web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Siste indre 2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Oslo Skøiteklub Overdommar: Asgeir Mamen
 2  Bane: Frogner Stadion
 3  Dato 1: 08.03.2014
 4  Dato 2:
 5  Løp: Siste indre 2014
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i J10 28 Aurora Vinslid Asker SK DNS 1
 9  500 m 1 y J10 < 1
 10  500 m 2 i J10 32 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 1.00,04 1
 11  500 m 2 y J10 26 Maiken Nerstad Gundersen OSK 1.41,08 F 1
 12  500 m 3 i J10 30 Camilla Wilhelmine Hognestad Drammen SK 1.17,66 1
 13  500 m 3 y J10 27 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 1.15,29 F 1
 14  500 m 4 i J10 33 Sarah Marie Sanderud Sand IF 52,81 1
 15  500 m 4 y J10 29 Ingvild Leandersen Asker SK 1.00,01 1
 16  500 m 5 i J10 31 Aslaug Iversland Drammen SK 1.13,09 1
 17  500 m 5 y J10 34 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 1.07,26 1
 18  500 m 1 i G10 3 Herman Kjøsterud Erlingsen Asker SK 1.04,30 1
 19  500 m 1 y G10 64 Elias Singstad Asker SK 1.02,03 1
 20  500 m 2 i G10 6 Vetle Nefjen Jevnaker IF skøyter 1.03,37 1
 21  500 m 2 y G10 5 Martin Johannessen Båstad IL skøyter 1.14,30 1
 22  500 m 3 i G10 2 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 56,20 1
 23  500 m 3 y G10 8 Colin Nyborg Sand IF 1.17,26 F 1
 24  500 m 4 i G10 4 Edgar Gunter Båstad IL skøyter 1.04,93 1
 25  500 m 4 y G10 7 Sondre Hvammen KIF skøyter 1.01,22 1
 26  500 m 1 i J11 35 Johanne Aas Aktiv SK 58,05 1
 27  500 m 1 y J11 38 Hanna Svenni Asker SK 1.01,38 1
 28  500 m 2 i J11 36 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 54,91 1
 29  500 m 2 y J11 39 Marie Fossen Drammen SK 57,18 1
 30  500 m 3 i J11 40 Thea Østerud SSK Toten 1.04,92 1
 31  500 m 3 y J11 37 Anna Malt Marøy Aktiv SK 1.00,16 1
 32  500 m 1 i G11 13 Sander Eitrem SSK Toten 51,00 1
 33  500 m 1 y G11 9 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 53,91 1
 34  500 m 2 i G11 11 Tore Braathen Kongsvinger SK 54,56 1
 35  500 m 2 y G11 12 Henrik Andreassen Sand IF 51,12 1
 36  500 m 3 i G11 10 Marlon Elvebakken Asker SK 1.00,55 1
 37  500 m 3 y G11 1 Jeppe Nettli OSK 1.12,10 1
 38  500 m 1 i J12 43 Marte Furnee Asker SK DNS 1
 39  500 m 1 y J12 < 1
 40  500 m 2 i J12 48 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF skøyter 1.01,42 1
 41  500 m 2 y J12 44 Hedvig Hilde Asker SK 57,09 1
 42  500 m 3 i J12 45 Ingunn Kvernvoll Myhre Brandbu IF 53,22 1
 43  500 m 3 y J12 50 Vilde Kværne Kongsvinger SK DNS 1
 44  500 m 4 i J12 42 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 53,67 1
 45  500 m 4 y J12 47 Helene Hamming Geithus IL 53,47 1
 46  500 m 5 i J12 49 Amalie Berg Jevnaker IF skøyter 51,36 1
 47  500 m 5 y J12 41 Martine Verket Lauvstad Aktiv SK 57,52 1
 48  500 m 6 i J12 51 Cecilie Bakken Sand IF 52,88 1
 49  500 m 6 y J12 46 Dafne Marin Lund Drammen SK 57,51 1
 50  500 m 1 i G12 16 Tim Lindeijer Asker SK 55,06 1
 51  500 m 1 y G12 < 1
 52  500 m 2 i G12 19 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 50,95 1
 53  500 m 2 y G12 18 Emil Hansen Drammen SK 49,58 1
 54  500 m 3 i G12 17 Varg Dreyer Ottøy Båstad IL skøyter 1.04,66 1
 55  500 m 3 y G12 20 Mads Grimholt Aktiv SK 1.09,45 1
 56  500 m 4 i G12 14 August Middelkoop Aktiv SK 1.12,61 1
 57  500 m 4 y G12 15 Filip Kaland Asker SK 1.35,85 1
 58  500 m 1 i JJC 54 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 51,06 1
 59  500 m 1 y JJC 63 Stina Ringnes Sand IF 51,16 1
 60  500 m 2 i JJC 61 Karette Kværne Kongsvinger SK 59,70 1
 61  500 m 2 y JJC 58 Camilla Hvammen KIF skøyter 53,25 1
 62  500 m 3 i JJC 55 Ylva Krogsmyr Holberg Aktiv SK 52,35 1
 63  500 m 3 y JJC 59 Aurora Myro Kongsvinger SK 52,90 1
 64  500 m 4 i JJC 60 Kristine Hansen Kongsvinger SK 52,23 1
 65  500 m 4 y JJC 57 Natalie Hognestad Drammen SK 58,49 1
 66  500 m 5 i JJC 56 Emma Lindeijer Asker SK 51,99 1
 67  500 m 5 y JJC 62 Anna Braathen Kongsvinger SK 52,39 1
 68  500 m 1 i GJC 25 Torstein Holmengen Drammen SK 54,06 1
 69  500 m 1 y GJC 24 Simon Hilde Asker SK 49,33 1
 70  500 m 1 i JJB 53 Birgit Eide Gol IL 51,17 1
 71  500 m 1 y JJB 52 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammen SK 51,80 1
 72  500 m 1 i GJB 23 Ole Henrik Haugen Gol IL 45,78 1
 73  500 m 1 y GJB < 1
 74  500 m 2 i GJB 22 Thomas Thuv Eriksen Herkules 43,58 1
 75  500 m 2 y GJB 21 Martinius Elvebakken Asker Sk 43,90 1
 76  400 m 1 i J10 30 Camilla Wilhelmine Hognestad Drammen SK 1.05,74 2
 77  400 m 1 y J10 < 2
 78  400 m 2 i J10 27 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 55,90 2
 79  400 m 2 y J10 31 Aslaug Iversland Drammen SK 57,82 2
 80  400 m 3 i J10 26 Maiken Nerstad Gundersen OSK 1.18,73 F 2
 81  400 m 3 y J10 29 Ingvild Leandersen Asker SK 51,12 2
 82  400 m 4 i J10 34 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 56,13 2
 83  400 m 4 y J10 28 Aurora Vinslid Asker SK DNS 2
 84  400 m 5 i J10 32 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 48,48 2
 85  400 m 5 y J10 33 Sarah Marie Sanderud Sand IF 43,80 2
 86  400 m 1 i G10 4 Edgar Gunter Båstad IL skøyter 54,74 2
 87  400 m 1 y G10 64 Elias Singstad Asker SK 49,80 2
 88  400 m 2 i G10 7 Sondre Hvammen KIF skøyter 51,50 2
 89  400 m 2 y G10 8 Colin Nyborg Sand IF DNS 2
 90  400 m 3 i G10 5 Martin Johannessen Båstad IL skøyter 50,65 2
 91  400 m 3 y G10 3 Herman Kjøsterud Erlingsen Asker SK 52,35 2
 92  400 m 4 i G10 6 Vetle Nefjen Jevnaker IF skøyter DNS 2
 93  400 m 4 y G10 2 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 46,58 2
 94  1000 m 1 i J11 35 Johanne Aas Aktiv SK 2.06,12 2
 95  1000 m 1 y J11 38 Hanna Svenni Asker SK 2.14,17 2
 96  1000 m 2 i J11 36 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.56,07 2
 97  1000 m 2 y J11 40 Thea Østerud SSK Toten 2.14,77 2
 98  1000 m 3 i J11 39 Marie Fossen Drammen SK 2.02,69 2
 99  1000 m 3 y J11 37 Anna Malt Marøy Aktiv SK 2.05,62 2
 100  1000 m 1 i G11 10 Marlon Elvebakken Asker SK 2.13,90 2
 101  1000 m 1 y G11 11 Tore Braathen Kongsvinger SK 2.01,00 2
 102  1000 m 2 i G11 9 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.49,22 2
 103  1000 m 2 y G11 12 Henrik Andreassen Sand IF 1.48,43 2
 104  1000 m 3 i G11 13 Sander Eitrem SSK Toten 1.43,12 2
 105  1000 m 3 y G11 1 Jeppe Nettli OSK 2.37,24 2
 106  1500 m 1 i J12 41 Martine Verket Lauvstad Aktiv SK 3.30,23 2
 107  1500 m 1 y J12 < 2
 108  1500 m 2 i J12 43 Marte Furnee Asker SK DNS 2
 109  1500 m 2 y J12 48 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF skøyter DNS 2
 110  1500 m 3 i J12 51 Cecilie Bakken Sand IF 2.44,66 2
 111  1500 m 3 y J12 42 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 3.16,15 2
 112  1500 m 4 i J12 45 Ingunn Kvernvoll Myhre Brandbu IF 3.00,45 2
 113  1500 m 4 y J12 47 Helene Hamming Geithus IL 3.08,52 2
 114  1500 m 5 i J12 44 Hedvig Hilde Asker SK 3.07,46 2
 115  1500 m 5 y J12 46 Dafne Marin Lund Drammen SK 3.17,08 2
 116  1500 m 6 i J12 49 Amalie Berg Jevnaker IF skøyter 2.47,21 2
 117  1500 m 6 y J12 50 Vilde Kværne Kongsvinger SK DNS 2
 118  1500 m 1 i G12 14 August Middelkoop Aktiv SK 4.07,26 F 2
 119  1500 m 1 y G12 < 2
 120  1500 m 2 i G12 19 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 2.42,15 2
 121  1500 m 2 y G12 15 Filip Kaland Asker SK 3.26,12 2
 122  1500 m 3 i G12 17 Varg Dreyer Ottøy Båstad IL skøyter 3.47,61 2
 123  1500 m 3 y G12 16 Tim Lindeijer Asker SK 3.00,19 2
 124  1500 m 4 i G12 20 Mads Grimholt Aktiv SK DNS 2
 125  1500 m 4 y G12 18 Emil Hansen Drammen SK 2.44,32 2
 126  1500 m 1 i JJC 58 Camilla Hvammen KIF skøyter 3.00,40 2
 127  1500 m 1 y JJC 61 Karette Kværne Kongsvinger SK 3.17,00 2
 128  1500 m 2 i JJC 60 Kristine Hansen Kongsvinger SK 2.54,72 2
 129  1500 m 2 y JJC 56 Emma Lindeijer Asker SK 3.02,33 2
 130  1500 m 3 i JJC 59 Aurora Myro Kongsvinger SK 3.18,31 2
 131  1500 m 3 y JJC 57 Natalie Hognestad Drammen SK DNS 2
 132  1500 m 4 i JJC 62 Anna Braathen Kongsvinger SK 2.59,16 2
 133  1500 m 4 y JJC 54 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 2.42,66 2
 134  1500 m 5 i JJC 63 Stina Ringnes Sand IF 2.46,06 2
 135  1500 m 5 y JJC 55 Ylva Krogsmyr Holberg Aktiv SK 2.44,36 2
 136  1500 m 1 i GJC 25 Torstein Holmengen Drammen SK 2.55,80 2
 137  1500 m 1 y GJC 24 Simon Hilde Asker SK 2.45,86 2
 138  1500 m 1 i JJB 52 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammen SK 2.53,54 2
 139  1500 m 1 y JJB 53 Birgit Eide Gol IL 3.03,21 2
 140  1500 m 1 i GJB 22 Thomas Thuv Eriksen Herkules 2.18,76 2
 141  1500 m 1 y GJB < 2
 142  1500 m 2 i GJB 21 Martinius Elvebakken Asker Sk 2.29,56 2
 143  1500 m 2 y GJB 23 Ole Henrik Haugen Gol IL 2.25,90 2
 144  1500 m G10 64 Elias Singstad Asker SK

 This process used 40 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.