web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Supersprint Leangen 04_03_2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Per Hansen
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 04.03.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: Supersprint LIL
 6  Vér, temp: Sol, lett bris fra NØ, 2 oC
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i G11 28 William Vårvik TSK 54,74 3 14,05
 9  500 m 1 y G11 13 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 52,18 3 13,06
 10  500 m 1 i G12 15 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 48,25 3 ~~~
 11  500 m 1 y G12 < 3
 12  500 m 2 i G12 36 Sigurd Holbø Dyrset TSK 52,26 3 13,53
 13  500 m 2 y G12 14 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 48,59 3 12,64
 14  500 m 1 i GJC 16 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 43,30 3 11,54
 15  500 m 1 y GJC < 3
 16  500 m 2 i GJC 39 Ruben Thingbø TSK 55,79 3 13,49
 17  500 m 2 y GJC 17 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 43,92 3 11,35
 18  500 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,53 3 12,39
 19  500 m 1 y JJB < 3
 20  500 m 1 i GJB 37 Andre Vårvik TSK DNS 3
 21  500 m 1 y GJB < 3
 22  500 m 2 i GJB 18 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 43,61 3 11,66
 23  500 m 2 y GJB 8 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 45,57 3 11,87
 24  500 m 3 i GJB 19 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 41,17 3 10,95
 25  500 m 3 y GJB 20 Erik Resell Sp.kl. Falken 39,10 3 10,33
 26  500 m 1 i KJA 9 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 42,38 3 11,43
 27  500 m 1 y KJA 10 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 45,82 3 12,20
 28  500 m 1 i MV1 38 Robert Brunsvik Sp.kl. Falken 48,93 3 12,76
 29  500 m 1 y MV1 40 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 51,79 3 13,75
 30  100 m (1) 1 i JR 11 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 27,13 1
 31  100 m (1) 1 y JR 25 Lerke K. Danielsen TSK 28,86 1
 32  100 m (1) 2 i JR 23 Elise Skogvold Levin TSK 18,84 1
 33  100 m (1) 2 y JR 22 Sarah Marie Furseth TSK 39,24 1
 34  100 m (1) 3 i JR 21 Ida Sofie Furseth TSK 23,49 1
 35  100 m (1) 3 y JR 24 Johan K. Danielsen TSK 19,54 1
 36  100 m (1) 1 i GR 30 Håkon Vårvik TSK 14,56 1
 37  100 m (1) 1 y GR 27 Martin Vike Lackner TSK 15,64 1
 38  100 m (1) 2 i GR 26 Sebastian Lackner TSK 14,74 1
 39  100 m (1) 2 y GR 3 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 18,95 1
 40  100 m (1) 3 i GR 1 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 17,65 1
 41  100 m (1) 3 y GR 29 Thea Skogvold Levin TSK 17,69 1
 42  100 m (1) 4 i GR 31 Margrethe Vårvik TSK 15,53 1
 43  100 m (1) 4 y GR 2 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 17,75 1
 44  100 m (1) 5 i GR 35 William Vorvik TSK 16,09 1
 45  100 m (1) 5 y GR 4 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 16,74 1
 46  100 m (1) 1 i J10 5 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 17,80 1
 47  100 m (1) 1 y J10 < 1
 48  100 m (1) 2 i J10 32 Aline Holbø Dyrset TSK 13,36 1
 49  100 m (1) 2 y J10 6 Karoline Vestre Leinstrand IL 14,44 1
 50  100 m (1) 3 i J10 33 Iben K. Danielsen TSK 15,30 1
 51  100 m (1) 3 y J10 12 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 13,26 1
 52  100 m (1) 1 i G10 34 Erlend Hansbakken TSK 14,63 1
 53  100 m (1) 1 y G10 < 1
 54  100 m (1) 1 i G11 13 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 12,61 1
 55  100 m (1) 1 y G11 28 William Vårvik TSK 13,47 1
 56  100 m (1) 1 i G12 36 Sigurd Holbø Dyrset TSK 13,39 1
 57  100 m (1) 1 y G12 < 1
 58  100 m (1) 2 i G12 14 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 12,30 1
 59  100 m (1) 2 y G12 15 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 12,75 1
 60  100 m (1) 1 i GJC 16 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 11,37 1
 61  100 m (1) 1 y GJC < 1
 62  100 m (1) 2 i GJC 39 Ruben Thingbø TSK 13,57 1
 63  100 m (1) 2 y GJC 17 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 11,42 1
 64  100 m (1) 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 11,97 1
 65  100 m (1) 1 y JJB < 1
 66  100 m (1) 1 i GJB 8 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 11,70 1
 67  100 m (1) 1 y GJB < 1
 68  100 m (1) 2 i GJB 20 Erik Resell Sp.kl. Falken 10,49 1
 69  100 m (1) 2 y GJB 18 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 11,51 1
 70  100 m (1) 3 i GJB 19 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 11,05 1
 71  100 m (1) 3 y GJB 37 Andre Vårvik TSK DNS 1
 72  100 m (1) 1 i KJA 10 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 12,15 1
 73  100 m (1) 1 y KJA 9 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 11,28 1
 74  100 m (1) 1 i MV1 38 Robert Brunsvik Sp.kl. Falken 12,04 1
 75  100 m (1) 1 y MV1 40 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 13,52 1
 76  100 m (2) 1 i JR 22 Sarah Marie Furseth TSK 31,62 2
 77  100 m (2) 1 y JR 25 Lerke K. Danielsen TSK 29,43 2
 78  100 m (2) 2 i JR 11 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 28,99 2
 79  100 m (2) 2 y JR 23 Elise Skogvold Levin TSK 18,78 2
 80  100 m (2) 3 i JR 21 Ida Sofie Furseth TSK 21,80 2
 81  100 m (2) 3 y JR 24 Johan K. Danielsen TSK 18,53 2
 82  400 m 1 i GR 3 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 59,71 2
 83  400 m 1 y GR 35 William Vorvik TSK 44,54 2
 84  400 m 2 i GR 1 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 54,56 2
 85  400 m 2 y GR 4 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 56,81 F 2
 86  400 m 3 i GR 27 Martin Vike Lackner TSK 47,98 2
 87  400 m 3 y GR 30 Håkon Vårvik TSK 38,70 2
 88  400 m 4 i GR 2 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 50,69 2
 89  400 m 4 y GR 26 Sebastian Lackner TSK 39,77 2
 90  400 m 5 i GR 29 Thea Skogvold Levin TSK 52,24 2
 91  400 m 5 y GR 31 Margrethe Vårvik TSK 45,01 2
 92  400 m 1 i J10 32 Aline Holbø Dyrset TSK 34,92 2
 93  400 m 1 y J10 < 2
 94  400 m 2 i J10 12 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 32,83 2
 95  400 m 2 y J10 6 Karoline Vestre Leinstrand IL 42,43 2
 96  400 m 3 i J10 33 Iben K. Danielsen TSK 43,57 2
 97  400 m 3 y J10 5 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 46,00 2
 98  400 m 1 i G10 34 Erlend Hansbakken TSK 38,45 2
 99  400 m 1 y G10 < 2
 100  400 m 1 i G11 13 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 32,33 2
 101  400 m 1 y G11 28 William Vårvik TSK 45,83 F 2
 102  400 m 1 i G12 14 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 31,07 2
 103  400 m 1 y G12 < 2
 104  400 m 2 i G12 15 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 31,11 2
 105  400 m 2 y G12 36 Sigurd Holbø Dyrset TSK 39,37 2
 106  400 m 1 i GJC 17 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 27,14 2
 107  400 m 1 y GJC < 2
 108  400 m 2 i GJC 16 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 27,50 2
 109  400 m 2 y GJC 39 Ruben Thingbø TSK 34,74 2
 110  400 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 28,54 2
 111  400 m 1 y JJB < 2
 112  400 m 1 i GJB 20 Erik Resell Sp.kl. Falken 24,78 2
 113  400 m 1 y GJB < 2
 114  400 m 2 i GJB 18 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 27,35 2
 115  400 m 2 y GJB 8 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 28,85 2
 116  400 m 3 i GJB 37 Andre Vårvik TSK DNS 2
 117  400 m 3 y GJB 19 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 26,54 2
 118  400 m 1 i KJA 10 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 29,02 2
 119  400 m 1 y KJA 9 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 26,88 2
 120  400 m 1 i MV1 38 Robert Brunsvik Sp.kl. Falken 30,90 2
 121  400 m 1 y MV1 40 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 33,51 2

 This process used 36 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.