web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Landsmesterskapet 2020

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                    📞 625 20 290
 
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Eirik Andersen, Aktiv SK
    2)  Tinius Rambøl Alme, Aktiv SK
    3)  Linus August Risnes, Aktiv SK
    4)  David Luangtep Vangen, Aktiv SK
    5)  Viktor Smestad Haukaas, Aktiv SK
    6)  Maiken Nerstad Gundersen, Aktiv SK
    7)  Emmeline Berentsen, Aktiv SK
    8)  Inka Boldingh Debernard, Aktiv SK
    9)  Mads Nordhus, Aktiv SK
  10)  Halvor Kjøsterud Erlingsen, Asker SK
  11)  Edvard Morkemo, Asker SK
  12)  Nina Milch Vinslid, Asker SK
  13)  Stine Finsland, Asker SK
  14)  Miika J. Klevstuen, OSK
  15)  Fredrik Pedersen, OSK
  16)  Paulina Klevstuen, OSK
  17)  Mathilde Pedersen, OSK
  18)  Philip Grønvold Andersen, Drammen SK
  19)  Marius Moen, Drammen SK
  20)  Mats Bye Martinsen, Geithus IL
  21)  Henrik K. Glesne, Geithus IL
  22)  Joren Sleeking, Hol IL
  23)  Sondre Hvammen, Kongsberg IF
  25)  Didrik Eng Strand, Hamar IL
  26)  Finn Elias Haneberg, Hamar IL
  27)  Sivert Refsdal, Hamar IL
  28)  Johanne Braathen, Kongsvinger SK
  29)  Fabian Løvås, Nord-Odal IL
  30)  Ingrid Sæther, Nord-Odal IL
  31)  Leona Olstad Grinden, Nord-Odal IL
  32)  Aurora Løvås, Nord-Odal IL
  33)  Thomas Andreassen, Nord-Odal IL
  34)  Tuva Fløiten, Nord-Odal IL
  35)  Sigurd Sæther, Nord-Odal IL
  36)  Colin Nyborg, Nord-Odal IL
  37)  Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL
  38)  Even Borgen Steen, Fana IL
  39)  Sondre Buer Åsebø, Fana IL
  40)  Åse Marie Dahn, Fana IL
  41)  Kristoffer Knag Sognstad, Fana IL
  43)  Leo Eikeseth Løland, Fana IL
  44)  Ivar Norheim, Fana IL
  45)  Olina Norheim, Fana IL
  46)  Sondre Dahn, Fana IL
  47)  Emil Pedersen Matre, Fana IL
  48)  Benedicte Keltie Sætersdal, Fana IL
  49)  Simen Storelid, Stord IL
  50)  Samuel Onarheim Waage, Stord IL
  51)  Dina Storelid, Stord IL
  52)  Patrik Hansen, Skjervøy skøyte- og ishockeyklubb
  53)  Jørgen Brochman, Tromsø SK
  54)  Helene Søreng Soleng, Tromsø SK
  55)  Arne Lernes, Tromsø SK
  56)  Emma Beate Moe Brørby, Jevnaker IF
  58)  Emma Kristiansen Østby, Jevnaker IF
  59)  Ingrid Håkegård Eichler, SSK Toten
  60)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  61)  Jørgen Szygenda, Sør-Fron IL
  62)  Frederik Gajos Hamre, Stavanger Sandnes SK
  63)  Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes SK
  64)  Martine Solem, BØSK
  65)  Asta Kotte, BØSK
  66)  Aron Aannø, BØSK
  67)  Alan Kotte, BØSK
  68)  Bendik Oksvold Nes, BØSK
  69)  Lucas Sandmo, BØSK
  70)  Sofie Ulset, BØSK
  71)  Simon Aannø, BØSK
  72)  Birk Finnstø Refsaas, BØSK
  73)  Gard Opdahl Njøs, Leinstrand IL
  74)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  75)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  76)  Leon Skogstad Lannergård, Leinstrand IL
  77)  Amund Haugnæs, SPK Falken
  78)  Matheo Kahn, SPK Falken
  79)  Lina Ulvan Resell, SPK Falken
  80)  Nicolai Ulvan, SPK Falken
  81)  Marilen Brattgjerd, SPK Falken
  82)  Martin Geving Langli, SPK Falken
  83)  Martin Solberg Andreassen, SPK Falken
  84)  Cristian Landrø Magnussen, SPK Falken
  85)  William Vorvik, TSK
  86)  Sebastian Lackner, TSK
  87)  Margrethe Vårvik, TSK
  88)  Håkon Vårvik, TSK
  89)  Aline Holbø Dyrset, TSK
  90)  Nikolai Sæther Ottesen, TSK
  91)  William Vårvik, TSK
  92)  Sigurd Holbø Dyrset, TSK
  94)  Stella Nilsen, Arendal SK
  95)  Emily Plozicki, Arendal SK
  96)  Silje Stomperudhaugen, Herkules SK
  97)  Sigve Knutsen Borlaug, Herkules SK
  98)  Håvard Klette, Herkules SK
  99)  Pernille H. Løvestad Skolem, Holmestrand & Botne
100)  Filip Møller Nordal, If Fram
101)  Herman Hoff, Sandefjord SK
102)  Signe Eide Kirkesæther, Tønsberg Turn
103)  Ada Darup, Tønsberg Turn
104)  Vilde Semb, Tønsberg Turn
105)  Ina Nakken, Tønsberg Turn
106)  Patricia Johannessen, Tønsberg Turn
107)  Ask Darup, Tønsberg Turn
108)  Amalie Haugerud Teig, Båstad IL
109)  Paul Fredrik Michelet, Båstad IL
110)  Mathias Myhrer, Båstad IL
111)  Bernard Benjaminsen, Båstad IL
112)  Marius Sæther Nilsen, Båstad IL
113)  Martin Johannessen, Båstad IL

  • Salg
  • Utleie
  • Full service
    • bueslip
    • slip
    • skifte fjærer
    • smøre lager

 

 This process used 43 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.