web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hjallis Æresløp 2021

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Elias Riseth, Bjugn/Ørland SK
    2)  Saga P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
    3)  Georg Timmian Stormo Tørrum, Bjugn/Ørland SK
    4)  Pauline Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
    5)  Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK
    6)  Martine Solem, Bjugn/Ørland SK
    7)  Hauk P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
    8)  Falk P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
    9)  Magnus Rian Myrli, Sp.kl. Falken
  10)  Marie Haugnæss, Sp.kl. Falken
  11)  Siver Brattgjerd, Sp.kl. Falken
  12)  Anders Geving Langli, Sp.kl. Falken
  13)  Martin Solberg Andreassen, Sp.kl. Falken
  14)  Martin Geving Langli, Sp.kl. Falken
  15)  Cristian Landrø Magnussen, Sp.kl. Falken
  16)  Jonas Olderli Berget, Sp.kl. Falken
  17)  Amund Haugnæss, Sp.kl. Falken
  18)  Guro Samdahl Melhuus, Sp.kl. Falken
  19)  Lina Ulvan Resell, Sp.kl. Falken
  20)  Vilja Kristine Magnussen Stendal, Sp.kl. Falken
  21)  Nicolai Ulvan, Sp.kl. Falken
  22)  Herman Hokseggen Klepp, Sp.kl. Falken
  23)  Håkon Nordli Stene, Sp.kl. Falken
  24)  Erlend Strand Osen, Sp.kl. Falken
  25)  Olav Erik Sæther, Sp.kl. Falken
  26)  Roy Mulder, Sp.kl. Falken
  27)  Gabriel Olthof, Sp.kl. Falken
  28)  Alexander Ottershagen, Hamar IL
  29)  Ingvild Angelo Rath, Leinstrand IL
  30)  Benjamin Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  31)  Victoria Skogseth, Leinstrand IL
  32)  Tuva Storholt Sørøy, Leinstrand IL
  33)  Matheo Kahn, Sp.kl. Falken
  34)  Selma Victoria Opdahl-Njøs, Leinstrand IL
  35)  Thomas Sundsvold, Leinstrand IL
  36)  Anton Marken Urheim, Leinstrand IL
  37)  Sebastian Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  38)  Nathaniel Høyer, Leinstrand IL
  39)  Oliver Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  40)  Kevin Walker, Leinstrand IL
  41)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  42)  Iver Angelo Rath, Leinstrand IL
  43)  Hedda Silje Karset Nilssen, Leinstrand IL
  44)  Sofie Petersen, Leinstrand IL
  45)  Endre Skjetlein, Leinstrand IL
  46)  Theodor Marken Urheim, Leinstrand IL
  47)  Tormod Angelo Rath, Leinstrand IL
  48)  Jonathan Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  49)  William Andre Fellinghaug, Leinstrand IL
  50)  Daniel Flønes, Leinstrand IL
  51)  William Flønes, Leinstrand IL
  52)  Julius Rø Goulding, Leinstrand IL
  53)  Martin Hammernes, Leinstrand IL
  54)  Ola Hammernes, Leinstrand IL
  55)  Gabriel Høyer, Leinstrand IL
  56)  Ragnar Lorentzen, Leinstrand IL
  57)  Nanna Astrid Karset Nilssen, Leinstrand IL
  58)  Ludvik Marken Urheim, Leinstrand IL
  59)  Milla Fossmo, Leinstrand IL
  60)  Hedda Hylen, Tynset IF
  61)  Sigmund Løvlien-Krokhaug, Tynset IF
  62)  Atle Vårvik, TSK
  63)  Ketil Aalberg, Bjugn/Ørland SK
  64)  Martin Vike Lackner, TSK
  65)  Endre Sæther Ottesen, TSK
  66)  Åsne Jordet-Løvik, TSK
  68)  William Vorvik, TSK
  69)  Aline Holbø Dyrset, TSK
  70)  Sebastian Lackner, TSK
  71)  Nikolai Sæther Ottesen, TSK
  72)  Håkon Vårvik, TSK
  73)  Margrethe Vårvik, TSK
  74)  Geir Nesset, TSK

 This process used 13 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.