web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Tønsbergs Turn hurtigløpsgruppe Overdommar: Roald Farestveit
 2  Bane: Maier Arena Tønsberg
 3  Dato 1: 03.02.2018
 4  Dato 2: 04.02.2018
 5  Løp: Vikingløpet 2018
 6  Vér, temp: Sol, opphald, -5 grader, svak vind
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  400 m (2) 1 1 i JR 44 Milla Junine Hem Lund Sandefjord SK 1.07,93 2
 9  400 m (2) 1 y JR < 2
 10  400 m (2) 2 i JR < 2
 11  400 m (2) 2 y JR < 2
 12  400 m (2) 2 3 i JR 33 Latika Suyambudurai Drammens SK 1.02,27 MT 2
 13  400 m (2) 3 y JR 89 Astrid Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 1.14,84 2
 14  400 m (2) 4 i JR 92 Josefine Haldorsen Sømme Tønsberg Turn 1.15,60 2
 15  400 m (2) 4 y JR 66 Eline Tveter OSK 53,93 2
 16  400 m (2) 1 1 i GR 42 Sigve Furuli Elleflaadt Sandefjord SK 1.07,84 MT 2
 17  400 m (2) 1 y GR 31 Mats Frimann Hansen HBSK 55,86 2
 18  400 m (2) 2 i GR < 2
 19  400 m (2) 2 y GR < 2
 20  400 m (2) 2 3 i GR < 2
 21  400 m (2) 3 y GR < 2
 22  400 m (2) 4 i GR 95 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn 53,87 2
 23  400 m (2) 4 y GR 22 Levi Haugerød Herkules SK DNS 2
 24  400 m (2) 3 5 i GR 90 Audun Semb Tønsberg Turn 59,88 2
 25  400 m (2) 5 y GR 94 Martinus Haldorsen Sømme Tønsberg Turn 1.12,99 2
 26  400 m (2) 6 i GR 93 Kristoffer Sebastian Theigler Tønsberg Turn 1.13,35 2
 27  400 m (2) 6 y GR 106 Odin Plozicki Dølemo IL 1.01,85 2
 28  400 m (2) 1 1 i J10 17 Suzanne Atzema STC Rutten 53,10 4
 29  400 m (2) 1 y J10 135 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 50,80 4
 30  400 m (2) 2 i J10 74 Hedda Finsland Asker SK 58,90 4
 31  400 m (2) 2 y J10 16 Sam Kamerling STC Rutten 1.01,19 4
 32  400 m (2) 1 1 i G10 136 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 48,53 MT 4
 33  400 m (2) 1 y G10 < 4
 34  400 m (2) 2 i G10 < 4
 35  400 m (2) 2 y G10 < 4
 36  400 m (1) 1 1 i J10 < 2
 37  400 m (1) 1 y J10 < 2
 38  400 m (1) 2 i J10 < 2
 39  400 m (1) 2 y J10 < 2
 40  400 m (1) 2 3 i J10 54 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 53,15 2
 41  400 m (1) 3 y J10 53 Mathea Aarum Teig Båstad IL 56,42 2
 42  400 m (1) 4 i J10 17 Suzanne Atzema STC Rutten 56,14 2
 43  400 m (1) 4 y J10 74 Hedda Finsland Asker SK 59,50 2
 44  400 m (1) 3 5 i J10 81 Alena Shehepetilnikova Asker SK 1.11,46 2
 45  400 m (1) 5 y J10 16 Sam Kamerling STC Rutten 59,94 2
 46  400 m (1) 6 i J10 135 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 52,04 2
 47  400 m (1) 6 y J10 133 Ingrid Sæther Nord-Odal IL 49,37 MT 2
 48  400 m (1) 1 1 i G10 119 Hjalmar Mugaas Andresen Aktiv SK DNS 2
 49  400 m (1) 1 y G10 56 Mathias Myhrer Båstad IL 49,56 MT 2
 50  400 m (1) 2 i G10 67 Miika Klevstuen OSK 44,16 2
 51  400 m (1) 2 y G10 120 Eirik Andersen Aktiv SK 44,78 2
 52  400 m (1) 2 3 i G10 45 Tim Sebastian Løveseter Sandefjord SK 1.05,08 MT 2
 53  400 m (1) 3 y G10 121 Aron Feiring Aktiv SK 51,53 2
 54  400 m (1) 4 i G10 82 Halvor Kjøsterud Erlingsen Asker SK 47,45 2
 55  400 m (1) 4 y G10 136 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 47,69 2
 56  500 m (1) 1 1 i JR < 1
 57  500 m (1) 1 y JR < 1
 58  500 m (1) 2 i JR < 1
 59  500 m (1) 2 y JR < 1
 60  500 m (1) 2 3 i JR < 1
 61  500 m (1) 3 y JR 66 Eline Tveter OSK 1.09,13 1 14,73
 62  500 m (1) 4 i JR 92 Josefine Haldorsen Sømme Tønsberg Turn 1.48,66 1 18,11
 63  500 m (1) 4 y JR 44 Milla Junine Hem Lund Sandefjord SK 1.19,34 1 17,14
 64  500 m (1) 1 1 i GR < 1
 65  500 m (1) 1 y GR < 1
 66  500 m (1) 2 i GR < 1
 67  500 m (1) 2 y GR < 1
 68  500 m (1) 2 3 i GR 22 Levi Haugerød Herkules SK 1.19,98 1 15,81
 69  500 m (1) 3 y GR 94 Martinus Haldorsen Sømme Tønsberg Turn 1.39,07 1 23,39
 70  500 m (1) 4 i GR 90 Audun Semb Tønsberg Turn 1.14,46 1 15,93
 71  500 m (1) 4 y GR 93 Kristoffer Sebastian Theigler Tønsberg Turn 1.37,25 MT 1
 72  500 m (1) 3 5 i GR 95 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn 1.08,77 1 14,29
 73  500 m (1) 5 y GR 29 Casper Johansen HBSK DNS 1
 74  500 m (1) 6 i GR 42 Sigve Furuli Elleflaadt Sandefjord SK 1.25,64 1 17,48
 75  500 m (1) 6 y GR 106 Odin Plozicki Dølemo IL 1.17,06 1 15,48
 76  500 m (1) 1 1 i J10 < 1
 77  500 m (1) 1 y J10 < 1
 78  500 m (1) 2 i J10 < 1
 79  500 m (1) 2 y J10 < 1
 80  500 m (1) 2 3 i J10 53 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.06,83 1 14,88
 81  500 m (1) 3 y J10 135 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 1.04,14 1 14,23
 82  500 m (1) 4 i J10 74 Hedda Finsland Asker SK 1.06,79 1 14,75
 83  500 m (1) 4 y J10 17 Suzanne Atzema STC Rutten 1.05,73 1 14,97
 84  500 m (1) 3 5 i J10 81 Alena Shehepetilnikova Asker SK 1.34,47 1 16,38
 85  500 m (1) 5 y J10 54 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 1.01,09 1 14,31
 86  500 m (1) 6 i J10 133 Ingrid Sæther Nord-Odal IL 57,64 1 12,92
 87  500 m (1) 6 y J10 16 Sam Kamerling STC Rutten 1.09,34 1 14,88
 88  500 m (1) 1 1 i G10 119 Hjalmar Mugaas Andresen Aktiv SK DNS 1
 89  500 m (1) 1 y G10 136 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 1.07,07 1 14,82
 90  500 m (1) 2 i G10 67 Miika Klevstuen OSK 52,72 1 12,82
 91  500 m (1) 2 y G10 45 Tim Sebastian Løveseter Sandefjord SK 1.18,45 1 16,74
 92  500 m (1) 2 3 i G10 82 Halvor Kjøsterud Erlingsen Asker SK 1.05,20 1 13,16
 93  500 m (1) 3 y G10 120 Eirik Andersen Aktiv SK 54,10 1 12,98
 94  500 m (1) 4 i G10 56 Mathias Myhrer Båstad IL 59,76 1 13,90
 95  500 m (1) 4 y G10 121 Aron Feiring Aktiv SK 1.02,93 1 13,92
 96  500 m (1) 1 1 i J11 59 Ella Bø Lysø Kongsvinger SK 54,70 1 13,41
 97  500 m (1) 1 y J11 87 Ada Darup Tønsberg Turn 58,92 1 13,84
 98  500 m (1) 2 i J11 2 Lyan Wester STC Rutten 1.02,19 1 14,67
 99  500 m (1) 2 y J11 97 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 57,63 1 13,20
 100  500 m (1) 2 3 i J11 100 Vilde Semb Tønsberg Turn 53,94 1 13,41
 101  500 m (1) 3 y J11 28 Pernille H.Løvestad Skolem HBSK 57,61 1 ~~~
 102  500 m (1) 4 i J11 14 Kiimberley de Lang STC Rutten 50,09 1 12,53
 103  500 m (1) 4 y J11 61 Marilén Brattjerd Sportsklubben Falken 50,12 1 12,71
 104  500 m (1) 1 1 i G11 57 Marius Sæther Nilsen Båstad IL 58,26 1 13,64
 105  500 m (1) 1 y G11 118 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 1.01,52 1 13,86
 106  500 m (1) 2 i G11 < 1
 107  500 m (1) 2 y G11 < 1
 108  500 m (1) 2 3 i G11 55 Bernard Benjaminsen Båstad IL 56,40 1 13,67
 109  500 m (1) 3 y G11 72 Edvard Morkemo Asker SK 57,17 1 14,16
 110  500 m (1) 4 i G11 85 Simen Storelid Stord IL 53,80 1 13,44
 111  500 m (1) 4 y G11 68 Fredrik Pedersen OSK 47,49 1 12,21
 112  500 m (1) 3 5 i G11 23 Arne Lernes Tromsø SK 51,10 1 12,57
 113  500 m (1) 5 y G11 103 Filip Møller Nordal IF Fram 49,85 1 12,53
 114  500 m (1) 6 i G11 37 Didrik Eng Strand Hamar IL 46,41 1 12,13
 115  500 m (1) 6 y G11 86 Samuel Onarheim Waage Stord IL 51,81 1 12,96
 116  500 m (1) 1 1 i J12 78 Stine Finsland Asker SK 57,28 1 13,74
 117  500 m (1) 1 y J12 51 Ingerid Håkegård Eichler SSK Toten 59,15 1 14,80
 118  500 m (1) 2 i J12 < 1
 119  500 m (1) 2 y J12 < 1
 120  500 m (1) 2 3 i J12 10 Marieke van den Heuvel STC Rutten 53,46 1 13,29
 121  500 m (1) 3 y J12 26 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 58,36 1 13,64
 122  500 m (1) 4 i J12 25 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 55,99 1 13,50
 123  500 m (1) 4 y J12 6 Emése van Gerner STC Rutten 53,29 1 13,37
 124  500 m (1) 3 5 i J12 99 Tuva Brubak Tønsberg Turn 55,30 1 13,45
 125  500 m (1) 5 y J12 9 Mette Roose STC Rutten 51,82 1 12,99
 126  500 m (1) 6 i J12 38 Nini Mauseth Hamar IL 50,85 1 12,85
 127  500 m (1) 6 y J12 134 Aurora Løvås Nord-Odal IL 53,80 1 12,77
 128  500 m (1) 4 7 i J12 77 Nina Milch Vinslid Asker SK 55,01 1 13,48
 129  500 m (1) 7 y J12 113 Olina Norheim Fana IL 51,14 1 12,77
 130  500 m (1) 8 i J12 105 Emily Plozicki Dølemo IL 1.08,44 1 20,61
 131  500 m (1) 8 y J12 91 Ina Nakken Tønsberg Turn 52,51 1 12,82
 132  500 m (1) 1 1 i G12 < 1
 133  500 m (1) 1 y G12 < 1
 134  500 m (1) 2 i G12 21 Håvard Klette Herkules SK 51,65 1 12,45
 135  500 m (1) 2 y G12 15 Ruben van Beekhuizen STC Rutten 50,49 1 12,46
 136  500 m (1) 2 3 i G12 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 52,62 1 13,03
 137  500 m (1) 3 y G12 117 Linus August Risnes Aktiv SK 50,02 1 12,48
 138  500 m (1) 4 i G12 109 Sigurd Henriksen Fana IL 49,15 1 12,29
 139  500 m (1) 4 y G12 114 David Luangtep Vangen Aktiv SK 50,63 1 12,03
 140  500 m (1) 1 1 i J13 34 Predika Sivaganesan Drammens SK 52,59 1 13,12
 141  500 m (1) 1 y J13 < 1
 142  500 m (1) 2 i J13 < 1
 143  500 m (1) 2 y J13 < 1
 144  500 m (1) 2 3 i J13 132 Tuva Fløiten Nord-Odal IL 52,78 1 13,75
 145  500 m (1) 3 y J13 19 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 54,75 1 12,69
 146  500 m (1) 4 i J13 5 Chantal Machielsen STC Rutten 57,89 1 14,41
 147  500 m (1) 4 y J13 69 Nova Furre OSK 50,98 1 12,84
 148  500 m (1) 3 5 i J13 70 Mathilde Pedersen OSK 52,11 1 13,30
 149  500 m (1) 5 y J13 96 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 1.15,74 1 12,71
 150  500 m (1) 6 i J13 48 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 47,95 1 12,09
 151  500 m (1) 6 y J13 115 Johanne Øyen Aas Aktiv SK 49,08 1 12,26
 152  500 m (1) 4 7 i J13 84 Emma Onarheim Waage Stord IL 49,38 MT 1
 153  500 m (1) 7 y J13 124 Hanna Engebråten Nord-Odal IL 50,24 MT 1
 154  500 m (1) 8 i J13 107 Amalie Haugland Bergen SK 47,87 1 12,10
 155  500 m (1) 8 y J13 83 Dina Storelid Stord IL 48,57 1 12,55
 156  500 m (1) 1 1 i G13 98 Stian Danielsen Tønsberg Turn 49,46 1 12,14
 157  500 m (1) 1 y G13 < 1
 158  500 m (1) 2 i G13 < 1
 159  500 m (1) 2 y G13 < 1
 160  500 m (1) 2 3 i G13 130 Thomas Andreassen Nord-Odal IL 50,78 1 12,64
 161  500 m (1) 3 y G13 13 Jasper Krommenhoek STC Rutten 47,91 1 12,52
 162  500 m (1) 4 i G13 12 Mika Jonkers STC Rutten 47,71 1 12,23
 163  500 m (1) 4 y G13 32 Eyolf Wilthil Drammens SK 53,92 1 13,44
 164  500 m (1) 3 5 i G13 88 Ask Darup Tønsberg Turn 49,78 1 12,29
 165  500 m (1) 5 y G13 20 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 55,52 1 13,53
 166  500 m (1) 6 i G13 108 Emil Pedersen Matre Fana IL 41,78 1 10,91
 167  500 m (1) 6 y G13 41 Herman Hoff Sandefjord SK 44,97 1 11,83
 168  500 m (1) 4 7 i G13 39 Sondre Hvammen Kongsberg IF 46,64 1 12,19
 169  500 m (1) 7 y G13 60 Cristian L. Magnussen Sportsklubben Falken 47,32 1 12,21
 170  500 m (1) 8 i G13 24 Tobias Berg Jevnaker IF 48,43 1 12,29
 171  500 m (1) 8 y G13 62 Martin Solberg Andreassen Sportsklubben Falken 46,88 1 11,97
 172  500 m (1) 1 1 i J14 4 Maaike de Kroon STC Rutten 56,46 1 00,00
 173  500 m (1) 1 y J14 71 Aurora Milch Vinslid Asker SK 56,08 1 13,44
 174  500 m (1) 2 i J14 < 1
 175  500 m (1) 2 y J14 < 1
 176  500 m (1) 2 3 i J14 3 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 52,49 1 13,42
 177  500 m (1) 3 y J14 58 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 50,11 1 12,62
 178  500 m (1) 4 i J14 128 Sarah Marie Sanderud Nord-Odal IL 46,45 1 12,29
 179  500 m (1) 4 y J14 7 Bianca van der Meer STC Rutten 47,10 1 12,21
 180  500 m (1) 3 5 i J14 80 Ingvild Leandersen Asker SK 50,68 1 12,64
 181  500 m (1) 5 y J14 75 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 50,80 1 13,14
 182  500 m (1) 6 i J14 52 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 47,64 1 12,13
 183  500 m (1) 6 y J14 63 Vilde Vatn Sportsklubben Falken 48,78 1 11,83
 184  500 m (1) 1 1 i G14 122 Colin Nyborg Nord-Odal IL 49,79 1 12,61
 185  500 m (1) 1 y G14 < 1
 186  500 m (1) 2 i G14 65 Joren Sleeking Hol IL 46,10 1 11,65
 187  500 m (1) 2 y G14 129 Sigurd Sæther Nord-Odal IL 48,37 1 11,94
 188  500 m (1) 2 3 i G14 47 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 42,98 MT 1 ~~~
 189  500 m (1) 3 y G14 110 Sondre Buer Åsebø Fana IL 41,72 MT 1 ~~~
 190  500 m (1) 4 i G14 35 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 45,10 1 11,32
 191  500 m (1) 4 y G14 46 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 42,77 1 11,15
 192  500 m (1) 1 1 i J15 79 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 47,62 1 12,30
 193  500 m (1) 1 y J15 < 1
 194  500 m (1) 2 i J15 < 1
 195  500 m (1) 2 y J15 < 1
 196  500 m (1) 2 3 i J15 116 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 46,69 1 12,12
 197  500 m (1) 3 y J15 123 Gina Engebråten Nord-Odal IL 46,02 1 12,27
 198  500 m (1) 4 i J15 73 Hanna Svenni Asker SK 46,77 1 12,22
 199  500 m (1) 4 y J15 50 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 47,08 1 12,02
 200  500 m (1) 1 1 i G15 104 Kasper Tveter IF Fram 40,04 1 10,69
 201  500 m (1) 1 y G15 125 Håkon Sæther Nord-Odal IL 40,11 1 10,39
 202  500 m (1) 2 i G15 < 1
 203  500 m (1) 2 y G15 < 1
 204  500 m (1) 2 3 i G15 127 Sander Eitrem Nord-Odal IL 41,91 1 11,24
 205  500 m (1) 3 y G15 11 Bram van Essen STC Rutten 44,27 1 11,54
 206  500 m (1) 4 i G15 131 Tobias Fløiten Nord-Odal IL 41,28 1 11,22
 207  500 m (1) 4 y G15 101 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 42,77 1 11,27
 208  500 m (1) 1 1 i J16 76 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 45,23 1 11,74
 209  500 m (1) 1 y J16 < 1
 210  500 m (1) 2 i J16 43 Trine Heian Sandefjord SK 45,74 1 11,55
 211  500 m (1) 2 y J16 112 Maria Netland Rabbe Fana IL 45,09 1 11,43
 212  500 m (1) 1 1 i G16 126 Ragnar Johnserud Nord-Odal IL 45,99 1 12,01
 213  500 m (1) 1 y G16 8 Stefan van der Meer STC Rutten 50,55 1 12,87
 214  500 m (1) 2 i G16 1 Tycho de Jong STC Rutten 46,58 1 12,11
 215  500 m (1) 2 y G16 64 Robin Sleeking Hol IL 44,97 1 11,38
 216  500 m (1) 2 3 i G16 18 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 41,13 1 10,67
 217  500 m (1) 3 y G16 102 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,63 1 11,14
 218  500 m (1) 4 i G16 36 Bendik Mauseth Hamar IL 42,21 MT 1
 219  500 m (1) 4 y G16 111 Stian Gravdal Fana IL DQ 1
 220  1000 m (1) 1 1 i J13 5 Chantal Machielsen STC Rutten 2.03,26 DQ 2 26,50 1.13,52
 221  1000 m (1) 1 y J13 < 2
 222  1000 m (1) 2 i J13 < 2
 223  1000 m (1) 2 y J13 < 2
 224  1000 m (1) 2 3 i J13 34 Predika Sivaganesan Drammens SK 1.51,73 MT 2 23,67 1.06,25
 225  1000 m (1) 3 y J13 69 Nova Furre OSK 1.52,25 2 24,96 1.07,44
 226  1000 m (1) 4 i J13 132 Tuva Fløiten Nord-Odal IL 1.47,02 2 24,83 1.04,58
 227  1000 m (1) 4 y J13 19 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 2.06,65 2 24,87 1.09,84
 228  1000 m (1) 3 5 i J13 96 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 2.05,26 2 24,15 1.10,20
 229  1000 m (1) 5 y J13 70 Mathilde Pedersen OSK 1.51,92 2 24,70 1.05,95
 230  1000 m (1) 6 i J13 124 Hanna Engebråten Nord-Odal IL 1.42,69 MT 2 23,08 ~~~
 231  1000 m (1) 6 y J13 48 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.39,63 MT 2 59,39 1.39,74
 232  1000 m (1) 4 7 i J13 84 Emma Onarheim Waage Stord IL 1.48,72 MT 2
 233  1000 m (1) 7 y J13 107 Amalie Haugland Bergen SK 1.41,83 MT 2
 234  1000 m (1) 8 i J13 83 Dina Storelid Stord IL 1.44,14 2 22,61 1.02,48
 235  1000 m (1) 8 y J13 115 Johanne Øyen Aas Aktiv SK 1.47,36 2 22,95 1.01,93
 236  1000 m (1) 1 1 i G13 130 Thomas Andreassen Nord-Odal IL 1.45,23 2 23,68 1.03,23
 237  1000 m (1) 1 y G13 < 2
 238  1000 m (1) 2 i G13 < 2
 239  1000 m (1) 2 y G13 < 2
 240  1000 m (1) 2 3 i G13 20 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 1.55,65 2 25,33 1.08,88
 241  1000 m (1) 3 y G13 12 Mika Jonkers STC Rutten 1.42,79 2 22,78 ~~~
 242  1000 m (1) 4 i G13 88 Ask Darup Tønsberg Turn 1.44,95 2 22,10 1.00,54
 243  1000 m (1) 4 y G13 32 Eyolf Wilthil Drammens SK 2.00,50 2 26,72 ~~~
 244  1000 m (1) 3 5 i G13 13 Jasper Krommenhoek STC Rutten 2.07,43 2 22,29 1.15,16
 245  1000 m (1) 5 y G13 98 Stian Danielsen Tønsberg Turn 1.45,63 2 22,97 1.01,13
 246  1000 m (1) 6 i G13 60 Cristian L. Magnussen Sportsklubben Falken 1.37,35 2 ~~~ ~~~
 247  1000 m (1) 6 y G13 41 Herman Hoff Sandefjord SK 1.35,11 2
 248  1000 m (1) 4 7 i G13 24 Tobias Berg Jevnaker IF 1.42,24 2
 249  1000 m (1) 7 y G13 62 Martin Solberg Andreassen Sportsklubben Falken DNS 2
 250  1000 m (1) 8 i G13 39 Sondre Hvammen Kongsberg IF 1.34,34 2
 251  1000 m (1) 8 y G13 108 Emil Pedersen Matre Fana IL 1.29,86 2
 252  1000 m (1) 1 1 i J14 4 Maaike de Kroon STC Rutten 2.03,93 2 25,65 1.11,04
 253  1000 m (1) 1 y J14 71 Aurora Milch Vinslid Asker SK 1.57,00 2 24,96 1.08,82
 254  1000 m (1) 2 i J14 < 2
 255  1000 m (1) 2 y J14 < 2
 256  1000 m (1) 2 3 i J14 75 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 1.42,29 2 ~~~ 1.00,64
 257  1000 m (1) 3 y J14 3 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 1.50,46 2 25,54 1.06,60
 258  1000 m (1) 4 i J14 7 Bianca van der Meer STC Rutten 1.42,10 2 22,79 1.00,49
 259  1000 m (1) 4 y J14 128 Sarah Marie Sanderud Nord-Odal IL 1.35,51 MT 2 21,83 57,12
 260  1000 m (1) 3 5 i J14 80 Ingvild Leandersen Asker SK 1.49,46 2 23,30 1.21,72
 261  1000 m (1) 5 y J14 58 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 1.41,77 MT 2 22,51 1.00,23
 262  1000 m (1) 6 i J14 63 Vilde Vatn Sportsklubben Falken 1.45,72 2 22,84 1.01,52
 263  1000 m (1) 6 y J14 52 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 1.37,20 2 22,52 57,81
 264  1000 m (1) 1 1 i G14 65 Joren Sleeking Hol IL 1.30,64 2 20,29 ~~~
 265  1000 m (1) 1 y G14 < 2
 266  1000 m (1) 2 i G14 122 Colin Nyborg Nord-Odal IL 1.39,13 2 22,60 58,93
 267  1000 m (1) 2 y G14 129 Sigurd Sæther Nord-Odal IL 1.37,73 2 21,67 58,22
 268  1000 m (1) 2 3 i G14 35 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 1.32,46 2 20,67 54,61
 269  1000 m (1) 3 y G14 46 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.27,84 2 19,88 52,14
 270  1000 m (1) 4 i G14 47 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 1.29,68 2 20,64 54,04
 271  1000 m (1) 4 y G14 110 Sondre Buer Åsebø Fana IL 1.26,06 2 19,58 51,06
 272  1000 m (1) 1 1 i J15 50 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 1.43,21 2 23,00 1.01,91
 273  1000 m (1) 1 y J15 < 2
 274  1000 m (1) 2 i J15 < 2
 275  1000 m (1) 2 y J15 < 2
 276  1000 m (1) 2 3 i J15 123 Gina Engebråten Nord-Odal IL 1.34,88 2 21,92 57,30
 277  1000 m (1) 3 y J15 73 Hanna Svenni Asker SK 1.37,15 2 22,80 58,58
 278  1000 m (1) 4 i J15 79 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 1.38,80 2 22,23 58,34
 279  1000 m (1) 4 y J15 116 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.34,88 2 22,22 57,19
 280  1500 m 1 1 i J14 4 Maaike de Kroon STC Rutten 2.59,12 4 36,49 1.20,16 2.08,80
 281  1500 m 1 y J14 < 4
 282  1500 m 2 i J14 < 4
 283  1500 m 2 y J14 < 4
 284  1500 m 2 3 i J14 80 Ingvild Leandersen Asker SK 2.49,35 4 33,31 1.16,45 2.02,97
 285  1500 m 3 y J14 3 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 2.45,78 4 36,17 1.19,89 ~~~
 286  1500 m 4 i J14 63 Vilde Vatn Sportsklubben Falken 2.42,47 4 32,10 1.12,56 1.55,54
 287  1500 m 4 y J14 75 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 2.39,76 4 34,43 1.13,84 1.55,45
 288  1500 m 3 5 i J14 7 Bianca van der Meer STC Rutten 2.33,74 4 32,92 1.11,96 1.52,69
 289  1500 m 5 y J14 58 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 2.37,32 4 32,02 1.11,45 1.54,65
 290  1500 m 6 i J14 128 Sarah Marie Sanderud Nord-Odal IL 2.24,28 MT 4 ~~~ ~~~ ~~~
 291  1500 m 6 y J14 52 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 2.28,35 MT 4 ~~~ ~~~ ~~~
 292  1500 m 1 1 i G14 < 4
 293  1500 m 1 y G14 < 4
 294  1500 m 2 i G14 65 Joren Sleeking Hol IL 2.22,54 4 29,93 1.06,08 1.44,82
 295  1500 m 2 y G14 129 Sigurd Sæther Nord-Odal IL 2.33,32 4 31,17 1.08,99 1.50,90
 296  1500 m 2 3 i G14 47 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 2.17,40 4 29,26 1.03,69 1.39,90
 297  1500 m 3 y G14 35 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 2.19,85 4 29,08 1.04,58 1.41,70
 298  1500 m 4 i G14 110 Sondre Buer Åsebø Fana IL 2.12,43 4 28,17 1.01,15 1.36,21
 299  1500 m 4 y G14 46 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.15,24 4 28,94 1.02,55 1.38,27
 300  1500 m 1 1 i J15 50 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 2.39,20 4 32,58 1.12,13 1.55,13
 301  1500 m 1 y J15 < 4
 302  1500 m 2 i J15 < 4
 303  1500 m 2 y J15 < 4
 304  1500 m 2 3 i J15 73 Hanna Svenni Asker SK 2.32,52 4 31,77 1.09,73 1.50,31
 305  1500 m 3 y J15 79 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 2.31,36 4 31,27 1.08,25 1.48,31
 306  1500 m 4 i J15 123 Gina Engebråten Nord-Odal IL 2.25,42 4 30,58 1.05,81 1.44,91
 307  1500 m 4 y J15 116 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 2.23,38 4 30,81 1.06,16 1.44,22
 308  1500 m 1 1 i G15 125 Håkon Sæther Nord-Odal IL 2.19,21 4 28,25 1.01,64 1.38,60
 309  1500 m 1 y G15 11 Bram van Essen STC Rutten 2.18,87 4 30,01 1.04,28 1.41,11
 310  1500 m 2 i G15 < 4
 311  1500 m 2 y G15 < 4
 312  1500 m 2 3 i G15 127 Sander Eitrem Nord-Odal IL 2.10,89 4 28,08 1.00,67 1.35,46
 313  1500 m 3 y G15 101 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 2.08,77 4 27,80 59,34 1.33,34
 314  1500 m 4 i G15 104 Kasper Tveter IF Fram 2.07,71 4 27,95 1.00,66 1.34,25
 315  1500 m 4 y G15 131 Tobias Fløiten Nord-Odal IL 2.06,39 4 27,66 59,84 1.33,16
 316  1500 m 1 1 i J16 43 Trine Heian Sandefjord SK 2.41,02 4 33,06 1.15,24 1.58,33
 317  1500 m 1 y J16 < 4
 318  1500 m 2 i J16 76 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 2.24,90 4 30,76 1.06,50 1.44,95
 319  1500 m 2 y J16 112 Maria Netland Rabbe Fana IL 2.34,54 4 30,65 1.08,57 1.50,64
 320  1500 m 1 1 i G16 8 Stefan van der Meer STC Rutten 2.36,34 4 34,16 1.29,99 1.56,14
 321  1500 m 1 y G16 111 Stian Gravdal Fana IL 2.11,81 4 28,01 1.00,80 1.35,45
 322  1500 m 2 i G16 126 Ragnar Johnserud Nord-Odal IL WDR 4
 323  1500 m 2 y G16 1 Tycho de Jong STC Rutten 2.30,40 4 31,80 1.09,65 1.49,78
 324  1500 m 2 3 i G16 36 Bendik Mauseth Hamar IL 2.10,62 4 27,80 59,84 1.34,07
 325  1500 m 3 y G16 64 Robin Sleeking Hol IL 2.22,12 4 29,28 1.04,87 1.42,93
 326  1500 m 4 i G16 102 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.06,23 4 27,81 58,93 1.31,63
 327  1500 m 4 y G16 18 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 2.14,00 4 27,95 1.01,75 1.37,60
 328  3000 m 1 1 i G15 11 Bram van Essen STC Rutten 5.05,47 2 30,03 1.06,41 1.43,79 2.23,69 3.04,35 3.44,52 4.25,25
 329  3000 m 1 y G15 127 Sander Eitrem Nord-Odal IL 4.31,30 2 21,21 54,80 1.28,19 2.03,78 2.39,29 3.15,74 3.53,31
 330  3000 m 2 i G15 < 2
 331  3000 m 2 y G15 < 2
 332  3000 m 2 3 i G15 125 Håkon Sæther Nord-Odal IL 4.58,66 2 21,56 55,12 1.30,04 2.08,58 2.48,69 3.31,91 4.14,64
 333  3000 m 3 y G15 101 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 4.33,64 2 21,08 54,37 1.28,51 2.03,71 2.38,90 3.16,18 3.54,70
 334  3000 m 4 i G15 131 Tobias Fløiten Nord-Odal IL 4.19,64 2 20,01 52,20 1.26,34 2.01,32 2.35,37 3.11,09 3.45,98
 335  3000 m 4 y G15 104 Kasper Tveter IF Fram 4.21,66 2 20,58 53,12 1.27,30 2.01,85 2.36,45 3.12,24 3.47,66
 336  3000 m 1 1 i J16 112 Maria Netland Rabbe Fana IL 5.24,19 2 22,32 1.00,23 1.42,89 2.27,01 3.10,81 3.54,21 4.38,61
 337  3000 m 1 y J16 < 2
 338  3000 m 2 i J16 43 Trine Heian Sandefjord SK 5.49,27 MT 2 ~~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~~
 339  3000 m 2 y J16 76 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 5.09,95 MT 2 22,73 1.00,40 1.39,65 2.20,82 3.02,25 3.44,43 4.26,58
 340  3000 m 1 1 i G16 1 Tycho de Jong STC Rutten 5.17,39 2 23,86 1.03,23 1.44,80 2.25,56 3.08,98 3.52,02 4.34,39
 341  3000 m 1 y G16 126 Ragnar Johnserud Nord-Odal IL 5.12,99 2 24,72 1.04,82 1.46,12 2.25,93 3.07,84 3.49,34 4.31,23
 342  3000 m 2 i G16 64 Robin Sleeking Hol IL 4.53,77 2 20,96 57,46 1.35,59 2.12,68 2.52,19 3.31,72 4.11,73
 343  3000 m 2 y G16 8 Stefan van der Meer STC Rutten 5.26,04 2 23,55 1.02,97 1.44,02 2.28,89 3.13,92 3.58,15 4.42,60
 344  3000 m 2 3 i G16 18 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 4.40,04 2 20,52 54,86 1.31,12 2.07,67 2.46,59 3.24,61 4.03,10
 345  3000 m 3 y G16 102 Didrik Møller Nordal IF Fram 4.27,96 2 20,21 1.25,20 1.59,36 2.35,22 ~~~ 3.49,16 ~~~
 346  3000 m 4 i G16 36 Bendik Mauseth Hamar IL 4.33,60 MT 2
 347  3000 m 4 y G16 111 Stian Gravdal Fana IL 4.36,99 MT 2
 348  500 m (2) 1 1 i J11 97 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 56,06 MT 2
 349  500 m (2) 1 y J11 59 Ella Bø Lysø Kongsvinger SK 53,77 MT 2 13,05
 350  500 m (2) 2 i J11 2 Lyan Wester STC Rutten 1.03,78 2 13,06
 351  500 m (2) 2 y J11 87 Ada Darup Tønsberg Turn 59,52 2 58,85
 352  500 m (2) 2 3 i J11 100 Vilde Semb Tønsberg Turn 55,10 2 13,33
 353  500 m (2) 3 y J11 14 Kiimberley de Lang STC Rutten 52,33 2 12,84
 354  500 m (2) 4 i J11 61 Marilén Brattjerd Sportsklubben Falken 51,11 2 12,85
 355  500 m (2) 4 y J11 28 Pernille H.Løvestad Skolem HBSK 57,53 2 13,61
 356  500 m (2) 1 1 i G11 118 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 1.03,47 2 13,85
 357  500 m (2) 1 y G11 55 Bernard Benjaminsen Båstad IL 59,13 2 13,99
 358  500 m (2) 2 i G11 < 2
 359  500 m (2) 2 y G11 < 2
 360  500 m (2) 2 3 i G11 72 Edvard Morkemo Asker SK 1.03,01 2 14,32
 361  500 m (2) 3 y G11 57 Marius Sæther Nilsen Båstad IL 1.01,90 2 14,20
 362  500 m (2) 4 i G11 23 Arne Lernes Tromsø SK 52,81 2 12,53
 363  500 m (2) 4 y G11 103 Filip Møller Nordal IF Fram 52,37 2 12,67
 364  500 m (2) 3 5 i G11 37 Didrik Eng Strand Hamar IL 47,60 2 12,06
 365  500 m (2) 5 y G11 85 Simen Storelid Stord IL 54,46 2 13,78
 366  500 m (2) 6 i G11 86 Samuel Onarheim Waage Stord IL 52,52 2 13,06
 367  500 m (2) 6 y G11 68 Fredrik Pedersen OSK 47,94 2 12,19
 368  500 m (2) 1 1 i J12 25 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 56,90 2 13,34
 369  500 m (2) 1 y J12 10 Marieke van den Heuvel STC Rutten 55,17 2 13,78
 370  500 m (2) 2 i J12 < 2
 371  500 m (2) 2 y J12 < 2
 372  500 m (2) 2 3 i J12 9 Mette Roose STC Rutten 54,20 2 13,25
 373  500 m (2) 3 y J12 78 Stine Finsland Asker SK 56,38 2 13,77
 374  500 m (2) 4 i J12 6 Emése van Gerner STC Rutten 53,50 2 13,09
 375  500 m (2) 4 y J12 99 Tuva Brubak Tønsberg Turn 57,35 2 13,84
 376  500 m (2) 3 5 i J12 113 Olina Norheim Fana IL 53,10 2 13,20
 377  500 m (2) 5 y J12 51 Ingerid Håkegård Eichler SSK Toten 1.01,67 2 15,14
 378  500 m (2) 6 i J12 91 Ina Nakken Tønsberg Turn 52,72 2 12,72
 379  500 m (2) 6 y J12 77 Nina Milch Vinslid Asker SK 56,59 2 13,70
 380  500 m (2) 4 7 i J12 26 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 59,47 2 13,22
 381  500 m (2) 7 y J12 38 Nini Mauseth Hamar IL 52,61 2 12,77
 382  500 m (2) 8 i J12 134 Aurora Løvås Nord-Odal IL 55,44 2
 383  500 m (2) 8 y J12 105 Emily Plozicki Dølemo IL 54,50 2
 384  500 m (2) 1 1 i G12 < 2
 385  500 m (2) 1 y G12 < 2
 386  500 m (2) 2 i G12 114 David Luangtep Vangen Aktiv SK 53,58 MT 2
 387  500 m (2) 2 y G12 15 Ruben van Beekhuizen STC Rutten 52,61 MT 2
 388  500 m (2) 2 3 i G12 109 Sigurd Henriksen Fana IL 49,08 2 12,27
 389  500 m (2) 3 y G12 117 Linus August Risnes Aktiv SK 50,09 2 12,39
 390  500 m (2) 4 i G12 21 Håvard Klette Herkules SK 50,20 2
 391  500 m (2) 4 y G12 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 47,77 2
 392  500 m (3) 1 1 i J10 74 Hedda Finsland Asker SK 1.05,72 3 15,03
 393  500 m (3) 1 y J10 16 Sam Kamerling STC Rutten 1.10,60 3 15,22
 394  500 m (3) 2 i J10 17 Suzanne Atzema STC Rutten 1.04,82 3 15,14
 395  500 m (3) 2 y J10 135 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 1.02,71 3 14,62
 396  500 m (3) 1 1 i G10 136 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 57,10 MT 3
 397  500 m (3) 1 y G10 < 3
 398  500 m (3) 2 i G10 < 3
 399  500 m (3) 2 y G10 < 3
 400  500 m (3) 1 1 i J11 87 Ada Darup Tønsberg Turn 1.00,16 3 13,27
 401  500 m (3) 1 y J11 2 Lyan Wester STC Rutten 1.05,64 3 15,45
 402  500 m (3) 2 i J11 28 Pernille H.Løvestad Skolem HBSK 58,63 3 13,79
 403  500 m (3) 2 y J11 97 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 58,14 3 13,48
 404  500 m (3) 2 3 i J11 59 Ella Bø Lysø Kongsvinger SK 55,33 3 13,11
 405  500 m (3) 3 y J11 100 Vilde Semb Tønsberg Turn 53,80 3 13,26
 406  500 m (3) 4 i J11 14 Kiimberley de Lang STC Rutten 51,18 3 12,85
 407  500 m (3) 4 y J11 61 Marilén Brattjerd Sportsklubben Falken 50,73 3 12,65
 408  500 m (3) 1 1 i G11 72 Edvard Morkemo Asker SK 56,88 3 14,22
 409  500 m (3) 1 y G11 118 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 57,81 3 14,12
 410  500 m (3) 2 i G11 86 Samuel Onarheim Waage Stord IL 52,65 3 13,13
 411  500 m (3) 2 y G11 85 Simen Storelid Stord IL 52,75 3 13,62
 412  500 m (3) 2 3 i G11 103 Filip Møller Nordal IF Fram 49,93 3 12,64
 413  500 m (3) 3 y G11 23 Arne Lernes Tromsø SK 50,37 3 12,70
 414  500 m (3) 4 i G11 68 Fredrik Pedersen OSK 46,26 3 12,06
 415  500 m (3) 4 y G11 37 Didrik Eng Strand Hamar IL 45,37 3 12,04
 416  500 m (3) 1 1 i J12 51 Ingerid Håkegård Eichler SSK Toten 57,88 3 ~~~
 417  500 m (3) 1 y J12 105 Emily Plozicki Dølemo IL 52,15 3 12,95
 418  500 m (3) 2 i J12 < 3
 419  500 m (3) 2 y J12 < 3
 420  500 m (3) 2 3 i J12 26 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 57,25 3 13,25
 421  500 m (3) 3 y J12 78 Stine Finsland Asker SK 55,66 3 13,72
 422  500 m (3) 4 i J12 134 Aurora Løvås Nord-Odal IL 54,45 3 13,13
 423  500 m (3) 4 y J12 25 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 55,54 3 13,72
 424  500 m (3) 3 5 i J12 6 Emése van Gerner STC Rutten 52,55 3 13,17
 425  500 m (3) 5 y J12 99 Tuva Brubak Tønsberg Turn 55,78 3 13,52
 426  500 m (3) 6 i J12 9 Mette Roose STC Rutten 52,92 3 13,37
 427  500 m (3) 6 y J12 77 Nina Milch Vinslid Asker SK 56,17 3 14,11
 428  500 m (3) 4 7 i J12 91 Ina Nakken Tønsberg Turn 50,76 3 12,65
 429  500 m (3) 7 y J12 10 Marieke van den Heuvel STC Rutten 51,20 3 13,12
 430  500 m (3) 8 i J12 113 Olina Norheim Fana IL 50,37 3 12,98
 431  500 m (3) 8 y J12 38 Nini Mauseth Hamar IL 49,11 3 12,81
 432  500 m (3) 1 1 i G12 21 Håvard Klette Herkules SK 50,94 3 12,41
 433  500 m (3) 1 y G12 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 48,70 3 12,15
 434  500 m (3) 2 i G12 < 3
 435  500 m (3) 2 y G12 < 3
 436  500 m (3) 2 3 i G12 15 Ruben van Beekhuizen STC Rutten 48,97 3 57,88
 437  500 m (3) 3 y G12 114 David Luangtep Vangen Aktiv SK 49,38 3 ~~~
 438  500 m (3) 4 i G12 117 Linus August Risnes Aktiv SK 49,47 3 12,43
 439  500 m (3) 4 y G12 109 Sigurd Henriksen Fana IL 48,70 3 12,30
 440  500 m (3) 1 1 i J13 < 3
 441  500 m (3) 1 y J13 < 3
 442  500 m (3) 2 i J13 < 3
 443  500 m (3) 2 y J13 < 3
 444  500 m (3) 2 3 i J13 96 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 53,33 3 12,78
 445  500 m (3) 3 y J13 132 Tuva Fløiten Nord-Odal IL 52,65 3 13,84
 446  500 m (3) 4 i J13 19 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 54,06 3 12,52
 447  500 m (3) 4 y J13 34 Predika Sivaganesan Drammens SK 52,37 3 12,89
 448  500 m (3) 3 5 i J13 69 Nova Furre OSK 52,66 3 13,17
 449  500 m (3) 5 y J13 70 Mathilde Pedersen OSK 51,39 3 13,33
 450  500 m (3) 6 i J13 124 Hanna Engebråten Nord-Odal IL 48,86 3 12,64
 451  500 m (3) 6 y J13 84 Emma Onarheim Waage Stord IL 49,86 3 12,61
 452  500 m (3) 4 7 i J13 5 Chantal Machielsen STC Rutten 57,70 3 14,43
 453  500 m (3) 7 y J13 48 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 47,26 3 12,06
 454  500 m (3) 8 i J13 83 Dina Storelid Stord IL 48,68 3 12,83
 455  500 m (3) 8 y J13 107 Amalie Haugland Bergen SK 47,51 3 12,19
 456  500 m (3) 1 1 i G13 88 Ask Darup Tønsberg Turn 48,94 3 12,47
 457  500 m (3) 1 y G13 130 Thomas Andreassen Nord-Odal IL 49,68 3 12,65
 458  500 m (3) 2 i G13 32 Eyolf Wilthil Drammens SK 55,02 3 13,40
 459  500 m (3) 2 y G13 98 Stian Danielsen Tønsberg Turn 48,73 3 12,13
 460  500 m (3) 2 3 i G13 13 Jasper Krommenhoek STC Rutten 48,94 3 13,05
 461  500 m (3) 3 y G13 24 Tobias Berg Jevnaker IF 47,49 3 12,27
 462  500 m (3) 4 i G13 60 Cristian L. Magnussen Sportsklubben Falken 46,29 3 12,22
 463  500 m (3) 4 y G13 12 Mika Jonkers STC Rutten 47,73 3 12,46
 464  500 m (3) 3 5 i G13 < 3
 465  500 m (3) 5 y G13 39 Sondre Hvammen Kongsberg IF 44,84 3 11,95
 466  500 m (3) 6 i G13 41 Herman Hoff Sandefjord SK 45,85 3 11,94
 467  500 m (3) 6 y G13 108 Emil Pedersen Matre Fana IL 43,03 3 10,94
 468  500 m (3) 1 1 i J14 71 Aurora Milch Vinslid Asker SK DNS 3
 469  500 m (3) 1 y J14 4 Maaike de Kroon STC Rutten 54,41 MT 3 ~~~
 470  500 m (3) 2 i J14 < 3
 471  500 m (3) 2 y J14 < 3
 472  500 m (3) 2 3 i J14 75 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 51,24 3 13,57
 473  500 m (3) 3 y J14 3 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 53,29 3 ~~~
 474  500 m (3) 4 i J14 58 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 49,79 3 12,63
 475  500 m (3) 4 y J14 80 Ingvild Leandersen Asker SK 50,40 3 12,74
 476  500 m (3) 3 5 i J14 63 Vilde Vatn Sportsklubben Falken 48,18 3 12,00
 477  500 m (3) 5 y J14 52 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 46,76 3 12,31
 478  500 m (3) 6 i J14 7 Bianca van der Meer STC Rutten 47,66 3 12,39
 479  500 m (3) 6 y J14 128 Sarah Marie Sanderud Nord-Odal IL 46,42 3 12,42
 480  500 m (3) 1 1 i G14 < 3
 481  500 m (3) 1 y G14 < 3
 482  500 m (3) 2 i G14 129 Sigurd Sæther Nord-Odal IL 47,06 3 11,72
 483  500 m (3) 2 y G14 65 Joren Sleeking Hol IL 45,19 3 11,72
 484  500 m (3) 2 3 i G14 46 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 42,33 3 11,08
 485  500 m (3) 3 y G14 35 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 45,17 3 11,28
 486  500 m (3) 4 i G14 110 Sondre Buer Åsebø Fana IL 42,13 3 11,14
 487  500 m (3) 4 y G14 47 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 43,39 3 11,32
 488  500 m (3) 1 1 i J15 < 3
 489  500 m (3) 1 y J15 79 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 47,50 3 12,37
 490  500 m (3) 2 i J15 < 3
 491  500 m (3) 2 y J15 < 3
 492  500 m (3) 2 3 i J15 73 Hanna Svenni Asker SK 46,86 3 12,32
 493  500 m (3) 3 y J15 50 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 46,93 3 12,22
 494  500 m (3) 4 i J15 123 Gina Engebråten Nord-Odal IL 46,56 3 12,25
 495  500 m (3) 4 y J15 116 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 47,32 3 12,17
 496  1000 m (2) 1 1 i J11 87 Ada Darup Tønsberg Turn 2.09,89 4 26,14 1.19,33
 497  1000 m (2) 1 y J11 2 Lyan Wester STC Rutten 2.13,48 4 28,82 1.15,70
 498  1000 m (2) 2 i J11 28 Pernille H.Løvestad Skolem HBSK 1.58,98 4 26,23 1.10,77
 499  1000 m (2) 2 y J11 97 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 1.59,60 4 25,43 1.10,05
 500  1000 m (2) 2 3 i J11 59 Ella Bø Lysø Kongsvinger SK 1.57,93 4 24,21 1.07,67
 501  1000 m (2) 3 y J11 100 Vilde Semb Tønsberg Turn 1.50,18 4 ~~~ 1.06,43
 502  1000 m (2) 4 i J11 14 Kiimberley de Lang STC Rutten 1.46,84 4 23,02 1.02,98
 503  1000 m (2) 4 y J11 61 Marilén Brattjerd Sportsklubben Falken 1.48,28 4 23,37 1.04,00
 504  1000 m (2) 1 1 i G11 72 Edvard Morkemo Asker SK 2.00,49 4 26,29 1.11,20
 505  1000 m (2) 1 y G11 118 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 2.04,60 4 27,26 1.14,96
 506  1000 m (2) 2 i G11 85 Simen Storelid Stord IL 1.50,00 4 24,59 1.05,38
 507  1000 m (2) 2 y G11 23 Arne Lernes Tromsø SK 1.54,92 4 30,23 1.10,41
 508  1000 m (2) 2 3 i G11 103 Filip Møller Nordal IF Fram 1.46,40 4 24,13 1.05,18
 509  1000 m (2) 3 y G11 86 Samuel Onarheim Waage Stord IL 1.47,10 4 24,70 1.06,36
 510  1000 m (2) 4 i G11 68 Fredrik Pedersen OSK 1.36,33 4 21,52 ~~~
 511  1000 m (2) 4 y G11 37 Didrik Eng Strand Hamar IL 1.33,02 4 21,64 56,48
 512  1000 m (2) 1 1 i J12 51 Ingerid Håkegård Eichler SSK Toten 1.57,83 4 ~~~ 1.10,73
 513  1000 m (2) 1 y J12 26 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 2.04,89 4 26,39 1.13,03
 514  1000 m (2) 2 i J12 < 4
 515  1000 m (2) 2 y J12 < 4
 516  1000 m (2) 2 3 i J12 99 Tuva Brubak Tønsberg Turn 1.57,28 4 25,06 1.09,64
 517  1000 m (2) 3 y J12 25 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.56,38 4 25,37 1.09,32
 518  1000 m (2) 4 i J12 77 Nina Milch Vinslid Asker SK 1.54,10 4 25,15 1.08,07
 519  1000 m (2) 4 y J12 134 Aurora Løvås Nord-Odal IL 1.56,47 4 24,82 1.07,76
 520  1000 m (2) 3 5 i J12 78 Stine Finsland Asker SK 1.59,76 4 26,15 1.11,64
 521  1000 m (2) 5 y J12 9 Mette Roose STC Rutten 1.53,02 4 24,48 1.06,38
 522  1000 m (2) 6 i J12 10 Marieke van den Heuvel STC Rutten 1.48,44 4 24,03 1.04,91
 523  1000 m (2) 6 y J12 6 Emése van Gerner STC Rutten 1.54,01 4 25,11 1.07,14
 524  1000 m (2) 4 7 i J12 105 Emily Plozicki Dølemo IL 1.56,97 MT 4 ~~~ 1.56,97
 525  1000 m (2) 7 y J12 113 Olina Norheim Fana IL 1.47,78 4 24,35 1.04,86
 526  1000 m (2) 8 i J12 38 Nini Mauseth Hamar IL 1.42,96 4 24,04 1.01,98
 527  1000 m (2) 8 y J12 91 Ina Nakken Tønsberg Turn 1.46,20 4 24,14 1.04,63
 528  1000 m (2) 1 1 i G12 15 Ruben van Beekhuizen STC Rutten 1.48,30 4 23,42 1.04,68
 529  1000 m (2) 1 y G12 114 David Luangtep Vangen Aktiv SK 1.53,56 4 23,16 1.05,52
 530  1000 m (2) 2 i G12 < 4
 531  1000 m (2) 2 y G12 < 4
 532  1000 m (2) 2 3 i G12 117 Linus August Risnes Aktiv SK 1.42,06 4 22,32 1.00,55
 533  1000 m (2) 3 y G12 21 Håvard Klette Herkules SK 1.50,10 4 23,33 1.04,02
 534  1000 m (2) 4 i G12 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 1.40,18 4 22,73 1.00,71
 535  1000 m (2) 4 y G12 109 Sigurd Henriksen Fana IL 1.40,80 4 ~~~ 59,81
 536  1000 m (2) 1 1 i J13 < 4
 537  1000 m (2) 1 y J13 < 4
 538  1000 m (2) 2 i J13 < 4
 539  1000 m (2) 2 y J13 < 4
 540  1000 m (2) 2 3 i J13 19 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 2.05,34 4 24,64 1.09,95
 541  1000 m (2) 3 y J13 96 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 1.57,36 4 23,97 1.07,16
 542  1000 m (2) 4 i J13 69 Nova Furre OSK 1.53,68 4 25,09 1.06,95
 543  1000 m (2) 4 y J13 34 Predika Sivaganesan Drammens SK 1.53,72 4 25,17 1.06,87
 544  1000 m (2) 3 5 i J13 70 Mathilde Pedersen OSK 1.49,83 4 24,57 1.05,42
 545  1000 m (2) 5 y J13 84 Emma Onarheim Waage Stord IL 1.44,60 4 23,63 1.02,09
 546  1000 m (2) 6 i J13 5 Chantal Machielsen STC Rutten 2.03,03 4 26,25 1.11,29
 547  1000 m (2) 6 y J13 132 Tuva Fløiten Nord-Odal IL 1.45,34 4 25,18 1.03,98
 548  1000 m (2) 4 7 i J13 107 Amalie Haugland Bergen SK 1.39,51 4 22,56 59,36
 549  1000 m (2) 7 y J13 83 Dina Storelid Stord IL 1.41,46 4 23,05 1.00,57
 550  1000 m (2) 8 i J13 48 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.41,80 4 22,38 59,82
 551  1000 m (2) 8 y J13 124 Hanna Engebråten Nord-Odal IL 1.44,25 4 22,97 ~~~
 552  1000 m (2) 1 1 i G13 62 Martin Solberg Andreassen Sportsklubben Falken WDR 4
 553  1000 m (2) 1 y G13 13 Jasper Krommenhoek STC Rutten 1.39,31 MT 4 ~~~ ~~~
 554  1000 m (2) 2 i G13 32 Eyolf Wilthil Drammens SK 1.59,79 4 27,03 1.12,17
 555  1000 m (2) 2 y G13 130 Thomas Andreassen Nord-Odal IL 1.43,95 4 23,44 1.02,38
 556  1000 m (2) 2 3 i G13 98 Stian Danielsen Tønsberg Turn 1.42,54 4 22,90 1.01,36
 557  1000 m (2) 3 y G13 88 Ask Darup Tønsberg Turn 1.41,05 4 22,68 59,66
 558  1000 m (2) 4 i G13 12 Mika Jonkers STC Rutten 1.36,59 4 21,70 57,01
 559  1000 m (2) 4 y G13 24 Tobias Berg Jevnaker IF DNS 4
 560  1000 m (2) 3 5 i G13 41 Herman Hoff Sandefjord SK 1.33,11 4 21,74 56,17
 561  1000 m (2) 5 y G13 60 Cristian L. Magnussen Sportsklubben Falken 1.34,26 4 22,06 56,68
 562  1000 m (2) 6 i G13 108 Emil Pedersen Matre Fana IL 1.28,83 4 19,45 ~~~
 563  1000 m (2) 6 y G13 39 Sondre Hvammen Kongsberg IF 1.33,01 MT 4 21,47 55,75
 564  1000 m (2) 1 1 i G15 11 Bram van Essen STC Rutten 1.28,90 3 21,29 54,53
 565  1000 m (2) 1 y G15 127 Sander Eitrem Nord-Odal IL 1.24,54 MT 3 20,39 51,84
 566  1000 m (2) 2 i G15 < 3
 567  1000 m (2) 2 y G15 < 3
 568  1000 m (2) 2 3 i G15 101 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 1.21,71 3 20,04 50,13
 569  1000 m (2) 3 y G15 131 Tobias Fløiten Nord-Odal IL 1.19,65 3 19,13 48,44
 570  1000 m (2) 4 i G15 125 Håkon Sæther Nord-Odal IL 1.28,20 3 19,10 50,69
 571  1000 m (2) 4 y G15 104 Kasper Tveter IF Fram 1.20,46 3 18,62 48,00
 572  1000 m (2) 1 1 i J16 < 3
 573  1000 m (2) 1 y J16 43 Trine Heian Sandefjord SK 1.40,32 3 21,82 58,72
 574  1000 m (2) 2 i J16 112 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.36,09 3 20,79 56,00
 575  1000 m (2) 2 y J16 76 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 1.31,04 3 21,08 54,88
 576  1000 m (2) 1 1 i G16 111 Stian Gravdal Fana IL 1.25,25 3 19,14 50,63
 577  1000 m (2) 1 y G16 1 Tycho de Jong STC Rutten 1.51,16 3 29,70 1.09,94
 578  1000 m (2) 2 i G16 8 Stefan van der Meer STC Rutten 1.41,54 3 23,40 1.01,05
 579  1000 m (2) 2 y G16 126 Ragnar Johnserud Nord-Odal IL 1.32,63 3 22,29 56,78
 580  1000 m (2) 2 3 i G16 64 Robin Sleeking Hol IL 1.30,72 3 20,40 54,16
 581  1000 m (2) 3 y G16 36 Bendik Mauseth Hamar IL 1.22,45 3 19,36 50,04
 582  1000 m (2) 4 i G16 102 Didrik Møller Nordal IF Fram 1.21,32 3 19,71 ~~~
 583  1000 m (2) 4 y G16 18 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.24,50 3 ~~~ 50,57

 This process used 122 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.