web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Minneløp 05.03.2022

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Aron Amadeus Moen, Bjugn/Ørland SK
    3)  Mariell Stein, Leinstrand IL
    4)  Mali Grostad Håbjørg, Leinstrand IL
    5)  Alexander Vårvik, Leinstrand IL
    6)  Amalie Nyvold Nilsen, Leinstrand IL
    7)  Anders Frengen Haugrønning, Leinstrand IL
    8)  Eline Martens-By, Leinstrand IL
    9)  Elise Ramsem-Klefstad, Leinstrand IL
  10)  Endre Skjetlein, Leinstrand IL
  11)  Erik Nessjøen, Leinstrand IL
  12)  Filippa Askim Daniel, Leinstrand IL
  13)  Hedda Silje Karset Nilssen, Leinstrand IL
  14)  Helene B. Singstad, Leinstrand IL
  15)  Ida Johanne Skjervold, Leinstrand IL
  16)  Isak Strand, Leinstrand IL
  17)  Lilja Othelia Mandal, Leinstrand IL
  18)  Iver Søberg Moe, Leinstrand IL
  19)  Jonas Røstum, Leinstrand IL
  20)  Katja Sivertsen, Leinstrand IL
  21)  Klara Søberg Moe, Leinstrand IL
  22)  Pernille Snildalsli Moe, Leinstrand IL
  24)  Marius Røstum, Leinstrand IL
  25)  Ronja Sivertsen, Leinstrand IL
  26)  Thomas Gjelstein, Leinstrand IL
  27)  Vilde Oline Strand, Leinstrand IL
  28)  William Daniel-Frengen, Leinstrand IL
  29)  Einar Johansson, Sp.kl. Falken
  30)  Jesper Nærum, Sp.kl. Falken
  31)  Alma Margrete Løberg, Sp.kl. Falken
  32)  Eila Marie Løberg, Sp.kl. Falken
  33)  Edvard Lauvstad Nevermo, Trondhjems Skøiteklub
  34)  Cornelia Askim Daniel, Leinstrand IL
  35)  Alma Molde Jensen, Leinstrand IL
  36)  Daniel Flønes, Leinstrand IL
  37)  Gabriel Høyer, Leinstrand IL
  38)  Jonathan Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  39)  Julius Rø Goulding , Leinstrand IL
  40)  Martin Hammernes, Leinstrand IL
  41)  Nanna Astrid Karset Nilssen, Leinstrand IL
  42)  Ole Henrik Goa, Leinstrand IL
  43)  Oliver Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  44)  Petter Kvam, Leinstrand IL
  45)  Ragnar Lorentzen, Leinstrand IL
  46)  Sofie Petersen, Leinstrand IL
  47)  William Andre Fellinghaug, Leinstrand IL
  48)  William Flønes, Leinstrand IL
  49)  Alba Ochoa Borg, Sp.kl. Falken
  50)  Jørgen Bergh Jermstad, Sp.kl. Falken
  51)  Martin Bergh Jermstad, Sp.kl. Falken
  52)  Mathilde Olderli Berget, Sp.kl. Falken
  53)  Mika Stevens, Trondhjems Skøiteklub
  54)  Nora Stevens, Trondhjems Skøiteklub
  55)  Benjamin Eidsvåg, Tynset IF
  56)  Gabriel Eidsvåg, Tynset IF
  57)  Maja Distad, Tynset IF
  58)  Stine Lærum Hagen, Tynset IF
  59)  Thilo Findahl, Tynset IF
  60)  Vilma Fossum, Tynset IF
  61)  Lerke Kjestveit Danielsen , Trondhjems Skøiteklub
  62)  Linus Olsen Glomstad, Leinstrand IL
  63)  Ludvig Loe Haugan, Leinstrand IL
  64)  Ola Hammernes, Leinstrand IL
  65)  August Skram, Sp.kl. Falken
  66)  Erlend Osen, Sp.kl. Falken
  67)  Olav Erik Sæther, Sp.kl. Falken
  68)  Julian Alexander Sandoval Haug, Trondhjems Skøiteklub
  69)  Victoria Skogseth, Leinstrand IL
  70)  Benjamin Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  71)  Magnus Rian Myrli, Sp.kl. Falken
  72)  Selma Opdahl Njøs, Leinstrand IL
  73)  Mathilde Horn Østerlie, Trondhjems Skøiteklub
  74)  Mira Fossum, Tynset IF
  75)  Sigurd Rø Goulding, Leinstrand IL
  76)  Thomas Sundsvold, Leinstrand IL
  77)  Alessandra Mazzetti, Leinstrand IL
  78)  Margrethe Vårvik, Trondhjems Skøiteklub
  79)  Åsne Jordet-Løvik, Trondhjems Skøiteklub
  80)  Hedda Hylen , Tynset IF
  81)  Nathaniel Høyer, Leinstrand IL
  82)  Oliver Fjellgård Lyby, Leinstrand IL
  83)  Sebastian Strand-Bjørkum, Leinstrand IL
  84)  Sigmund Løvlien Krokhaug, Tynset IF
  85)  Karoline Vestre, Leinstrand IL
  86)  Tuva Sundsvold, Leinstrand IL
  87)  Jonas Olderli Berget, Sp.kl. Falken
  88)  Hege Fossum, Tynset IF
  89)  Geir Nesset, Trondhjems Skøiteklub
  90)  Christian Eidsvåg, Tynset IF
  91)  Marius Krokhaug, Tynset IF

 

Stormyrvegen 11
2315 Hamar

📞 625 20 290

 This process used 251 ms for its computations. It spent 6 ms in system calls.