web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

TestKlassedelt081117

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegrupp Overdommar: Nils
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 11.11.2017
 4  Dato 2: 12.11.2017
 5  Løp: Testløp
 6  Vér, temp: Fin vér
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i GJB 5 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 9  500 m (1) 1 y GJB 1 Erling Skallevold Aktiv SK
 10  500 m (1) 1 i MJA 80 Erik van Megen Aktiv SK
 11  500 m (1) 1 y MJA 4 Håkon Jorde Aktiv SK
 12  500 m (1) 1 i KS 59 Siri Moseng Reiersen Arendal SK 05,61 1 01,76
 13  500 m (1) 1 y KS < 1
 14  500 m (1) 2 i KS 37 Thérèse Verheyleweghen Båstad IL 07,35 1 02,73
 15  500 m (1) 2 y KS 24 Camilla Farestveit  Bergen SK 06,92 1 03,45
 16  500 m (1) 1 i MS 6 Per Gol IL
 17  500 m (1) 1 y MS <
 18  500 m (1) 2 i MS 74 Pål Agdestein Asker SK
 19  500 m (1) 2 y MS 78 Simen Kroken Aktiv SK
 20  500 m (1) 3 i MS 32 Einar Døving Agdestein Asker SK
 21  500 m (1) 3 y MS 3 Kjetil Stiansen Aktiv SK
 22  1000 m 1 i GJB 5 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 23  1000 m 1 y GJB 1 Erling Skallevold Aktiv SK
 24  1000 m 1 i MJA 4 Håkon Jorde Aktiv SK
 25  1000 m 1 y MJA 80 Erik van Megen Aktiv SK
 26  1000 m 1 i KS 24 Camilla Farestveit  Bergen SK
 27  1000 m 1 y KS <
 28  1000 m 2 i KS 59 Siri Moseng Reiersen Arendal SK
 29  1000 m 2 y KS 37 Thérèse Verheyleweghen Båstad IL
 30  1000 m 1 i MS 32 Einar Døving Agdestein Asker SK
 31  1000 m 1 y MS <
 32  1000 m 2 i MS 74 Pål Agdestein Asker SK
 33  1000 m 2 y MS 2 Jon Gauslaa Aktiv SK
 34  1000 m 3 i MS 3 Kjetil Stiansen Aktiv SK
 35  1000 m 3 y MS 78 Simen Kroken Aktiv SK
 36  500 m (2) 1 i GJB 1 Erling Skallevold Aktiv SK 04,53 1 02,04
 37  500 m (2) 1 y GJB 5 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 04,00 1 01,15
 38  500 m (2) 1 i MJA 4 Håkon Jorde Aktiv SK
 39  500 m (2) 1 y MJA 80 Erik van Megen Aktiv SK
 40  500 m (2) 1 i KS 24 Camilla Farestveit  Bergen SK
 41  500 m (2) 1 y KS 37 Thérèse Verheyleweghen Båstad IL
 42  500 m (2) 1 i MS 32 Einar Døving Agdestein Asker SK 2
 43  500 m (2) 1 y MS < 2
 44  500 m (2) 2 i MS 78 Simen Kroken Aktiv SK 43,88 2
 45  500 m (2) 2 y MS 74 Pål Agdestein Asker SK 33,55 2
 46  500 m (2) 3 i MS 3 Kjetil Stiansen Aktiv SK 02,13 2 01,31
 47  500 m (2) 3 y MS 2 Jon Gauslaa Aktiv SK 23,46 2 00,98

 This process used 16 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.