web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LM2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Marte Bjerkreim Furnée, Asker SK
    2)  Hedvik Hilde, Asker SK
    3)  Emilie Sparre Njøs, Aktiv SK
    4)  Anette Eidsberget, Gol IL
    5)  Helene Hamming, Geithus IL
    6)  Dafne Marie Lund, Drammens SK
    7)  Cecilie Bakken, Sand IF
    8)  Vilde Kværne, Kongsvinger SK
    9)  Selma Bø Lysø, Kongsvinger SK
  10)  Camilla Kvamme, Bergen SK
  11)  Kristine Notland, Stord IL
  12)  Maria Netland Rabbe, Fana IL
  13)  Amalie Kristianson Berg, Jevnaker IF
  14)  Guro Ruden Brørby, Jevnaker IF
  15)  Ingunn Kvernvold Myhre, Brandbu IF
  16)  Guro Kristiansen Østby, Jevnaker IF
  17)  Lise Hølland, Stavanger Sandnes SK
  18)  Johanne Ekren, Leinstrand IL
  19)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  20)  Amalie Ulset, Bjugn/Ørland SK
  21)  Vilde Baas, Dølemo IL
  22)  Trine Heian, Sandefjord SK
  23)  Guro Eliassen Kverndokk, Aktiv SK
  24)  Ragne Wiklund, Aktiv SK
  25)  Natalie Hognestad, Drammens SK
  26)  Camilla Hvammen, Kongsberg IF
  28)  Synne Moen Bredalslien, Tynset IF
  29)  Kristine Hansen, Kongsvinger SK
  30)  Anna Braathen, Kongsvinger SK
  31)  Stina Ringnes, Sand IF
  32)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
  33)  Rebekka Skavhellen, Fana IL
  34)  Viktoria Keltie Sætersdal, Fana IL
  35)  Emma Speerstra Østervold, Fana IL
  36)  Ine Førde, Tromsø SK
  37)  Synne Elise Hangstad, Tromsø SK
  38)  Ingrid Marie Heggemsnes Wego, Jevnaker IF
  39)  Maria Helen Andreassen, Stavanger Sandnes SK
  40)  Eira Eide, Stavanger Sandnes SK
  41)  Maren Kranzmann, Stavanger Sandnes SK
  42)  Ane By Farstad, Spk. Falken
  43)  Alise Hellem, Bjugn/Ørland SK
  44)  Benedicte Kaltoft Hansen, Tønsberg Turn
  45)  Ylva Elida Krogsmyr Holberg, Aktiv SK
  46)  Emma Lindeijer, Asker SK
  47)  Katrine Haug, Drammens SK
  48)  Karette Kværne, Kongsvinger SK
  49)  Oda Margrete Maageng Lund, Tynset IF
  50)  Aurora Myro, Kongsvinger SK
  51)  Maria Anspach Klippen, Fana IL
  53)  Anja Sporsheim, Stord IL
  54)  Ingeborg Espeland, Stavanger Sandnes SK
  55)  Stine Marie Grande, Bjugn/Ørland SK
  56)  Malin Larsen Indregård, Leinstrand IL
  57)  Ingeborg Winther Storler, Leinstrand IL
  58)  Birgit Eide, Gol IL
  59)  Veronika Esperum, Geithus IL
  60)  Amalie Reistad Fredriksen, Geithus IL
  61)  Eline Margrethe Husmo-Pettersen, Drammens SK
  62)  Lene Hoberg, Stange SK
  63)  Camilla Wangen Evjevik, Sør-Fron IL
  64)  Magnhild Ekren, Leinstrand IL
  65)  Anna Mjøen Holstad, Leinstrand IL
  66)  Carina Jagtøyen, Leinstrand IL
  67)  Hilde Brennhovd, Gol IL
  68)  Inga Anne Vasaasen, Stange SK
  69)  Caroline Hallås Farestveit, Bergen SK
  70)  Cassandra Skavhellen, Fana IL
  71)  Anja Iselin Andersen, Narvik SK
  72)  Martine Lilløy Bruun, Sandefjord SK
  73)  Marte Melvold, Tønsberg Turn
  74)  Tim Lindeijer, Asker SK
  75)  Emil Hansen, Drammens SK
  76)  Leo Aleksander Bergh, Kongsvinger SK
  77)  Bendik Mauseth, Hamar IL
  78)  Sander Eng Strand, Hamar IL
  79)  Stian Gravdal, Fana IL
  80)  Marcus Rasmussen Kvarme, Stord IL
  81)  Nicklas Bjerknes Mikkelsen, Fana IL
  82)  Ådne Kristensen Støyva, Fana IL
  83)  Håvard Fredriksen, Tromsø SK
  84)  Snorre Sliper Bonesmo, Leinstrand IL
  85)  Steinar Heide Bø, Spk. Falken
  87)  Daniel Thuv Eriksen, Herkules SK
  88)  Vetle Grut Johnsen, Arendal SK
  89)  Even Larsen, Arendal SK
  90)  Sindre Kragh Andersen, Sandefjord SK
  91)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
  92)  Kyrre Otto Linnestad, Aktiv SK
  93)  Hans Olav Nøbben, Asker SK
  94)  Jan-Erland Asbjørnhus, Geithus IL
  95)  Sondre K. Glesne, Geithus IL
  96)  Hallgeir Engebråten, Sand IF
  97)  Nils Harsjøen, Tynset IF
  98)  Isak Høiby, Kongsvinger SK
  99)  Magnus Ripsrud, Stange SK
100)  Marcus Bakkeli Sand, Sand IF
101)  Fosi Mohammad Suleiman, Tynset IF
102)  Joar Våge Anspach, Fana IL
103)  Simon Eliseussen, Tromsø SK
104)  Marius Tollefsen, Tromsø SK
105)  Ole Mikkel Mellemstrand, Stavanger Sandnes SK
106)  Borgar Nilsen, Stavanger Sandnes SK
107)  Erik Resell, Spk. Falken
108)  Pål Myhren Kristensen, Arendal SK
109)  Viktor Sørbukt Krumsvik, Arendal SK
110)  Simen Johannessen, Tønsberg Turn
111)  Herman Melvold, Tønsberg Turn
112)  Thomas Lande Eriksen, Aktiv SK
113)  Simon Hilde, Asker SK
114)  Allan Dahl Johansson, Aktiv SK
115)  Håkon Engløkk Jorde, Aktiv SK
116)  Jonas Nordhøj Kristensen, Asker SK
117)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
118)  Ivar Refsdal, Hamar IL
119)  Mathias Solberg, Kongsvinger SK
120)  Jonas Haugland, Bergen SK
121)  Olav Sørheim Nylund, Stord IL
122)  Joachim Øxenbjerg, Bergen SK
123)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
124)  Simen Rye, Stavanger Sandnes SK
125)  Magnus Dahlstrøm, Spk. Falken
126)  Martin Vårvik Nordheim, Leinstrand IL
127)  Vetle Størseth Østmoe, Spk. Falken
128)  Sindre Baas, Dølemo IL
129)  Carlos Wasvik, IF Fram
130)  Sander Tveter, IF Fram
131)  Ole Henrik Østreng Nes, Båstad IL
132)  Marius Bratli, Aktiv SK
133)  Martinius Elvebakken, Asker SK
134)  Lars Ottar Engløkk Jorde, Aktiv SK
136)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
138)  Håvard Hestetun, Bergen SK
139)  Stian Kvamme, Bergen SK
140)  Stian Førde, Tromsø SK
141)  Øyvind Pedersen, Tromsø SK
142)  Fredrik Ruden Brørby, Jevnaker IF
143)  Håkon Sundøen Brørby, Jevnaker IF
144)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
145)  Sander Nyvoll, Gjøvik SK
146)  Martin Emil Sørslett Olaussen, Jevnaker IF
147)  Magne Hølland, Stavanger Sandnes SK
148)  Daniel Meling, Stavanger Sandnes SK
149)  Eskil Lyngdal Sægrov, Stavanger Sandnes SK
150)  Odin By Farstad, Spk. Falken
151)  Bjørn Magnussen, Spk. Falken
152)  Thomas Thuv Eriksen, Herkules SK
153)  Vetle Folland, Tønsberg Turn
154)  Vetle Kværne Stangeland, Tønsberg Turn
155)  Kristian Eidsberget, Gol IL
156)  Thomas Medgård, Gol IL
157)  Kristian S. Reinton, Hol IL
158)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
159)  Christer Skuterud, Geithus IL
160)  Per Olav Aaserud, Geithus IL
161)  Kristian Aas, Stord IL
162)  Kristian Gamme Ulekleiv, Gjøvik SK
163)  Magnus Dahle, Stavanger Sandnes SK
164)  Andreas Offerdal, Lærdal IL
165)  Sondre Vårvik Nordheim, Leinstrand IL
166)  Terje Tobias Tønne, Leinstrand IL
Fornybar energi

 This process used 76 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.