web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NorgesCup 1 Fosenhallen

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Einar Holstad (K) Are Strickert (M) ST: Arnt Åge Grande og Torbjørn Sørli TD: Rune Wulvik
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 20.10.2018
 4  Dato 2: 21.10.2018
 5  Løp: NorgesCup 1
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJ 20 Amalie Ulset BØSK 49,19 1 12,82
 9  500 m (1) 1 y KS 27 Iris Smokers NED 47,37 1 12,59
 10  500 m (1) 2 i KJ 19 Sofie Ulset BØSK 46,56 1 12,33
 11  500 m (1) 2 y KS 12 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 47,02 1 12,31
 12  500 m (1) 3 i KJ 6 Camilla Hvammen Kongberg IF Skøyter 47,84 1 12,93
 13  500 m (1) 3 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 45,96 1 12,18
 14  500 m (1) 4 i KJ 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 45,78 1 11,97
 15  500 m (1) 4 y KJ 11 Victoria Sætersdal Fana IL Skøyter 45,51 1 12,25
 16  500 m (1) 5 i KJ 15 Marte B. Furnee Asker Skøyteklubb 43,93 1 11,90
 17  500 m (1) 5 y KS 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 42,93 1 11,81
 18  500 m (1) 1 i MJ 16 Seb Van Schelven Asker Skøyteklubb 45,72 1 12,05
 19  500 m (1) 1 y M < 1
 20  500 m (1) 2 i MS 14 Simon Hilde Asker Skøyteklubb 42,02 1 11,39
 21  500 m (1) 2 y MS 3 Geir Nesset Trondhjems Skøiteklub 44,32 1 12,15
 22  500 m (1) 3 i MJ 25 Anders Geving Langli Sportsklubben Falken 41,26 1 11,24
 23  500 m (1) 3 y MJ 26 Ole Magnus Andreassen Sportsklubben Falken 41,45 1 11,07
 24  500 m (1) 4 i MJ 9 Ådne Kristensen Støyva Fana IL Skøyter 40,19 1 10,84
 25  500 m (1) 4 y MJ 17 Simon Aannø BØSK 1.01,25 1 10,93
 26  500 m (1) 5 i MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 40,17 1 10,81
 27  500 m (1) 5 y MJ 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 41,15 1 11,26
 28  500 m (1) 6 i MJ 10 Stian Gravdal Fana IL Skøyter 38,25 1 10,31
 29  500 m (1) 6 y MS 13 Robin Nicolai Gruben Nord Odal IL Skøyter 39,60 1 10,79
 30  500 m (1) 7 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker Skøyteklubb 38,35 1 10,82
 31  500 m (1) 7 y MS 22 Jonas Haugland Bergen Skøyteklubb 38,50 1 10,62
 32  500 m (1) 8 i MJ 5 Pål Myhren Kristensen Arendal Skøiteklub 37,96 1 10,31
 33  500 m (1) 8 y MJ 24 Erik Resell Sportsklubben Falken 38,09 1 10,34
 34  500 m (2) 1 i KJ 19 Sofie Ulset BØSK 46,18 3 12,28
 35  500 m (2) 1 y KJ 20 Amalie Ulset BØSK 49,20 3 12,97
 36  500 m (2) 2 i KJ 6 Camilla Hvammen Kongberg IF Skøyter 47,47 3 12,94
 37  500 m (2) 2 y KS 12 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 47,17 3 12,46
 38  500 m (2) 3 i KJ 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 45,85 3 12,06
 39  500 m (2) 3 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 46,65 3 12,40
 40  500 m (2) 4 i KJ 15 Marte B. Furnee Asker Skøyteklubb 43,83 3 11,83
 41  500 m (2) 4 y KJ 11 Victoria Sætersdal Fana IL Skøyter 44,47 3 12,00
 42  500 m (2) 5 i KS 28 Ellen Bjertnes Geithus IL 42,09 3 11,64
 43  500 m (2) 5 y KS 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 42,95 3 11,67
 44  500 m (2) 1 i MS 14 Simon Hilde Asker Skøyteklubb 42,34 4 11,63
 45  500 m (2) 1 y MJ 16 Seb Van Schelven Asker Skøyteklubb 45,76 4 12,16
 46  500 m (2) 2 i MJ 25 Anders Geving Langli Sportsklubben Falken 41,15 4 11,20
 47  500 m (2) 2 y MJ 26 Ole Magnus Andreassen Sportsklubben Falken 41,22 4 11,14
 48  500 m (2) 3 i MJ 9 Ådne Kristensen Støyva Fana IL Skøyter 39,87 4 10,65
 49  500 m (2) 3 y MJ 17 Simon Aannø BØSK 40,03 4 ~~~
 50  500 m (2) 4 i MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 40,32 4 10,90
 51  500 m (2) 4 y MJ 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 41,41 4 11,16
 52  500 m (2) 5 i MJ 10 Stian Gravdal Fana IL Skøyter 38,33 4 10,44
 53  500 m (2) 5 y MS 13 Robin Nicolai Gruben Nord Odal IL Skøyter 39,45 4 10,87
 54  500 m (2) 6 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker Skøyteklubb 38,28 4 11,01
 55  500 m (2) 6 y MS 22 Jonas Haugland Bergen Skøyteklubb 38,15 4 10,47
 56  500 m (2) 7 i MJ 5 Pål Myhren Kristensen Arendal Skøiteklub 38,05 4 10,46
 57  500 m (2) 7 y MJ 24 Erik Resell Sportsklubben Falken 38,05 4 10,37
 58  1000 m (1) 1 i K < 2
 59  1000 m (1) 1 y KS 27 Iris Smokers NED 1.38,24 2 22,49 59,50
 60  1000 m (1) 2 i KJ 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 1.36,33 2 21,59 57,62
 61  1000 m (1) 2 y KS 12 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.40,29 2 22,36 59,44
 62  1000 m (1) 3 i KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 1.33,28 2 21,14 55,78
 63  1000 m (1) 3 y KJ 19 Sofie Ulset BØSK 1.35,35 2 21,35 56,87
 64  1000 m (1) 4 i KJ 6 Camilla Hvammen Kongberg IF Skøyter 1.38,76 2 22,37 58,34
 65  1000 m (1) 4 y KJ 11 Victoria Sætersdal Fana IL Skøyter 1.29,23 2 21,06 53,90
 66  1000 m (1) 5 i KJ 15 Marte B. Furnee Asker Skøyteklubb 1.27,83 2 20,56 52,93
 67  1000 m (1) 5 y KS 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL Skøyter 1.27,33 2 19,89 51,67
 68  1000 m (2) 1 i KJ 19 Sofie Ulset BØSK 1.35,70 4 21,50 57,43
 69  1000 m (2) 1 y KS 12 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.40,26 4 22,10 58,95
 70  1000 m (2) 2 i KS 28 Ellen Bjertnes Geithus IL 1.27,28 4 20,80 52,74
 71  1000 m (2) 2 y KJ 6 Camilla Hvammen Kongberg IF Skøyter 1.38,84 4 22,72 59,17
 72  1000 m (2) 1 i MJ 26 Ole Magnus Andreassen Sportsklubben Falken 1.24,72 5 19,03 50,14
 73  1000 m (2) 1 y MJ 16 Seb Van Schelven Asker Skøyteklubb 1.33,08 5 21,27 56,21
 74  1000 m (2) 2 i MS 3 Geir Nesset Trondhjems Skøiteklub 1.26,11 5 20,62 52,62
 75  1000 m (2) 2 y MS 14 Simon Hilde Asker Skøyteklubb 1.29,55 5 20,36 53,80
 76  1000 m (2) 3 i MJ 17 Simon Aannø BØSK 1.22,01 5 18,79 48,90
 77  1000 m (2) 3 y MJ 25 Anders Geving Langli Sportsklubben Falken 1.24,88 5 19,38 50,83
 78  1000 m (2) 4 i MJ 24 Erik Resell Sportsklubben Falken 1.17,87 5 17,81 46,37
 79  1000 m (2) 4 y MJ 9 Ådne Kristensen Støyva Fana IL Skøyter 1.21,59 5 18,44 48,52
 80  1000 m (2) 5 i MJ 10 Stian Gravdal Fana IL Skøyter 1.16,76 5 17,92 46,28
 81  1000 m (2) 5 y MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 1.20,73 5 18,78 48,59
 82  1000 m (2) 6 i MJ 5 Pål Myhren Kristensen Arendal Skøiteklub 1.18,13 5 17,86 ~~~
 83  1000 m (2) 6 y MS 22 Jonas Haugland Bergen Skøyteklubb 1.16,03 5 18,07 45,86
 84  1500 m 1 i KJ 15 Marte B. Furnee Asker Skøyteklubb 2.18,46 5 29,00 1.02,52 1.38,83
 85  1500 m 1 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 2.29,09 5 30,93 1.08,43 1.47,95
 86  1500 m 1 i MJ 26 Ole Magnus Andreassen Sportsklubben Falken 2.18,28 MT 2 27,98 ~~~ ~~~
 87  1500 m 1 y MJ 16 Seb Van Schelven Asker Skøyteklubb 2.26,94 MT 2 31,12 1.08,56 ~~~
 88  1500 m 2 i MJ 25 Anders Geving Langli Sportsklubben Falken 2.30,38 2 27,93 1.07,31 1.50,95
 89  1500 m 2 y MS 3 Geir Nesset Trondhjems Skøiteklub 2.14,40 2 29,19 1.02,88 1.38,06
 90  1500 m 3 i MJ 17 Simon Aannø BØSK 2.07,56 2 26,25 57,20 1.31,00
 91  1500 m 3 y MJ 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 2.05,95 2 27,17 58,18 1.31,76
 92  1500 m 4 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker Skøyteklubb 1.54,21 2 25,38 53,08 1.22,31
 93  1500 m 4 y MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 2.05,00 2 26,32 56,47 1.29,57
 94  3000 m 1 i MJ 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 4.28,26 6 20,48 53,81 1.27,97 2.02,95 2.38,51 3.14,51 3.51,09
 95  3000 m 1 y MS 3 Geir Nesset Trondhjems Skøiteklub 4.44,38 6 21,87 55,96 1.32,23 2.09,67 2.47,51 3.25,92 4.05,08
 96  3000 m 2 i MS 29 Runar Njåtun Krøyer Asker Skøyteklubb 4.01,84 6 20,20 51,76 1.24,16 1.56,20 2.27,59 2.58,58 3.29,80
 97  3000 m 2 y MS 13 Robin Nicolai Gruben Nord Odal IL Skøyter 4.07,01 6 20,71 52,97 1.25,37 1.57,57 2.30,09 3.02,41 3.34,93
 98  5000 m 1 i MS 13 Robin Nicolai Gruben Nord Odal IL Skøyter 7.02,26 3 20,72 53,92 1.27,27 2.00,76 2.34,32 3.07,69 3.40,87 4.14,06 4.47,41 5.21,24 5.55,08 6.28,83
 99  5000 m 1 y MS 1 Kristian Vårvik Trondhjems Skøiteklub 7.26,67 3 20,72 54,86 1.29,13 2.03,61 2.38,48 3.13,34 3.48,42 4.23,93 5.00,19 5.36,19 6.12,62 6.49,50

 This process used 19 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.