web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Siste indre 2014 kortbane

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Oslo Skøiteklub Overdommar: Morten K. Staubo
 2  Bane: Frogner Stadion
 3  Dato 1: 08.03.2014
 4  Dato 2:
 5  Løp: Siste indre 2014. Rekrutter på kortbane
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 1 i JR 5 Hedda Finsland Asker SK
 9  500 m 1 y JR <
 10  500 m 2 i JR 8 Jenny Løvestad Johansen Båstad IL
 11  500 m 2 y JR 13 Ingrid Håkegård Eichler SSK Toten
 12  500 m 2 3 i JR 4 Philippine ter Laak Asker SK
 13  500 m 3 y JR 11 Johanne Braathen Kongsvinger SK
 14  500 m 4 i JR 10 Oda Marie Bjørnstad Øiom Jevnaker IF skøyter
 15  500 m 4 y JR 1 Nova Furre OSK
 16  500 m 3 5 i JR 12 Tina Østerud SSK Toten
 17  500 m 5 y JR 7 Nina Vinslid Asker SK
 18  500 m 6 i JR 2 Synne Margrethe Moe OSK
 19  500 m 6 y JR 3 Emmeline Berentsen Aktiv SK
 20  500 m 4 7 i JR 6 Stine Finsland Asker SK
 21  500 m 7 y JR 9 Predika Sivaganesan Drammen SK
 22  500 m 8 i JR 14 Cornelia Vejrup Wang SSK Toten
 23  500 m 8 y JR 35 Hannah Kvarstad Tretterud OSK
 24  500 m 1 1 i GR 22 Elias Singstad Asker SK
 25  500 m 1 y GR <
 26  500 m 2 i GR 15 Fridtjof Zimmer OSK
 27  500 m 2 y GR 18 David Luangtep Vangen Aktiv SK
 28  500 m 2 3 i GR 24 Sigurd Leandersen Asker SK
 29  500 m 3 y GR 27 Bernard Benjaminsen Båstad IL
 30  500 m 4 i GR 19 Reijer ter Laak Asker SK
 31  500 m 4 y GR 30 Aleksander Larsen Jahn Drammen SK
 32  500 m 3 5 i GR 32 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF skøyter
 33  500 m 5 y GR 25 Tobias Eikenes Løchting Asker SK
 34  500 m 6 i GR 33 Christoffer Hovde Jevnaker IF skøyter
 35  500 m 6 y GR 20 Taeke ter Laak Asker SK
 36  500 m 4 7 i GR 21 Edvard Mørkemo Asker SK
 37  500 m 7 y GR 31 Eyolf Wilthil Drammen SK
 38  500 m 8 i GR 23 Halvor Kjøsterud Erlingsen Asker SK
 39  500 m 8 y GR 28 Loke Dreyer Ottøy Båstad IL
 40  500 m 5 9 i GR 29 Vebjørn Holmengen Drammen SK
 41  500 m 9 y GR 17 Peter Austlid OSK
 42  500 m 10 i GR 26 Amir Tawfiq Båstad IL
 43  500 m 10 y GR 16 Fredrik Pedersen OSK
 44  100 m 1 1 i JR 4 Philippine ter Laak Asker SK
 45  100 m 1 y JR <
 46  100 m 2 i JR 5 Hedda Finsland Asker SK
 47  100 m 2 y JR 8 Jenny Løvestad Johansen Båstad IL
 48  100 m 2 3 i JR 13 Ingrid Håkegård Eichler SSK Toten
 49  100 m 3 y JR 6 Stine Finsland Asker SK
 50  100 m 4 i JR 2 Synne Margrethe Moe OSK
 51  100 m 4 y JR 9 Predika Sivaganesan Drammen SK
 52  100 m 3 5 i JR 1 Nova Furre OSK
 53  100 m 5 y JR 11 Johanne Braathen Kongsvinger SK
 54  100 m 6 i JR 7 Nina Vinslid Asker SK
 55  100 m 6 y JR 12 Tina Østerud SSK Toten
 56  100 m 4 7 i JR 3 Emmeline Berentsen Aktiv SK
 57  100 m 7 y JR 10 Oda Marie Bjørnstad Øiom Jevnaker IF skøyter
 58  100 m 8 i JR 35 Hannah Kvarstad Tretterud OSK
 59  100 m 8 y JR 14 Cornelia Vejrup Wang SSK Toten
 60  100 m 1 1 i GR 32 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF skøyter
 61  100 m 1 y GR <
 62  100 m 2 i GR 16 Fredrik Pedersen OSK
 63  100 m 2 y GR 24 Sigurd Leandersen Asker SK
 64  100 m 2 3 i GR 26 Amir Tawfiq Båstad IL
 65  100 m 3 y GR 31 Eyolf Wilthil Drammen SK
 66  100 m 4 i GR 21 Edvard Mørkemo Asker SK
 67  100 m 4 y GR 30 Aleksander Larsen Jahn Drammen SK
 68  100 m 3 5 i GR 15 Fridtjof Zimmer OSK
 69  100 m 5 y GR 22 Elias Singstad Asker SK
 70  100 m 6 i GR 20 Taeke ter Laak Asker SK
 71  100 m 6 y GR 29 Vebjørn Holmengen Drammen SK
 72  100 m 4 7 i GR 27 Bernard Benjaminsen Båstad IL
 73  100 m 7 y GR 19 Reijer ter Laak Asker SK
 74  100 m 8 i GR 23 Halvor Kjøsterud Erlingsen Asker SK
 75  100 m 8 y GR 33 Christoffer Hovde Jevnaker IF skøyter
 76  100 m 5 9 i GR 25 Tobias Eikenes Løchting Asker SK
 77  100 m 9 y GR 28 Loke Dreyer Ottøy Båstad IL
 78  100 m 10 i GR 17 Peter Austlid OSK
 79  100 m 10 y GR 18 David Luangtep Vangen Aktiv SK

 This process used 32 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.