web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM Enkeltdistanser 2017 Fosenhallen

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Hege Bøkko, Hol IL
    2)  Ingvild Hellem, BØSK
    3)  Espen Aarnes Hvammen, Eidsvold Turn
    4)  Simen Kroken, Aktiv SK
    5)  Odin By Farstad, Sportsklubben Falken
    6)  Ragne Wiklund, Aktiv SK
    8)  Ida Njåtun, Asker SK
    9)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
  12)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
  15)  Ellen Bjertnes, Geithus IL Skøyter
  16)  Nille Faleide, Gol IL
  18)  Guro Bergstrøm, Jevnaker IF
  19)  Camilla Lund, Leinstrand IL
  20)  Carina Jagtøyen, Leinstrand IL
  21)  Ingeborg Storler, Leinstrand IL
  22)  Ida Sanderud, Nord-Odal IL
  23)  Martine Lilløy Bruun, Sandefjord SK
  24)  Sofie Karoline Haugen, Sandefjord SK
  26)  Ane By Farstad, Sportsklubben Falken
  29)  Ingeborg Espeland, Stavanger Sandnes SK
  31)  Marit Fjellanger Bøhm, Stavanger Sandnes SK
  32)  Martine Ripsrud, Stange SK
  34)  Allan Dahl Johansson, Aktiv SK
  35)  Marius Bratli, Aktiv SK
  37)  Magnus Myhren Kristensen, Arendal SK
  39)  Simen Spieler Nilsen, Arendal SK
  40)  Thomas H. Søfteland, Arendal SK
  41)  Anders B. Furnee, Asker SK
  42)  Jonas Nordøy Kristensen, Asker SK
  45)  Brage Olsen Børtnes, Drammen SK
  46)  Eirik Skavhaug Nergaard, Drammen SK
  48)  Håvard Holmefjord Lorentzen, Fana IL
  49)  Jacob Anspach Klippen, Fana IL
  50)  Sindre Henriksen, Fana IL
  51)  Sverre Lunde Pedersen, Fana IL
  53)  Christoffer Fagerli Rukke, Hol IL
  54)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
  55)  Kristian Solland Reinton, Hol IL
  56)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  58)  August Teodor Haugen, Sandefjord SK
  59)  Bjørn Magnussen, Sportsklubben Falken
  61)  Magnus Dahle, Stavanger Sandnes SK
  62)  Simen Rye, Stavanger Sandnes SK
  63)  Espen Brask Nordfonn, Stord IL
  65)  Aleksander Waagenes, Trondhjems SK
  66)  Kristian Vårvik, Trondhjems SK
  67)  Ole Bjørnsmoen Næss, Tynset IF
  68)  Vetle Stangeland, Tønsberg Turn
Grønt skifte — kvit vinter

 This process used 32 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.