web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Rekrutt_Fosenløpet2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Lars Brechan, Knut Hellen Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 15.03.2014
 4  Dato 2: 16.03.2014
 5  Løp: Fosenløpet/Harald Sivertsens Æresløp 2014
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i GII 13 Tarjei Skjæveland Jøssing Spk.Falken 26,06 1
 9  100 m (1) 1 y GII 46 Martine Solem BØSK 21,27 1
 10  100 m (1) 2 i GII 47 Asta Karine Kotte BØSK 22,64 1
 11  100 m (1) 2 y GII 52 Pauline Lysø Olsen BØSK 18,17 1
 12  100 m (1) 3 i GII 17 Marilen Brattgjerd Spk.Falken DNS 1
 13  100 m (1) 3 y GII 56 Kristoffer R.Røed BØSK 15,42 1
 14  100 m (1) 4 i GII 16 Audun Alstad Spk.Falken 15,07 1
 15  100 m (1) 4 y GII 50 Jonas Solem BØSK 16,08 1
 16  100 m (1) 5 i GII 12 Thomas Vatn Spk.Falken 15,23 1
 17  100 m (1) 5 y GII 49 Knut-Marius Rødsjø BØSK 14,98 1
 18  100 m (1) 6 i GII 55 Henrik M.Standahl BØSK 14,65 1
 19  100 m (1) 6 y GII 58 Aron Aannø BØSK 14,83 1
 20  100 m (1) 7 i GII 57 Inger Gilde BØSK 14,44 1
 21  100 m (1) 7 y GII 53 Marcus S.Holmen BØSK 14,52 1
 22  100 m (1) 8 i GII 18 Martin Geving Langli Spk.Falken 15,66 1
 23  100 m (1) 8 y GII 51 Hans Ole Lysø Olsen BØSK 14,15 1
 24  100 m (1) 9 i GII 54 Jon Daniel Berget BØSK 13,94 1
 25  100 m (1) 9 y GII 48 Sofie Ulset BØSK 13,49 1
 26  100 m (2) 1 i GII 46 Martine Solem BØSK 19,18 3
 27  100 m (2) 1 y GII 47 Asta Karine Kotte BØSK 19,14 3
 28  100 m (2) 2 i GII 52 Pauline Lysø Olsen BØSK 18,57 3
 29  100 m (2) 2 y GII 56 Kristoffer R.Røed BØSK 15,45 3
 30  100 m (2) 3 i GII 50 Jonas Solem BØSK 16,42 3
 31  100 m (2) 3 y GII 53 Marcus S.Holmen BØSK 14,13 3
 32  100 m (2) 4 i GII 16 Audun Alstad Spk.Falken 14,81 3
 33  100 m (2) 4 y GII 58 Aron Aannø BØSK 14,85 3
 34  100 m (2) 5 i GII 49 Knut-Marius Rødsjø BØSK 14,62 3
 35  100 m (2) 5 y GII 55 Henrik M.Standahl BØSK 14,77 3
 36  100 m (2) 6 i GII 57 Inger Gilde BØSK 14,23 3
 37  100 m (2) 6 y GII 51 Hans Ole Lysø Olsen BØSK 14,02 MT 3
 38  100 m (2) 7 i GII 54 Jon Daniel Berget BØSK 13,75 3
 39  100 m (2) 7 y GII 48 Sofie Ulset BØSK 13,60 3
 40  400 m (1) 1 i GII 13 Tarjei Skjæveland Jøssing Spk.Falken 1.30,83 2
 41  400 m (1) 1 y GII 47 Asta Karine Kotte BØSK 1.22,19 2
 42  400 m (1) 2 i GII 46 Martine Solem BØSK 1.30,41 2
 43  400 m (1) 2 y GII 16 Audun Alstad Spk.Falken 56,16 2
 44  400 m (1) 3 i GII 52 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.09,80 2
 45  400 m (1) 3 y GII 56 Kristoffer R.Røed BØSK 1.03,38 2
 46  400 m (1) 4 i GII 50 Jonas Solem BØSK 59,83 2
 47  400 m (1) 4 y GII 18 Martin Geving Langli Spk.Falken 1.01,74 2
 48  400 m (1) 5 i GII 49 Knut-Marius Rødsjø BØSK 52,17 2
 49  400 m (1) 5 y GII 55 Henrik M.Standahl BØSK 53,12 2
 50  400 m (1) 6 i GII 57 Inger Gilde BØSK 52,11 2
 51  400 m (1) 6 y GII 12 Thomas Vatn Spk.Falken 57,83 2
 52  400 m (1) 7 i GII 58 Aron Aannø BØSK 54,19 2
 53  400 m (1) 7 y GII 17 Marilen Brattgjerd Spk.Falken DNS 2
 54  400 m (1) 8 i GII 53 Marcus S.Holmen BØSK 1.01,95 2
 55  400 m (1) 8 y GII 54 Jon Daniel Berget BØSK 47,67 2
 56  400 m (1) 9 i GII 48 Sofie Ulset BØSK 47,26 2
 57  400 m (1) 9 y GII 51 Hans Ole Lysø Olsen BØSK 51,41 2
 58  400 m (2) 8 y GII 1 Anne Gerben Wind NED 33,42 4
 59  400 m (2) 9 i GII < 4
 60  400 m (2) 9 y GII 46 Martine Solem BØSK 1.14,55 4
 61  400 m (2) 10 i GII 52 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.06,54 4
 62  400 m (2) 10 y GII 47 Asta Karine Kotte BØSK 1.10,94 4
 63  400 m (2) 11 i GII 56 Kristoffer R.Røed BØSK 1.00,52 4
 64  400 m (2) 11 y GII 53 Marcus S.Holmen BØSK 51,60 4
 65  400 m (2) 12 i GII 50 Jonas Solem BØSK 1.09,14 4
 66  400 m (2) 12 y GII 55 Henrik M.Standahl BØSK 51,40 4
 67  400 m (2) 13 i GII 16 Audun Alstad Spk.Falken 53,31 4
 68  400 m (2) 13 y GII 58 Aron Aannø BØSK 52,41 4
 69  400 m (2) 14 i GII 49 Knut-Marius Rødsjø BØSK 51,45 4
 70  400 m (2) 14 y GII 57 Inger Gilde BØSK 51,39 4
 71  400 m (2) 15 i GII 54 Jon Daniel Berget BØSK 47,33 4
 72  400 m (2) 15 y GII 51 Hans Ole Lysø Olsen BØSK 51,21 4
 73  400 m (2) 16 i GII 48 Sofie Ulset BØSK 47,79 4

 This process used 40 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.