web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Supersprint juleløp

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leinstrand IL Overdommar: Lars Brechan
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 29.12.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Supersprint
 6  Vér, temp: Stille, 6 oC, duskregn
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i Julesprint 17 Sigurd Holbø Dyrset TSK 59,55 3 15,04
 9  500 m 1 y Julesprint < 3
 10  500 m 2 i Julesprint 16 Iver Elgåen Olsen TSK 1.25,27 F 3 15,25
 11  500 m 2 y Julesprint 4 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 50,45 3 13,25
 12  500 m 3 i Julesprint 3 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 55,75 3 14,11
 13  500 m 3 y Julesprint 6 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 49,87 3 13,25
 14  500 m 4 i Julesprint 9 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 45,72 3 12,23
 15  500 m 4 y Julesprint 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 49,97 3 13,10
 16  500 m 5 i Julesprint 19 Marte Vatn Sp.kl. Falken 44,55 3 12,18
 17  500 m 5 y Julesprint 7 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 45,35 3 11,78
 18  500 m 6 i Julesprint 8 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 43,34 3 11,65
 19  500 m 6 y Julesprint 18 Kristian Vårvik TSK 42,19 3 11,44
 20  100 m (1) 1 i Julesprint ung 14 Sarah Marie Furseth TSK 55,03 1
 21  100 m (1) 1 y Julesprint ung < 1
 22  100 m (1) 2 i Julesprint ung 12 Mats Digernes Heltne TSK 26,06 1
 23  100 m (1) 2 y Julesprint ung 5 Tomas Digernes Heltne TSK 18,68 1
 24  100 m (1) 3 i Julesprint ung 10 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 40,18 1
 25  100 m (1) 3 y Julesprint ung 2 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 14,18 1
 26  100 m (1) 4 i Julesprint ung 13 Ida Sofie Furseth TSK 27,94 1
 27  100 m (1) 4 y Julesprint ung 15 Aline Holbø Dyrset TSK 14,09 1
 28  100 m (1) 1 i Julesprint 3 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 13,58 1
 29  100 m (1) 1 y Julesprint < 1
 30  100 m (1) 2 i Julesprint 16 Iver Elgåen Olsen TSK 15,70 1
 31  100 m (1) 2 y Julesprint 17 Sigurd Holbø Dyrset TSK 14,55 1
 32  100 m (1) 3 i Julesprint 6 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 12,90 1
 33  100 m (1) 3 y Julesprint 7 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 11,49 1
 34  100 m (1) 4 i Julesprint 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 12,86 1
 35  100 m (1) 4 y Julesprint 4 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 12,91 1
 36  100 m (1) 5 i Julesprint 9 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 12,13 1
 37  100 m (1) 5 y Julesprint 8 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 11,52 1
 38  100 m (1) 6 i Julesprint 19 Marte Vatn Sp.kl. Falken 12,16 1
 39  100 m (1) 6 y Julesprint 18 Kristian Vårvik TSK 11,46 1
 40  100 m (2) 1 i Julesprint ung 12 Mats Digernes Heltne TSK 26,14 3
 41  100 m (2) 1 y Julesprint ung < 3
 42  100 m (2) 2 i Julesprint ung 10 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 38,29 3
 43  100 m (2) 2 y Julesprint ung 14 Sarah Marie Furseth TSK 58,07 3
 44  100 m (2) 3 i Julesprint ung 13 Ida Sofie Furseth TSK 26,59 3
 45  100 m (2) 3 y Julesprint ung 5 Tomas Digernes Heltne TSK 17,51 3
 46  100 m (2) 4 i Julesprint ung 15 Aline Holbø Dyrset TSK 14,26 3
 47  100 m (2) 4 y Julesprint ung 2 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 14,25 3
 48  400 m 1 i Julesprint ung 14 Sarah Marie Furseth TSK DNS 2
 49  400 m 1 y Julesprint ung 5 Tomas Digernes Heltne TSK 50,20 2
 50  400 m 2 i Julesprint ung 10 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 1.45,80 2
 51  400 m 2 y Julesprint ung 13 Ida Sofie Furseth TSK 1.20,75 2
 52  400 m 3 i Julesprint ung 15 Aline Holbø Dyrset TSK 35,08 2
 53  400 m 3 y Julesprint ung 2 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 43,46 F 2
 54  400 m 1 i Julesprint 16 Iver Elgåen Olsen TSK 47,34 F 2
 55  400 m 1 y Julesprint < 2
 56  400 m 2 i Julesprint 3 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 33,10 2
 57  400 m 2 y Julesprint 17 Sigurd Holbø Dyrset TSK 35,22 2
 58  400 m 3 i Julesprint 6 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 31,70 2
 59  400 m 3 y Julesprint 4 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 31,24 2
 60  400 m 4 i Julesprint 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 30,34 2
 61  400 m 4 y Julesprint 7 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 28,24 2
 62  400 m 5 i Julesprint 9 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 28,51 2
 63  400 m 5 y Julesprint 8 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 27,20 2
 64  400 m 6 i Julesprint 18 Kristian Vårvik TSK 27,00 2
 65  400 m 6 y Julesprint 19 Marte Vatn Sp.kl. Falken 28,70 2

 This process used 44 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.