web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NorgesCupFinale_2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Rune Wulvik, Starter Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 11.03.2017
 4  Dato 2: 12.03.2017
 5  Løp: Norges Cup Nr 8 Finale
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KS 1 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 46,72 1 12,34
 9  500 m (1) 1 y KJ 14 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,11 1 12,28
 10  500 m (1) 2 i KJ 5 Trine Heian Sandefjord Skøiteklubb 44,88 1 11,90
 11  500 m (1) 2 y KJ 7 Emma Lindeijer Asker skøyteklubb 45,46 1 12,07
 12  500 m (1) 3 i KJ 12 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 42,29 1 11,47
 13  500 m (1) 3 y KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 47,05 1 12,42
 14  500 m (1) 1 i MS 8 Hans Arne Frodal SSK Toten 43,38 1 11,62
 15  500 m (1) 1 y M < 1
 16  500 m (1) 2 i MJ 18 Nils Harsjøen Tynset IF 42,43 1 11,00
 17  500 m (1) 2 y MJ 2 Carlos Wasvik IF Fram Larvik 42,70 1 11,47
 18  500 m (1) 3 i MJ 6 Simon Hilde Asker skøyteklubb 42,44 1 11,48
 19  500 m (1) 3 y MJ 4 Sander Nyvoll Gjøvik Skøiteklubb 42,68 1 11,73
 20  500 m (1) 4 i MS 9 Kristian Vårvik TSK 40,48 1 10,99
 21  500 m (1) 4 y MJ 11 Andre Vårvik TSK 40,98 1 10,96
 22  500 m (1) 5 i MJ 16 Erik Resell Sportsklubben Falken 39,65 1 10,69
 23  500 m (1) 5 y MS 17 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 39,75 1 10,88
 24  500 m (1) 6 i MS 3 Christoffer Fagerli Rukke HOL IL 37,45 1 10,25
 25  500 m (1) 6 y MS 10 Aleksander Waagenes TSK 37,66 1 10,44
 26  500 m (2) 1 i KJ 7 Emma Lindeijer Asker skøyteklubb 45,17 4 12,07
 27  500 m (2) 1 y KS 1 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 46,49 4 12,12
 28  500 m (2) 2 i KJ 12 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 42,38 4 11,55
 29  500 m (2) 2 y KJ 5 Trine Heian Sandefjord Skøiteklubb 45,83 4 12,10
 30  500 m (2) 1 i MJ 2 Carlos Wasvik IF Fram Larvik 42,83 4 11,48
 31  500 m (2) 1 y MS 8 Hans Arne Frodal SSK Toten 43,03 4 11,50
 32  500 m (2) 2 i MJ 4 Sander Nyvoll Gjøvik Skøiteklubb 42,43 4 11,72
 33  500 m (2) 2 y MJ 18 Nils Harsjøen Tynset IF 42,62 4 11,12
 34  500 m (2) 3 i MJ 15 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 42,09 4 11,33
 35  500 m (2) 3 y MJ 6 Simon Hilde Asker skøyteklubb 42,36 4 11,42
 36  500 m (2) 4 i MS 3 Christoffer Fagerli Rukke HOL IL 37,60 4 10,35
 37  500 m (2) 4 y MJ 16 Erik Resell Sportsklubben Falken 39,39 4 10,61
 38  1000 m (1) 1 i KS 1 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.38,90 2 21,74 57,90
 39  1000 m (1) 1 y KJ 14 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.37,43 2 21,86 58,01
 40  1000 m (1) 2 i KJ 12 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.28,34 2 19,80 52,20
 41  1000 m (1) 2 y KJ 13 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 1.39,13 2 21,72 57,89
 42  1000 m (1) 1 i MJ 6 Simon Hilde Asker skøyteklubb 1.27,01 2 19,70 51,84
 43  1000 m (1) 1 y MS 8 Hans Arne Frodal SSK Toten 1.28,19 2 19,91 52,03
 44  1000 m (1) 2 i MJ 11 Andre Vårvik TSK 1.25,38 2 19,35 50,34
 45  1000 m (1) 2 y MJ 18 Nils Harsjøen Tynset IF 1.27,44 2 19,48 51,68
 46  1000 m (1) 3 i MJ 15 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.24,67 2 19,38 50,36
 47  1000 m (1) 3 y MJ 4 Sander Nyvoll Gjøvik Skøiteklubb 1.25,27 2 20,10 51,39
 48  1000 m (1) 4 i MS 3 Christoffer Fagerli Rukke HOL IL 1.15,64 MT 2 1.15,64
 49  1000 m (1) 4 y MJ 16 Erik Resell Sportsklubben Falken 1.19,32 MT 2 1.19,32
 50  1000 m (2) 1 i KJ 7 Emma Lindeijer Asker skøyteklubb 1.33,89 5 21,48 55,91
 51  1000 m (2) 1 y KS 1 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.39,16 5 21,61 57,92
 52  1000 m (2) 2 i KJ 12 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.27,90 5 19,75 51,96
 53  1000 m (2) 2 y KJ 5 Trine Heian Sandefjord Skøiteklubb DNS 5
 54  1500 m 1 i KJ 5 Trine Heian Sandefjord Skøiteklubb 2.34,14 3 30,17 1.07,72 1.49,25
 55  1500 m 1 y KJ 7 Emma Lindeijer Asker skøyteklubb 2.28,32 3 30,24 1.05,59 1.44,51
 56  1500 m 1 i MS 8 Hans Arne Frodal SSK Toten 2.18,98 5 28,65 1.03,20 1.40,01
 57  1500 m 1 y M < 5
 58  1500 m 2 i MJ 6 Simon Hilde Asker skøyteklubb 2.22,24 5 28,79 1.03,92 1.41,57
 59  1500 m 2 y MJ 18 Nils Harsjøen Tynset IF 2.19,29 5 27,94 1.02,44 1.39,83
 60  1500 m 3 i MJ 15 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.11,10 5 27,91 1.00,84 1.35,33
 61  1500 m 3 y MJ 4 Sander Nyvoll Gjøvik Skøiteklubb 2.14,04 5 28,59 1.01,89 1.37,10
 62  1500 m 4 i MS 9 Kristian Vårvik TSK 2.03,10 5 26,25 57,00 1.29,31
 63  1500 m 4 y MJ 16 Erik Resell Sportsklubben Falken 2.03,21 5 26,02 56,52 1.29,43
 64  1500 m 5 i MS 3 Christoffer Fagerli Rukke HOL IL 1.57,38 5 25,49 54,55 1.24,65
 65  1500 m 5 y MS 17 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 1.55,40 5 25,81 54,65 1.24,68
 66  3000 m 1 i MJ 15 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 4.39,63 3 21,10 56,01 1.31,92 2.09,02 2.46,45 3.24,18 4.01,87
 67  3000 m 1 y MJ 2 Carlos Wasvik IF Fram Larvik 4.47,41 3 21,54 56,33 1.33,32 2.10,56 2.47,53 3.26,55 4.05,64
 68  3000 m 2 i MS 9 Kristian Vårvik TSK 4.17,88 3 20,50 54,37 1.27,85 2.00,97 2.34,07 3.07,77 3.42,33
 69  3000 m 2 y MS 19 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 4.50,09 3 23,11 1.00,72 1.38,99 2.17,20 2.55,15 3.33,36 4.11,84
 70  3000 m 3 i MS 17 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 3.58,12 3 19,34 49,31 1.19,94 1.51,21 2.22,47 2.54,16 3.26,04
 71  3000 m 3 y MS 10 Aleksander Waagenes TSK 4.05,14 3 18,53 49,08 1.20,20 1.51,93 2.24,54 2.58,36 3.31,83
 72  5000 m 1 i MJ 2 Carlos Wasvik IF Fram Larvik 8.22,42 6 22,86 1.01,15 1.39,99 2.19,04 2.58,02 3.36,87 4.16,44 4.56,28 5.36,79 6.18,04 6.59,35 7.40,52
 73  5000 m 1 y M < 6
 74  5000 m 2 i MS 17 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 6.51,70 6 20,02 51,17 1.23,37 1.56,04 2.28,56 3.01,19 3.34,07 4.07,02 4.39,85 5.12,60 5.45,31 6.18,41
 75  5000 m 2 y MS 9 Kristian Vårvik TSK 7.34,99 6 20,66 55,81 1.31,87 2.08,08 2.44,92 3.21,77 3.58,39 4.34,92 5.11,64 5.47,69 6.23,04 6.58,65

 This process used 40 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.