web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LM2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Henrik Glesne, Geithus IL
    2)  Joren Sleeking, Hol IL
    3)  Colin Nyborg, Sand IF
    4)  Knut Harsjøen , Tynset IF
    5)  Sigurd Sæther, Sand IF
    6)  Sondre Buer Aasebø, Fana IL
    7)  Eskil Jenshagen, Jevnaker
    8)  Ole Magnus Wego, Jevnaker
    9)  Vetle Nefjen, Jevnaker
  10)  Viktor Smedstad Haukaas, Aktiv SK
  11)  Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
  12)  Olav Resell, Spk Falken
  13)  Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK
  14)  Martin Johannessen, Båstad IL
  16)  Emil Ervik, Hamar IL
  17)  Fredrik Grue Mælen, Tynset IF
  18)  Henrik Andreassen, Sand IF
  19)  Håkon Sæther, Sand IF
  20)  Ola Nordrum Isachsen , Stange SK
  21)  Sander Eitrem, Sand IF
  22)  Tobias Fløiten, Sand IF
  23)  Tore Braathen, Kongsvinger SK
  24)  Erlend Belsvik, Stord IL
  25)  Johannes Fløystad, Fana IL
  26)  John Granli, Stord IL
  27)  Sakkarias Koller Løland, Fana IL
  28)  Samuel Jøssang, Fana IL
  29)  Ulrik Schaatun Berge, Fana IL
  31)  Jørgen Mugaas Andresen, Aktiv SK
  32)  Marlon Elvebakken, Asker
  33)  Oddbjørn Mellemstrand, StavangerSandnes SK
  35)  Vegard Rye, StavangerSandnes SK
  36)  Anders Geving Langli, Spk Falken
  37)  Ingvar Winther Storler, Leinstrand IL
  38)  Ole Magnus Solberg Andreassen, Spk Falken
  39)  Siver Brattgjerd, Spk Falken
  40)  Sondre Furseth, Arendal
  41)  Kasper Tveter, IF Fram
  42)  Robin Sleeking, Hol IL
  43)  Bendik Mauseth, Hamar IL
  44)  Leo Aleksander Bergh, Kongsvinger SK
  45)  Sander Eng Strand, Hamar IL
  46)  Marcus Rasmussen Kvarme, Stord IL
  47)  Nicklas Bjerknes Mikkelsen, Fana IL
  48)  Stian Gravdal, Fana IL
  49)  Ådne Støyva, Fana IL
  50)  August Middelkoop, Aktiv SK
  51)  Tim Lindeijer, Asker
  54)  Ådne Skjæveland Jøssing, Spk Falken
  55)  Daniel T Eriksen, Herkules
  56)  Even Larsen, Arendal
  57)  Stian Gjeruldsen, Arendal
  58)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
  59)  Sindre Kragh Andersen, Sandefjord SK
  60)  Jan Erland Asbjørhus, Geithus IL
  61)  Sondre Glesne, Geithus IL
  62)  Fosi Muhammad Suleiman, Tynset IF
  63)  Hallgeir Engebråten, Sand IF
  64)  Isak Høiby, Kongsvinger SK
  65)  Magnus Ripsrud , Stange SK
  66)  Nils Harsjøen, Tynset IF
  67)  Joar Våge Anspach, Fana IL
  68)  Mathias Emil Sundby, Fana IL
  69)  Simon Eliseussen, Tromsø SK
  70)  Hans Olav Nøbben, Asker
  71)  Kyrre Otto Linnestad, Aktiv SK
  72)  Ole Mikkel Mellemstrand, StavangerSandnes SK
  73)  Andre Vårvik, TSK
  74)  Erik Resell, Spk Falken
  75)  Pål M Kristensen, Arendal
  76)  Viktor Krumsvik, Arendal
  77)  Herman Melvold, Tønsberg Turn
  78)  Simen Rye, StavangerSandnes SK
  79)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
  80)  Joachim Øxenbjerg, Bergen skøyteklubb
  81)  Jonas Haugland, Bergen skøyteklubb
  82)  Olav Sørheim Nylund, Stord IL
  84)  Simon Hilde, Asker
  85)  Thomas Lande Eriksen, Aktiv SK
  86)  Martin Vårvik Nordheim, Leinstrand IL
  87)  Vetle Størseth Østmoe, Spk Falken
  88)  Sindre Baas, Dølemo
  89)  Carlos Wasvik, IF Fram
  90)  Sander Tveter, IF Fram
  92)  Amanda Bø Lysø, Kongsvinger SK
  93)  Sara Natalie Bergh, Kongsvinger SK
  94)  Sarah Marie Sanderud, Sand IF
  95)  Benedicte Keltie Sætersdal, Fana IL
  96)  Kari Reiss-Jacobsen, SSK-Toten
  97)  Aurora Milch Vinslid, Asker
  98)  Ingvild Leandersen, Asker
  99)  Linnea Marie Stålvik Søfteland, Asker
100)  Julie Lu Sægrov Aske, StavangerSandnes SK
103)  Vilde Vatn, Spk Falken
104)  Madelen Luberth, Sandefjord SK
105)  Anita Medgård, Gol IL
106)  Marie Fossen, Drammen SK
107)  Gina Engebråten, Sand IF
108)  Mina Hoff Flensborg, Hamar IL
109)  Oda Kornelia Botten Kvam, Fana IL
110)  Oline Anspach Klippen, Fana IL
111)  Arwen Szygenda, Sør-Fron
112)  Malin Øverjordet, Sør-Fron
114)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
115)  Oda Kjærvik Østenstad, Asker
116)  Helene Tyslum Sperre, Sandefjord SK
117)  Anette Eidsberget, Gol IL
118)  Ida Eikemo Hagen , Stange SK
119)  Camilla Kvamme, Bergen skøyteklubb
120)  Maria Netland Rabbe, Fana IL
121)  Amalie Berg, Jevnaker
122)  Guro R. Brørby, Jevnaker
123)  Ingunn Myhre, Jevnaker
124)  Hedvig Hilde, Asker
125)  Marte Bjerkreim Furnée, Asker
126)  Lise Hølland, StavangerSandnes SK
127)  Amalie Ulset, Bjugn/Ørland SK
128)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
129)  Johanne Ekren, Leinstrand IL
130)  Vilde Baas, Dølemo
131)  Trine Heian, Sandefjord SK
132)  Camilla Hvammen, Kongsberg IL
133)  Anna Braathen, Kongsvinger SK
134)  Emilie Ervik, Hamar IL
135)  Kristine Hansen, Kongsvinger SK
136)  Synne Moen Bredalslien, Tynset IF
137)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
138)  Rebekka Skavehellen, Fana IL
139)  Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL
140)  Ine Førde, Tromsø SK
141)  Ingrid Marie Wego, Jevnaker
142)  Guro Eliassen Kverndokk, Aktiv SK
143)  Ragne Wiklund, Aktiv SK
144)  Eira Eide, StavangerSandnes SK
146)  Alise Hellem, Bjugn/Ørland SK
147)  Benedicte K Hansen, Tønsberg Turn
148)  Katrine Haug, Drammen SK
149)  Aurora Myro, Kongsvinger SK
150)  Oda Margrete Maageng Lund, Tynset IF
151)  Anja Sporsheim, Stord IL
152)  Maria Anspach Klippen, Fana IL
153)  Emma Lindeijer, Asker
154)  Ilsa Shobe, Aktiv SK
155)  Ylva Holberg Krogsmyr, Aktiv SK
156)  Ingeborg Espeland, StavangerSandnes SK
157)  Ingeborg Winther Storler, Leinstrand IL
Uteis også i framtida?

 This process used 60 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.