web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LIL Minneløp

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  William Flønes, Leinstrand IL
    2)  Daniel Flønes, Leinstrand IL
    3)  Milla Fossmo, Leinstrand IL
    4)  Teodor Marken Urheim, Leinstrand IL
    5)  Martin Hammernes, Leinstrand IL
    6)  Oliver Olsen Glomstad, Leinstrand IL
    7)  Hedda Silje Karset Nilssen, Leinstrand IL
    8)  Maja Distad, Tynset IF
    9)  Vilma Fossum, Tynset IF
  10)  Ingrid Løvlien-Krokhaug, Tynset IF
  11)  Håkon Nordli Stene, Sp.kl. Falken
  12)  Emilio Adsen, Bjugn/Ørland SK
  13)  Georg Timmian Stormo Tørrum, Bjugn/Ørland SK
  14)  Linus Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  15)  Ola Hammernes, Leinstrand IL
  16)  Ludvik Marken Urheim, Leinstrand IL
  17)  Gabriel Høyer, Leinstrand IL
  18)  Jonathan Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  19)  Tuva Storholt Sørøy, Leinstrand IL
  20)  Nanna Astrid Karset Nilssen, Leinstrand IL
  21)  Victoria Skogseth, Leinstrand IL
  22)  Marie Haugnæss, Sp.kl. Falken
  23)  Selma Victoria Opdahl-Njøs, Leinstrand IL
  24)  Mira Fossum, Tynset IF
  25)  Mathilde Horn Østerlie, TSK
  26)  Jonathan Haugom Knigge, TSK
  27)  Martin Vike Lackner, TSK
  28)  Anton Marken Urheim, Leinstrand IL
  29)  Sigurd Rø Goulding, Leinstrand IL
  30)  Thomas Sundsvold, Leinstrand IL
  31)  Eira June L. Skogstad Lannergård, Leinstrand IL
  32)  Åsne Jordet-Løvik, TSK
  33)  Sebastian Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  34)  Kevin Walker, Leinstrand IL
  35)  Nathaniel Høyer, Leinstrand IL
  36)  Sigmund Krokhaug, Tynset IF
  37)  Margrethe Vårvik, TSK
  38)  Leah Fossum, Tynset IF
  39)  Herman Hokseggen Klepp, Sp.kl. Falken
  40)  William Vorvik, TSK
  42)  Gard Leander Opdahl Njøs, Leinstrand IL
  43)  Lina Ulvan Resell, Sp.kl. Falken
  44)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  45)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  46)  Aline Holbø Dyrset, TSK
  47)  Nicolai Ulvan, Sp.kl. Falken
  48)  Nikolai Sæther Ottesen, TSK
  49)  William Vårvik, TSK
  50)  Leon Ajin Nils Skogstad Lannergård, Leinstrand IL
  51)  Martin Geving Langli, Sp.kl. Falken
  52)  Sigurd Holbø Dyrset, TSK
  53)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  55)  Geir Nesset, TSK
  56)  Matheo Kahn, Sp.kl. Falken

 

Stormyrvegen 11
2315 Hamar

📞 625 20 290

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.