web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NMsprint2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    2)  Emma Lindeijer, Asker SK
    3)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
    4)  Alise Hellem, Bjugn/Ørland SK
    5)  Vilde Baas, Dølemo IL
    6)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
    7)  Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL
    8)  Maria Netland Rabbe, Fana IL
    9)  Maria Anspach Klippen, Fana IL
  10)  Rebekka Skavhellen, Fana IL
  11)  Amalie Reistad Fredriksen, Geithus IL
  12)  Amalie Berg, Jevnaker IF
  13)  Anna Mjøen Holstad, Leinstrand IL
  14)  Ane By Farstad, Leinstrand IL
  15)  Magnhild Ekren, Leinstrand IL
  16)  Martine Lilløy Bruun, Sandefjord SK
  17)  Inga Anne Vasaasen, Stange SK
  19)  Ine Førde, Tromsø SK
  22)  Viktor Krumsvik, Arendal SK
  23)  Pål Myhren Kristensen, Arendal SK
  24)  Jonas Nordøy Kristensen, Asker SK
  25)  Håvard Hestetun, Bergen SK
  26)  Jonas Haugland, Bergen SK
  27)  Sindre Baas, Dølemo IL
  29)  Kristian Gamme Ulekleiv, Gjøvik SK
  30)  Henrik Fagerli Rukke, Hol IL
  31)  Kristian Solland Reinton, Hol IL
  32)  Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF
  33)  Martin Emil Sørslett Olaussen, Jevnaker IF
  34)  Håkon Brørby, Jevnaker IF
  38)  Magnus Dahle, SSSK
  39)  Eskil Lyngdal Sægrov, SSSK
  40)  Stian Førde, Tromsø SK
  41)  Vetle Folland, Tønsberg Turn
  42)  Marichen Hagelund, Aktiv SK
  43)  Hanne Haugland, Austevoll IK
  44)  Ingvild Hellem, Bjugn/Ørland SK
  45)  Karine Udahl, Båstad IL
  46)  Anne Gulbrandsen, Eidsvold TF
  47)  Ellen Bjertnes, Geithus IL
  48)  Nille Faleide, Gol IL
  49)  Hege Bøkko, Hol IL
  50)  Else Merete Omsland, IF Fram
  51)  Ida Sanderud, Sand IF
  52)  Thea Fløiten, Sand IF
  53)  Martine Ripsrud, Stange SK
  54)  Simen Kroken, Aktiv SK
  55)  Simen Spieler Nilsen, Arendal SK
  56)  Runar Njåtun Krøyer, Asker SK
  57)  Lars Marius Østreng Nes, Båstad IL
  58)  Brage Olsen Børtnes, Drammen SK
  60)  Pål Gravem, Eidsvold TF
  61)  Jakob Anspach Klippen, Fana IL
  62)  Håvard Lorentzen, Fana IL
  64)  Espen Tveit, Herkules SK
  65)  Håvard Bøkko, Hol IL
  66)  Christoffer Fagerli Rukke, Hol IL
  67)  Vegard Hansen, Kongsvinger SK
  68)  Robin Nicolai Gruben, Sand IF
  69)  Terje Almås, Stord IL
  70)  Magnus Brask Nordfonn, Stord IL
  71)  Jon Greger Notland, Stord IL
  72)  Aleksander Waagenes, TSK
Grønt skifte — kvit vinter

 This process used 568 ms for its computations. It spent 16 ms in system calls.