web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2015_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

LEDIG REKLAMEPLASS

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
    2)  Emma Beate Moe Brørby, Jevnaker IF
    3)  Maren Ramsrud, Jevnaker IF
    5)  Ingrid Marie Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
    6)  Øystein Lilletvedt, Fana IL
    8)  Finn Hauge, Lærdal IL
    9)  Tom Stian Finden Nundal, Lærdal IL
  10)  Jan Erland Asbjørnhus, Geithus IL
  11)  Jørgen Natvik, Lærdal IL
  12)  Andreas Offerdal, Lærdal IL
  13)  Syver Pålson Medhus, Hol IL
  14)  Joren Sleeking, Hol IL
  15)  Robin Sleeking, Hol IL
  16)  Ove Kristian Moholt, Gol IL
  18)  Terje Fjæreide, Geithus IL
  19)  Mathilde Eikrehagen, Hol IL
  21)  Mathea Nordvik, Brandbu IF
  22)  Frida Mortensen Johansen, Brandbu IF
  23)  Simen Liaklev, Brandbu IF
  24)  Magnus Hellum Danielsen, Brandbu IF
  25)  Henrik Mortensen Johansen, Brandbu IF
  26)  Daniel Johnsen, Brandbu IF
  27)  Mikkel Mortensen Johansen, Brandbu IF
  28)  Kristian Breisjøberget Aaserud, Brandbu IF
  29)  Hans Martin Hellum Danielsen, Brandbu IF
  30)  Benedicte Keltie Sætersdal, Fana IL
  33)  Thea Larsen Mjøs, Fana IL
  34)  Maria Bianca Samsonsen, Fana IL
  35)  Sindre Larsen Mjøs, Fana IL
  36)  Edvin Skjerven, Vik IL
  37)  Brynjulf Måkestad, Hardanger SK
  38)  Jørgen Mugaas Andresen, Aktiv SK
  39)  Vegard Nordnæs, Hol IL
  41)  Birgit Eide, Gol IL
  42)  Anita Medgård, Gol IL
  43)  Helene Spildrejordet, Gol IL
  44)  Per Aleksander Viko, Gol IL
  45)  Sondre Ransedokken, Gol IL
  46)  Andreas Stillingen, Gol IL
  47)  Selma Viko Eidsgåd, Gol IL
  48)  Elias Fossum, Gol IL
  49)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  50)  Anette Eidsberget, Gol IL
  51)  Tor Ove M. Langehaugen, Gol IL
  52)  Ole Einar Moholt Langehaugen, Gol IL
  53)  Kristian Moholt Langehaugen, Gol IL
  54)  Tyra Kristin M. Langehaugen, Gol IL
  55)  Emil Elias Rue, Gol IL
  56)  Nora Kristin Rue, Gol IL
  57)  Erlend Andre Rue, Gol IL
  58)  Knut Erland Skredegård, Gol IL
  59)  Liv Anne Berget, Gol IL
  60)  Anine Haugnes Bjørklund, Geithus IL
  61)  Lucas Haugnes Bjørklund, Geithus IL
Ledig reklameplass

 This process used 14 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.