web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2016_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Marie Fossen, Drammens SK
    2)  Dafne Cecilia Marin Lund, Drammens SK
    3)  Bertha Natalie Hognestad, Drammens SK
    4)  Viktor Smedstad Haukaas, Aktiv SK
    5)  August Middelkoop, Aktiv SK
    6)  Jørgen Mugaas Andresen, Aktiv SK
    7)  Birgit Eide, Gol IL
    8)  Anette Eidsberget, Gol IL
    9)  Anita Medgård, Gol IL
  10)  Erlend Andre Rue, Gol IL
  11)  Ole Einar Moholt Langehaugen, Gol IL
  12)  Nora Kristin Rue, Gol IL
  14)  Kristian Moholt Langehaugen, Gol IL
  15)  Per Aleksander Viko, Gol IL
  16)  Karl Erik Slåtto, Gol IL
  17)  Tyra Kristin M. Langehaugen, Gol IL
  18)  Mali Sagabråten, Gol IL
  19)  Diis Eirin M. Kolsrud, Gol IL
  20)  Marissa Agnetha M. Kolsrud, Gol IL
  21)  Nikita Engene, Gol IL
  22)  Emil Elias Rue, Gol IL
  23)  Sondre Ransedokken, Gol IL
  24)  Finn Hauge, Lærdal IL
  25)  Per Inge Raa Hauge, Lærdal IL
  26)  Edvard Tjønn Olsen, Lærdal IL
  27)  Eva Tjønn Olsen, Lærdal IL
  28)  Mathea Aarum Teig, Båstad IL
  29)  Amalie Haugerud Teig, Båstad IL
  30)  Bernard Benjaminsen, Båstad IL
  31)  Martin Johannessen, Båstad IL
  32)  Edgar Gunther, Båstad IL
  33)  Oliver Haugerud Teig, Båstad IL
  35)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
  36)  Øystein Borgersen, Geithus IL
  37)  Terje Fjæreide, Geithus IL
  38)  Øystein Lilletvedt, Fana IL
  39)  Mathilde Eikrehagen, Hol IL
  40)  Cathi Bergli, Hol IL
  41)  Vegard Nordnæs, Hol IL
  42)  Syver Medhus, Hol IL
  44)  Joren Sleeking, Hol IL
  45)  Robin Sleeking, Hol IL
  46)  Sebastian Nordnes, Hol IL
  47)  Emma Beate Moe Brørby, Jevnaker IF
  48)  Sondre Hvammen, Kongsberg IF
  49)  Camilla Hvammen, Kongsberg IF
  50)  Henrik Mortensen Johansen, Brandbu IF
  51)  Simen Liaklev, Brandbu IF
  52)  Mikkel Mortensen Johansen, Brandbu IF
  53)  Kristian Breisjøberget Aaserud, Brandbu IF
  54)  Hans Martin Hellem Danielsen, Brandbu IF
  55)  Christoffer Hovde, Jevnaker IF
  56)  Ole Martin Strande Johansen, Jevnaker IF
  57)  Liv Anne Berget, Gol IL
  58)  Andreas Stillingen, Gol IL
  59)  Sander Bråten, Gol IL
  60)  Erik Svare, Gol IL
  61)  Martin Halvorsen, Skuteviken SC
  62)  Ove Kristian Moholt, Gol IL
  63)  Helene Spildrejordet, Gol IL
Rein energi

 This process used 16 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.