web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet2016-500

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Tønsberg Turn hurtigløpsgruppe Overdommar: Jan Lokshall
 2  Bane: Maier Arena
 3  Dato 1: 30.01.2016
 4  Dato 2: 31.01.2016
 5  Løp: Vikingløpet 2016
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) JGR 169 Ada Darup Tønsberg Turn
 9  500 m (1) JGR 17 Theo W. Stormo Drammens SK
 10  500 m (1) JGR 178 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn
 11  500 m (1) JGR 145 Filip Møller Nordal IF Fram
 12  500 m (1) JGR 63 Martin G. Røysland Arendal SK
 13  500 m (1) JGR 73 Johanne Braathen Kongsvinger SK
 14  500 m (1) JGR 39 Nelia Eidem Kløverød Herkules SK
 15  500 m (1) JGR 165 Ingrid Sæther Sand IF
 16  500 m (1) JGR 167 Casper Johansen HBSK
 17  500 m (1) JGR 94 Lyan Wester STC Rutten
 18  500 m (1) JGR 141 Pernille H. Løvestad Skolem HBSK
 19  500 m (1) JGR 6 Mads Nordhus Aktiv SK
 20  500 m (1) JGR 176 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn
 21  500 m (1) JGR 166 Celine Johansen HBSK
 22  500 m (1) JGR 133 David Martin Davidsen Jevnaker IF
 23  500 m (1) JGR 90 Didrik Eng Strand Hamar IL
 24  500 m (1) JGR 168 Hjalmar Mugaas Aktiv SK
 25  500 m (1) JGR 181 Vilde Semb Tønsberg Turn
 26  500 m (1) JGR 140 Milla Grønvold Andersen HBSK
 27  500 m (1) J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF
 28  500 m (1) J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn
 29  500 m (1) J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn
 30  500 m (1) J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn
 31  500 m (1) J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF
 32  500 m (1) J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn
 33  500 m (1) J10 91 Nini Mauseth Hamar IL
 34  500 m (1) J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF
 35  500 m (1) J10 125 Ingrid Sørslett Jevnaker IF
 36  500 m (1) J10 96 Maureen Roose STC Rutten
 37  500 m (1) J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK
 38  500 m (1) G10 58 Edvard Morkemo Asker SK
 39  500 m (1) G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK
 40  500 m (1) G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK
 41  500 m (1) G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK
 42  500 m (1) G10 38 Håvard Klette Herkules SK
 43  500 m (1) G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK
 44  500 m (1) G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK
 45  500 m (1) G10 127 Christoffer Hovde Jevnaker IF
 46  500 m (1) 1 1 i J11 < 1
 47  500 m (1) 1 y J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn 1.27,34 1 21,51
 48  500 m (1) 2 i J11 < 1
 49  500 m (1) 2 y J11 < 1
 50  500 m (1) 2 3 i J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK 1.02,05 1 14,38
 51  500 m (1) 3 y J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF 51,54 1 13,68
 52  500 m (1) 4 i J11 95 Liset Speelman STC Rutten 56,04 1 14,32
 53  500 m (1) 4 y J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF 54,35 1 13,78
 54  500 m (1) 3 5 i J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK 57,85 1 14,13
 55  500 m (1) 5 y J11 162 Tuva Fløiten Sand IF DNF 1 14,35
 56  500 m (1) 6 i J11 82 Amalie Haugland Bergen SK 53,78 1 13,14
 57  500 m (1) 6 y J11 11 Johanne Aas Aktiv SK 50,40 1 12,90
 58  500 m (1) 1 1 i G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK 1.03,77 1 ~~~
 59  500 m (1) 1 y G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten 1.11,07 1 ~~~
 60  500 m (1) 2 i G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn 1.05,89 1 ~~~
 61  500 m (1) 2 y G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK 59,32 1 ~~~
 62  500 m (1) 2 3 i G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn 1.03,43 1 ~~~
 63  500 m (1) 3 y G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF 51,80 1 ~~~
 64  500 m (1) 4 i G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK 1.03,22 1 14,99
 65  500 m (1) 4 y G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK 51,39 1 13,34
 66  500 m (1) 3 5 i G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF 53,86 1 13,20
 67  500 m (1) 5 y G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK 50,30 1 12,88
 68  500 m (1) 6 i G11 160 Thomas Andreassen Sand IF 51,23 1 13,30
 69  500 m (1) 6 y G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL 48,16 1 12,50
 70  500 m (1) 1 1 i J12 97 Evan van Melle STC Rutten 52,93 1 13,25
 71  500 m (1) 1 y J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten 1.02,20 1 15,34
 72  500 m (1) 2 i J12 < 1
 73  500 m (1) 2 y J12 < 1
 74  500 m (1) 2 3 i J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK 54,40 1 13,56
 75  500 m (1) 3 y J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten 1.00,76 1 15,11
 76  500 m (1) 4 i J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 51,94 1 13,54
 77  500 m (1) 4 y J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK 1.00,06 1 15,07
 78  500 m (1) 3 5 i J12 101 Romy Buurma STC Rutten 52,09 1 13,36
 79  500 m (1) 5 y J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK 52,79 1 13,69
 80  500 m (1) 6 i J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb 50,12 1 13,24
 81  500 m (1) 6 y J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK 53,03 1 14,45
 82  500 m (1) 4 7 i J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF 49,04 1 13,21
 83  500 m (1) 7 y J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 51,96 1 13,43
 84  500 m (1) 8 i J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 49,09 1 12,91
 85  500 m (1) 8 y J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK 51,12 1 12,95
 86  500 m (1) 1 1 i G12 < 1
 87  500 m (1) 1 y G12 36 Martin Johannessen Båstad IL 52,10 1 12,82
 88  500 m (1) 2 i G12 < 1
 89  500 m (1) 2 y G12 < 1
 90  500 m (1) 2 3 i G12 110 Mark Oonk STC Rutten 1.01,61 1 15,54
 91  500 m (1) 3 y G12 159 Sigurd Sæther Sand IF 53,07 1 13,54
 92  500 m (1) 4 i G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn 1.00,67 1 14,72
 93  500 m (1) 4 y G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 52,17 1 13,41
 94  500 m (1) 3 5 i G12 153 Colin Nyborg Sand IF 56,03 1 14,41
 95  500 m (1) 5 y G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF 48,94 1 12,45
 96  500 m (1) 6 i G12 59 Joren Sleeking Hol IL 48,55 1 12,64
 97  500 m (1) 6 y G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL 46,68 1 12,35
 98  500 m (1) 4 7 i G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL 46,81 1 12,12
 99  500 m (1) 7 y G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF 44,89 1 11,92
 100  500 m (1) 8 i G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 47,01 1 12,51
 101  500 m (1) 8 y G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,10 1 12,20
 102  500 m (1) J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL
 103  500 m (1) J13 154 Gina Engebråten Sand IF
 104  500 m (1) J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten
 105  500 m (1) J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL
 106  500 m (1) J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK
 107  500 m (1) J13 104 Janique Buurma STC Rutten
 108  500 m (1) J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 109  500 m (1) J13 100 Yara Meijers STC Rutten
 110  500 m (1) J13 13 Marie Fossen Drammens SK
 111  500 m (1) J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK
 112  500 m (1) J13 55 Hanna Svenni Asker SK
 113  500 m (1) J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL
 114  500 m (1) J13 99 Imke van Melle STC Rutten
 115  500 m (1) J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 116  500 m (1) G13 163 Sander Eitrem Sand IF
 117  500 m (1) G13 56 Marlon Elvebakken Asker SK
 118  500 m (1) G13 146 Kasper Tveter IF Fram
 119  500 m (1) G13 156 Henrik Andreassen Sand IF
 120  500 m (1) G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK
 121  500 m (1) G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 122  500 m (1) G13 157 Håkon Sæther Sand IF
 123  500 m (1) G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten
 124  500 m (1) G13 161 Tobias Fløiten Sand IF
 125  500 m (1) G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 126  500 m (1) G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL
 127  500 m (1) J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF
 128  500 m (1) J14 70 Vilde Baas Dølemo IL
 129  500 m (1) J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF
 130  500 m (1) J14 22 Maria Rabbe Fana IL
 131  500 m (1) J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL
 132  500 m (1) J14 123 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF
 133  500 m (1) J14 152 Cecilie Bakken Sand IF
 134  500 m (1) J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 135  500 m (1) J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK
 136  500 m (1) J14 44 Hedvig Hilde Asker SK
 137  500 m (1) J14 33 Trine Heian Sandefjord SK
 138  500 m (1) J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF
 139  500 m (1) J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK
 140  500 m (1) G14 53 Tim Lindeijer Asker SK
 141  500 m (1) G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL
 142  500 m (1) G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL
 143  500 m (1) G14 12 Emil Hansen Drammens SK
 144  500 m (1) G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK
 145  500 m (1) G14 113 Luc van Asselt STC Rutten
 146  500 m (1) G14 60 Robin Sleeking Hol IL
 147  500 m (1) G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK
 148  500 m (1) G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram
 149  500 m (1) G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK
 150  500 m (1) G14 61 Even Larsen Arendal SK
 151  500 m (1) G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK
 152  500 m (1) J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK
 153  500 m (1) J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 154  500 m (1) J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten
 155  500 m (1) J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL
 156  500 m (1) J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF
 157  500 m (1) J15 106 Lian Klaren STC Rutten
 158  500 m (1) J15 93 Emilie Ervik Hamar IL
 159  500 m (1) J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK
 160  500 m (1) J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 161  500 m (1) J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK
 162  500 m (1) J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn
 163  500 m (1) J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 164  500 m (1) G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK
 165  500 m (1) G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK
 166  500 m (1) G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK
 167  500 m (1) G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL
 168  500 m (1) G15 173 Herman Melvold Tønsberg Turn
 169  500 m (1) G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK
 170  500 m (1) G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF
 171  500 m (1) G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK
 172  500 m (1) G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL
 173  500 m (1) J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten
 174  500 m (1) J16 43 Emma Lindeijer Asker SK
 175  500 m (1) J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten
 176  500 m (1) J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten
 177  500 m (1) J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF
 178  500 m (1) G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL
 179  500 m (1) G16 147 Sander Tveter IF Fram
 180  500 m (1) G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK
 181  500 m (1) G16 114 Sytse de Vries STC Rutten
 182  500 m (1) G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK
 183  500 m (1) G16 143 Carlos Wasvik IF Fram
 184  500 m (1) G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten
 185  500 m (1) G16 52 Simon Hilde Asker SK
 186  500 m (1) G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL
 187  500 m (1) G16 69 Sindre Baas Dølemo IL
 188  500 m (2) J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF
 189  500 m (2) J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn
 190  500 m (2) J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn
 191  500 m (2) J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF
 192  500 m (2) J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn
 193  500 m (2) J10 96 Maureen Roose STC Rutten
 194  500 m (2) J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK
 195  500 m (2) J10 91 Nini Mauseth Hamar IL
 196  500 m (2) J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF
 197  500 m (2) J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn
 198  500 m (2) G10 127 Christoffer Hovde Jevnaker IF
 199  500 m (2) G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK
 200  500 m (2) G10 58 Edvard Morkemo Asker SK
 201  500 m (2) G10 38 Håvard Klette Herkules SK
 202  500 m (2) G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK
 203  500 m (2) G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK
 204  500 m (2) G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK
 205  500 m (2) G10 51 Sigur Leandersen Asker SK
 206  500 m (2) G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK
 207  500 m (2) J11 82 Amalie Haugland Bergen SK
 208  500 m (2) J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF
 209  500 m (2) J11 11 Johanne Aas Aktiv SK
 210  500 m (2) J11 95 Liset Speelman STC Rutten
 211  500 m (2) J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn
 212  500 m (2) J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK
 213  500 m (2) J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK
 214  500 m (2) J11 162 Tuva Fløiten Sand IF
 215  500 m (2) G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK
 216  500 m (2) G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn
 217  500 m (2) G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF
 218  500 m (2) G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL
 219  500 m (2) G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK
 220  500 m (2) G11 79 Isak Hovland Eidsvoll TF
 221  500 m (2) G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten
 222  500 m (2) G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK
 223  500 m (2) G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK
 224  500 m (2) G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF
 225  500 m (2) G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn
 226  500 m (2) G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK
 227  500 m (2) G11 160 Thomas Andreassen Sand IF
 228  500 m (2) J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK
 229  500 m (2) J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten
 230  500 m (2) J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK
 231  500 m (2) J12 97 Evan van Melle STC Rutten
 232  500 m (2) J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK
 233  500 m (2) J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten
 234  500 m (2) J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 235  500 m (2) J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten
 236  500 m (2) J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK
 237  500 m (2) J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 238  500 m (2) J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK
 239  500 m (2) J12 101 Romy Buurma STC Rutten
 240  500 m (2) J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK
 241  500 m (2) J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF
 242  500 m (2) G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK
 243  500 m (2) G12 153 Colin Nyborg Sand IF
 244  500 m (2) G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL
 245  500 m (2) G12 59 Joren Sleeking Hol IL
 246  500 m (2) G12 110 Mark Oonk STC Rutten
 247  500 m (2) G12 36 Martin Johannessen Båstad IL
 248  500 m (2) G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF
 249  500 m (2) G12 159 Sigurd Sæther Sand IF
 250  500 m (2) G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK
 251  500 m (2) G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL
 252  500 m (2) G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn
 253  500 m (2) G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF
 254  500 m (2) G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK
 255  500 m (2) J13 55 Hanna Svenni Asker SK
 256  500 m (2) J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 257  500 m (2) J13 154 Gina Engebråten Sand IF
 258  500 m (2) J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK
 259  500 m (2) J13 99 Imke van Melle STC Rutten
 260  500 m (2) J13 104 Janique Buurma STC Rutten
 261  500 m (2) J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK
 262  500 m (2) J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten
 263  500 m (2) J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL
 264  500 m (2) J13 13 Marie Fossen Drammens SK
 265  500 m (2) J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 266  500 m (2) J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL
 267  500 m (2) J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL
 268  500 m (2) J13 100 Yara Meijers STC Rutten
 269  500 m (2) G13 156 Henrik Andreassen Sand IF
 270  500 m (2) G13 157 Håkon Sæther Sand IF
 271  500 m (2) G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL
 272  500 m (2) G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 273  500 m (2) G13 146 Kasper Tveter IF Fram
 274  500 m (2) G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten
 275  500 m (2) G13 163 Sander Eitrem Sand IF
 276  500 m (2) G13 161 Tobias Fløiten Sand IF
 277  500 m (2) G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK
 278  500 m (2) G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 279  500 m (2) J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF
 280  500 m (2) J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK
 281  500 m (2) J14 152 Cecilie Bakken Sand IF
 282  500 m (2) J14 123 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF
 283  500 m (2) J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF
 284  500 m (2) J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF
 285  500 m (2) J14 44 Hedvig Hilde Asker SK
 286  500 m (2) J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK
 287  500 m (2) J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL
 288  500 m (2) J14 22 Maria Rabbe Fana IL
 289  500 m (2) J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 290  500 m (2) J14 33 Trine Heian Sandefjord SK
 291  500 m (2) J14 70 Vilde Baas Dølemo IL
 292  500 m (2) G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL
 293  500 m (2) G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK
 294  500 m (2) G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram
 295  500 m (2) G14 12 Emil Hansen Drammens SK
 296  500 m (2) G14 61 Even Larsen Arendal SK
 297  500 m (2) G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK
 298  500 m (2) G14 113 Luc van Asselt STC Rutten
 299  500 m (2) G14 60 Robin Sleeking Hol IL
 300  500 m (2) G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL
 301  500 m (2) G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK
 302  500 m (2) G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK
 303  500 m (2) G14 53 Tim Lindeijer Asker SK
 304  500 m (2) J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL
 305  500 m (2) J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK
 306  500 m (2) J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn
 307  500 m (2) J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 308  500 m (2) J15 93 Emilie Ervik Hamar IL
 309  500 m (2) J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF
 310  500 m (2) J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten
 311  500 m (2) J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 312  500 m (2) J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK
 313  500 m (2) J15 106 Lian Klaren STC Rutten
 314  500 m (2) J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK
 315  500 m (2) J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 316  400 m (1) J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF
 317  400 m (1) J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn
 318  400 m (1) J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF
 319  400 m (1) J10 91 Nini Mauseth Hamar IL
 320  400 m (1) J10 96 Maureen Roose STC Rutten
 321  400 m (1) J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn
 322  400 m (1) J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF
 323  400 m (1) J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn
 324  400 m (1) J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK
 325  400 m (1) J10 125 Ingrid Sørslett Jevnaker IF
 326  400 m (1) J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn
 327  400 m (1) G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK
 328  400 m (1) G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK
 329  400 m (1) G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK
 330  400 m (1) G10 38 Håvard Klette Herkules SK
 331  400 m (1) G10 127 Christoffer Hovde Jevnaker IF
 332  400 m (1) G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK
 333  400 m (1) G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK
 334  400 m (1) G10 58 Edvard Morkemo Asker SK
 335  400 m (2) JGR 169 Ada Darup Tønsberg Turn
 336  400 m (2) JGR 167 Casper Johansen HBSK
 337  400 m (2) JGR 166 Celine Johansen HBSK
 338  400 m (2) JGR 133 David Martin Davidsen Jevnaker IF
 339  400 m (2) JGR 90 Didrik Eng Strand Hamar IL
 340  400 m (2) JGR 7 Emmeline Berentsen Aktiv SK
 341  400 m (2) JGR 145 Filip Møller Nordal IF Fram
 342  400 m (2) JGR 168 Hjalmar Mugaas Aktiv SK
 343  400 m (2) JGR 73 Johanne Braathen Kongsvinger SK
 344  400 m (2) JGR 94 Lyan Wester STC Rutten
 345  400 m (2) JGR 63 Martin G. Røysland Arendal SK
 346  400 m (2) JGR 139 Mats Frimann Hansen HBSK
 347  400 m (2) JGR 140 Milla Grønvold Andersen HBSK
 348  400 m (2) JGR 39 Nelia Eidem Kløverød Herkules SK
 349  400 m (2) JGR 176 Nikolas Johannessen Tønsberg Turn
 350  400 m (2) JGR 178 Signe Eide Kirkesæther Tønsberg Turn
 351  400 m (2) JGR 17 Theo W. Stormo Drammens SK
 352  400 m (2) JGR 181 Vilde Semb Tønsberg Turn
 353  400 m (2) J10 126 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF
 354  400 m (2) J10 172 Filippa Sand Kristiansen Tønsberg Turn
 355  400 m (2) J10 174 Ina Nakken Tønsberg Turn
 356  400 m (2) J10 130 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF
 357  400 m (2) J10 175 Mathea F. Dahl Tønsberg Turn
 358  400 m (2) J10 96 Maureen Roose STC Rutten
 359  400 m (2) J10 49 Nina Milch Vinslid Asker SK
 360  400 m (2) J10 91 Nini Mauseth Hamar IL
 361  400 m (2) J10 129 Oda Marie Øiom Jevnaker IF
 362  400 m (2) J10 182 Tuva Brubak Tønsberg Turn
 363  400 m (2) G10 127 Christoffer Hovde Jevnaker IF
 364  400 m (2) G10 8 David Luangtep Vangen Aktiv SK
 365  400 m (2) G10 58 Edvard Morkemo Asker SK
 366  400 m (2) G10 38 Håvard Klette Herkules SK
 367  400 m (2) G10 10 Linus August Risnes Aktiv SK
 368  400 m (2) G10 31 Petter Tyslum Sperre Sandefjord SK
 369  400 m (2) G10 57 Reijer Ter Laak Asker SK
 370  400 m (2) G10 51 Sigur Leandersen Asker SK
 371  400 m (2) G10 9 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK
 372  1000 m (1) J13 100 Yara Meijers STC Rutten
 373  1000 m (1) J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK
 374  1000 m (1) J13 104 Janique Buurma STC Rutten
 375  1000 m (1) J13 154 Gina Engebråten Sand IF
 376  1000 m (1) J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL
 377  1000 m (1) J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 378  1000 m (1) J13 99 Imke van Melle STC Rutten
 379  1000 m (1) J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL
 380  1000 m (1) J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL
 381  1000 m (1) J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK
 382  1000 m (1) J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 383  1000 m (1) J13 13 Marie Fossen Drammens SK
 384  1000 m (1) J13 55 Hanna Svenni Asker SK
 385  1000 m (1) J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten
 386  1000 m (1) G13 146 Kasper Tveter IF Fram
 387  1000 m (1) G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK
 388  1000 m (1) G13 156 Henrik Andreassen Sand IF
 389  1000 m (1) G13 163 Sander Eitrem Sand IF
 390  1000 m (1) G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten
 391  1000 m (1) G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 392  1000 m (1) G13 161 Tobias Fløiten Sand IF
 393  1000 m (1) G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL
 394  1000 m (1) G13 157 Håkon Sæther Sand IF
 395  1000 m (1) G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 396  1000 m (1) G13 56 Marlon Elvebakken Asker SK
 397  1000 m (1) J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 398  1000 m (1) J14 22 Maria Rabbe Fana IL
 399  1000 m (1) J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF
 400  1000 m (1) J14 123 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF
 401  1000 m (1) J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL
 402  1000 m (1) J14 33 Trine Heian Sandefjord SK
 403  1000 m (1) J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK
 404  1000 m (1) J14 70 Vilde Baas Dølemo IL
 405  1000 m (1) J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK
 406  1000 m (1) J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF
 407  1000 m (1) J14 44 Hedvig Hilde Asker SK
 408  1000 m (1) J14 152 Cecilie Bakken Sand IF
 409  1000 m (1) J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF
 410  1000 m (1) G14 60 Robin Sleeking Hol IL
 411  1000 m (1) G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL
 412  1000 m (1) G14 113 Luc van Asselt STC Rutten
 413  1000 m (1) G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK
 414  1000 m (1) G14 53 Tim Lindeijer Asker SK
 415  1000 m (1) G14 61 Even Larsen Arendal SK
 416  1000 m (1) G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK
 417  1000 m (1) G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK
 418  1000 m (1) G14 12 Emil Hansen Drammens SK
 419  1000 m (1) G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK
 420  1000 m (1) G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram
 421  1000 m (1) G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL
 422  1000 m (1) J15 106 Lian Klaren STC Rutten
 423  1000 m (1) J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK
 424  1000 m (1) J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK
 425  1000 m (1) J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK
 426  1000 m (1) J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn
 427  1000 m (1) J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 428  1000 m (1) J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 429  1000 m (1) J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 430  1000 m (1) J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF
 431  1000 m (1) J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten
 432  1000 m (1) J15 93 Emilie Ervik Hamar IL
 433  1000 m (1) J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL
 434  1000 m (2) J11 82 Amalie Haugland Bergen SK
 435  1000 m (2) J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF
 436  1000 m (2) J11 11 Johanne Aas Aktiv SK
 437  1000 m (2) J11 95 Liset Speelman STC Rutten
 438  1000 m (2) J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn
 439  1000 m (2) J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK
 440  1000 m (2) J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK
 441  1000 m (2) J11 162 Tuva Fløiten Sand IF
 442  1000 m (2) G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK
 443  1000 m (2) G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn
 444  1000 m (2) G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF
 445  1000 m (2) G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL
 446  1000 m (2) G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK
 447  1000 m (2) G11 79 Isak Hovland Eidsvoll TF
 448  1000 m (2) G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten
 449  1000 m (2) G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK
 450  1000 m (2) G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK
 451  1000 m (2) G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF
 452  1000 m (2) G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn
 453  1000 m (2) G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK
 454  1000 m (2) G11 160 Thomas Andreassen Sand IF
 455  1000 m (2) J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK
 456  1000 m (2) J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten
 457  1000 m (2) J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK
 458  1000 m (2) J12 97 Evan van Melle STC Rutten
 459  1000 m (2) J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK
 460  1000 m (2) J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten
 461  1000 m (2) J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 462  1000 m (2) J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten
 463  1000 m (2) J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK
 464  1000 m (2) J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 465  1000 m (2) J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK
 466  1000 m (2) J12 101 Romy Buurma STC Rutten
 467  1000 m (2) J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK
 468  1000 m (2) J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF
 469  1000 m (2) G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK
 470  1000 m (2) G12 153 Colin Nyborg Sand IF
 471  1000 m (2) G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL
 472  1000 m (2) G12 59 Joren Sleeking Hol IL
 473  1000 m (2) G12 110 Mark Oonk STC Rutten
 474  1000 m (2) G12 36 Martin Johannessen Båstad IL
 475  1000 m (2) G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF
 476  1000 m (2) G12 159 Sigurd Sæther Sand IF
 477  1000 m (2) G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK
 478  1000 m (2) G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL
 479  1000 m (2) G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn
 480  1000 m (2) G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF
 481  1000 m (2) G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK
 482  1000 m (2) J13 55 Hanna Svenni Asker SK
 483  1000 m (2) J13 138 Arwen Szygenda Sør-Fron IL
 484  1000 m (2) J13 154 Gina Engebråten Sand IF
 485  1000 m (2) J13 28 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK
 486  1000 m (2) J13 99 Imke van Melle STC Rutten
 487  1000 m (2) J13 104 Janique Buurma STC Rutten
 488  1000 m (2) J13 2 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK
 489  1000 m (2) J13 103 Luna Zijlstra STC Rutten
 490  1000 m (2) J13 185 Malin Øverjordet Sør-Fron IL
 491  1000 m (2) J13 13 Marie Fossen Drammens SK
 492  1000 m (2) J13 50 Oda Kjærvik Østenstad Asker SK
 493  1000 m (2) J13 20 Oline Anspach Klippen Fana IL
 494  1000 m (2) J13 92 Tiril Veslum Hansen Hamar IL
 495  1000 m (2) J13 100 Yara Meijers STC Rutten
 496  1000 m (2) G13 156 Henrik Andreassen Sand IF
 497  1000 m (2) G13 157 Håkon Sæther Sand IF
 498  1000 m (2) G13 24 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL
 499  1000 m (2) G13 3 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 500  1000 m (2) G13 146 Kasper Tveter IF Fram
 501  1000 m (2) G13 112 Roel Mijnheer STC Rutten
 502  1000 m (2) G13 163 Sander Eitrem Sand IF
 503  1000 m (2) G13 161 Tobias Fløiten Sand IF
 504  1000 m (2) G13 76 Tore Braathen Kongsvinger SK
 505  1000 m (2) G13 135 Vegard Rye Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 506  1000 m (2) G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF
 507  1000 m (2) G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK
 508  1000 m (2) G15 173 Herman Melvold Tønsberg Turn
 509  1000 m (2) G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK
 510  1000 m (2) G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL
 511  1000 m (2) G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK
 512  1000 m (2) G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK
 513  1000 m (2) G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL
 514  1000 m (2) G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK
 515  1000 m (2) J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten
 516  1000 m (2) J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten
 517  1000 m (2) J16 43 Emma Lindeijer Asker SK
 518  1000 m (2) J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten
 519  1000 m (2) J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF
 520  1000 m (2) G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK
 521  1000 m (2) G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL
 522  1000 m (2) G16 143 Carlos Wasvik IF Fram
 523  1000 m (2) G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten
 524  1000 m (2) G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK
 525  1000 m (2) G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL
 526  1000 m (2) G16 147 Sander Tveter IF Fram
 527  1000 m (2) G16 52 Simon Hilde Asker SK
 528  1000 m (2) G16 69 Sindre Baas Dølemo IL
 529  1000 m (2) G16 114 Sytse de Vries STC Rutten
 530  1500 m J14 116 Amalie Berg Jevnaker IF
 531  1500 m J14 81 Camilla Kvamme Bergen SK
 532  1500 m J14 152 Cecilie Bakken Sand IF
 533  1500 m J14 123 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF
 534  1500 m J14 118 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF
 535  1500 m J14 119 Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom Jevnaker IF
 536  1500 m J14 44 Hedvig Hilde Asker SK
 537  1500 m J14 136 Ida Eikemo Hagen Stange SK
 538  1500 m J14 25 Johanne Ekren Leinstrand IL
 539  1500 m J14 22 Maria Rabbe Fana IL
 540  1500 m J14 48 Marte Bjerkreim Furnee Asker SK
 541  1500 m J14 33 Trine Heian Sandefjord SK
 542  1500 m J14 70 Vilde Baas Dølemo IL
 543  1500 m G14 87 Bendik Mauseth Hamar IL
 544  1500 m G14 37 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK
 545  1500 m G14 144 Didrik Møller Nordal IF Fram
 546  1500 m G14 12 Emil Hansen Drammens SK
 547  1500 m G14 61 Even Larsen Arendal SK
 548  1500 m G14 74 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK
 549  1500 m G14 113 Luc van Asselt STC Rutten
 550  1500 m G14 60 Robin Sleeking Hol IL
 551  1500 m G14 89 Sander Eng Strand Hamar IL
 552  1500 m G14 32 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK
 553  1500 m G14 66 Stian Gjeruldsen Arendal SK
 554  1500 m G14 53 Tim Lindeijer Asker SK
 555  1500 m J15 27 Ane By Farstad Leinstrand IL
 556  1500 m J15 71 Anna Braathen Kongsvinger SK
 557  1500 m J15 171 Benedicte Hansen Tønsberg Turn
 558  1500 m J15 83 Camilla Hvammen Kongsberg IF
 559  1500 m J15 93 Emilie Ervik Hamar IL
 560  1500 m J15 120 Ingrid Marie H. Wego Jevnaker IF
 561  1500 m J15 105 Jasmijn Vereecken STC Rutten
 562  1500 m J15 18 Julie Nistad Samsonsen Fana IL
 563  1500 m J15 77 Kristine Hansen Kongsvinger SK
 564  1500 m J15 106 Lian Klaren STC Rutten
 565  1500 m J15 4 Ragne Wiklund Aktiv SK
 566  1500 m J15 34 Synne Moen Bredalslien Tynset IF
 567  1500 m G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF
 568  1500 m G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK
 569  1500 m G15 173 Herman Melvold Tønsberg Turn
 570  1500 m G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK
 571  1500 m G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL
 572  1500 m G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK
 573  1500 m G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK
 574  1500 m G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL
 575  1500 m G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK
 576  1500 m J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten
 577  1500 m J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten
 578  1500 m J16 43 Emma Lindeijer Asker SK
 579  1500 m J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten
 580  1500 m J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF
 581  1500 m G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK
 582  1500 m G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL
 583  1500 m G16 143 Carlos Wasvik IF Fram
 584  1500 m G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten
 585  1500 m G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK
 586  1500 m G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL
 587  1500 m G16 147 Sander Tveter IF Fram
 588  1500 m G16 52 Simon Hilde Asker SK
 589  1500 m G16 69 Sindre Baas Dølemo IL
 590  1500 m G16 114 Sytse de Vries STC Rutten
 591  3000 m G15 137 Magnus Ripsrud Stange SK
 592  3000 m G15 151 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL
 593  3000 m G15 64 Pål Myhren Kristensen Arendal SK
 594  3000 m G15 54 Hans Olav Nøbben Asker SK
 595  3000 m G15 173 Herman Melvold Tønsberg Turn
 596  3000 m G15 68 Viktor Krumsvik Arendal SK
 597  3000 m G15 150 Sondre K. Glesne Geithus IL
 598  3000 m G15 155 Hallgeir Engebråten Sand IF
 599  3000 m G15 72 Isak Høiby Kongsvinger SK
 600  3000 m J16 107 Annamarie Boersma STC Rutten
 601  3000 m J16 43 Emma Lindeijer Asker SK
 602  3000 m J16 108 Anouk Benedictus STC Rutten
 603  3000 m J16 109 Jessica Bosscha STC Rutten
 604  3000 m J16 35 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF
 605  3000 m G16 46 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK
 606  3000 m G16 143 Carlos Wasvik IF Fram
 607  3000 m G16 1 Allan Dahl Johansson Aktiv SK
 608  3000 m G16 115 Jelmer Veenstra STC Rutten
 609  3000 m G16 52 Simon Hilde Asker SK
 610  3000 m G16 69 Sindre Baas Dølemo IL
 611  3000 m G16 26 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL
 612  3000 m G16 148 Bjørnar Borgersen Geithus IL
 613  3000 m G16 147 Sander Tveter IF Fram
 614  3000 m G16 114 Sytse de Vries STC Rutten
 615  5000 m J11 82 Amalie Haugland Bergen SK
 616  5000 m J11 95 Liset Speelman STC Rutten
 617  5000 m J11 11 Johanne Aas Aktiv SK
 618  5000 m J11 128 Kristine Sørslett Jevnaker IF
 619  5000 m J11 162 Tuva Fløiten Sand IF
 620  5000 m J11 40 Silje S. Stomperudhaugen Herkules SK
 621  5000 m J11 164 Hanna Engerbråten Sand IF
 622  5000 m J11 16 Predika Sivaganesam Drammens SK
 623  5000 m J11 177 Patricia Johannessen Tønsberg Turn
 624  5000 m G11 179 Stian Danielsen Tønsberg Turn
 625  5000 m G11 41 Sigve Knutsen Borlaug Herkules SK
 626  5000 m G11 84 Sondre Hvammen Kongsberg IF
 627  5000 m G11 14 Eyolf Wilthil Drammens SK
 628  5000 m G11 111 Jurre Oosterhof STC Rutten
 629  5000 m G11 23 Emil Pedersen Matre Fana IL
 630  5000 m G11 29 Herman Hoff Sandefjord SK
 631  5000 m G11 117 Ask Heine Nefjen Jevnaker IF
 632  5000 m G11 79 Isak Hovland Eidsvoll TF
 633  5000 m G11 67 Tage Grut Johnsen Arendal SK
 634  5000 m G11 160 Thomas Andreassen Sand IF
 635  5000 m G11 142 Philip Grønvold Andersen HBSK
 636  5000 m G11 170 Ask Darup Tønsberg Turn
 637  5000 m J12 98 Annemiek van der Heuvel STC Rutten
 638  5000 m J12 75 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK
 639  5000 m J12 97 Evan van Melle STC Rutten
 640  5000 m J12 134 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger Sandnes Skøyteklubb
 641  5000 m J12 42 Aurora Milch Vinslid Asker SK
 642  5000 m J12 101 Romy Buurma STC Rutten
 643  5000 m J12 78 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK
 644  5000 m J12 102 Janneke van der Wal STC Rutten
 645  5000 m J12 30 Madelen Lubert Sandefjord SK
 646  5000 m J12 62 Katarina Krumsvik Arendal SK
 647  5000 m J12 45 Ingvild Leandersen Asker SK
 648  5000 m J12 158 Sarah Marie Sanderud Sand IF
 649  5000 m J12 80 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten
 650  5000 m J12 47 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker SK
 651  5000 m G12 21 Sondre Buer Åsebø Fana IL
 652  5000 m G12 153 Colin Nyborg Sand IF
 653  5000 m G12 121 Ole Magnus H. Wego Jevnaker IF
 654  5000 m G12 180 Truls Lindhjem Tønsberg Turn
 655  5000 m G12 122 Vetle Nefjen Jevnaker IF
 656  5000 m G12 159 Sigurd Sæther Sand IF
 657  5000 m G12 86 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK
 658  5000 m G12 59 Joren Sleeking Hol IL
 659  5000 m G12 149 Henrik K. Glesne Geithus IL
 660  5000 m G12 110 Mark Oonk STC Rutten
 661  5000 m G12 36 Martin Johannessen Båstad IL
 662  5000 m G12 85 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK
 663  5000 m G12 5 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK

 This process used 156 ms for its computations. It spent 20 ms in system calls.