web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2014_Hol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

LEDIG REKLAMEPLASS

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Maren Ramsrud, Jevnaker IF
    2)  Emma Beate Moe Brørby, Jevnaker IF
    3)  Emma Kristiansen Østby, Jevnaker IF
    4)  Tobias Berg, Jevnaker IF
    5)  Ole Martin Strande Johansen, Jevnaker IF
    6)  Christoffer Hovde, Jevnaker IF
    7)  Ole Magnus Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
    8)  Henrik Eggar Nilsson, Jevnaker IF
    9)  Guro Kristiansen Østby, Jevnaker IF
  10)  Amalie Berg, Jevnaker IF
  11)  Guro Ruden Brørby, Jevnaker IF
  12)  Ingrid Marie Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
  13)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
  14)  Fredrik Ruden Brørby, Jevnaker IF
  15)  Håkon Sundøen Brørby, Jevnaker IF
  16)  Martin Emil Sørslett Olaussen, Jevnaker IF
  17)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  18)  Cathi Bergli, Hol IL
  19)  Henrik Mortensen Johansen, Brandbu IF
  20)  Simen Liaklev, Brandbu IF
  22)  Ingunn Myhre, Brandbu IF
  23)  Frida Mortensen Johansen, Brandbu IF
  24)  Kristian Breisjøberget Aaserud, Brandbu IF
  25)  Mikkel Johansen, Brandbu IF
  26)  Syver Medhus, Hol IL
  27)  Daniel Johnsen, Brandbu IF
  28)  Thomas Medgård, Gol IL
  29)  Eline Margrethe Husmo-Pettersen, Drammens SK
  30)  Sondre K. Glesne, Geithus IL
  31)  Jan Erland Asbjørnhus, Geithus IL
  32)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
  33)  Cato Berg, Jevnaker IF
  34)  Øystein Borgersen, Geithus IL
  35)  Marius Sunde, Gjøvik SK
  36)  Sven Kåre Sunde, Gjøvik SK
  37)  Mattis Sveinhaug, Gjøvik SK
  38)  Joren Sleeking, Hol IL
  39)  Maria Bianca Nistad Samsonsen, Fana IL
  40)  Kristian Gamme Ulekleiv, Gjøvik SK
  41)  Robin Sleeking, Hol IL
  47)  Ove Kristian Moholt, Gol IL
  48)  Birgit Eide, Gol IL
  49)  Kristian Eidsberget, Gol IL
  50)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  51)  Tor Ove M. Langehaugen, Gol IL
  53)  Anette Eidsberget, Gol IL
  54)  Anita Medgård, Gol IL
  55)  Erlend Andre Rue, Gol IL
  56)  Ole Einar Moholt Langehaugen, Gol IL
  58)  Tyra Kristin M. Langehaugen, Gol IL
  59)  Nora Kristin Rue, Gol IL
  60)  Diis Eirin M. Kolsrud, Gol IL
  61)  Marissa Agnetha M. Kolsrud, Gol IL
  65)  Kristine Nymoen, Gol IL
  67)  Emil Skredderberget, Gol IL
  68)  Kristian Moholt Langehaugen, Gol IL
  69)  Emil Elias Rue, Gol IL
  70)  Sondre Ransedokken, Gol IL
  71)  Per Aleksander Viko, Gol IL
  72)  Karl Erik Slåtto, Gol IL
  75)  Henrik K. Glesne, Geithus IL
Her er det plass til reklame.

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.