web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hjallis` Æresløp 04.02.2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Mats Digernes Heltne, TSK
    2)  Ida Sofie Furseth, TSK
    3)  Sarah Marie Furseth, TSK
    5)  Lerke K. Danielsen, TSK
    6)  Elise Skogvold Levin, TSK
    7)  Vilma Fossum, Tynset IF
    8)  Ida Lundhaug-Fagerbekk, Sp.kl. Falken
    9)  Marie Haugnæss, Sp.kl. Falken
  10)  Astrid Skjæveland Jøssing, Sp.kl. Falken
  11)  Arwen Kotte, Bjugn/Ørland SK
  13)  Tomas Digernes Heltne, TSK
  14)  Martin Vike Lackner, TSK
  15)  Sebastian Lackner, TSK
  18)  Gard Opdahl Njøs, Leinstrand IL
  20)  Alessandra J. Mazzetti, Leinstrand IL
  21)  Thomas Sundsvoll, Leinstrand IL
  23)  Linnea Humstad, Leinstrand IL
  24)  Emma Hylen, Tynset IF
  25)  Mira Fossum, Tynset IF
  26)  Tyra Skår, Tynset IF
  27)  Hedda Hylen, Tynset IF
  28)  Leah Fossum, Tynset IF
  29)  Vilja Kristine Magnussen Stendal, Sp.kl. Falken
  30)  Lina Resell, Sp.kl. Falken
  32)  Theodor Rekstad Jøssund, Sp.kl. Falken
  33)  Aleksander Magnar Vavik, Sp.kl. Falken
  34)  Asta Karine Kotte, Bjugn/Ørland SK
  35)  Martine Solem, Bjugn/Ørland SK
  36)  Halvor Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
  37)  Pauline Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
  38)  Iben K. Danielsen, TSK
  40)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  41)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  42)  Falk Gjølga, Bjugn/Ørland SK
  43)  Marilen Brattgjerd, Sp.kl. Falken
  45)  Saga Gjlga, Bjugn/Ørland SK
  46)  Nicolai Ulvan, Sp.kl. Falken
  49)  Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK
  50)  Alan Kotte, Bjugn/Ørland SK
  51)  Bendik Oksvold Nes, Bjugn/Ørland SK
  52)  Sofie Ulset, Bjugn/Ørland SK
  54)  Martin Solberg Andreassen, Sp.kl. Falken
  55)  Martin Geving Langli, Sp.kl. Falken
  57)  Jon Daniel Berget, Bjugn/Ørland SK
  58)  Hans Ole Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
  59)  Knut Harsjøen, Tynset IF
  60)  Ole Magnus Solberg Andreassen, Sp.kl. Falken
  61)  Anders Geving Langli, Sp.kl. Falken
  63)  Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
  64)  Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK
  65)  Vilde Vatn, Sp.kl. Falken
  66)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  67)  Johanne Ekren, Leinstrand IL
  68)  Andre Vårvik, TSK
  69)  Nils Harsjøen, Tynset IF
  70)  Fosi Mohamad Suleiman, Tynset IF
  71)  Ådne Skjæveland Jøssing, Sp.kl. Falken
  72)  Steinar Heide Bø, Sp.kl. Falken
  74)  Oda Margrete Maaeng Lund, Tynset IF
  75)  Ragnvald Vollan, Bjugn/Ørland SK
  76)  Bjørn Willadsen, TSK
Uteis også i framtida?

 This process used 361 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.