web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Tønsberg Turn hurtigløpsgruppe Overdommar: Jan Lokshall
 2  Bane: Maier Arena
 3  Dato 1: 30.01.2016
 4  Dato 2: 31.01.2016
 5  Løp: Vikingløpet 2016
 6  Vér, temp: Opphald, klart, ca.+4 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 1 i JGR < 1
 9  500 m (1) 1 y JGR < 1
 10  500 m (1) 2 i JGR 17 Theo W. Stormo Drammens SK 1.22,11 1 16,86
 11  500 m (1) 2 y JGR 178 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 1.04,84 1 14,73
 12  500 m (1) 2 3 i JGR 145 Filip Møller Nordal IF Fram 53,49 1 13,55
 13  500 m (1) 3 y JGR 63 Martin G. Røysland Arendal SK 1.14,37 1 16,04
 14  500 m (1) 4 i JGR 73 Johanne Braathen Kongsvinger SK 1.13,21 1 17,09
 15  500 m (1) 4 y JGR 39 Nelia Eidem Kløverød Herkules SK 1.16,78 1 17,40
 16  500 m (1) 3 5 i JGR 165 Ingrid Sæther Sand IF 1.36,52 1 23,92
 17  500 m (1) 5 y JGR 167 Casper Johansen HBSK 1.56,22 1 22,92
 18  500 m (1) 6 i JGR 94 Lyan Wester STC Rutten 1.16,76 1 16,23
 19  500 m (1) 6 y JGR 141 Pernille H. Løvestad Skolem HBSK 1.03,86 1 15,34
 20  500 m (1) 4 7 i JGR 176 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn 1.16,18 1 16,92
 21  500 m (1) 7 y JGR 169 Ada Darup Tønsberg Turn 1.11,75 1 15,01
 22  500 m (1) 8 i JGR 166 Celine Johansen HBSK 1.21,32 1 17,77
 23  500 m (1) 8 y JGR 133 David Martin Davidsen Jevnaker IF 1.33,23 1 17,51
 24  500 m (1) 5 9 i JGR 90 Didrik Eng Strand Hamar IL 54,06 1 13,39
 25  500 m (1) 9 y JGR 168 Hjalmar Mugaas Aktiv SK 1.19,32 1 17,16
 26  500 m (1) 10 i JGR 181 Vilde Semb Tønsberg Turn 1.01,48 1 15,02
 27  500 m (1) 10 y JGR 140 Milla Grønvold Andersen HBSK 1.23,52 1 17,22
 28  500 m (1) 1 1 i J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.21,81 1 17,62
 29  500 m (1) 1 y J10 < 1
 30  500 m (1) 2 i J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn 1.08,64 MT 1 -13.57
 31  500 m (1) 2 y J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn 59,02 1 14,29
 32  500 m (1) 2 3 i J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn 1.08,53 1 16,12
 33  500 m (1) 3 y J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 1.05,62 1 15,24
 34  500 m (1) 4 i J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn 1.39,39 1
 35  500 m (1) 4 y J10 91 Nini Mauseth Hamar IL 55,96 1
 36  500 m (1) 3 5 i J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.05,56 1
 37  500 m (1) 5 y J10 125 Ingrid Sørslett Jevnaker IF 1.11,16 1 1.11,16
 38  500 m (1) 6 i J10 96 Maureen Roose STC Rutten 1.02,39 1 14,38
 39  500 m (1) 6 y J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK 1.02,99 1 15,18
 40  500 m (1) 1 1 i G10 58 Edvard Morkemo Asker SK 1.09,32 1 16,46
 41  500 m (1) 1 y G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 1.04,11 1 15,42
 42  500 m (1) 2 i G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK 1.01,22 1 14,99
 43  500 m (1) 2 y G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK 1.05,60 1 15,55
 44  500 m (1) 2 3 i G10 38 Håvard Klette Herkules SK 58,62 1 14,22
 45  500 m (1) 3 y G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK 57,21 1 13,77
 46  500 m (1) 4 i G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK 58,04 1 14,03
 47  500 m (1) 4 y G10 < 1
 48  500 m (1) 1 1 i J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF 57,60 1 14,76
 49  500 m (1) 1 y J11 < 1
 50  500 m (1) 2 i J11 < 1
 51  500 m (1) 2 y J11 < 1
 52  500 m (1) 2 3 i J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF 53,22 1 13,90
 53  500 m (1) 3 y J11 95 Liset Speelman STC Rutten 59,79 1 14,81
 54  500 m (1) 4 i J11 162 Tuva Fløiten Sand IF 57,79 1 15,04
 55  500 m (1) 4 y J11 82 Amalie Haugland Bergen SK 56,97 1 14,19
 56  500 m (1) 3 5 i J11 11 Johanne Aas Aktiv SK 50,93 1 12,94
 57  500 m (1) 5 y J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK 59,21 1 14,42
 58  500 m (1) 6 i J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 1.06,09 1 15,06
 59  500 m (1) 6 y J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 1.03,75 1 15,22
 60  500 m (1) 1 1 i G11 < 1
 61  500 m (1) 1 y G11 < 1
 62  500 m (1) 2 i G11 < 1
 63  500 m (1) 2 y G11 < 1
 64  500 m (1) 2 3 i G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF 52,17 1 13,78
 65  500 m (1) 3 y G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 1.04,32 1 14,98
 66  500 m (1) 4 i G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK 1.00,67 1 15,27
 67  500 m (1) 4 y G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn 1.04,36 1 14,75
 68  500 m (1) 3 5 i G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK 51,22 1 13,53
 69  500 m (1) 5 y G11 160 Thomas Andreassen Sand IF 52,12 1 13,84
 70  500 m (1) 6 i G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten 1.13,21 1 16,31
 71  500 m (1) 6 y G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK 1.01,24 1 14,61
 72  500 m (1) 4 7 i G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK 52,02 1 13,36
 73  500 m (1) 7 y G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF 54,86 1 13,51
 74  500 m (1) 8 i G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL 48,91 1 12,77
 75  500 m (1) 8 y G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn 1.04,35 1 15,37
 76  500 m (1) 1 1 i J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 1.03,65 1 15,77
 77  500 m (1) 1 y J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK 56,24 1 14,14
 78  500 m (1) 2 i J12 < 1
 79  500 m (1) 2 y J12 < 1
 80  500 m (1) 2 3 i J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 51,77 1 13,33
 81  500 m (1) 3 y J12 97 Evan van Melle STC Rutten 53,15 1 13,25
 82  500 m (1) 4 i J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK 58,13 1 14,77
 83  500 m (1) 4 y J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb 49,88 1 13,29
 84  500 m (1) 3 5 i J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK 52,72 1 13,55
 85  500 m (1) 5 y J12 101 Romy Buurma STC Rutten 51,99 1 13,43
 86  500 m (1) 6 i J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten 1.04,12 1 15,45
 87  500 m (1) 6 y J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 53,10 1 13,53
 88  500 m (1) 4 7 i J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 52,98 1 14,61
 89  500 m (1) 7 y J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 48,86 1 13,03
 90  500 m (1) 8 i J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK 53,45 1 13,64
 91  500 m (1) 8 y J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF 49,76 1 13,44
 92  500 m (1) 1 1 i G12 36 Martin Johannessen Båstad IL 54,37 1 13,28
 93  500 m (1) 1 y G12 < 1
 94  500 m (1) 2 i G12 < 1
 95  500 m (1) 2 y G12 < 1
 96  500 m (1) 2 3 i G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF 48,65 1 12,23
 97  500 m (1) 3 y G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL 48,26 1 12,27
 98  500 m (1) 4 i G12 159 Sigurd Sæther Sand IF 53,08 1 14,03
 99  500 m (1) 4 y G12 59 Joren Sleeking Hol IL 49,88 1 12,75
 100  500 m (1) 3 5 i G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF 46,88 1 12,22
 101  500 m (1) 5 y G12 153 Colin Nyborg Sand IF 55,83 1 14,23
 102  500 m (1) 6 i G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL 47,79 1 12,56
 103  500 m (1) 6 y G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn 1.01,46 1 14,72
 104  500 m (1) 4 7 i G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 51,89 1
 105  500 m (1) 7 y G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 46,75 1
 106  500 m (1) 8 i G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,98 1 12,40
 107  500 m (1) 8 y G12 110 Mark Oonk STC Rutten 1.02,81 1 15,80
 108  500 m (1) 1 1 i J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL ~~~ DNF 1 13,79
 109  500 m (1) 1 y J13 154 Gina Engebråten Sand IF 47,08 1 12,42
 110  500 m (1) 2 i J13 < 1
 111  500 m (1) 2 y J13 < 1
 112  500 m (1) 2 3 i J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten 48,93 1 13,16
 113  500 m (1) 3 y J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL 49,01 1 12,77
 114  500 m (1) 4 i J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 51,40 1 13,47
 115  500 m (1) 4 y J13 104 Janique Buurma STC Rutten 49,27 1 12,48
 116  500 m (1) 3 5 i J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 48,68 1 12,79
 117  500 m (1) 5 y J13 100 Yara Meijers STC Rutten 49,55 1 13,24
 118  500 m (1) 6 i J13 13 Marie Fossen Drammens SK 49,51 1 12,95
 119  500 m (1) 6 y J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 48,61 1 12,86
 120  500 m (1) 4 7 i J13 55 Hanna Svenni Asker SK 53,40 1 13,77
 121  500 m (1) 7 y J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL 54,74 1 13,90
 122  500 m (1) 8 i J13 99 Imke van Melle STC Rutten 47,72 1 12,50
 123  500 m (1) 8 y J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 52,02 1 13,33
 124  500 m (1) 1 1 i G13 163 Sander Eitrem Sand IF 45,16 1 11,86
 125  500 m (1) 1 y G13 < 1
 126  500 m (1) 2 i G13 56 Marlon Elvebakken Asker SK 47,75 1 12,58
 127  500 m (1) 2 y G13 146 Kasper Tveter IF Fram 43,06 1 11,69
 128  500 m (1) 2 3 i G13 156 Henrik Andreassen Sand IF 45,62 1 11,81
 129  500 m (1) 3 y G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK 1.27,96 1 13,27
 130  500 m (1) 4 i G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 52,27 1 13,71
 131  500 m (1) 4 y G13 157 Håkon Sæther Sand IF 46,38 1 11,68
 132  500 m (1) 3 5 i G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten 54,10 1 13,93
 133  500 m (1) 5 y G13 161 Tobias Fløiten Sand IF 43,00 1 11,89
 134  500 m (1) 6 i G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 43,75 1 11,87
 135  500 m (1) 6 y G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 47,27 1 12,06
 136  500 m (1) 1 1 i J14 < 1
 137  500 m (1) 1 y J14 < 1
 138  500 m (1) 2 i J14 < 1
 139  500 m (1) 2 y J14 < 1
 140  500 m (1) 2 3 i J14 70 Vilde Baas Dølemo IL 46,31 1 12,15
 141  500 m (1) 3 y J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF 45,80 1 12,03
 142  500 m (1) 4 i J14 22 Maria Rabbe Fana IL 46,26 1 12,20
 143  500 m (1) 4 y J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL 48,37 1 12,91
 144  500 m (1) 3 5 i J14 152 Cecilie Bakken Sand IF 50,91 1 13,33
 145  500 m (1) 5 y J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF 53,77 1 13,68
 146  500 m (1) 6 i J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 48,24 1 12,43
 147  500 m (1) 6 y J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK 56,32 1 14,06
 148  500 m (1) 4 7 i J14 44 Hedvig Hilde Asker SK 48,12 1 12,72
 149  500 m (1) 7 y J14 33 Trine Heian Sandefjord SK 46,96 1 12,34
 150  500 m (1) 8 i J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 47,29 1 12,62
 151  500 m (1) 8 y J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK 45,15 1 12,00
 152  500 m (1) 1 1 i G14 53 Tim Lindeijer Asker SK 46,07 1 ~~~
 153  500 m (1) 1 y G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL 40,70 1 ~~~
 154  500 m (1) 2 i G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL 44,04 1 ~~~
 155  500 m (1) 2 y G14 12 Emil Hansen Drammens SK 45,89 1 ~~~
 156  500 m (1) 2 3 i G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK 47,35 1 ~~~
 157  500 m (1) 3 y G14 113 Luc van Asselt STC Rutten 48,02 1 ~~~
 158  500 m (1) 4 i G14 60 Robin Sleeking Hol IL 46,81 1 ~~~
 159  500 m (1) 4 y G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 49,44 1 ~~~
 160  500 m (1) 3 5 i G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,68 1 11,22
 161  500 m (1) 5 y G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 42,47 1 11,35
 162  500 m (1) 6 i G14 61 Even Larsen Arendal SK 49,53 1 12,81
 163  500 m (1) 6 y G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 47,13 1 12,19
 164  500 m (1) 1 1 i J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK 50,90 1 12,96
 165  500 m (1) 1 y J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 44,68 1 11,68
 166  500 m (1) 2 i J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten 48,36 1 12,55
 167  500 m (1) 2 y J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 43,97 1 11,70
 168  500 m (1) 2 3 i J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF 50,95 1 12,86
 169  500 m (1) 3 y J15 106 Lian Klaren STC Rutten 50,28 1 12,86
 170  500 m (1) 4 i J15 93 Emilie Ervik Hamar IL 50,86 1 13,67
 171  500 m (1) 4 y J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK 50,36 1 13,04
 172  500 m (1) 3 5 i J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 46,56 1 12,26
 173  500 m (1) 5 y J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK 44,58 1 12,01
 174  500 m (1) 6 i J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn 46,45 1 12,06
 175  500 m (1) 6 y J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,73 1 13,28
 176  500 m (1) 1 1 i G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 40,35 1 11,03
 177  500 m (1) 1 y G15 < 1
 178  500 m (1) 2 i G15 < 1
 179  500 m (1) 2 y G15 < 1
 180  500 m (1) 2 3 i G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK 45,49 1 11,71
 181  500 m (1) 3 y G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK 40,44 1 11,12
 182  500 m (1) 4 i G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL 41,39 1 10,98
 183  500 m (1) 4 y G15 173 Herman Melvold Tønsberg Turn DNS 1
 184  500 m (1) 3 5 i G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK 45,57 1 12,15
 185  500 m (1) 5 y G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF 41,41 1 11,34
 186  500 m (1) 6 i G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK 40,46 1
 187  500 m (1) 6 y G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 44,55 1
 188  500 m (1) 1 1 i J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten 45,48 1 12,20
 189  500 m (1) 1 y J16 < 1
 190  500 m (1) 2 i J16 < 1
 191  500 m (1) 2 y J16 < 1
 192  500 m (1) 2 3 i J16 43 Emma Lindeijer Asker SK 47,06 1 12,54
 193  500 m (1) 3 y J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten 56,03 MT 1 14,26
 194  500 m (1) 4 i J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten 53,30 1 14,22
 195  500 m (1) 4 y J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 1.28,26 1 12,48
 196  500 m (1) 1 1 i G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL 42,50 1 11,55
 197  500 m (1) 1 y G16 147 Sander Tveter IF Fram 41,19 1 11,47
 198  500 m (1) 2 i G16 < 1
 199  500 m (1) 2 y G16 < 1
 200  500 m (1) 2 3 i G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 40,08 1 10,92
 201  500 m (1) 3 y G16 114 Sytse de Vries STC Rutten 53,04 1 13,49
 202  500 m (1) 4 i G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 39,48 1 10,86
 203  500 m (1) 4 y G16 143 Carlos Wasvik IF Fram 43,17 1 11,52
 204  500 m (1) 3 5 i G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten 43,19 1 11,38
 205  500 m (1) 5 y G16 52 Simon Hilde Asker SK 42,69 1 11,78
 206  500 m (1) 6 i G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 42,42 1 11,33
 207  500 m (1) 6 y G16 69 Sindre Baas Dølemo IL 40,41 1 10,98
 208  500 m (2) 1 1 i J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn 1.09,82 3 15,85
 209  500 m (2) 1 y J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK 1.02,18 3 15,23
 210  500 m (2) 2 i J10 < 3
 211  500 m (2) 2 y J10 < 3
 212  500 m (2) 2 3 i J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn 59,56 3 14,61
 213  500 m (2) 3 y J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.04,23 3 15,40
 214  500 m (2) 4 i J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 1.04,06 3 ~~~
 215  500 m (2) 4 y J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn 1.27,68 3 ~~~
 216  500 m (2) 3 5 i J10 91 Nini Mauseth Hamar IL 56,44 3 14,41
 217  500 m (2) 5 y J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn 1.30,03 3 19,40
 218  500 m (2) 6 i J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.22,17 3 ~~~
 219  500 m (2) 6 y J10 96 Maureen Roose STC Rutten 1.01,73 3
 220  500 m (2) 1 1 i G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK DNF 3
 221  500 m (2) 1 y G10 38 Håvard Klette Herkules SK 1.00,65 3 13,82
 222  500 m (2) 2 i G10 < 3
 223  500 m (2) 2 y G10 < 3
 224  500 m (2) 2 3 i G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK 54,94 3 13,52
 225  500 m (2) 3 y G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK 59,98 3 14,53
 226  500 m (2) 4 i G10 51 Sigur Leandersen Asker SK 1.00,49 3 14,71
 227  500 m (2) 4 y G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 1.00,36 3 15,05
 228  500 m (2) 1 1 i J11 82 Amalie Haugland Bergen SK 57,49 2 14,18
 229  500 m (2) 1 y J11 < 2
 230  500 m (2) 2 i J11 < 2
 231  500 m (2) 2 y J11 < 2
 232  500 m (2) 2 3 i J11 95 Liset Speelman STC Rutten 58,77 2 14,67
 233  500 m (2) 3 y J11 11 Johanne Aas Aktiv SK 51,74 2 13,04
 234  500 m (2) 4 i J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF 55,89 2 14,22
 235  500 m (2) 4 y J11 162 Tuva Fløiten Sand IF 55,26 2 14,57
 236  500 m (2) 3 5 i J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 1.03,82 2 15,15
 237  500 m (2) 5 y J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF 1.02,84 2 21,81
 238  500 m (2) 6 i J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK 58,96 2 14,58
 239  500 m (2) 6 y J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 1.03,94 2 14,83
 240  500 m (2) 1 1 i G11 < 2
 241  500 m (2) 1 y G11 < 2
 242  500 m (2) 2 i G11 < 2
 243  500 m (2) 2 y G11 < 2
 244  500 m (2) 2 3 i G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 1.04,24 2 15,13
 245  500 m (2) 3 y G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF 52,89 2 13,95
 246  500 m (2) 4 i G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK 1.08,93 2 14,41
 247  500 m (2) 4 y G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten 1.11,65 2 15,49
 248  500 m (2) 3 5 i G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL 48,62 2 12,55
 249  500 m (2) 5 y G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK 52,15 2 13,36
 250  500 m (2) 6 i G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF 55,26 2 13,49
 251  500 m (2) 6 y G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn 1.05,59 2 15,50
 252  500 m (2) 4 7 i G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK 50,91 2 13,26
 253  500 m (2) 7 y G11 160 Thomas Andreassen Sand IF 52,04 2 13,69
 254  500 m (2) 8 i G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK 59,50 2 14,98
 255  500 m (2) 8 y G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn 1.04,87 2 14,98
 256  500 m (2) 1 1 i J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 1.00,53 2 15,23
 257  500 m (2) 1 y J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 53,99 2 14,00
 258  500 m (2) 2 i J12 < 2
 259  500 m (2) 2 y J12 < 2
 260  500 m (2) 2 3 i J12 97 Evan van Melle STC Rutten 1.20,47 2 13,54
 261  500 m (2) 3 y J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb 50,26 2 13,50
 262  500 m (2) 4 i J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK 55,60 2 ~~~
 263  500 m (2) 4 y J12 101 Romy Buurma STC Rutten 51,83 2 13,49
 264  500 m (2) 3 5 i J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 49,97 2 13,18
 265  500 m (2) 5 y J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten 1.01,67 2 15,24
 266  500 m (2) 6 i J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK 58,89 2 15,06
 267  500 m (2) 6 y J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK 53,68 2 13,82
 268  500 m (2) 4 7 i J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK 52,68 2 13,08
 269  500 m (2) 7 y J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF 49,77 2 13,35
 270  500 m (2) 8 i J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 52,33 2 13,52
 271  500 m (2) 8 y J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 53,67 2 14,47
 272  500 m (2) 1 1 i G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL 47,16 2 12,65
 273  500 m (2) 1 y G12 < 2
 274  500 m (2) 2 i G12 < 2
 275  500 m (2) 2 y G12 < 2
 276  500 m (2) 2 3 i G12 153 Colin Nyborg Sand IF 54,44 2 14,06
 277  500 m (2) 3 y G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF 47,08 2 12,11
 278  500 m (2) 4 i G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn 1.00,33 2 14,74
 279  500 m (2) 4 y G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF 48,65 2 12,45
 280  500 m (2) 3 5 i G12 159 Sigurd Sæther Sand IF 53,36 2 14,01
 281  500 m (2) 5 y G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 46,99 2 12,65
 282  500 m (2) 6 i G12 59 Joren Sleeking Hol IL 49,99 2 12,98
 283  500 m (2) 6 y G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL 48,43 2 12,65
 284  500 m (2) 4 7 i G12 110 Mark Oonk STC Rutten 1.01,53 2 15,22
 285  500 m (2) 7 y G12 36 Martin Johannessen Båstad IL 54,11 2 13,27
 286  500 m (2) 8 i G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,21 2 12,36
 287  500 m (2) 8 y G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 51,86 2 13,51
 288  500 m (2) 1 1 i J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL 53,34 3 ~~~
 289  500 m (2) 1 y J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL 49,43 3 ~~~
 290  500 m (2) 2 i J13 < 3
 291  500 m (2) 2 y J13 < 3
 292  500 m (2) 2 3 i J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 53,06 3 13,68
 293  500 m (2) 3 y J13 55 Hanna Svenni Asker SK 52,04 3 13,49
 294  500 m (2) 4 i J13 100 Yara Meijers STC Rutten 50,06 3 13,21
 295  500 m (2) 4 y J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 51,52 3 13,63
 296  500 m (2) 3 5 i J13 104 Janique Buurma STC Rutten 48,40 3 ~~~
 297  500 m (2) 5 y J13 13 Marie Fossen Drammens SK 49,21 3 ~~~
 298  500 m (2) 6 i J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL 48,10 3 12,66
 299  500 m (2) 6 y J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 48,56 3 12,71
 300  500 m (2) 4 7 i J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 52,78 3 13,00
 301  500 m (2) 7 y J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten 49,32 3 13,23
 302  500 m (2) 8 i J13 154 Gina Engebråten Sand IF 46,33 3 12,21
 303  500 m (2) 8 y J13 99 Imke van Melle STC Rutten 47,38 3 12,32
 304  500 m (2) 1 1 i G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK 47,80 3 12,65
 305  500 m (2) 1 y G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten 1.16,94 3 13,50
 306  500 m (2) 2 i G13 < 3
 307  500 m (2) 2 y G13 < 3
 308  500 m (2) 2 3 i G13 157 Håkon Sæther Sand IF 44,56 3 11,59
 309  500 m (2) 3 y G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 51,26 3 13,42
 310  500 m (2) 4 i G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 45,42 3
 311  500 m (2) 4 y G13 156 Henrik Andreassen Sand IF 44,52 3
 312  500 m (2) 3 5 i G13 161 Tobias Fløiten Sand IF 42,67 3 ~~~
 313  500 m (2) 5 y G13 163 Sander Eitrem Sand IF 43,92 3 ~~~
 314  500 m (2) 6 i G13 146 Kasper Tveter IF Fram 42,01 3 11,56
 315  500 m (2) 6 y G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 56,25 3 11,68
 316  500 m (2) 1 1 i J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK 55,05 3 13,68
 317  500 m (2) 1 y J14 < 3
 318  500 m (2) 2 i J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF 52,53 3 13,35
 319  500 m (2) 2 y J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 48,02 3 12,28
 320  500 m (2) 2 3 i J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL 48,53 3
 321  500 m (2) 3 y J14 44 Hedvig Hilde Asker SK 47,55 3
 322  500 m (2) 4 i J14 33 Trine Heian Sandefjord SK 48,44 3
 323  500 m (2) 4 y J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 47,22 3
 324  500 m (2) 3 5 i J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF 45,40 3 ~~~
 325  500 m (2) 5 y J14 22 Maria Rabbe Fana IL 45,08 3 ~~~
 326  500 m (2) 6 i J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK 45,54 3 ~~~
 327  500 m (2) 6 y J14 70 Vilde Baas Dølemo IL 46,45 3 ~~~
 328  500 m (2) 1 1 i G14 12 Emil Hansen Drammens SK DNS 3
 329  500 m (2) 1 y G14 61 Even Larsen Arendal SK 48,56 3 12,44
 330  500 m (2) 2 i G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 48,78 3 ~~~
 331  500 m (2) 2 y G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK DNS 3 12,89
 332  500 m (2) 2 3 i G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 46,08 3
 333  500 m (2) 3 y G14 53 Tim Lindeijer Asker SK 44,89 3
 334  500 m (2) 4 i G14 113 Luc van Asselt STC Rutten 45,86 3
 335  500 m (2) 4 y G14 60 Robin Sleeking Hol IL 46,31 3
 336  500 m (2) 3 5 i G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 41,73 3 11,05
 337  500 m (2) 5 y G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL 43,32 3 11,33
 338  500 m (2) 6 i G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL 40,06 3
 339  500 m (2) 6 y G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,91 3
 340  500 m (2) 1 1 i J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK 50,52 3 12,95
 341  500 m (2) 1 y J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK 48,29 3 12,65
 342  500 m (2) 2 i J15 106 Lian Klaren STC Rutten 49,90 3 12,86
 343  500 m (2) 2 y J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn 46,44 3 11,93
 344  500 m (2) 2 3 i J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,65 3 13,15
 345  500 m (2) 3 y J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF 50,65 3 13,00
 346  500 m (2) 4 i J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 43,23 3 11,35
 347  500 m (2) 4 y J15 93 Emilie Ervik Hamar IL 50,37 3 13,48
 348  500 m (2) 3 5 i J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK 44,21 3 11,81
 349  500 m (2) 5 y J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten 47,04 3 12,00
 350  500 m (2) 6 i J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 43,25 3 11,42
 351  500 m (2) 6 y J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 46,00 3 ~~~
 352  400 m (1) 1 1 i J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.08,04 2
 353  400 m (1) 1 y J10 < 2
 354  400 m (1) 2 i J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn 48,21 2
 355  400 m (1) 2 y J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 53,05 2
 356  400 m (1) 2 3 i J10 91 Nini Mauseth Hamar IL 46,79 2
 357  400 m (1) 3 y J10 96 Maureen Roose STC Rutten 49,73 2
 358  400 m (1) 4 i J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn 57,20 2
 359  400 m (1) 4 y J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 54,66 2
 360  400 m (1) 3 5 i J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn 59,55 2
 361  400 m (1) 5 y J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK 51,26 2
 362  400 m (1) 6 i J10 125 Ingrid Sørslett Jevnaker IF 1.00,61 2
 363  400 m (1) 6 y J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn 1.13,47 2
 364  400 m (1) 1 1 i G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK 53,20 2
 365  400 m (1) 1 y G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK 45,79 2
 366  400 m (1) 2 i G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK 44,14 2
 367  400 m (1) 2 y G10 38 Håvard Klette Herkules SK 47,73 2
 368  400 m (1) 2 3 i G10 < 2
 369  400 m (1) 3 y G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 50,84 2
 370  400 m (1) 4 i G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK 48,40 2
 371  400 m (1) 4 y G10 58 Edvard Morkemo Asker SK 54,03 2
 372  400 m (2) 1 1 i JGR 178 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn 57,72 2
 373  400 m (2) 1 y JGR 140 Milla Grønvold Andersen HBSK 58,29 2
 374  400 m (2) 2 i JGR 6 Anine Bjørklund Geithus IL 58,82 2
 375  400 m (2) 2 y JGR 15 Lukas Bjørklund Geithus IL 1.06,54 2
 376  400 m (2) 2 3 i JGR 167 Casper Johansen HBSK 1.43,30 2
 377  400 m (2) 3 y JGR 133 David Martin Davidsen Jevnaker IF 1.04,94 2
 378  400 m (2) 4 i JGR 90 Didrik Eng Strand Hamar IL 42,90 2
 379  400 m (2) 4 y JGR 63 Martin G. Røysland Arendal SK 52,69 2
 380  400 m (2) 3 5 i JGR 73 Johanne Braathen Kongsvinger SK 57,38 2
 381  400 m (2) 5 y JGR 176 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn 1.00,33 2
 382  400 m (2) 6 i JGR 17 Theo W. Stormo Drammens SK 1.08,77 2
 383  400 m (2) 6 y JGR 166 Celine Johansen HBSK 1.08,59 2
 384  400 m (2) 4 7 i JGR 145 Filip Møller Nordal IF Fram 43,18 2
 385  400 m (2) 7 y JGR 181 Vilde Semb Tønsberg Turn 48,80 2
 386  400 m (2) 8 i JGR 169 Ada Darup Tønsberg Turn 54,37 2
 387  400 m (2) 8 y JGR 7 Emmeline Berentsen Aktiv SK 52,75 2
 388  400 m (2) 5 9 i JGR < 2
 389  400 m (2) 9 y JGR 94 Lyan Wester STC Rutten 1.01,76 2
 390  400 m (2) 10 i JGR 39 Nelia Eidem Kløverød Herkules SK 1.00,24 2
 391  400 m (2) 10 y JGR 139 Mats Frimann Hansen HBSK 58,02 2
 392  400 m (2) 1 1 i J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK 50,71 4
 393  400 m (2) 1 y J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn 56,56 4
 394  400 m (2) 2 i J10 < 4
 395  400 m (2) 2 y J10 < 4
 396  400 m (2) 2 3 i J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn 48,39 4
 397  400 m (2) 3 y J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.07,51 4
 398  400 m (2) 4 i J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn 1.10,01 4
 399  400 m (2) 4 y J10 96 Maureen Roose STC Rutten 49,93 4
 400  400 m (2) 3 5 i J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF 51,77 4
 401  400 m (2) 5 y J10 91 Nini Mauseth Hamar IL 46,55 4
 402  400 m (2) 6 i J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn 1.02,09 4
 403  400 m (2) 6 y J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF DNF 4
 404  400 m (2) 1 1 i G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK 45,40 4
 405  400 m (2) 1 y G10 < 4
 406  400 m (2) 2 i G10 51 Sigur Leandersen Asker SK 48,89 4
 407  400 m (2) 2 y G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK 48,88 4
 408  400 m (2) 2 3 i G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 48,92 4
 409  400 m (2) 3 y G10 38 Håvard Klette Herkules SK 48,24 4
 410  400 m (2) 4 i G10 127 Christoffer Hovde Jevnaker IF DNS 4
 411  400 m (2) 4 y G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK 43,70 4
 412  1000 m (1) 1 1 i J13 100 Yara Meijers STC Rutten 1.40,90 2 21,65 59,27
 413  1000 m (1) 1 y J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.34,86 2 21,56 57,28
 414  1000 m (1) 2 i J13 < 2
 415  1000 m (1) 2 y J13 < 2
 416  1000 m (1) 2 3 i J13 104 Janique Buurma STC Rutten 1.39,66 2 20,30 57,76
 417  1000 m (1) 3 y J13 154 Gina Engebråten Sand IF 1.35,78 2 20,84 56,17
 418  1000 m (1) 4 i J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL 1.37,44 2 21,36 57,77
 419  1000 m (1) 4 y J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 1.40,31 2 21,59 59,06
 420  1000 m (1) 3 5 i J13 99 Imke van Melle STC Rutten 1.36,41 2 20,88 56,89
 421  1000 m (1) 5 y J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL 1.42,11 2 22,14 1.01,16
 422  1000 m (1) 6 i J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL 1.51,11 2 22,92 1.05,32
 423  1000 m (1) 6 y J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 1.45,87 2 23,24 1.03,48
 424  1000 m (1) 4 7 i J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 1.46,56 2 22,60 1.03,79
 425  1000 m (1) 7 y J13 13 Marie Fossen Drammens SK 1.41,81 2 22,25 1.01,37
 426  1000 m (1) 8 i J13 55 Hanna Svenni Asker SK 1.43,87 2 22,56 1.01,72
 427  1000 m (1) 8 y J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten 1.34,31 2 21,17 56,83
 428  1000 m (1) 1 1 i G13 146 Kasper Tveter IF Fram 1.24,75 2 19,28 51,53
 429  1000 m (1) 1 y G13 < 2
 430  1000 m (1) 2 i G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK 1.38,64 2 22,33 58,72
 431  1000 m (1) 2 y G13 156 Henrik Andreassen Sand IF 1.30,10 2 19,90 53,73
 432  1000 m (1) 2 3 i G13 163 Sander Eitrem Sand IF 1.27,44 2 19,49 ~~~
 433  1000 m (1) 3 y G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten 1.51,81 2 ~~~ 1.05,38
 434  1000 m (1) 4 i G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.41,00 2 22,50 1.00,34
 435  1000 m (1) 4 y G13 161 Tobias Fløiten Sand IF 1.25,17 2 19,76 ~~~
 436  1000 m (1) 3 5 i G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 1.34,69 2 ~~~ 56,24
 437  1000 m (1) 5 y G13 157 Håkon Sæther Sand IF 1.31,45 2 19,94 54,03
 438  1000 m (1) 6 i G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 1.25,76 2 19,26 51,58
 439  1000 m (1) 6 y G13 56 Marlon Elvebakken Asker SK 1.38,76 2 20,71 58,04
 440  1000 m (1) 1 1 i J14 < 2
 441  1000 m (1) 1 y J14 < 2
 442  1000 m (1) 2 i J14 < 2
 443  1000 m (1) 2 y J14 < 2
 444  1000 m (1) 2 3 i J14 22 Maria Rabbe Fana IL 1.34,46 2 19,98 55,93
 445  1000 m (1) 3 y J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF 1.49,13 2 23,54 1.04,60
 446  1000 m (1) 4 i J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL 1.39,02 2 21,31 58,94
 447  1000 m (1) 4 y J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 1.35,78 2 20,49 56,92
 448  1000 m (1) 3 5 i J14 33 Trine Heian Sandefjord SK 1.35,34 2 20,08 56,06
 449  1000 m (1) 5 y J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK 1.54,03 2 23,31 1.05,65
 450  1000 m (1) 6 i J14 70 Vilde Baas Dølemo IL 1.33,21 2 19,96 54,84
 451  1000 m (1) 6 y J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK 1.30,71 2 20,13 53,77
 452  1000 m (1) 4 7 i J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 2.19,43 2 21,17 58,31
 453  1000 m (1) 7 y J14 44 Hedvig Hilde Asker SK 1.37,65 2 21,20 58,36
 454  1000 m (1) 8 i J14 152 Cecilie Bakken Sand IF DNS 2
 455  1000 m (1) 8 y J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF 1.31,02 2 20,36 54,41
 456  1000 m (1) 1 1 i G14 60 Robin Sleeking Hol IL 1.33,32 2 ~~~ 55,28
 457  1000 m (1) 1 y G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL 1.29,44 2 ~~~ 53,19
 458  1000 m (1) 2 i G14 113 Luc van Asselt STC Rutten 1.31,99 2 ~~~ 55,14
 459  1000 m (1) 2 y G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.23,98 2 ~~~ 50,72
 460  1000 m (1) 2 3 i G14 53 Tim Lindeijer Asker SK 1.35,21 2 19,90 55,85
 461  1000 m (1) 3 y G14 61 Even Larsen Arendal SK 1.39,82 2 ~~~ 59,98
 462  1000 m (1) 4 i G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 1.34,09 2 20,27 56,94
 463  1000 m (1) 4 y G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 1.37,46 2 21,92 58,71
 464  1000 m (1) 3 5 i G14 12 Emil Hansen Drammens SK DNS 2
 465  1000 m (1) 5 y G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK 1.34,34 2 20,38 54,81
 466  1000 m (1) 6 i G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram 1.22,09 2 18,30 49,15
 467  1000 m (1) 6 y G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL 1.20,21 2 17,72 48,06
 468  1000 m (1) 1 1 i J15 106 Lian Klaren STC Rutten 1.42,54 2 21,71 ~~~
 469  1000 m (1) 1 y J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK DNS 2
 470  1000 m (1) 2 i J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK 1.46,00 2 21,83 1.01,01
 471  1000 m (1) 2 y J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK 1.27,92 2 19,91 52,90
 472  1000 m (1) 2 3 i J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn DNF 2 21,07 59,02
 473  1000 m (1) 3 y J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.43,91 2 22,60 1.02,02
 474  1000 m (1) 4 i J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.33,03 2 20,36 55,43
 475  1000 m (1) 4 y J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.30,65 2 19,95 53,47
 476  1000 m (1) 3 5 i J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF 1.43,36 2 22,51 1.01,64
 477  1000 m (1) 5 y J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten 1.34,52 MT 2 20,83 57,26
 478  1000 m (1) 6 i J15 93 Emilie Ervik Hamar IL 1.38,69 2 22,09 58,80
 479  1000 m (1) 6 y J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 1.27,35 2 18,94 51,56
 480  1000 m (2) 1 1 i J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 2.18,33 3 27,24 1.22,47
 481  1000 m (2) 1 y J11 < 3
 482  1000 m (2) 2 i J11 < 3
 483  1000 m (2) 2 y J11 < 3
 484  1000 m (2) 2 3 i J11 95 Liset Speelman STC Rutten 2.03,96 3 24,73 1.13,15
 485  1000 m (2) 3 y J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 2.24,95 3 25,72 1.18,34
 486  1000 m (2) 4 i J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF 1.45,43 3 22,98 1.02,67
 487  1000 m (2) 4 y J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK 2.07,65 3 24,84 1.13,47
 488  1000 m (2) 3 5 i J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF 1.55,86 3 24,00 1.07,29
 489  1000 m (2) 5 y J11 82 Amalie Haugland Bergen SK 2.08,65 3 23,66 1.17,71
 490  1000 m (2) 6 i J11 11 Johanne Aas Aktiv SK 1.46,46 3 25,06 1.01,14
 491  1000 m (2) 6 y J11 162 Tuva Fløiten Sand IF 1.51,66 3 21,81 1.07,53
 492  1000 m (2) 1 1 i G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK 2.11,84 3 26,56 1.18,23
 493  1000 m (2) 1 y G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten 2.21,24 3 27,47 1.23,15
 494  1000 m (2) 2 i G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn 2.12,02 3 26,57 1.16,40
 495  1000 m (2) 2 y G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn 2.16,61 3 27,06 1.19,83
 496  1000 m (2) 2 3 i G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK 2.00,70 3 25,94 1.11,91
 497  1000 m (2) 3 y G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 2.21,29 3 ~~~ 2.18,29
 498  1000 m (2) 4 i G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF 1.43,57 3 22,95 1.02,50
 499  1000 m (2) 4 y G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF 1.50,61 3 1.50,61 ~~~
 500  1000 m (2) 3 5 i G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK 1.43,63 3 22,27 1.01,74
 501  1000 m (2) 5 y G11 160 Thomas Andreassen Sand IF 1.42,72 3 22,42 1.01,10
 502  1000 m (2) 6 i G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL 1.37,76 3 21,12 57,92
 503  1000 m (2) 6 y G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK 1.44,60 3 22,68 1.01,80
 504  1000 m (2) 1 1 i J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten 2.02,54 3 26,63 1.13,29
 505  1000 m (2) 1 y J12 97 Evan van Melle STC Rutten 1.51,41 3 23,86 1.06,51
 506  1000 m (2) 2 i J12 < 3
 507  1000 m (2) 2 y J12 < 3
 508  1000 m (2) 2 3 i J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK 1.59,88 3 25,62 1.12,46
 509  1000 m (2) 3 y J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 2.01,99 3 26,65 1.14,31
 510  1000 m (2) 4 i J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK 1.51,30 3 24,12 1.06,54
 511  1000 m (2) 4 y J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK 1.51,70 3 24,26 1.07,09
 512  1000 m (2) 3 5 i J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 1.45,75 3 23,20 1.03,10
 513  1000 m (2) 5 y J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 1.46,85 3 25,01 1.05,50
 514  1000 m (2) 6 i J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK 1.43,73 3 22,52 1.02,11
 515  1000 m (2) 6 y J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 1.43,58 3 23,07 1.02,11
 516  1000 m (2) 4 7 i J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb 1.37,38 3 22,33 59,07
 517  1000 m (2) 7 y J12 101 Romy Buurma STC Rutten 1.48,26 3 22,86 1.02,57
 518  1000 m (2) 8 i J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 1.37,87 3 21,43 58,44
 519  1000 m (2) 8 y J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF 1.35,93 3 21,88 57,80
 520  1000 m (2) 1 1 i G12 110 Mark Oonk STC Rutten 2.00,42 3 26,30 1.12,79
 521  1000 m (2) 1 y G12 < 3
 522  1000 m (2) 2 i G12 < 3
 523  1000 m (2) 2 y G12 < 3
 524  1000 m (2) 2 3 i G12 153 Colin Nyborg Sand IF 1.51,30 3 24,24 1.06,93
 525  1000 m (2) 3 y G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn 2.04,16 3 25,83 1.12,95
 526  1000 m (2) 4 i G12 159 Sigurd Sæther Sand IF 1.45,59 3 22,73 1.03,73
 527  1000 m (2) 4 y G12 36 Martin Johannessen Båstad IL 1.48,03 3 22,80 1.03,39
 528  1000 m (2) 3 5 i G12 59 Joren Sleeking Hol IL 1.38,52 3 21,29 59,66
 529  1000 m (2) 5 y G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 1.41,17 3 22,10 1.00,28
 530  1000 m (2) 6 i G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL 1.34,66 3 20,49 ~~~
 531  1000 m (2) 6 y G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF 1.38,73 3 20,45 58,09
 532  1000 m (2) 4 7 i G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF 1.31,92 3 20,30 ~~~
 533  1000 m (2) 7 y G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL 1.33,71 3 20,75 55,51
 534  1000 m (2) 8 i G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.33,73 3 20,54 56,61
 535  1000 m (2) 8 y G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 1.33,09 3 21,05 56,38
 536  1000 m (2) 1 1 i J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL 1.49,90 4 ~~~ ~~~
 537  1000 m (2) 1 y J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL 1.40,69 4 ~~~ 1.36,83
 538  1000 m (2) 2 i J13 < 4
 539  1000 m (2) 2 y J13 < 4
 540  1000 m (2) 2 3 i J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 1.44,56 4 22,61 1.03,38
 541  1000 m (2) 3 y J13 55 Hanna Svenni Asker SK 1.46,89 4 23,10 1.04,14
 542  1000 m (2) 4 i J13 13 Marie Fossen Drammens SK 1.41,04 4 21,69 1.00,23
 543  1000 m (2) 4 y J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 1.48,61 4 24,23 1.04,48
 544  1000 m (2) 3 5 i J13 104 Janique Buurma STC Rutten 1.38,44 4 20,64 57,05
 545  1000 m (2) 5 y J13 100 Yara Meijers STC Rutten 1.41,65 4 22,04 59,79
 546  1000 m (2) 6 i J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL 1.38,75 4 21,58 58,59
 547  1000 m (2) 6 y J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK 1.40,10 4 21,80 58,75
 548  1000 m (2) 4 7 i J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.35,46 4 21,51 57,31
 549  1000 m (2) 7 y J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten 1.36,37 4 21,47 ~~~
 550  1000 m (2) 8 i J13 154 Gina Engebråten Sand IF 1.34,71 4 20,61 1.34,71
 551  1000 m (2) 8 y J13 99 Imke van Melle STC Rutten 1.36,10 4 21,07 56,89
 552  1000 m (2) 1 1 i G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten 1.52,83 4 24,35 1.07,13
 553  1000 m (2) 1 y G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK 1.38,48 4 22,15 59,07
 554  1000 m (2) 2 i G13 < 4
 555  1000 m (2) 2 y G13 < 4
 556  1000 m (2) 2 3 i G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 1.55,74 4 22,22 1.16,41
 557  1000 m (2) 3 y G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.41,44 4 22,16 1.00,86
 558  1000 m (2) 4 i G13 156 Henrik Andreassen Sand IF 1.28,13 4 19,60 52,80
 559  1000 m (2) 4 y G13 157 Håkon Sæther Sand IF 1.28,00 4 19,64 52,45
 560  1000 m (2) 3 5 i G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb 1.24,85 4 19,81 51,82
 561  1000 m (2) 5 y G13 163 Sander Eitrem Sand IF 1.27,10 4 20,22 52,67
 562  1000 m (2) 6 i G13 146 Kasper Tveter IF Fram 1.23,03 MT 4 18,91 ~~~
 563  1000 m (2) 6 y G13 161 Tobias Fløiten Sand IF 1.21,93 4 19,18 49,91
 564  1000 m (2) 1 1 i G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK 1.29,43 3 19,21 52,62
 565  1000 m (2) 1 y G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK 1.17,30 3 17,54 46,39
 566  1000 m (2) 2 i G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 1.25,09 3 19,25 51,66
 567  1000 m (2) 2 y G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK 1.26,34 3 19,66 51,88
 568  1000 m (2) 2 3 i G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK 1.19,18 3 17,53 47,18
 569  1000 m (2) 3 y G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL 1.23,16 3 17,88 48,35
 570  1000 m (2) 4 i G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF 1.18,59 3 18,26 47,67
 571  1000 m (2) 4 y G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 1.18,12 3 17,37 46,68
 572  1000 m (2) 1 1 i J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 1.33,30 3 20,60 55,42
 573  1000 m (2) 1 y J16 < 3
 574  1000 m (2) 2 i J16 < 3
 575  1000 m (2) 2 y J16 < 3
 576  1000 m (2) 2 3 i J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten 1.44,89 3 24,06 1.03,41
 577  1000 m (2) 3 y J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten 1.48,66 3 ~~~ 1.04,59
 578  1000 m (2) 4 i J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten 1.31,50 3 19,92 53,71
 579  1000 m (2) 4 y J16 43 Emma Lindeijer Asker SK 1.36,08 3 20,94 56,38
 580  1000 m (2) 1 1 i G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten 1.27,96 3 19,58 52,65
 581  1000 m (2) 1 y G16 114 Sytse de Vries STC Rutten 1.49,49 MT 3 19,83 52,46
 582  1000 m (2) 2 i G16 < 3
 583  1000 m (2) 2 y G16 < 3
 584  1000 m (2) 2 3 i G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.24,36 3
 585  1000 m (2) 3 y G16 52 Simon Hilde Asker SK 1.27,88 MT 3
 586  1000 m (2) 4 i G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.22,37 3
 587  1000 m (2) 4 y G16 143 Carlos Wasvik IF Fram 1.25,79 3
 588  1000 m (2) 3 5 i G16 147 Sander Tveter IF Fram 1.19,51 3
 589  1000 m (2) 5 y G16 69 Sindre Baas Dølemo IL 1.18,90 3 17,61 46,80
 590  1000 m (2) 6 i G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 1.15,25 MT 3
 591  1000 m (2) 6 y G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 1.15,78 MT 3
 592  1500 m 1 1 i J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 2.36,36 4 32,11 1.10,73 1.52,68
 593  1500 m 1 y J14 < 4
 594  1500 m 2 i J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF 2.56,07 4 33,54 1.15,66 2.04,40
 595  1500 m 2 y J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK 3.00,85 4 35,72 1.20,81 2.11,00
 596  1500 m 2 3 i J14 44 Hedvig Hilde Asker SK 2.39,15 4 32,34 1.13,08 1.56,34
 597  1500 m 3 y J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL DNS 4
 598  1500 m 4 i J14 33 Trine Heian Sandefjord SK 2.40,56 4 31,46 1.11,50 1.55,54
 599  1500 m 4 y J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK 2.31,09 4 31,26 1.08,56 1.49,11
 600  1500 m 3 5 i J14 70 Vilde Baas Dølemo IL 2.30,38 4 30,60 1.08,98 1.49,20
 601  1500 m 5 y J14 22 Maria Rabbe Fana IL 2.43,11 4 30,74 1.09,05 1.50,26
 602  1500 m 6 i J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK 2.27,96 4 29,94 1.05,69 1.44,31
 603  1500 m 6 y J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF 2.25,00 4 29,52 1.05,68 1.44,69
 604  1500 m 1 1 i G14 61 Even Larsen Arendal SK DNS 4
 605  1500 m 1 y G14 < 4
 606  1500 m 2 i G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK DNS 4
 607  1500 m 2 y G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 2.31,53 4 32,41 1.10,24 1.50,45
 608  1500 m 2 3 i G14 113 Luc van Asselt STC Rutten 2.27,54 4 30,68 1.07,35 1.47,26
 609  1500 m 3 y G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 2.29,30 4 31,21 1.09,19 1.49,03
 610  1500 m 4 i G14 60 Robin Sleeking Hol IL 2.27,26 4 29,85 ~~~ 1.46,24
 611  1500 m 4 y G14 53 Tim Lindeijer Asker SK 2.27,40 4 30,02 1.05,88 1.46,00
 612  1500 m 3 5 i G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 2.12,27 4 27,75 1.00,89 ~~~
 613  1500 m 5 y G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL 2.20,58 4 29,06 1.04,11 1.41,91
 614  1500 m 6 i G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL 2.05,27 4 26,72 57,65 1.30,64
 615  1500 m 6 y G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.10,57 4 27,71 59,75 1.34,80
 616  1500 m 1 1 i J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn 2.41,91 4 32,07 1.12,16 1.55,90
 617  1500 m 1 y J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK 2.37,43 4 32,72 1.12,70 1.54,61
 618  1500 m 2 i J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF DNS 4
 619  1500 m 2 y J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK 2.50,67 4 32,89 1.14,11 2.02,31
 620  1500 m 2 3 i J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF 2.40,35 4 32,16 1.13,15 1.56,39
 621  1500 m 3 y J15 106 Lian Klaren STC Rutten 2.39,97 4 33,20 1.15,34 1.58,96
 622  1500 m 4 i J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten 2.30,08 4 31,56 1.10,93 1.51,06
 623  1500 m 4 y J15 93 Emilie Ervik Hamar IL 2.42,70 4 32,61 1.12,04 1.54,81
 624  1500 m 3 5 i J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 2.25,02 4 29,51 1.05,19 1.43,88
 625  1500 m 5 y J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 2.26,17 4 31,15 1.07,69 1.46,33
 626  1500 m 6 i J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 2.20,77 4 28,93 1.03,35 1.41,11
 627  1500 m 6 y J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.17,07 4 29,58 1.03,10 1.39,19
 628  1500 m 1 1 i G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK 2.21,41 4 29,11 1.04,46 1.42,29
 629  1500 m 1 y G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK 1.59,67 4 26,37 55,98 1.27,12
 630  1500 m 2 i G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 2.13,01 4 29,49 1.03,80 1.38,31
 631  1500 m 2 y G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK 2.13,04 4 30,02 1.03,16 1.37,29
 632  1500 m 2 3 i G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK 2.05,84 4 26,54 58,04 1.31,31
 633  1500 m 3 y G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL 2.08,97 4 27,67 59,63 1.32,88
 634  1500 m 4 i G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF 2.02,03 4 26,98 57,46 1.28,85
 635  1500 m 4 y G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 2.04,54 4 26,82 57,96 1.30,66
 636  1500 m 1 1 i J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 2.35,83 4 33,01 1.13,31 1.54,21
 637  1500 m 1 y J16 < 4
 638  1500 m 2 i J16 < 4
 639  1500 m 2 y J16 < 4
 640  1500 m 2 3 i J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten 2.45,41 4 35,56 1.17,79 2.00,97
 641  1500 m 3 y J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten 2.55,15 4 37,25 1.21,49 2.07,40
 642  1500 m 4 i J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten 2.27,63 4 30,93 1.08,04 1.47,24
 643  1500 m 4 y J16 43 Emma Lindeijer Asker SK 2.36,98 4 31,34 1.07,86 1.49,84
 644  1500 m 1 1 i G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten 2.20,03 4 29,12 1.04,07 1.41,26
 645  1500 m 1 y G16 114 Sytse de Vries STC Rutten 2.52,51 4 36,18 1.20,88 2.06,57
 646  1500 m 2 i G16 < 4
 647  1500 m 2 y G16 < 4
 648  1500 m 2 3 i G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL 2.18,24 4 29,07 1.04,42 1.41,06
 649  1500 m 3 y G16 52 Simon Hilde Asker SK 2.23,24 4 29,97 1.05,90 1.43,51
 650  1500 m 4 i G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.10,11 4 27,57 59,56 1.33,94
 651  1500 m 4 y G16 143 Carlos Wasvik IF Fram 2.21,21 4 28,99 1.03,54 1.41,30
 652  1500 m 3 5 i G16 147 Sander Tveter IF Fram 2.05,43 4 28,17 59,75 1.32,09
 653  1500 m 5 y G16 69 Sindre Baas Dølemo IL 2.07,61 4 26,85 58,68 1.32,49
 654  1500 m 6 i G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 2.01,04 4 26,64 56,70 1.28,57
 655  1500 m 6 y G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 2.03,38 4 26,47 ~~~ ~~~
 656  3000 m 1 1 i G15 < 2
 657  3000 m 1 y G15 < 2
 658  3000 m 2 i G15 < 2
 659  3000 m 2 y G15 < 2
 660  3000 m 2 3 i G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 4.54,54 2 21,41 58,14 1.36,47 2.15,13 2.55,12 3.35,41 4.15,27
 661  3000 m 3 y G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 4.32,03 2 19,86 53,69 1.28,51 2.04,52 2.40,95 3.18,31 3.55,00
 662  3000 m 4 i G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK 5.10,99 2 22,45 59,00 1.37,09 2.17,04 ~~~ 3.42,18 4.26,16
 663  3000 m 4 y G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK 4.50,92 2 22,06 57,82 1.33,83 2.11,15 2.50,05 3.29,30 4.09,51
 664  3000 m 3 5 i G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK 4.31,60 2 20,20 53,28 1.27,86 2.04,05 2.40,90 3.17,49 3.54,19
 665  3000 m 5 y G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL 4.40,11 2 21,70 55,63 1.30,76 2.07,76 2.45,47 3.23,15 4.01,48
 666  3000 m 6 i G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF 4.19,41 2 19,99 51,68 1.24,45 1.59,11 2.33,12 3.08,16 3.43,58
 667  3000 m 6 y G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK 4.17,42 DQ 2 20,01 51,49 1.24,65 1.58,77 2.32,96 3.07,26 3.42,25
 668  3000 m 1 1 i J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten 6.00,14 2 27,38 1.12,58 1.59,76 2.46,33 3.34,02 4.22,48 5.12,11
 669  3000 m 1 y J16 < 2
 670  3000 m 2 i J16 < 2
 671  3000 m 2 y J16 < 2
 672  3000 m 2 3 i J16 43 Emma Lindeijer Asker SK 5.37,27 2 24,54 1.03,13 1.44,02 2.26,66 3.12,37 4.00,17 4.47,23
 673  3000 m 3 y J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten 5.10,95 2 23,34 1.01,40 1.40,71 2.20,74 3.01,17 3.43,52 4.27,19
 674  3000 m 4 i J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten 6.11,64 2 26,91 1.12,64 2.00,57 2.49,68 3.38,93 4.28,61 5.20,42
 675  3000 m 4 y J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 5.29,68 2 24,55 1.04,70 1.47,35 2.30,53 3.14,64 3.59,11 4.44,60
 676  3000 m 1 1 i G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 4.20,69 2 19,57 53,30 1.27,83 2.01,85 2.36,08 3.10,90 3.45,80
 677  3000 m 1 y G16 143 Carlos Wasvik IF Fram 4.47,44 2 21,31 56,78 1.34,11 2.11,53 2.49,34 3.27,42 4.07,59
 678  3000 m 2 i G16 < 2
 679  3000 m 2 y G16 < 2
 680  3000 m 2 3 i G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 4.16,16 2 19,34 51,59 1.24,83 1.58,42 2.31,96 3.06,56 3.41,26
 681  3000 m 3 y G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten 5.15,02 2 22,24 59,80 1.39,56 2.20,52 3.04,36 3.47,05 ~~~
 682  3000 m 4 i G16 52 Simon Hilde Asker SK 5.13,61 2 21,82 57,60 1.36,25 2.16,22 2.58,74 3.42,74 4.27,58
 683  3000 m 4 y G16 69 Sindre Baas Dølemo IL 4.37,69 2 20,63 54,28 1.29,79 2.06,17 2.43,60 3.21,72 3.59,97
 684  3000 m 3 5 i G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 4.42,69 2 20,86 54,80 1.31,59 2.09,14 2.47,07 3.25,54 4.04,51
 685  3000 m 5 y G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL 4.54,74 2 21,94 57,52 1.35,37 2.13,83 2.53,11 3.33,27 4.14,03
 686  3000 m 6 i G16 147 Sander Tveter IF Fram 4.24,17 2 20,82 54,40 1.28,96 2.04,43 2.40,00 3.15,34 3.49,63
 687  3000 m 6 y G16 114 Sytse de Vries STC Rutten 6.05,94 2 27,14 1.14,46 2.02,55 2.51,44 3.39,78 4.28,43 5.17,48
 688  5000 m J11 82 Amalie Haugland Bergen SK
 689  5000 m J11 95 Liset Speelman STC Rutten
 690  5000 m J11 11 Johanne Aas Aktiv SK
 691  5000 m J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF
 692  5000 m J11 162 Tuva Fløiten Sand IF
 693  5000 m J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK
 694  5000 m J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF
 695  5000 m J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK
 696  5000 m J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn
 697  5000 m G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn
 698  5000 m G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK
 699  5000 m G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF
 700  5000 m G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK
 701  5000 m G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten
 702  5000 m G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL
 703  5000 m G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK
 704  5000 m G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF
 705  5000 m G11 79 Isak Hovland Eidsvoll TF
 706  5000 m G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK
 707  5000 m G11 160 Thomas Andreassen Sand IF
 708  5000 m G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK
 709  5000 m G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn
 710  5000 m J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten
 711  5000 m J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK
 712  5000 m J12 97 Evan van Melle STC Rutten
 713  5000 m J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 714  5000 m J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK
 715  5000 m J12 101 Romy Buurma STC Rutten
 716  5000 m J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK
 717  5000 m J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten
 718  5000 m J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK
 719  5000 m J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK
 720  5000 m J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK
 721  5000 m J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF
 722  5000 m J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten
 723  5000 m J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 724  5000 m G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL
 725  5000 m G12 153 Colin Nyborg Sand IF
 726  5000 m G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF
 727  5000 m G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn
 728  5000 m G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF
 729  5000 m G12 159 Sigurd Sæther Sand IF
 730  5000 m G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK
 731  5000 m G12 59 Joren Sleeking Hol IL
 732  5000 m G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL
 733  5000 m G12 110 Mark Oonk STC Rutten
 734  5000 m G12 36 Martin Johannessen Båstad IL
 735  5000 m G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK
 736  5000 m G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK

 This process used 204 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.