web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

ISU JWC Final

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Vanessa BITTNER, AUT
    2)  Viola FEICHTNER, AUT
    3)  Mei HAN, CHN
    4)  Xiaoxuan SHI, CHN
    5)  Nan SUN, CHN
    6)  Wen TANG, CHN
    7)  Shuangshuang WU, CHN
    8)  Eliška DŘÍMALOVÁ, CZE
    9)  Natálie KERSCHBAUMMAYR, CZE
  10)  Nikola ZDRÁHALOVÁ, CZE
  11)  Elena MØLLER-RIGAS, DEN
  12)  Leia BEHLAU, GER
  14)  Franziska KÜHN, GER
  15)  Sophie REINLÄNDER, GER
  16)  Michelle UHRIG, GER
  17)  Miki FUJIMORI, JPN
  18)  Nene SAKAI, JPN
  19)  Ayano SATO, JPN
  20)  Natsumi TAKAYAMA, JPN
  21)  Rio YAMADA, JPN
  22)  Svetlana MALTSEVA, KAZ
  23)  Yelizaveta PROKHORENKO, KAZ
  24)  Mariya SIZOVA, KAZ
  25)  Alyona STAPSTOVA, KAZ
  26)  Antoinette de JONG, NED
  27)  Sanneke de NEELING, NED
  28)  Bente van der BERGE, NED
  29)  Jade van der MOLEN, NED
  30)  Essmee VISSER, NED
  31)  Melissa WIJFJE, NED
  32)  Ellen BJERTNES, NOR
  33)  Sofie Karoline HAUGEN, NOR
  34)  Camilla LUND, NOR
  35)  Martine RIPSRUD, NOR
  36)  Inga Anne VASAASEN, NOR
  37)  Magdalena CZYSZCZOŃ, POL
  38)  Aleksandra KAPRUZIAK, POL
  39)  Urszula WLODARCZYK, POL
  40)  Aleksandra KACHURKINA, RUS
  41)  Yelizaveta KAZELINA, RUS
  42)  Marina SALNIKOVA, RUS
  43)  Yelena YERANINA, RUS
101)  Joshua CAPPONI, AUS
102)  Armin HAGER, AUT
104)  Semyon BUDAY, BLR
105)  Maksim DUBOVSKY, BLR
106)  Ignat GOLOVATYUK, BLR
107)  Yiming LIU, CHN
108)  Chenglong XU, CHN
109)  Chengrui ZHANG, CHN
110)  Chuang ZHANG, CHN
111)  Stefan Due SCHMIDT, DEN
112)  Viktor Hald THORUP, DEN
113)  Mikkel Kirkegaard ØRITSLAND, DEN
114)  Pedro BECKERT, GER
115)  Joel DUFTER, GER
116)  Manuel GRAS, GER
117)  Maximilian STRÜBE, GER
118)  Takuya GOTO, JPN
119)  Seitaro ICHINOHE, JPN
120)  Taro KONDO, JPN
121)  Shoya OGAWA, JPN
122)  Shane WILLIAMSON, JPN
124)  Artyom KRIKUNOV, KAZ
125)  Stanislav PALKIN, KAZ
126)  Stanislav YUROCHKIN, KAZ
127)  Willem HOOLWERF, NED
128)  Dai Dai NTAB, NED
129)  Patrick ROEST, NED
130)  Thijs ROOZEN, NED
132)  Arvin WIJSMAN, NED
133)  Magnus Myhren KRISTENSEN, NOR
134)  Runar Njåtun KRØYER, NOR
135)  Henrik Fagerli RUKKE, NOR
136)  Johann Jørgen SÆVES, NOR
137)  Sander SØNDRÅL, NOR
138)  Piotr MICHALSKI, POL
139)  Daniil BOBYR, RUS
140)  Mikhail KAZELIN, RUS
141)  Vasily MELNIKOV, RUS
142)  Daniil SEMERIKOV, RUS
143)  Sergey TROFIMOV, RUS
144)  Oliver GROB, SUI
145)  Adam AXELSSON, SWE
146)  Nils van der POEL, SWE
147)  Erik WETTERDAL, SWE
Det skjer!

 This process used 44 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.