web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC5_2015

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Else Merethe Omsland, IF Fram
    2)  Caroline Hallås Farestveit, Bergen SK
    3)  Ida Sanderud, Sand IF
    4)  Thea Fløiten, Sand IF
    5)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
    6)  Kristian Solland Reinton, Hol IL
    7)  Rannei Skaali, Arendal SK
    8)  Siri Moseng Reiersen, Arendal SK
    9)  Hans Arne Frodal, SSK Toten
  10)  Terje Tobias Tønne, Leinstrand IL
  11)  Kristian Vårvik, TSK
  12)  Kristian G. Ulekleiv, Gjøvik SK
  13)  Runar Njåtun Krøyer, Asker SK
  14)  Henrik Hvesser, Asker SK
  15)  Vebjørn Njåtun Krøyer, Asker SK
  17)  Per Olav Aaserud, Geithus IL
  18)  Christer Skuterud, Geithus IL
  19)  Ellen Bjertnes, Geithus IL
  20)  Fredrik Nybråten, Geithus IL
  21)  Brage Olsen Børtnes, Drammens SK
  22)  Eirik Skavhaug Nergaard, Drammens SK
  23)  Martine Lilløy Bruun, Sandefjord SK
  24)  Leif Marius Ovli, Hamar IL
  25)  Kristian Aabakken, Hamar IL
  26)  Hilde Magnetun Brennhovd, Gol IL
  27)  Nille Martha Norhaug Faleide, Gol IL
  28)  Birgit Eide, Gol IL
  29)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  31)  Inga Anne Vasaasen, Stange SK
  32)  Robin Nicolai Oppi Gruben, Sand IF
  33)  Frida van Megen, Fana IL
  34)  Sindre Henriksen, Fana IL
  35)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
  36)  Tommy Ruden Bakken, Jevnaker IF
  37)  Stian Bergstrøm, Jevnaker IF
  38)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  39)  Martin Emil Sørslett Olaussen, Jevnaker IF
  40)  Håkon Sundøen Brørby, Jevnaker IF
Fornybar energi

 This process used 44 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.