web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NM-Sprint2019

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Anne Gulbrandsen, Eidsvoll TF
    3)  Oline Anspach Klippen, Fana IL
    4)  Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL
    5)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
    6)  Maria Natland Rabbe, Fana IL
    8)  Håvard Holmefjord Lorentzen, Fana IL
    9)  Nicklas Bjerknes Mikkelsen, Fana IL
  10)  Sondre Buer Åsebø, Fana IL
  11)  Stian Gravdal, Fana IL
  12)  Ulrik Schaathun Berge, Fana IL
  13)  Johannes Fløystad, Fana IL
  14)  Ellen Bjertnes, Geithus IL
  15)  Sondre Kvalshaugen Glesne, Geithus IL
  16)  Erlend Andre Rue, Gol IL
  17)  Hege Bøkko, Hol IL
  18)  Kristian Solland Reinton, Hol IL
  19)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
  20)  Christoffer Fagerli Rukke, Hol IL
  21)  Guro Bergstrøm, Jevnaker IF
  22)  Ingunn K. Myhre, Jevnaker IF
  23)  Sander Mikkelsen, Jevnaker IF
  24)  Carina Jagtøyen, Leinstrand IL
  25)  Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL
  26)  Ivar Njøs, Leinstrand IL
  27)  Martine Ripsrud, Stange SK
  28)  Emilie Sparre Njøs, Aktiv SK
  29)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
  30)  Marius Bratli, Aktiv SK
  32)  Simen Kroken, Aktiv SK
  33)  Hanna Svenni, Asker SK
  35)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
  36)  Vilde Baas, Dølemo IL
  37)  Camilla Hvammen, Kongsberg IF
  38)  Hanna Engebråten, Nord-Odal IL
  39)  Jonas Haugland, Bergen SK
  40)  Johann Jørgen Sæves, Båstad IL
  41)  Brage Olsen Børtnes, Drammens SK
  42)  Vegard Hansen, Kongsvinger SK
  43)  Odin By Farstad, Spk. Falken
  44)  Bjørn Magnussen, Spk. Falken
  45)  Magnus Dahle, Stavanger Sandnes SK
  46)  Espen Brask Nordfonn, Stord IL Skeiser
  47)  Magnus Brask Nordfonn, Stord IL Skeiser
  48)  Pål Myhren Kristensen, Arendal SK
  51)  Emil Hansen, Drammens SK
  53)  Daniel Thuv Eriksen, Herkules SK
  54)  Gina Engebråten, Nord-Odal IL
  56)  Hallgeir Engebråten, Nord-Odal IL
  57)  Håkon Sæther, Nord-Odal IL
  58)  Ragnar Jonsrud, Nord-Odal IL
  59)  Tobias Fløiten, Nord-Odal IL
  60)  Ane By Farstad, Spk. Falken
  61)  Anders Langli, Spk. Falken
  62)  Erik Resell, Spk. Falken
  63)  Ole Magnus Andreassen, Spk. Falken
  64)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  65)  Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes SK
  66)  Lise Hølland, Stavanger Sandnes SK
  67)  Ole Mikkel Mellemstrand, Stavanger Sandnes SK
  68)  Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes SK
  69)  Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
  70)  Synne Hangstad, Tromsø SK
  71)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
  73)  Isak Høiby, Kongsvinger SK
Her er det plass til reklame.

 This process used 404 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.