web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kåre Vårviks minneløp

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    3)  Edvard Lauvstad Nevermo, TSK
    4)  Martine Aurora Linn Bugten, Bjugn/Ørland SK
    5)  Alina Alexandra Linn Bugten, Bjugn/Ørland SK
    6)  Siri Johansen Harbak, Bjugn/Ørland SK
    7)  Oda Stjern, Bjugn/Ørland SK
    8)  Ragnar Lorentzen, Leinstrand IL
    9)  Alexander Vårvik, Leinstrand IL
  10)  Jhon Steven Vårvik, Leinstrand IL
  11)  Jesper Loe Haugan, Leinstrand IL
  12)  Jonathan Gaarden Sortland, Leinstrand IL
  13)  Elsa Mohrsen Johansen, Leinstrand IL
  14)  Katja Sivertsen, Leinstrand IL
  15)  Endre Skjetlein, Leinstrand IL
  16)  Ragna Pernille Goa, Leinstrand IL
  17)  Iver Angelo Rath, Leinstrand IL
  18)  Ronja Sivertsen, Leinstrand IL
  19)  Alma Haukdal, Leinstrand IL
  20)  Ludvig Loe Haugan, Leinstrand IL
  21)  Martin Hammernes, Leinstrand IL
  22)  Sofie Petersen, Leinstrand IL
  23)  Hedda Silje Karset Nilssen, Leinstrand IL
  24)  Theodor Marken Urheim, Leinstrand IL
  25)  Filippa Askim Daniel, Leinstrand IL
  26)  Petter Kvam, Leinstrand IL
  27)  Ole Henrik Goa, Leinstrand IL
  28)  Olav Erik Sæther, Sp.kl. Falken
  29)  Erlend Osen, Sp.kl. Falken
  30)  Herman Hokseggen Klepp, Sp.kl. Falken
  31)  Håkon Nordli Stene, Sp.kl. Falken
  32)  Mattis Haugom Knigge, TSK
  33)  Svanhild Eldholm, TSK
  34)  Julian Alexander Sandoval Haug, TSK
  35)  Jack Løfaldli, TSK
  36)  Emil Aannø, Bjugn/Ørland SK
  37)  Falk P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
  38)  Hauk P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
  39)  Jonas Johansen Harbak, Bjugn/Ørland SK
  40)  Aron Ledal Stranden, Bjugn/Ørland SK
  41)  Ask Stjern, Bjugn/Ørland SK
  42)  Johannes Solli, Bjugn/Ørland SK
  43)  Cornelia Askim Daniel, Leinstrand IL
  44)  Nanna Astrid Karset Nilssen, Leinstrand IL
  45)  Julius Rø Goulding, Leinstrand IL
  46)  Daniel Flønes, Leinstrand IL
  47)  William Flønes, Leinstrand IL
  48)  Snorre By Metlie, Leinstrand IL
  49)  Henrik By Metlie, Leinstrand IL
  50)  Tormod Angelo Rath, Leinstrand IL
  51)  Lucas Eggen, Leinstrand IL
  52)  Ludvik Marken Urheim, Leinstrand IL
  53)  Gabriel Høyer, Leinstrand IL
  54)  Linus Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  55)  Ola Hammernes, Leinstrand IL
  56)  Vilma Fossum, Tynset IF
  57)  Maja Distad, Tynset IF
  58)  Magnus Rian Myrli, Sp.kl. Falken
  59)  Saga P. Finnstø Gjølga, Bjugn/Ørland SK
  60)  Georg Timmian Stormo Tørrum, Bjugn/Ørland SK
  61)  Halvor Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
  62)  Emilio Adsen, Bjugn/Ørland SK
  63)  Elias Riseth, Bjugn/Ørland SK
  64)  Daniel Barseth Kraft, Bjugn/Ørland SK
  65)  Ingvild Angelo Rath, Leinstrand IL
  66)  Tuva Storholt Sørøy, Leinstrand IL
  67)  Benjamin Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  68)  Selma Victoria Opdahl-Njøs, Leinstrand IL
  69)  Marie Haugnæss, Sp.kl. Falken
  70)  Mira Fossum, Tynset IF
  71)  Endre Sæther Ottesen, TSK
  72)  Jonathan Haugom Knigge, TSK
  73)  Martin Vike Lackner, TSK
  74)  Anton Marken Urheim, Leinstrand IL
  75)  Sigurd Rø Goulding, Leinstrand IL
  76)  Thomas Sundsvold, Leinstrand IL
  77)  Pauline Lysø Olsen, Bjugn/Ørland SK
  78)  Hedda Hylen, Tynset IF
  79)  Eira June L. Skogstad Lannergård, Leinstrand IL
  80)  Ester Mohrsen Bertheussen, Leinstrand IL
  81)  Kevin Walker, Leinstrand IL
  82)  Nathaniel Høyer, Leinstrand IL
  83)  Oliver Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  84)  Sigmund Løvlien-Krokhaug, Tynset IF
  85)  Tage Alexander Linn, Bjugn/Ørland SK
  86)  Martine Solem, Bjugn/Ørland SK
  87)  Asta Karine Jøssing Kotte, Bjugn/Ørland SK
  88)  Margrethe Vårvik, TSK
  89)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  90)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  91)  William Vorvik, TSK
  92)  Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK
  93)  Alan Jøssing Kotte, Bjugn/Ørland SK
  94)  Martin Geving Langli, Sp.kl. Falken
  95)  Jonas Olderli Berget, Sp.kl. Falken
  96)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  97)  Trine Landsem, Sp.kl. Falken
  98)  Hege Fossum, Tynset IF
  99)  Geir Nesset, TSK
100)  Bjørn Willadsen, TSK
101)  Marius Krokhaug, Tynset IF
102)  Nikolai Sæther Ottesen, TSK
103)  Sebastian Lackner, TSK
104)  Nicolai Ulvan, Sp.kl. Falken
105)  Gard Leander Opdahl Njøs, Leinstrand IL
106)  William Vårvik, TSK
107)  Gabriel Olthof, Sp.kl. Falken

  • Salg
  • Utleie
  • Full service
    • bueslip
    • slip
    • skifte fjærer
    • smøre lager

 

 This process used 296 ms for its computations. It spent 11 ms in system calls.