web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Tycho de Jong, STC Rutten
    2)  Lyan Wester, STC Rutten
    3)  Annemiek van der Heuvel, STC Rutten
    4)  Maaike de Kroon, STC Rutten
    5)  Chantal Machielsen, STC Rutten
    6)  Emése van Gerner, STC Rutten
    7)  Bianca van der Meer, STC Rutten
    8)  Stefan van der Meer, STC Rutten
    9)  Mette Roose, STC Rutten
  10)  Marieke van den Heuvel, STC Rutten
  11)  Bram van Essen, STC Rutten
  12)  Mika Jonkers, STC Rutten
  13)  Jasper Krommenhoek, STC Rutten
  14)  Kiimberley de Lang, STC Rutten
  15)  Ruben van Beekhuizen, STC Rutten
  16)  Sam Kamerling, STC Rutten
  17)  Suzanne Atzema, STC Rutten
  18)  Daniel Thuv Eriksen, Herkules SK
  19)  Silje S. Stomperudhaugen, Herkules SK
  20)  Sigve Knutsen Borlaug, Herkules SK
  21)  Håvard Klette, Herkules SK
  22)  Levi Haugerød, Herkules SK
  23)  Arne Lernes, Tromsø SK
  24)  Tobias Berg, Jevnaker IF
  25)  Emma Kristiansen Østby, Jevnaker IF
  26)  Oda Marie Øiom, Jevnaker IF
  28)  Pernille H.Løvestad Skolem, HBSK
  29)  Casper Johansen, HBSK
  31)  Mats Frimann Hansen, HBSK
  32)  Eyolf Wilthil, Drammens SK
  33)  Latika Suyambudurai, Drammens SK
  34)  Predika Sivaganesan, Drammens SK
  35)  Henrik Kvalshaugen Glesne, Geithus IL
  36)  Bendik Mauseth, Hamar IL
  37)  Didrik Eng Strand, Hamar IL
  38)  Nini Mauseth, Hamar IL
  39)  Sondre Hvammen, Kongsberg IF
  41)  Herman Hoff, Sandefjord SK
  42)  Sigve Furuli Elleflaadt, Sandefjord SK
  43)  Trine Heian, Sandefjord SK
  44)  Milla Junine Hem Lund, Sandefjord SK
  45)  Tim Sebastian Løveseter, Sandefjord SK
  46)  Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
  47)  Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK
  48)  Sofie Ulset, Bjugn/Ørland SK
  49)  Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK
  50)  Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
  51)  Ingerid Håkegård Eichler, SSK Toten
  52)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  53)  Mathea Aarum Teig, Båstad IL
  54)  Amalie Haugerud Teig, Båstad IL
  55)  Bernard Benjaminsen, Båstad IL
  56)  Mathias Myhrer, Båstad IL
  57)  Marius Sæther Nilsen, Båstad IL
  58)  Amanda Bø Lysø, Kongsvinger SK
  59)  Ella Bø Lysø, Kongsvinger SK
  60)  Cristian L. Magnussen, Sportsklubben Falken
  61)  Marilén Brattjerd, Sportsklubben Falken
  62)  Martin Solberg Andreassen, Sportsklubben Falken
  63)  Vilde Vatn, Sportsklubben Falken
  64)  Robin Sleeking, Hol IL
  65)  Joren Sleeking, Hol IL
  66)  Eline Tveter, OSK
  67)  Miika Klevstuen, OSK
  68)  Fredrik Pedersen, OSK
  69)  Nova Furre, OSK
  70)  Mathilde Pedersen, OSK
  71)  Aurora Milch Vinslid, Asker SK
  72)  Edvard Morkemo, Asker SK
  73)  Hanna Svenni, Asker SK
  74)  Hedda Finsland, Asker SK
  75)  Linnea Marie Stålvik Søfteland, Asker SK
  76)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
  77)  Nina Milch Vinslid, Asker SK
  78)  Stine Finsland, Asker SK
  79)  Oda Kjærvik Østenstad, Asker SK
  80)  Ingvild Leandersen, Asker SK
  81)  Alena Shehepetilnikova, Asker SK
  82)  Halvor Kjøsterud Erlingsen, Asker SK
  83)  Dina Storelid, Stord IL
  84)  Emma Onarheim Waage, Stord IL
  85)  Simen Storelid, Stord IL
  86)  Samuel Onarheim Waage, Stord IL
  87)  Ada Darup, Tønsberg Turn
  88)  Ask Darup, Tønsberg Turn
  89)  Astrid Eide Kirkesæther, Tønsberg Turn
  90)  Audun Semb, Tønsberg Turn
  91)  Ina Nakken, Tønsberg Turn
  92)  Josefine Haldorsen Sømme, Tønsberg Turn
  93)  Kristoffer Sebastian Theigler, Tønsberg Turn
  94)  Martinus Haldorsen Sømme, Tønsberg Turn
  95)  Nikolas Johannessen, Tønsberg Turn
  96)  Patricia Johannessen, Tønsberg Turn
  97)  Signe Eide Kirkesæther, Tønsberg Turn
  98)  Stian Danielsen, Tønsberg Turn
  99)  Tuva Brubak, Tønsberg Turn
100)  Vilde Semb, Tønsberg Turn
101)  Vegard Rye, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
102)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
103)  Filip Møller Nordal, IF Fram
104)  Kasper Tveter, IF Fram
105)  Emily Plozicki, Dølemo IL
106)  Odin Plozicki, Dølemo IL
107)  Amalie Haugland, Bergen SK
108)  Emil Pedersen Matre, Fana IL
109)  Sigurd Henriksen, Fana IL
110)  Sondre Buer Åsebø, Fana IL
111)  Stian Gravdal, Fana IL
112)  Maria Netland Rabbe, Fana IL
113)  Olina Norheim, Fana IL
114)  David Luangtep Vangen, Aktiv SK
115)  Johanne Øyen Aas, Aktiv SK
116)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
117)  Linus August Risnes, Aktiv SK
118)  Tinius Rambøl Alme, Aktiv SK
119)  Hjalmar Mugaas Andresen, Aktiv SK
120)  Eirik Andersen, Aktiv SK
121)  Aron Feiring, Aktiv SK
122)  Colin Nyborg, Nord-Odal IL
123)  Gina Engebråten, Nord-Odal IL
124)  Hanna Engebråten, Nord-Odal IL
125)  Håkon Sæther, Nord-Odal IL
126)  Ragnar Johnserud, Nord-Odal IL
127)  Sander Eitrem, Nord-Odal IL
128)  Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL
129)  Sigurd Sæther, Nord-Odal IL
130)  Thomas Andreassen, Nord-Odal IL
131)  Tobias Fløiten, Nord-Odal IL
132)  Tuva Fløiten, Nord-Odal IL
133)  Ingrid Sæther, Nord-Odal IL
134)  Aurora Løvås, Nord-Odal IL
135)  Anine Haugnes Bjørklund, Geithus IL
136)  Lucas Haugnes Bjørklund, Geithus IL
Den nye olja?

 This process used 84 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.