web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Norgescup 3

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: M: Rune Wulvik, K: Are Strickert
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 22.11.2014
 4  Dato 2: 23.11.2014
 5  Løp: Norgescup 3
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i K < 1
 9  500 m (1) 1 y K < 1
 10  500 m (1) 2 i KJ 2 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 47,73 1 12,64
 11  500 m (1) 2 y KJ 1 Else Merethe Omsland IF Fram 48,63 1 12,55
 12  500 m (1) 3 i KJ 3 Ida Sanderud Sand IF Skøyter 46,97 1 12,65
 13  500 m (1) 3 y KS 14 Rannei Skaali Arendal SK 49,57 1 12,99
 14  500 m (1) 4 i KJ 13 Stine Marie Grande BØSK 46,11 1 12,13
 15  500 m (1) 4 y KJ 4 Thea Fløiten Sand IF Skøyter 46,08 1 12,52
 16  500 m (1) 5 i KJ 9 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,77 1 11,92
 17  500 m (1) 5 y KJ 7 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 44,84 1 11,63
 18  500 m (1) 6 i KS 12 Ingvild Hellem BØSK 45,00 1 12,00
 19  500 m (1) 6 y KJ 8 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 46,47 1 12,52
 20  500 m (1) 7 i KJ 10 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,79 1 11,88
 21  500 m (1) 7 y KS 15 Marte Vatn Spk. Falken 43,56 1 11,77
 22  500 m (1) 8 i KJ 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK/NSF region innlandet 43,94 1 12,05
 23  500 m (1) 8 y KJ 6 Martine Ripsrud Stange SK/NSF region innlandet 41,96 1 11,27
 24  500 m (1) 1 i MS 25 Thomas Røste Spk. Falken 44,18 1 11,94
 25  500 m (1) 1 y M < 1
 26  500 m (1) 2 i MS 27 Atle Vårvik TSK 43,49 1 11,82
 27  500 m (1) 2 y MJ 31 Erik Resell Spk. Falken 44,88 1 11,78
 28  500 m (1) 3 i MS 21 Vegard Hansen Kongsvinger SK 41,46 1 11,09
 29  500 m (1) 3 y MS 22 Frode Midjo Trondheim KK 42,19 1 11,49
 30  500 m (1) 4 i MS 28 Kristian Vårvik TSK 41,44 MT 1 ~~~
 31  500 m (1) 4 y MJ 23 Leif Marius Ovli Hamar IL 40,18 MT 1 ~~~
 32  500 m (1) 5 i MJ 29 Bjørn Magnussen Spk. Falken 38,80 1 ~~~
 33  500 m (1) 5 y MS 20 Robin Nicolai Gruben Sand IF Skøyter 40,21 1 ~~~
 34  500 m (1) 6 i MJ 24 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 40,30 1 10,83
 35  500 m (1) 6 y MJ 30 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 40,32 1 10,68
 36  500 m (2) 1 i KS 14 Rannei Skaali Arendal SK 48,43 4 12,80
 37  500 m (2) 1 y KJ 2 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 46,36 4 12,37
 38  500 m (2) 2 i KJ 3 Ida Sanderud Sand IF Skøyter 46,07 4 12,58
 39  500 m (2) 2 y KJ 1 Else Merethe Omsland IF Fram 47,73 4 12,47
 40  500 m (2) 3 i KJ 4 Thea Fløiten Sand IF Skøyter 45,39 4 12,39
 41  500 m (2) 3 y KJ 13 Stine Marie Grande BØSK 45,46 4 12,02
 42  500 m (2) 4 i KJ 9 Magnhild Ekren Leinstrand IL 46,08 4 12,10
 43  500 m (2) 4 y KS 12 Ingvild Hellem BØSK 44,64 4 11,89
 44  500 m (2) 5 i KJ 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK/NSF region innlandet 43,24 4 11,78
 45  500 m (2) 5 y KJ 10 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,48 4 11,82
 46  500 m (2) 6 i KJ 7 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 45,11 4 11,81
 47  500 m (2) 6 y KJ 6 Martine Ripsrud Stange SK/NSF region innlandet 41,55 4 11,27
 48  500 m (2) 1 i MS 21 Vegard Hansen Kongsvinger SK 41,30 4 11,05
 49  500 m (2) 1 y MJ 32 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 43,93 4 12,00
 50  500 m (2) 2 i MS 25 Thomas Røste Spk. Falken DNS 4
 51  500 m (2) 2 y MJ 23 Leif Marius Ovli Hamar IL 40,21 4 11,13
 52  500 m (2) 3 i MJ 24 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK DNF 4 10,82
 53  500 m (2) 3 y MJ 29 Bjørn Magnussen Spk. Falken 38,57 4 10,44
 54  500 m (2) 4 i MS 20 Robin Nicolai Gruben Sand IF Skøyter 39,85 4 10,73
 55  500 m (2) 4 y MJ 30 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 39,87 4 10,72
 56  1000 m 1 i KJ 8 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL DNS 2
 57  1000 m 1 y K < 2
 58  1000 m 2 i KJ 2 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 1.35,96 2 21,94 57,86
 59  1000 m 2 y KJ 7 Hilde Magnetun Brennhovd Gol IL 1.38,17 2 21,20 57,19
 60  1000 m 3 i KJ 3 Ida Sanderud Sand IF Skøyter 1.35,19 2 21,72 56,88
 61  1000 m 3 y KJ 13 Stine Marie Grande BØSK 1.36,06 2 22,01 57,79
 62  1000 m 4 i KS 12 Ingvild Hellem BØSK 1.34,52 2 21,23 56,36
 63  1000 m 4 y KJ 1 Else Merethe Omsland IF Fram 1.44,07 2 22,48 1.00,21
 64  1000 m 5 i KJ 9 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.35,86 2 21,37 56,77
 65  1000 m 5 y KJ 4 Thea Fløiten Sand IF Skøyter 1.31,19 2 21,66 55,40
 66  1000 m 6 i KJ 10 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.31,41 2 20,46 54,14
 67  1000 m 6 y KS 15 Marte Vatn Spk. Falken 1.27,89 2 20,39 53,16
 68  1000 m 7 i KJ 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK/NSF region innlandet 1.26,06 2 20,58 52,52
 69  1000 m 7 y KJ 6 Martine Ripsrud Stange SK/NSF region innlandet 1.24,46 2 19,30 50,11
 70  1000 m 1 i MJ 31 Erik Resell Spk. Falken 1.31,31 2 20,30 54,04
 71  1000 m 1 y M < 2
 72  1000 m 2 i MJ 32 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.28,37 2 20,51 53,03
 73  1000 m 2 y MS 25 Thomas Røste Spk. Falken 1.25,50 2 20,20 51,67
 74  1000 m 3 i MJ 29 Bjørn Magnussen Spk. Falken 1.19,98 2 18,03 47,12
 75  1000 m 3 y MS 21 Vegard Hansen Kongsvinger SK 1.22,72 2 18,84 49,46
 76  1000 m 4 i MJ 23 Leif Marius Ovli Hamar IL 1.21,79 2 19,00 48,91
 77  1000 m 4 y MJ 30 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 1.22,45 2 18,72 48,75
 78  1500 m (1) 1 i KS 14 Rannei Skaali Arendal SK 2.32,33 3 32,36 1.10,43 1.50,50
 79  1500 m (1) 1 y K < 3
 80  1500 m (1) 1 i MS 25 Thomas Røste Spk. Falken 2.11,07 5 28,43 1.00,69 1.34,69
 81  1500 m (1) 1 y MS 22 Frode Midjo Trondheim KK 2.08,79 5 28,31 59,84 1.33,44
 82  1500 m (1) 2 i MJ 23 Leif Marius Ovli Hamar IL DNS 5
 83  1500 m (1) 2 y MS 27 Atle Vårvik TSK 2.12,61 5 28,35 1.00,93 1.35,88
 84  1500 m (1) 3 i MS 21 Vegard Hansen Kongsvinger SK 2.06,00 5 26,58 57,49 1.31,32
 85  1500 m (1) 3 y MS 20 Robin Nicolai Gruben Sand IF Skøyter 2.01,35 5 26,04 55,98 1.28,09
 86  1500 m (1) 4 i MJ 24 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 2.05,36 5 26,51 57,50 1.31,15
 87  1500 m (1) 4 y MS 28 Kristian Vårvik TSK 2.04,09 5 26,60 57,24 1.29,70
 88  1500 m (2) 1 i KJ 3 Ida Sanderud Sand IF Skøyter 2.29,93 5 30,14 1.06,47 1.46,95
 89  1500 m (2) 1 y KJ 1 Else Merethe Omsland IF Fram 2.39,01 5 30,97 1.09,41 1.53,19
 90  1500 m (2) 2 i KJ 2 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 2.26,79 5 30,86 1.07,40 1.46,30
 91  1500 m (2) 2 y KJ 13 Stine Marie Grande BØSK 2.26,19 5 30,44 1.07,56 1.46,99
 92  1500 m (2) 3 i KJ 5 Inga Anne Vasaasen Stange SK/NSF region innlandet 2.09,90 5 28,94 1.01,16 1.34,71
 93  1500 m (2) 3 y KJ 6 Martine Ripsrud Stange SK/NSF region innlandet 2.14,23 5 27,64 1.00,10 1.35,51
 94  1500 m (2) 4 i KS 12 Ingvild Hellem BØSK DNS 5
 95  1500 m (2) 4 y KJ 4 Thea Fløiten Sand IF Skøyter 2.18,09 5 29,87 1.03,82 1.39,77
 96  3000 m 1 i KS 14 Rannei Skaali Arendal SK 5.18,17 6 23,80 1.02,35 1.42,85 2.24,37 3.07,33 3.50,55 4.34,26
 97  3000 m 1 y K < 6
 98  3000 m 1 i MS 27 Atle Vårvik TSK 4.46,23 3 21,57 57,00 1.33,80 2.11,38 2.49,54 3.28,56 4.07,14
 99  3000 m 1 y MJ 32 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 5.05,77 3 22,25 58,38 1.37,31 2.18,36 2.59,98 3.42,03 4.23,66
 100  3000 m 2 i MS 22 Frode Midjo Trondheim KK 4.37,41 3 21,20 54,92 1.30,00 2.06,21 2.43,34 3.20,83 3.58,78
 101  3000 m 2 y MS 20 Robin Nicolai Gruben Sand IF Skøyter 4.17,41 3 20,21 53,25 1.26,37 2.00,06 2.34,29 3.08,71 3.43,17
 102  3000 m 3 i MS 28 Kristian Vårvik TSK 4.25,31 3 19,58 52,34 1.26,74 2.01,69 2.37,18 3.12,92 3.48,90
 103  3000 m 3 y MJ 24 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 4.27,79 3 19,58 52,06 1.26,66 2.02,00 2.38,00 3.14,31 3.51,02
 104  5000 m 1 i MJ 32 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 8.37,20 6 22,73 1.01,58 1.41,77 2.23,81 3.06,02 3.48,72 4.31,09 5.13,43 5.55,29 6.36,80 7.18,15 7.58,25
 105  5000 m 1 y MS 27 Atle Vårvik TSK 8.20,57 6 22,72 1.01,64 1.42,21 2.22,75 3.06,06 3.47,95 4.30,92 5.12,47 5.52,33 6.30,40 7.06,79 7.42,89
 106  5000 m 2 i MS 22 Frode Midjo Trondheim KK 8.11,96 6 22,72 58,81 1.36,43 2.15,38 2.54,13 3.33,11 4.12,50 4.52,26 5.32,76 6.13,86 6.54,38 7.33,32
 107  5000 m 2 y MS 28 Kristian Vårvik TSK 7.38,97 6 21,66 56,19 1.31,66 2.07,25 2.43,31 3.19,67 3.56,16 4.32,92 5.09,82 5.46,99 6.24,26 7.01,64

 This process used 44 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.