web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Norgescup1

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Rune Wulvik (M) Are Strickert (K) ST: Arnt Åge Grande, Torbjørn Sørli
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 17.10.2015
 4  Dato 2: 18.10.2015
 5  Løp: NorgesCup 1
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJ 66 Oda Margrete M. Lund Tynset IF 48,70 1 12,83
 9  500 m (1) 1 y K < 1
 10  500 m (1) 2 i KJ 63 Katrine Haug Drammen SK 47,07 1 12,61
 11  500 m (1) 2 y KJ 61 Alise Hellem BØSK 46,14 1 11,90
 12  500 m (1) 3 i KS 51 Thea Fløiten Sand IF 45,49 1 12,42
 13  500 m (1) 3 y KJ 67 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 59,81 1 19,85
 14  500 m (1) 4 i KS 64 Else Merete Omsland Fram IF 46,56 1 12,48
 15  500 m (1) 4 y KS 68 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 45,53 1 12,20
 16  500 m (1) 5 i KJ 56 Ingeborg Storler Leinstrand IL 45,79 1 12,26
 17  500 m (1) 5 y KJ 57 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,10 1 11,95
 18  500 m (1) 6 i KS 69 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter DQ 1
 19  500 m (1) 6 y KJ 65 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 47,32 1 12,44
 20  500 m (1) 7 i KJ 55 Ane By Farstad Leinstrand IL 43,19 1 11,68
 21  500 m (1) 7 y KS 53 Nille Faleide Gol IL 42,21 1 11,45
 22  500 m (1) 8 i KS 62 Ingvild Hellem BØSK DQ 1
 23  500 m (1) 8 y KS 50 Ida Sanderud Sand IF 44,92 1 12,28
 24  500 m (1) 9 i KS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold Turn Skøyter 42,65 1 11,71
 25  500 m (1) 9 y KS 60 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 40,96 1 11,33
 26  500 m (1) 10 i KJ 59 Inga Anne Vasaasen Stange SK 42,26 1 11,71
 27  500 m (1) 10 y KS 54 Karine Udahl Båstad IL Skøyter 41,70 1 11,41
 28  500 m (1) 1 i MJ 8 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 41,32 1 11,25
 29  500 m (1) 1 y MJ 16 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 40,38 1 11,12
 30  500 m (1) 2 i MJ 17 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF Skøyter 41,21 1 11,25
 31  500 m (1) 2 y MS 5 Frode Midjo TKK 41,05 1 11,34
 32  500 m (1) 3 i MS 6 Thomas Røste TKK 42,12 1 11,65
 33  500 m (1) 3 y MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 40,67 1 11,14
 34  500 m (1) 4 i MJ 13 Jonas Nordhøy Kristensen Asker Skøyteklubb 39,44 1 10,97
 35  500 m (1) 4 y MS 1 Kristian Aabakken Hamar IL Skøyter 39,51 1 10,42
 36  500 m (1) 5 i MJ 14 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 36,81 1 10,11
 37  500 m (1) 5 y MJ 11 Vetle Størseth Østmoe Sportsklubben Falken 38,83 1 10,38
 38  500 m (1) 6 i MJ 9 Christer Skuterud Geithus IL Skøyter 38,48 1 10,32
 39  500 m (1) 6 y MJ 7 Odin By Farstad Leinstrand IL 37,23 1 10,38
 40  500 m (1) 7 i MJ 15 Kristian Solland Reinton Hol IL 39,31 1 10,52
 41  500 m (1) 7 y MJ 18 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb 40,87 1 11,07
 42  500 m (2) 1 i KJ 66 Oda Margrete M. Lund Tynset IF 47,44 4 12,61
 43  500 m (2) 1 y KJ 61 Alise Hellem BØSK 46,66 4 12,11
 44  500 m (2) 2 i KJ 57 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,51 4 12,08
 45  500 m (2) 2 y KJ 56 Ingeborg Storler Leinstrand IL 45,98 4 12,23
 46  500 m (2) 3 i KS 68 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 45,92 4 12,27
 47  500 m (2) 3 y KS 64 Else Merete Omsland Fram IF 46,34 4 12,36
 48  500 m (2) 4 i KS 69 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 46,53 4 12,72
 49  500 m (2) 4 y KJ 67 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 47,49 4 12,83
 50  500 m (2) 5 i KS 51 Thea Fløiten Sand IF 45,25 4 12,41
 51  500 m (2) 5 y KJ 65 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 47,13 4 12,23
 52  500 m (2) 6 i KJ 58 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,74 4 11,92
 53  500 m (2) 6 y KJ 55 Ane By Farstad Leinstrand IL 42,86 4 11,45
 54  500 m (2) 7 i KS 53 Nille Faleide Gol IL 42,48 4 11,47
 55  500 m (2) 7 y KS 60 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 41,06 4 11,31
 56  500 m (2) 8 i KJ 59 Inga Anne Vasaasen Stange SK 42,41 4 11,70
 57  500 m (2) 8 y KS 54 Karine Udahl Båstad IL Skøyter 41,42 4 11,28
 58  500 m (2) 9 i KS 50 Ida Sanderud Sand IF 45,09 4 12,56
 59  500 m (2) 9 y K < 4
 60  500 m (2) 1 i MJ 16 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 40,44 4 11,13
 61  500 m (2) 1 y MJ 17 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF Skøyter 40,75 4 11,23
 62  500 m (2) 2 i MS 2 Kristian Vårvik TSK 40,23 4 10,86
 63  500 m (2) 2 y MJ 12 Vetle Folland Tønsberg Turnforening 41,38 4 11,25
 64  500 m (2) 3 i MJ 14 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 36,97 4 10,20
 65  500 m (2) 3 y MS 1 Kristian Aabakken Hamar IL Skøyter 42,86 MT 4 10,26
 66  500 m (2) 4 i MJ 18 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb 40,37 4 11,09
 67  500 m (2) 4 y MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 40,20 4 11,04
 68  500 m (2) 5 i MJ 13 Jonas Nordhøy Kristensen Asker Skøyteklubb 39,33 4 10,68
 69  500 m (2) 5 y MJ 9 Christer Skuterud Geithus IL Skøyter 38,44 4 10,36
 70  1000 m (1) 1 i KS 50 Ida Sanderud Sand IF 1.29,93 2 21,25 54,20
 71  1000 m (1) 1 y K < 2
 72  1000 m (1) 2 i KS 64 Else Merete Omsland Fram IF 1.36,05 2 21,66 57,06
 73  1000 m (1) 2 y KJ 66 Oda Margrete M. Lund Tynset IF 1.39,13 2 22,73 59,77
 74  1000 m (1) 3 i KJ 67 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 1.36,91 2 22,74 58,13
 75  1000 m (1) 3 y KJ 65 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.35,81 2 22,22 58,29
 76  1000 m (1) 4 i KJ 59 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.23,74 2 20,15 51,13
 77  1000 m (1) 4 y KS 69 Marie Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 1.31,02 2 21,81 55,64
 78  1000 m (1) 5 i KS 60 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 1.21,81 2 19,60 49,61
 79  1000 m (1) 5 y KS 54 Karine Udahl Båstad IL Skøyter 1.25,07 2 19,45 50,20
 80  1000 m (1) 6 i KS 53 Nille Faleide Gol IL 1.27,83 2 19,82 51,70
 81  1000 m (1) 6 y KS 62 Ingvild Hellem BØSK 1.28,77 2 20,21 52,90
 82  1000 m (1) 1 i MS 6 Thomas Røste TKK 1.23,01 2 19,54 50,34
 83  1000 m (1) 1 y M < 2
 84  1000 m (1) 2 i MS 3 Atle Vårvik TSK 1.25,62 2 20,05 51,67
 85  1000 m (1) 2 y MJ 17 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF Skøyter 1.21,92 2 19,34 49,66
 86  1000 m (1) 3 i MJ 11 Vetle Størseth Østmoe Sportsklubben Falken 1.21,13 2 18,00 47,35
 87  1000 m (1) 3 y MJ 12 Vetle Folland Tønsberg Turnforening 1.24,52 2 19,25 49,98
 88  1000 m (1) 4 i MJ 16 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 1.19,35 2 18,97 48,26
 89  1000 m (1) 4 y MS 5 Frode Midjo TKK 1.22,45 2 19,56 50,00
 90  1000 m (1) 5 i MJ 15 Kristian Solland Reinton Hol IL 1.18,85 2 18,18 47,35
 91  1000 m (1) 5 y MJ 13 Jonas Nordhøy Kristensen Asker Skøyteklubb 1.18,29 2 18,44 47,36
 92  1000 m (1) 6 i MS 1 Kristian Aabakken Hamar IL Skøyter 1.18,40 2 18,26 47,45
 93  1000 m (1) 6 y MJ 7 Odin By Farstad Leinstrand IL 1.15,52 2 17,65 45,08
 94  1000 m (1) 7 i MJ 14 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.13,81 2 17,21 44,10
 95  1000 m (1) 7 y MJ 9 Christer Skuterud Geithus IL Skøyter 1.18,25 2 17,74 46,56
 96  1000 m (2) 1 i KS 64 Else Merete Omsland Fram IF 1.36,28 5 21,78 56,97
 97  1000 m (2) 1 y KJ 63 Katrine Haug Drammen SK 1.36,20 5 21,79 57,95
 98  1000 m (2) 2 i KJ 67 Emma Lindeijer Asker Skøyteklubb 1.37,73 5 22,45 58,58
 99  1000 m (2) 2 y KJ 65 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.36,85 5 21,96 58,53
 100  1000 m (2) 3 i KJ 61 Alise Hellem BØSK 1.38,76 5 21,74 58,75
 101  1000 m (2) 3 y KJ 66 Oda Margrete M. Lund Tynset IF 1.37,55 5 22,30 ~~~
 102  1000 m (2) 4 i KS 50 Ida Sanderud Sand IF 1.29,87 5 21,29 54,33
 103  1000 m (2) 4 y KJ 56 Ingeborg Storler Leinstrand IL 1.34,70 5 21,48 56,67
 104  1000 m (2) 5 i KS 68 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 1.33,66 5 21,48 56,38
 105  1000 m (2) 5 y KJ 58 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.29,72 5 20,57 53,72
 106  1000 m (2) 6 i KJ 59 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.24,93 5 20,25 51,54
 107  1000 m (2) 6 y KJ 57 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.31,22 5 20,79 54,37
 108  1000 m (2) 7 i KS 60 Ellen Bjertnes Geithus IL Skøyter 1.23,75 5 19,64 50,17
 109  1000 m (2) 7 y KS 53 Nille Faleide Gol IL 1.28,62 5 20,36 52,38
 110  1000 m (2) 8 i KS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold Turn Skøyter 1.25,97 5 20,17 51,54
 111  1000 m (2) 8 y KJ 55 Ane By Farstad Leinstrand IL 1.29,44 5 19,94 52,27
 112  1500 m 1 i KS 68 Guro Bergstrøm Jevnaker IF Skøyter 2.25,81 3 30,35 1.06,51 1.44,87
 113  1500 m 1 y KJ 61 Alise Hellem BØSK 2.34,47 3 30,70 1.08,91 1.51,27
 114  1500 m 2 i KJ 57 Magnhild Ekren Leinstrand IL 2.23,58 3 29,74 1.04,81 1.42,93
 115  1500 m 2 y KJ 56 Ingeborg Storler Leinstrand IL 2.30,88 3 30,41 1.07,65 1.48,11
 116  1500 m 3 i KJ 55 Ane By Farstad Leinstrand IL 2.18,81 3 28,45 1.02,34 1.39,43
 117  1500 m 3 y KS 52 Anne Gulbrandsen Eidsvold Turn Skøyter 2.13,78 3 28,43 1.01,06 1.36,19
 118  1500 m 4 i KS 51 Thea Fløiten Sand IF 2.17,13 3 30,13 1.04,16 1.39,71
 119  1500 m 4 y KJ 63 Katrine Haug Drammen SK 2.25,64 3 31,06 1.07,54 1.46,39
 120  1500 m 1 i MJ 12 Vetle Folland Tønsberg Turnforening 2.12,02 5 27,70 1.00,22 1.35,09
 121  1500 m 1 y M < 5
 122  1500 m 2 i MS 3 Atle Vårvik TSK 2.10,39 5 28,06 1.00,77 1.35,06
 123  1500 m 2 y MJ 15 Kristian Solland Reinton Hol IL 2.08,33 5 26,11 57,23 1.31,08
 124  1500 m 3 i MJ 18 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb 2.03,67 5 26,39 56,65 1.29,39
 125  1500 m 3 y MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 2.01,34 5 26,29 56,65 1.28,72
 126  1500 m 4 i MJ 13 Jonas Nordhøy Kristensen Asker Skøyteklubb 2.02,46 5 25,71 55,78 1.28,70
 127  1500 m 4 y MS 1 Kristian Aabakken Hamar IL Skøyter 2.01,35 5 25,62 55,17 1.27,37
 128  1500 m 5 i MJ 17 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF Skøyter 2.06,78 5 27,30 58,29 1.31,44
 129  1500 m 5 y MJ 16 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF Skøyter 2.02,71 5 26,34 56,79 1.29,34
 130  3000 m 1 i KS 62 Ingvild Hellem BØSK 5.03,58 6 22,06 58,64 1.37,15 2.16,99 2.57,59 3.38,80 4.20,99
 131  3000 m 1 y K < 6
 132  3000 m 2 i KJ 63 Katrine Haug Drammen SK 5.07,00 6 22,88 1.01,18 1.42,11 2.22,86 3.03,26 3.44,06 4.25,56
 133  3000 m 2 y KS 51 Thea Fløiten Sand IF 4.49,79 6 23,49 1.00,69 1.39,16 2.16,90 2.54,34 3.31,97 4.10,40
 134  3000 m 1 i MJ 12 Vetle Folland Tønsberg Turnforening 4.42,63 3 20,96 55,66 1.31,41 2.08,37 2.46,49 3.26,14 4.03,84
 135  3000 m 1 y M < 3
 136  3000 m 2 i MJ 18 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb 4.25,09 3 20,50 53,92 1.27,36 2.02,12 2.38,05 3.14,30 3.50,50
 137  3000 m 2 y MJ 8 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 4.35,29 3 20,79 53,87 1.28,18 2.04,16 2.41,25 3.18,50 3.56,86
 138  3000 m 3 i MS 4 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 4.20,97 3 20,44 53,32 1.27,07 2.01,61 2.36,16 3.11,17 3.46,51
 139  3000 m 3 y MS 2 Kristian Vårvik TSK 4.21,53 3 19,80 52,82 1.27,00 2.01,05 2.35,16 3.09,67 3.45,17
 140  5000 m 1 i MS 2 Kristian Vårvik TSK 7.45,66 6 20,18 53,59 1.27,51 2.01,47 2.35,69 3.10,49 3.46,46 4.23,23 5.04,32 5.45,24 6.23,44 7.03,00
 141  5000 m 1 y M < 6

 This process used 19 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.