web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC3_Leangen_2015

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

LEDIG REKLAMEPLASS

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Marichen Hagelund, Aktiv SK
    2)  Andreas Haugerud, Aktiv SK
    3)  Jonas Nordhøy Kristensen, Asker SK
    4)  Runar Njåtun Krøyer, Asker SK
    5)  Anders Bjerkreim Furnee, Asker SK
    6)  Karine Udahl, Båstad IL
    7)  Johan Jørgen Sæves, Båstad IL
    8)  Frida van Megen, Fana IL
    9)  Ellen Bjertnes, Geithus IL
  10)  Sander Nyvoll, Gjøvik SK
  11)  Kristian Ulekleiv, Gjøvik SK
  12)  Nille Faleide, Gol IL
  13)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  14)  Kristian Aabakken, Hamar IL
  15)  Espen Tveit, Herkules SK
  16)  Thomas Thuv Eriksen, Herkules SK
  17)  Kristian Reinton, Hol IL
  18)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
  19)  Christoffer Fagerli Rukke, Hol IL
  20)  Else Merethe Omsland, IF Fram Larvik
  21)  Guro Bergstrøm, Jevnaker IF
  22)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  23)  Stian Bergstrøm, Jevnaker IF
  24)  Håkon Brørby, Jevnaker IF
  25)  Martin Emil Olaussen, Jevnaker IF
  26)  Vegard Hansen, Kongsvinger SK
  27)  Ane By Farstad, Leinstrand IL
  28)  Anna Mjøen Holstad, Leinstrand IL
  30)  Carina Jagtøyen, Leinstrand IL
  31)  Magnhild Ekren, Leinstrand IL
  32)  Camilla Lund, Leinstrand IL
  33)  Odin By Farstad, Leinstrand IL
  34)  Martin Vårvik Nordheim, Leinstrand IL
  35)  Martine Lilløy Bruun, Sandefjord SK
  36)  Ida Sanderud, Sand IF
  37)  Thea Fløiten, Sand IF
  38)  Robin Nicolai Gruben, Sand IF
  39)  Bjørn Magnussen, Spk Falken
  40)  Vetle Størseth Østmoe, Spk Falken
  41)  Hans Arne Frodal, SSK Toten
  42)  Inga Anne Vasaasen, Stange SK
  43)  Camilla Wangen Evjevik, Sør-Fron IL
  44)  Thomas Røste, TKK
  45)  Frode Midjo, TKK
  46)  Atle Vårvik, Trondhjems SK
  47)  Kristian Vårvik, Trondhjems SK
  48)  Aleksander Waagenes, Trondhjems SK
  49)  Oda Margrete Maageng Lund, Tynset IF
  50)  Ole Bjørnsmoen Næss, Tynset IF
  51)  Vetle Stangeland, Tønsberg Turn
  52)  Vetle Folland, Tønsberg Turn
  53)  Fredrik van der Horst, Tønsberg Turn
Ein del av løysinga
 
 

 This process used 44 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.