web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM Sprint 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Håvard Holmefjord Lorentzen, Fana IL
    2)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
    3)  Bjørn Magnussen, Spk Falken
    4)  Johann Jørgen Sæves, Båstad IL
    5)  Odin By Farstad, Spk Falken
    6)  Marius Bratli, Aktiv SK
    7)  Kristian Ulekleiv, Gjøvik SK
    8)  Kristian Solland Reinton, Hol IL
    9)  Simen Kroken, Aktiv SK
  10)  Magnus Dahle, Stavanger Sandnes SK
  11)  Brage Olsen Børtnes, Drammen SK
  12)  Mii Erik Haugård, Aktiv SK
  13)  Robin Nicolai Gruben, Nord-Odal IL
  14)  Ole Bjørnsmoen Næss, Tynset IF
  15)  Håkon Sundøen Brørby, Jevnaker IF
  16)  Kristian Vårvik, TSK
  17)  Ivar Njøs, Leinstrand IL
  18)  Lars Marius Østreng Nes, Båstad IL
  19)  Jørn Pettersen, Arendal SK
  21)  Hallgeir Engebråten, Nord-Odal IL
  22)  Sindre Baas, Dølemo IL
  23)  Simen Rye, Stavanger Sandnes SK
  24)  Jonas Haugland, Bergen SK
  25)  Stian Gravdal, Fana IL
  26)  Erik Resell, Spk Falken
  27)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
  28)  Tobias Fløiten, Nord-Odal IL
  29)  Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes SK
  30)  Ole Henrik Østreng Nes, Båstad IL
  31)  Ole Mikkel Mellemstrand, Stavanger Sandnes SK
  32)  Gina Engebråten, Nord-Odal IL
  33)  Kyrre Otto Linnestad, Aktiv SK
  34)  Håkon Sæther, Nord-Odal IL
  35)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
  36)  Olav Sørheim Nylund, Stord IL
  37)  Oddbjørn Mellemstrand, Stavanger Sandnes SK
  38)  Birk Finnstø Refsaas, BØSK
  39)  Ådne Kristensen Støyva, Fana IL
  40)  Nicklas Bjerknes Mikkelsen, Fana IL
  41)  Simon Aannø, BØSK
  42)  Nils Harsjøen, Tynset IF
  43)  Fosi Mohamed Suleiman, Tynset IF
  46)  John Granli, Stord IL
  47)  Erlend Belsvik, Stord IL
  48)  Hege Bøkko, Hol IL
  49)  Ida Njåtun, Asker SK
  51)  Sofie Karoline Haugen, Sandefjord SK
  52)  Anne Gulbrandsen, Eidsvold TF
  53)  Marte Vatn, Spk Falken
  54)  Nille Martha Norhaug Faleide, Gol IL
  55)  Marit Fjellanger Bøhm, Stavanger Sandnes SK
  56)  Carina Jagtøyen, Leinstrand IL
  57)  Marie Bakken Haugli, Jevnaker IF
  58)  Guro Bergstrøm, Jevnaker IF
  59)  Else Merethe Omsland, IF Fram
  60)  Ane By Farstad, Spk Falken
  61)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
  62)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
  63)  Maria Netland Rabbe, Fana IL
  64)  Trine Heian, Sandefjord SK
  65)  Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL
  66)  Synne Moen Bredalslien, Tynset IF
  68)  Camilla Hvammen, Kongsberg IF
  71)  Lise Hølland, Stavanger Sandnes SK
  72)  Oda Kjærvik Østenstad, Asker SK
  74)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  75)  Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes SK
  77)  Alise Hellem, BØSK
  78)  Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
  79)  Linnea Marie Stålvik Søfteland, Asker SK
  80)  Emilie Sparre Njøs, Aktiv SK
Den nye olja?

 This process used 40 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.