web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2014_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Maren Ramsrud, Jevnaker IF
    2)  Emma Beate Moe Brørby, Jevnaker IF
    3)  Emma Kristiansen Østby, Jevnaker IF
    4)  Tobias Berg, Jevnaker IF
    5)  Ole Martin Strande Johansen, Jevnaker IF
    6)  Christoffer Hovde, Jevnaker IF
    7)  Ole Magnus Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
    8)  Henrik Eggar Nilsson, Jevnaker IF
    9)  Guro Kristiansen Østby, Jevnaker IF
  10)  Amalie Berg, Jevnaker IF
  11)  Guro Ruden Brørby, Jevnaker IF
  12)  Ingrid Marie Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
  13)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
  14)  Fredrik Ruden Brørby, Jevnaker IF
  15)  Håkon Sundøen Brørby, Jevnaker IF
  16)  Martin Emil Sørslett Olaussen, Jevnaker IF
  17)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  19)  Henrik Mortensen Johansen, Brandbu IF
  20)  Simen Liaklev, Brandbu IF
  21)  Magnus Hellum Danielsen, Brandbu IF
  22)  Ingunn Myhre, Brandbu IF
  23)  Frida Mortensen Johansen, Brandbu IF
  24)  Kristian Breisjøberget Aaserud, Brandbu IF
  25)  Mikkel Johansen, Brandbu IF
  27)  Daniel Johnsen, Brandbu IF
  28)  Katrine Haug, Drammens SK
  29)  Eline Margrethe Husmo-Pettersen, Drammens SK
  30)  Sondre K. Glesne, Geithus IL
  31)  Jan Erland Asbjørnhus, Geithus IL
  32)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
  33)  Veronica Esperum, Geithus IL
  34)  Øystein Borgersen, Geithus IL
  35)  Marius Sunde, Gjøvik SK
  36)  Sven Kåre Sunde, Gjøvik SK
  37)  Mattis Sveinhaug, Gjøvik SK
  38)  Joren Sleeking, Hol IL
  39)  Nicolas Sveinhaug, Gjøvik SK
  40)  Kristian Gamme Ulekleiv, Gjøvik SK
  41)  Robin Sleeking, Hol IL
  42)  Lars Ottar Jorde, Aktiv SK
  43)  Håkon Jorde, Aktiv SK
  44)  Tina Eidsgård, Gol IL
  46)  Per Inge Raa Hauge, Lærdal IL
  47)  Ove Kristian Moholt, Gol IL
  48)  Birgit Eide, Gol IL
  49)  Kristian Eidsberget, Gol IL
  50)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  51)  Tor Ove M. Langehaugen, Gol IL
  52)  Ole Ivar Jorde, Gol IL
  53)  Anette Eidsberget, Gol IL
  54)  Anita Medgård, Gol IL
  55)  Erlend Andre Rue, Gol IL
  56)  Ole Einar Moholt Langehaugen, Gol IL
  57)  Jonatan Johansen, Gol IL
  58)  Tyra Kristin M. Langehaugen, Gol IL
  59)  Nora Kristin Rue, Gol IL
  60)  Diis Eirin M. Kolsrud, Gol IL
  61)  Marissa Agnetha M. Kolsrud, Gol IL
  62)  Nikita Engene, Gol IL
  63)  Celine Andersen, Gol IL
  64)  Marita Johansen, Gol IL
  65)  Kristine Nymoen, Gol IL
  66)  Helene Spildrejordet, Gol IL
  67)  Emil Skredderberget, Gol IL
  68)  Kristian Moholt Langehaugen, Gol IL
  69)  Emil Elias Rue, Gol IL
  70)  Sondre Ransedokken, Gol IL
  71)  Per Aleksander Viko, Gol IL
  72)  Karl Erik Slåtto, Gol IL
  73)  Stian Eidsgård, Gol IL
  74)  Elias Fossum, Gol IL
  75)  Henrik K. Glesne, Geithus IL
  76)  Sondre E. Thorset, Gol IL
Grønt skifte — kvit vinter

 This process used 400 ms for its computations. It spent 16 ms in system calls.