web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Siste indre 2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

LEDIG REKLAMEPLASS

startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Jeppe Nettli, OSK
    2)  Viktor Smedstad Haukaas, Aktiv SK
    3)  Herman Kjøsterud Erlingsen, Asker SK
    4)  Edgar Gunter, Båstad IL skøyter
    5)  Martin Johannessen, Båstad IL skøyter
    6)  Vetle Nefjen, Jevnaker IF skøyter
    7)  Sondre Hvammen, KIF skøyter
    8)  Colin Nyborg, Sand IF
    9)  Jørgen Mugaas Andresen, Aktiv SK
  10)  Marlon Elvebakken, Asker SK
  11)  Tore Braathen, Kongsvinger SK
  12)  Henrik Andreassen, Sand IF
  13)  Sander Eitrem, SSK Toten
  14)  August Middelkoop, Aktiv SK
  15)  Filip Kaland, Asker SK
  16)  Tim Lindeijer, Asker SK
  17)  Varg Dreyer Ottøy, Båstad IL skøyter
  18)  Emil Hansen, Drammen SK
  19)  Leo Aleksander Bergh, Kongsvinger SK
  20)  Mads Grimholt , Aktiv SK
  21)  Martinius Elvebakken, Asker Sk
  22)  Thomas Thuv Eriksen, Herkules
  23)  Ole Henrik Haugen, Gol IL
  24)  Simon Hilde, Asker SK
  25)  Torstein Holmengen, Drammen SK
  26)  Maiken Nerstad Gundersen, OSK
  27)  Linnea Marie Stålvik Søfteland, Asker SK
  28)  Aurora Vinslid, Asker SK
  29)  Ingvild Leandersen, Asker SK
  30)  Camilla Wilhelmine Hognestad, Drammen SK
  31)  Aslaug Iversland, Drammen SK
  32)  Sara Natalie Bergh , Kongsvinger SK
  33)  Sarah Marie Sanderud, Sand IF
  34)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  35)  Johanne Aas, Aktiv SK
  36)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
  37)  Anna Malt Marøy, Aktiv SK
  38)  Hanna Svenni, Asker SK
  39)  Marie Fossen, Drammen SK
  40)  Thea Østerud, SSK Toten
  41)  Martine Verket Lauvstad, Aktiv SK
  42)  Emilie Sparre Njøs, Aktiv SK
  43)  Marte Furnee, Asker SK
  44)  Hedvig Hilde, Asker SK
  45)  Ingunn Kvernvoll Myhre , Brandbu IF
  46)  Dafne Marin Lund, Drammen SK
  47)  Helene Hamming, Geithus IL
  48)  Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom, Jevnaker IF skøyter
  49)  Amalie Berg, Jevnaker IF skøyter
  50)  Vilde Kværne, Kongsvinger SK
  51)  Cecilie Bakken, Sand IF
  52)  Eline Margrethe Husmo-Pettersen, Drammen SK
  53)  Birgit Eide, Gol IL
  54)  Guro Eliassen Kverndokk, Aktiv SK
  55)  Ylva Krogsmyr Holberg, Aktiv SK
  56)  Emma Lindeijer, Asker SK
  57)  Natalie Hognestad, Drammen SK
  58)  Camilla Hvammen, KIF skøyter
  59)  Aurora Myro, Kongsvinger SK
  60)  Kristine Hansen, Kongsvinger SK
  61)  Karette Kværne, Kongsvinger SK
  62)  Anna Braathen , Kongsvinger SK
  63)  Stina Ringnes, Sand IF
  64)  Elias Singstad, Asker SK
Ein del av løysinga
 
 

 This process used 24 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.