web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hjallis` Æresløp 30.01.2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Alessandra J. Mazzetti, Leinstrand IL
    2)  Selma Opdahl Njøs, Leinstrand IL
    3)  Margrethe Vårvik, TSK
    4)  Aline Holbø Dyrset, TSK
    5)  Thea Skogvold Levin, TSK
    6)  Håkon Vårvik, TSK
    7)  Erlend Hansbakken, TSK
    8)  William Bjørnebø, Bjugn/Ørland SK
    9)  Martine Solem, Bjugn/Ørland SK
  10)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  11)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  12)  Gard Opdahl Njøs, Leinstrand IL
  13)  Celina Storler, Leinstrand IL
  14)  Marilen Brattgjerd, Sp.kl. Falken
  15)  Daniel Hildrum, Sp.kl. Falken
  16)  Aleksander Magnar Vavik, Trondheim Kortbaneklubb
  17)  Guro Samdahl Melhuus, Trondheim Kortbaneklubb
  18)  Amund Haugnæss, Sp.kl.Falken
  19)  Ida Lundhaug-Fagerbekk, Sp.kl. Falken
  20)  William Vårvik, TSK
  21)  Sebastian Årbogen Tørriseng, TSK
  22)  Aaron Aannø, Bjugn/Ørland SK
  23)  Bendik Oksvold Nes, Bjugn/Ørland SK
  24)  Tobias Lundhaug-Fagerbekk, Sp.kl. Falken
  25)  Anne Lilleler Onsøyen, Leinstrand IL
  26)  Filippa Dyrnes Fossum, Leinstrand IL
  28)  Martin Solberg Andreassen, Sp.kl. Falken
  29)  Martin Geving Langli, Sp.kl. Falken
  30)  Vilde Vatn, Sp.kl. Falken
  31)  Knut Harsjøen, Tynset IF
  32)  Olav Resell, Sp.kl. Falken
  33)  Amalie Ulset, Bjugn/Ørland SK
  34)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  35)  Fredrik Grue Mælen, Tynset IF
  36)  Snorre Sliper Bonesmo, Leinstrand IL
  37)  Ole Magnus Solberg Andreassen, Sp.kl. Falken
  38)  Ådne Skjæveland Jøssing, Sp.kl. Falken
  39)  Anders Geving Langli, Sp.kl. Falken
  40)  Mikkel Holt, Sp.kl. Falken
  41)  Andre Vårvik, TSK
  42)  Fosi Mohamad Suleiman, Tynset IF
  43)  Nils Harsjøen, Tynset IF
  44)  Erik Resell, Sp.kl. Falken
  45)  Aleksander Waagenes, TSK
  47)  Nicolai Ulvan, Sp.kl. Falken
Rå kraft

 This process used 40 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.