web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne 4 STSK

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Arild Jøssing Kotte, BØSK
    2)  Johan Vikhals, BØSK
    3)  Ketil Aalberg, BØSK
    4)  Halvor Lysø Olsen, BØSK
    6)  Freya Aannø, BØSK
    7)  Thalita Aannø, BØSK
    8)  Aron Amadeus Moen, BØSK
    9)  Kasimir Elias Vogelsang, BØSK
  10)  Viljar Solli, BØSK
  11)  Kristoffer Hellem Kløften, BØSK
  13)  John Bodding Larsen, BØSK
  14)  Sofie Ulset, BØSK
  15)  Pauline Lysø Olsen, BØSK
  16)  Tage Alexander Linn, BØSK
  17)  Martine Solem, BØSK
  18)  Aron Aannø, BØSK
  19)  Emil Aannø, BØSK
  20)  Sara Mogstad, BØSK
  21)  Sofie Mogstad, BØSK
  22)  Teresa Santarana Pedersen, BØSK
  23)  Emilio Fjellheim-Adsen, BØSK
  24)  Julian Rødsjø, BØSK
  25)  Johannes Solli, BØSK
  27)  Georg Timmian Stormo Tørum, BØSK
  28)  Hauk Finnstø Gjølga, BØSK
  29)  Falk Finnstø Gjølga, BØSK
  30)  Saga Finnstø Gjølga, BØSK
  31)  Oliver Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  32)  Martin Hammernes, Leinstrand IL
  33)  Petter Kvam, Leinstrand IL
  34)  Ragnar Lorentzen, Leinstrand IL
  35)  Jonathan Strand Bjørkum, Leinstrand IL
  36)  Linus Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  37)  Ola Hammernes, Leinstrand IL
  38)  Benjamin Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  39)  Selma Opdahl-Njøs, Leinstrand IL
  40)  Sigurd Rø Goulding, Leinstrand IL
  41)  Sebastian Strand Bjørkum, Leinstrand IL
  42)  Nathaniel Høyer, Leinstrand IL
  43)  Oliver Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  45)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  46)  Simon Aannø, BØSK
  47)  Nicolai Ulvan, Sportsklubben Falken
  48)  Guro Samdahl Melhuus, Sportsklubben Falken
  49)  Olav Erik Sæther, Sportsklubben Falken
  50)  August Skram, Sportsklubben Falken
  51)  Jonas Olderli Berget, Sportsklubben Falken
  52)  Siver Brattgjerd, Sportsklubben Falken
  53)  Martin Solberg Andreassen, Sportsklubben Falken
  54)  Erlend Osen, Sportsklubben Falken
  55)  Sebastian Lackner, TSK
  56)  Martin Vike Lackner, TSK
  57)  Jonathan Haugom Knigge, TSK
  58)  William Vorvik, TSK
  59)  Alina Alexandra Linn Bugten, BØSK
  60)  Martine Aurora Linn Bugten, BØSK
  61)  Celine Aannø, BØSK

 

Stormyrvegen 11
2315 Hamar

📞 625 20 290

 This process used 9 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.