 1 10,92
 32  500 m (1) 4 i MJ 27 Sindre Baas Dølemo IL 40,98 1 11,06
 33  500 m (1) 4 y MJ 39 Eskil Lyngdal Sægrov SSSK 42,35 1 11,22
 34  500 m (1) 5 i MJ 40 Stian Førde Tromsø SK 40,89 1 10,98
 35  500 m (1) 5 y MJ 33 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 41,05 1 10,96
 36  500 m (1) 6 i MJ 30 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,31 1 10,18
 37  500 m (1) 6 y MJ 24 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 39,52 1 10,71
 38  500 m (1) 7 i MJ 38 Magnus Dahle SSSK 40,34 1 10,89
 39  500 m (1) 7 y MJ 29 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 39,46 1 10,84
 40  500 m (1) 8 i MJ 31 Kristian Solland Reinton Hol IL 38,99 1 10,47
 41  500 m (1) 8 y MJ 23 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 40,86 1 11,09
 42  500 m (1) 1 i KS 52 Thea Fløiten Sand IF 45,43 1 12,35
 43  500 m (1) 1 y KS 51 Ida Sanderud Sand IF 45,39 1 12,61
 44  500 m (1) 2 i KS 42 Marichen Hagelund Aktiv SK 47,49 1 12,49
 45  500 m (1) 2 y KS 50 Else Merete Omsland IF Fram 47,96 1 12,69
 46  500 m (1) 3 i KS 48 Nille Faleide Gol IL 42,99 1 11,73
 47  500 m (1) 3 y KS 44 Ingvild Hellem Bjugn/Ørland SK 44,26 1 11,86
 48  500 m (1) 4 i KS 46 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF 42,77 1 11,66
 49  500 m (1) 4 y KS 45 Karine Udahl Båstad IL 42,53 1 ~~~
 50  500 m (1) 5 i KS 53 Martine Ripsrud Stange SK 40,72 1 11,20
 51  500 m (1) 5 y KS 49 Hege Bøkko Hol IL 41,00 1 11,28
 52  500 m (1) 6 i KS 43 Hanne Haugland Austevoll IK 41,55 MT 1 11,20
 53  500 m (1) 6 y KS 47 Ellen Bjertnes Geithus IL 41,95 1 11,68
 54  500 m (1) 1 i MS 67 Vegard Hansen Kongsvinger SK 40,05 1 10,90
 55  500 m (1) 1 y MS < 1
 56  500 m (1) 2 i MS 57 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL 41,85 1 ~~~
 57  500 m (1) 2 y MS 71 Jon Greger Notland Stord IL 41,17 1 ~~~
 58  500 m (1) 3 i MS 60 Pål Gravem Eidsvold TF 40,67 1 ~~~
 59  500 m (1) 3 y MS 69 Terje Almås Stord IL 40,68 1 11,18
 60  500 m (1) 4 i MS 56 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 39,28 1 10,93
 61  500 m (1) 4 y MS 58 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 39,38 1 10,76
 62  500 m (1) 5 i MS 72 Aleksander Waagenes TSK 38,41 1 10,71
 63  500 m (1) 5 y MS 70 Magnus Brask Nordfonn Stord IL 40,33 1 10,84
 64  500 m (1) 6 i MS 68 Robin Nicolai Gruben Sand IF 40,07 1 10,74
 65  500 m (1) 6 y MS 61 Jakob Anspach Klippen Fana IL 39,59 1 10,84
 66  500 m (1) 7 i MS 54 Simen Kroken Aktiv SK DQ 1
 67  500 m (1) 7 y MS 65 Håvard Bøkko Hol IL 37,58 1 10,16
 68  500 m (1) 8 i MS 55 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 38,04 1 10,46
 69  500 m (1) 8 y MS 64 Espen Tveit Herkules SK 37,92 1 10,26
 70  500 m (1) 9 i MS 66 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 37,42 1 ~~~
 71  500 m (1) 9 y MS 62 Håvard Lorentzen Fana IL 37,69 1 10,39
 72  500 m (2) 1 i KJ < 3
 73  500 m (2) 1 y KJ 10 Rebekka Skavhellen Fana IL 47,34 3 12,34
 74  500 m (2) 2 i KJ 8 Maria Netland Rabbe Fana IL 46,18 3 12,11
 75  500 m (2) 2 y KJ 19 Ine Førde Tromsø SK 48,35 3 12,96
 76  500 m (2) 3 i KJ 4 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 46,67 3 12,11
 77  500 m (2) 3 y KJ 11 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 47,59 3 ~~~
 78  500 m (2) 4 i KJ 3 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 47,71 3 12,58
 79  500 m (2) 4 y KJ 9 Maria Anspach Klippen Fana IL 46,76 3 12,57
 80  500 m (2) 5 i KJ 5 Vilde Baas Dølemo IL 45,84 3 12,12
 81  500 m (2) 5 y KJ 2 Emma Lindeijer Asker SK 45,87 3 12,27
 82  500 m (2) 6 i KJ 7 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 46,18 3 12,46
 83  500 m (2) 6 y KJ 12 Amalie Berg Jevnaker IF 46,01 3 12,27
 84  500 m (2) 7 i KJ 14 Ane By Farstad Leinstrand IL 43,56 3 11,83
 85  500 m (2) 7 y KJ 15 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,47 3 12,13
 86  500 m (2) 8 i KJ 16 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 43,23 3 11,65
 87  500 m (2) 8 y KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 45,49 3 12,24
 88  500 m (2) 9 i KJ 17 Inga Anne Vasaasen Stange SK 42,68 3 11,55
 89  500 m (2) 9 y KJ 6 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 44,17 3 11,49
 90  500 m (2) 1 i MJ 26 Jonas Haugland Bergen SK 42,31 3 11,30
 91  500 m (2) 1 y MJ 34 Håkon Brørby Jevnaker IF 41,55 3 11,15
 92  500 m (2) 2 i MJ 39 Eskil Lyngdal Sægrov SSSK 41,81 3 11,10
 93  500 m (2) 2 y MJ 41 Vetle Folland Tønsberg Turn 42,16 3 11,35
 94  500 m (2) 3 i MJ 25 Håvard Hestetun Bergen SK 41,79 3 11,65
 95  500 m (2) 3 y MJ 27 Sindre Baas Dølemo IL 40,97 3 10,98
 96  500 m (2) 4 i MJ 33 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 41,06 3 11,05
 97  500 m (2) 4 y MJ 40 Stian Førde Tromsø SK 40,83 3 11,02
 98  500 m (2) 5 i MJ 23 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 40,71 3 11,20
 99  500 m (2) 5 y MJ 32 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 40,64 3 11,04
 100  500 m (2) 6 i MJ 22 Viktor Krumsvik Arendal SK 40,54 3 10,85
 101  500 m (2) 6 y MJ 38 Magnus Dahle SSSK 39,47 3 10,83
 102  500 m (2) 7 i MJ 24 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 39,21 3 10,73
 103  500 m (2) 7 y MJ 31 Kristian Solland Reinton Hol IL 38,96 3 10,66
 104  500 m (2) 8 i MJ 29 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 39,42 3 10,91
 105  500 m (2) 8 y MJ 30 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,10 3 10,18
 106  500 m (2) 1 i KS 50 Else Merete Omsland IF Fram 48,62 3 12,84
 107  500 m (2) 1 y KS < 3
 108  500 m (2) 2 i KS 51 Ida Sanderud Sand IF 45,46 3 12,68
 109  500 m (2) 2 y KS 42 Marichen Hagelund Aktiv SK 48,26 3 12,64
 110  500 m (2) 3 i KS 44 Ingvild Hellem Bjugn/Ørland SK 44,35 3 12,02
 111  500 m (2) 3 y KS 52 Thea Fløiten Sand IF 45,59 3 12,59
 112  500 m (2) 4 i KS 45 Karine Udahl Båstad IL 42,40 3 11,64
 113  500 m (2) 4 y KS 48 Nille Faleide Gol IL 42,59 3 11,81
 114  500 m (2) 5 i KS 47 Ellen Bjertnes Geithus IL 41,77 3 11,59
 115  500 m (2) 5 y KS 46 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF 42,58 3 11,59
 116  500 m (2) 6 i KS 49 Hege Bøkko Hol IL 40,68 3 11,21
 117  500 m (2) 6 y KS 53 Martine Ripsrud Stange SK 40,93 3 11,16
 118  500 m (2) 1 i MS < 3
 119  500 m (2) 1 y MS 54 Simen Kroken Aktiv SK 37,64 3 10,11
 120  500 m (2) 2 i MS 71 Jon Greger Notland Stord IL 41,09 3 11,43
 121  500 m (2) 2 y MS 57 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL 41,51 3 11,18
 122  500 m (2) 3 i MS 70 Magnus Brask Nordfonn Stord IL 39,86 3 10,84
 123  500 m (2) 3 y MS 60 Pål Gravem Eidsvold TF 40,80 3 11,15
 124  500 m (2) 4 i MS 69 Terje Almås Stord IL 40,75 3 11,25
 125  500 m (2) 4 y MS 68 Robin Nicolai Gruben Sand IF 39,72 3 10,76
 126  500 m (2) 5 i MS 61 Jakob Anspach Klippen Fana IL 39,95 3 11,07
 127  500 m (2) 5 y MS 67 Vegard Hansen Kongsvinger SK 40,03 3 10,84
 128  500 m (2) 6 i MS 58 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 39,29 3 10,63
 129  500 m (2) 6 y MS 56 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 38,95 3 10,94
 130  500 m (2) 7 i MS 64 Espen Tveit Herkules SK 38,01 3 ~~~
 131  500 m (2) 7 y MS 72 Aleksander Waagenes TSK 38,04 3 ~~~
 132  500 m (2) 8 i MS 62 Håvard Lorentzen Fana IL 1.48,83 3 ~~~
 133  500 m (2) 8 y MS 55 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 37,85 3 10,23
 134  500 m (2) 9 i MS 65 Håvard Bøkko Hol IL 37,31 3 10,19
 135  500 m (2) 9 y MS 66 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 37,00 3 10,11
 136  1000 m (1) 1 i KJ 19 Ine Førde Tromsø SK 1.40,01 2 22,31 59,26
 137  1000 m (1) 1 y KJ < 2
 138  1000 m (1) 2 i KJ 8 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.43,73 2
 139  1000 m (1) 2 y KJ 11 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 1.39,01 2 22,07 58,32
 140  1000 m (1) 3 i KJ 4 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 1.39,86 2 21,86 59,05
 141  1000 m (1) 3 y KJ 10 Rebekka Skavhellen Fana IL 1.41,60 2 21,65 59,26
 142  1000 m (1) 4 i KJ 7 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 1.35,04 2 21,74 56,89
 143  1000 m (1) 4 y KJ 15 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.32,79 2 21,44 55,62
 144  1000 m (1) 5 i KJ 2 Emma Lindeijer Asker SK 1.35,86 2 21,38 56,73
 145  1000 m (1) 5 y KJ 3 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 1.38,34 2 22,05 57,98
 146  1000 m (1) 6 i KJ 5 Vilde Baas Dølemo IL 1.37,95 2 21,79 58,82
 147  1000 m (1) 6 y KJ 9 Maria Anspach Klippen Fana IL 1.36,91 2 22,38 58,32
 148  1000 m (1) 7 i KJ 14 Ane By Farstad Leinstrand IL 1.30,31 2 20,19 53,46
 149  1000 m (1) 7 y KJ 16 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.27,29 2 20,26 52,41
 150  1000 m (1) 8 i KJ 17 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.23,89 2 19,98 51,02
 151  1000 m (1) 8 y KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 1.32,82 2 21,12 55,47
 152  1000 m (1) 9 i KJ 6 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.32,79 2 20,40 54,70
 153  1000 m (1) 9 y KJ 12 Amalie Berg Jevnaker IF 1.33,37 2 21,42 56,00
 154  1000 m (1) 1 i MJ 34 Håkon Brørby Jevnaker IF 1.48,95 2 19,56 1.11,51
 155  1000 m (1) 1 y MJ 41 Vetle Folland Tønsberg Turn 1.23,68 2 19,31 49,99
 156  1000 m (1) 2 i MJ 39 Eskil Lyngdal Sægrov SSSK 1.24,68 2 19,57 50,90
 157  1000 m (1) 2 y MJ 25 Håvard Hestetun Bergen SK 1.23,30 2 19,73 50,29
 158  1000 m (1) 3 i MJ 23 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 1.21,71 2 18,86 49,13
 159  1000 m (1) 3 y MJ 33 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 1.22,08 2 18,97 49,36
 160  1000 m (1) 4 i MJ 26 Jonas Haugland Bergen SK 1.24,18 DQ 2 19,82 50,86
 161  1000 m (1) 4 y MJ 27 Sindre Baas Dølemo IL 1.22,22 2 19,08 49,30
 162  1000 m (1) 5 i MJ 22 Viktor Krumsvik Arendal SK 1.21,11 2 ~~~ 48,91
 163  1000 m (1) 5 y MJ 40 Stian Førde Tromsø SK 1.21,32 2 18,89 48,92
 164  1000 m (1) 6 i MJ 29 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 1.17,95 2 18,31 47,21
 165  1000 m (1) 6 y MJ 30 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.14,35 2 17,29 44,38
 166  1000 m (1) 7 i MJ 31 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.17,98 2 18,55 47,26
 167  1000 m (1) 7 y MJ 38 Magnus Dahle SSSK 1.18,42 2 ~~~ 47,33
 168  1000 m (1) 8 i MJ 24 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 1.18,50 2 18,20 47,57
 169  1000 m (1) 8 y MJ 32 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.19,25 2 18,72 48,33
 170  1000 m (1) 1 i KS 51 Ida Sanderud Sand IF 1.30,58 2 ~~~ ~~~
 171  1000 m (1) 1 y KS 50 Else Merete Omsland IF Fram 1.39,31 2 ~~~ ~~~
 172  1000 m (1) 2 i KS 52 Thea Fløiten Sand IF 1.30,53 2 ~~~ 54,99
 173  1000 m (1) 2 y KS 42 Marichen Hagelund Aktiv SK 1.42,67 2 21,99 59,04
 174  1000 m (1) 3 i KS 48 Nille Faleide Gol IL 1.26,59 2 20,12 ~~~
 175  1000 m (1) 3 y KS 45 Karine Udahl Båstad IL 1.27,17 MT 2 ~~~ 51,58
 176  1000 m (1) 4 i KS 44 Ingvild Hellem Bjugn/Ørland SK 1.30,33 2 ~~~ 53,48
 177  1000 m (1) 4 y KS 46 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF 1.25,21 2 19,81 51,38
 178  1000 m (1) 5 i KS 53 Martine Ripsrud Stange SK 1.23,11 2 19,23 49,49
 179  1000 m (1) 5 y KS 47 Ellen Bjertnes Geithus IL 1.23,35 2 ~~~ 51,00
 180  1000 m (1) 6 i KS 43 Hanne Haugland Austevoll IK DNS 2
 181  1000 m (1) 6 y KS 49 Hege Bøkko Hol IL 1.21,81 MT 2
 182  1000 m (1) 1 i MS 71 Jon Greger Notland Stord IL 1.23,28 2 ~~~ ~~~
 183  1000 m (1) 1 y MS < 2
 184  1000 m (1) 2 i MS 57 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL 1.27,68 2 19,82 51,98
 185  1000 m (1) 2 y MS 61 Jakob Anspach Klippen Fana IL 1.21,58 2 19,20 49,50
 186  1000 m (1) 3 i MS 70 Magnus Brask Nordfonn Stord IL 1.23,81 2 18,60 ~~~
 187  1000 m (1) 3 y MS 60 Pål Gravem Eidsvold TF 1.21,11 2 ~~~ 48,86
 188  1000 m (1) 4 i MS 68 Robin Nicolai Gruben Sand IF 1.20,88 2 18,59 ~~~
 189  1000 m (1) 4 y MS 54 Simen Kroken Aktiv SK 1.17,66 2 17,37 45,72
 190  1000 m (1) 5 i MS 56 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 1.16,48 2 ~~~ 46,91
 191  1000 m (1) 5 y MS 69 Terje Almås Stord IL 1.21,10 2 18,54 48,95
 192  1000 m (1) 6 i MS 58 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 1.19,40 2 17,90 47,23
 193  1000 m (1) 6 y MS 67 Vegard Hansen Kongsvinger SK 1.19,32 2 ~~~ 48,28
 194  1000 m (1) 7 i MS 55 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 1.15,51 2 17,73 ~~~
 195  1000 m (1) 7 y MS 65 Håvard Bøkko Hol IL 1.14,28 2 1.14,28 ~~~
 196  1000 m (1) 8 i MS 64 Espen Tveit Herkules SK 1.15,64 2 ~~~ 45,71
 197  1000 m (1) 8 y MS 72 Aleksander Waagenes TSK 1.15,49 2 ~~~ 45,60
 198  1000 m (1) 9 i MS 66 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 1.14,20 2
 199  1000 m (1) 9 y MS 62 Håvard Lorentzen Fana IL 1.14,14 2
 200  1000 m (2) 1 i KJ < 4
 201  1000 m (2) 1 y KJ 19 Ine Førde Tromsø SK 1.43,63 4 23,08 1.01,17
 202  1000 m (2) 2 i KJ 10 Rebekka Skavhellen Fana IL 1.42,30 4 21,88 59,79
 203  1000 m (2) 2 y KJ 8 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.40,65 4 21,95 59,04
 204  1000 m (2) 3 i KJ 11 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 1.38,94 4 21,61 58,77
 205  1000 m (2) 3 y KJ 4 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 1.40,80 4 21,66 58,98
 206  1000 m (2) 4 i KJ 3 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 1.35,45 4 21,29 56,89
 207  1000 m (2) 4 y KJ 5 Vilde Baas Dølemo IL 1.36,37 4 21,71 ~~~
 208  1000 m (2) 5 i KJ 9 Maria Anspach Klippen Fana IL 1.37,11 4 ~~~ ~~~
 209  1000 m (2) 5 y KJ 7 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 1.34,17 4 ~~~ ~~~
 210  1000 m (2) 6 i KJ 12 Amalie Berg Jevnaker IF 1.33,65 4 21,10 56,03
 211  1000 m (2) 6 y KJ 2 Emma Lindeijer Asker SK 1.35,45 4 21,37 56,24
 212  1000 m (2) 7 i KJ 15 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.31,25 4 21,00 54,90
 213  1000 m (2) 7 y KJ 6 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.31,42 4 20,91 55,18
 214  1000 m (2) 8 i KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 1.31,13 4 20,76 54,86
 215  1000 m (2) 8 y KJ 14 Ane By Farstad Leinstrand IL 1.30,96 4 20,10 53,68
 216  1000 m (2) 9 i KJ 16 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.26,45 4 20,04 52,07
 217  1000 m (2) 9 y KJ 17 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.24,70 4 20,49 51,99
 218  1000 m (2) 1 i MJ 41 Vetle Folland Tønsberg Turn 1.23,89 4 19,31 49,94
 219  1000 m (2) 1 y MJ < 4
 220  1000 m (2) 2 i MJ 25 Håvard Hestetun Bergen SK 1.23,30 4 19,60 50,45
 221  1000 m (2) 2 y MJ 34 Håkon Brørby Jevnaker IF 1.23,47 4 19,46 ~~~
 222  1000 m (2) 3 i MJ 33 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 1.21,77 4 18,95 49,30
 223  1000 m (2) 3 y MJ 39 Eskil Lyngdal Sægrov SSSK 1.24,70 4 19,05 50,04
 224  1000 m (2) 4 i MJ 27 Sindre Baas Dølemo IL 1.21,99 4 18,97 49,54
 225  1000 m (2) 4 y MJ 23 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 1.21,00 4 18,80 48,49
 226  1000 m (2) 5 i MJ 40 Stian Førde Tromsø SK 1.21,43 4 ~~~ 48,72
 227  1000 m (2) 5 y MJ 22 Viktor Krumsvik Arendal SK 1.20,46 4 ~~~ 48,64
 228  1000 m (2) 6 i MJ 32 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.18,87 4 18,62 48,14
 229  1000 m (2) 6 y MJ 24 Jonas Nordøy Kristensen Asker SK 1.17,47 4 18,07 46,80
 230  1000 m (2) 7 i MJ 38 Magnus Dahle SSSK 1.17,29 4 18,19 46,57
 231  1000 m (2) 7 y MJ 29 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 1.17,09 4 18,33 46,66
 232  1000 m (2) 8 i MJ 30 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.13,81 4 17,28 44,31
 233  1000 m (2) 8 y MJ 31 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.17,65 4 18,23 46,63
 234  1000 m (2) 1 i KS 42 Marichen Hagelund Aktiv SK 1.42,87 4 21,81 58,90
 235  1000 m (2) 1 y KS < 4
 236  1000 m (2) 2 i KS 50 Else Merete Omsland IF Fram 1.42,10 4 22,26 59,07
 237  1000 m (2) 2 y KS 52 Thea Fløiten Sand IF 1.30,16 4 21,80 54,98
 238  1000 m (2) 3 i KS 45 Karine Udahl Båstad IL 1.28,39 4 19,98 52,23
 239  1000 m (2) 3 y KS 51 Ida Sanderud Sand IF 1.30,39 4 21,41 54,35
 240  1000 m (2) 4 i KS 46 Anne Gulbrandsen Eidsvold TF 1.25,84 4 19,87 51,50
 241  1000 m (2) 4 y KS 44 Ingvild Hellem Bjugn/Ørland SK 1.30,57 4 20,70 54,44
 242  1000 m (2) 5 i KS 47 Ellen Bjertnes Geithus IL 1.25,49 4 20,09 51,35
 243  1000 m (2) 5 y KS 48 Nille Faleide Gol IL 1.29,13 4 20,24 52,38
 244  1000 m (2) 6 i KS 49 Hege Bøkko Hol IL 1.22,73 4 19,22 49,62
 245  1000 m (2) 6 y KS 53 Martine Ripsrud Stange SK 1.25,38 4 19,47 50,29
 246  1000 m (2) 1 i MS < 4
 247  1000 m (2) 1 y MS 57 Lars Marius Østreng Nes Båstad IL 1.27,70 4 19,87 52,00
 248  1000 m (2) 2 i MS < 4
 249  1000 m (2) 2 y MS 71 Jon Greger Notland Stord IL 1.23,09 4 19,76 50,09
 250  1000 m (2) 3 i MS 62 Håvard Lorentzen Fana IL DNS 4
 251  1000 m (2) 3 y MS 70 Magnus Brask Nordfonn Stord IL 1.24,22 4 18,98 49,93
 252  1000 m (2) 4 i MS 60 Pål Gravem Eidsvold TF 1.19,67 4 ~~~ 48,56
 253  1000 m (2) 4 y MS 68 Robin Nicolai Gruben Sand IF 1.21,30 4 18,51 48,46
 254  1000 m (2) 5 i MS 69 Terje Almås Stord IL 1.20,23 4 19,20 48,66
 255  1000 m (2) 5 y MS 58 Brage Olsen Børtnes Drammen SK 1.19,29 4 18,35 47,66
 256  1000 m (2) 6 i MS 61 Jakob Anspach Klippen Fana IL 1.19,72 4 18,57 47,64
 257  1000 m (2) 6 y MS 56 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 1.15,44 4 18,13 46,01
 258  1000 m (2) 7 i MS 67 Vegard Hansen Kongsvinger SK 1.18,46 4 18,57 47,65
 259  1000 m (2) 7 y MS 64 Espen Tveit Herkules SK 1.14,01 4 17,40 44,74
 260  1000 m (2) 8 i MS 72 Aleksander Waagenes TSK 1.14,47 4 17,92 45,34
 261  1000 m (2) 8 y MS 55 Simen Spieler Nilsen Arendal SK 1.14,01 4 17,36 44,73
 262  1000 m (2) 9 i MS 65 Håvard Bøkko Hol IL 1.12,43 4 17,10 44,28
 263  1000 m (2) 9 y MS 66 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 1.13,70 4 17,09 43,86

 This process used 76 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.