web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Fosenløpet_Harald Sivertsens Æresløp 2019

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

LEDIG REKLAMEPLASS

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Ketil Aalberg, BØSK
    2)  Alan Kotte, BØSK
    3)  Tage Alexander Linn, BØSK
    4)  Hauk Gjølga, BØSK
    5)  Falk Gjølga, BØSK
    6)  Saga Gjølga, BØSK
    7)  Geir Johnsen, BØSK
    8)  Alf Gjølga, BØSK
    9)  Hermod Holmen, Harstad SK
  10)  Martin Meland, BØSK
  11)  Torbjørn Brandtsegg, BØSK
  12)  Ask Stjern, BØSK
  13)  Esten Skaret Fagerbæk, BØSK
  14)  Henrik Petter Schanke, BØSK
  15)  Emilio Fjellheim-Adsen, BØSK
  16)  Ailo Kotte, BØSK
  17)  Sindre Rødsjø, BØSK
  18)  Halvor Lysø Olsen, BØSK
  19)  Georg Timmian Tørum Stormo, BØSK
  20)  Arwen Jøssing Kotte, BØSK
  21)  Pauline Lysø Olsen, BØSK
  22)  Martine Solem, BØSK
  23)  Asta Karine Kotte, BØSK
  24)  Aron Aannø, BØSK
  25)  Lucas Sandmo, BØSK
  26)  Sofie Ulset, BØSK
  27)  Arild Jøssing Kotte, BØSK
  28)  Amalie Ulset, BØSK
  29)  Marie Haugnæss, Spkl Falken
  30)  Kurt Haugnæss, Spkl Falken
  31)  Trygve Reitan, Spkl Falken
  32)  Ola Hammernes, Leinstrand IL Skøyter
  33)  Emil Aannø, BØSK
  34)  Simon Aannø, BØSK
  35)  Sander Texdahl-Bang, TSK
  36)  Elvira Texdahl-Bang, TSK
  37)  Lerke Kjestveit Danielsen, TSK
  38)  Mattis Haugom Knigge, TSK
  39)  Hanna Haugen, TSK
  41)  Martin Vike Lackner, TSK
  42)  Mathilde Horn Østerlie, TSK
  43)  Kristian Sønderland, TSK
  44)  Johan Kjestveit Danielsen, TSK
  45)  Jonathan Haugom Knigge, TSK
  46)  Endre Sæther Ottesen, TSK
  47)  Tomas Digernes Heltne, TSK
  48)  Åsne Jordet-Løvik, TSK
  49)  Sebastian Lackner, TSK
  50)  William Vorvik, TSK
  51)  Håkon Vårvik, TSK
  52)  Erlend Hansbakken, TSK
  53)  Margrethe Vårvik, TSK
  54)  Iver Elgåen Olsen, TSK
  56)  Nikolai Sæther Ottesen, TSK
  57)  Iver Jordet-Løvik, TSK
  58)  Alf Sebastian Lackner, TSK
  59)  Geir Nesset, TSK
  60)  Aline Holbø Dyrset, TSK
  61)  Bendik Oksvold Nes, BØSK
Ledig reklameplass

 This process used 0 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.