web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet 2019

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

                                        ledig plass                        
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Bianca v.d. Meer, STC Rutten
    2)  Kimberley de Lang, STC Rutten
    3)  Luke ten Klooster, STC Rutten
    4)  Lyan Wester, STC Rutten
    5)  Maaike de Kroon, STC Rutten
    6)  Stefan v.d Meer, STC Rutten
    7)  Rick v.d. Akker, STC Rutten
    8)  Jordy Emmink, STC Rutten
    9)  Chantal Machielsen, STC Rutten
  10)  Jan Hinse Rabbinge, STC Rutten
  11)  Ruben van Beekhuizen , STC Rutten
  12)  Marc Smit , STC Rutten
  13)  Kasper Tveter, IF Fram
  14)  Filip Møller Nordal, IF Fram
  15)  Emil Pedersen Matre, Fana IL
  16)  Leo Løland Eikeseth, Fana IL
  17)  Sigurd Henriksen, Fana IL
  18)  Sondre Buer Åsebø, Fana IL
  19)  Olina Norheim, Fana IL
  20)  Benedicte Keltie Sætersdal, Fana IL
  21)  Ulrik Schaatun Berge, Fana IL
  22)  Emily Plozicki, Dølemo IL
  23)  Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK
  24)  Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
  25)  Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK
  26)  Sofie Ulset, Bjugn/Ørland SK
  27)  Dina Storelid, Stord IL
  28)  Samuel Onarheim Waage, Stord IL
  29)  Simen Storelid, Stord IL
  30)  Christoffer Tellinga Hovde, Jevnaker IF Skøyter
  31)  Odin Plozicki, Dølemo IL
  32)  Amalie Haugerud Teig, Båstad IL
  33)  Marius Sæther Nilsen, Båstad IL
  34)  Mathias Myhrer, Båstad IL
  35)  Thomine Sæves Myran, Båstad IL
  36)  Martin Johannessen, Båstad IL
  37)  Aurora Løvås, Nord-Odal IL
  38)  Colin Nyborg, Nord-Odal IL
  39)  Gina Engebråten, Nord-Odal IL
  40)  Hanna Engebråten, Nord-Odal IL
  41)  Håkon Sæther, Nord-Odal IL
  42)  Ingrid Sæther, Nord-Odal IL
  43)  Sander Eitrem, Nord-Odal IL
  44)  Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL
  45)  Sigurd Sæther, Nord-Odal IL
  46)  Thomas Andreassen, Nord-Odal IL
  47)  Tobias Fløiten, Nord-Odal IL
  48)  Tuva Fløiten, Nord-Odal IL
  49)  Lina Bunes, Nord-Odal IL
  50)  Hanne Sletvold, Nord-Odal IL
  51)  Leo Sæther, Nord-Odal IL
  53)  Lovisia Olstad Grinden, Nord-Odal IL
  54)  Thea Sofie Andreassen, Nord-Odal IL
  55)  Fabian Løvås, Nord-Odal IL
  56)  Leona Olstad Grinden, Nord-Odal IL
  57)  Joren Sleeking, Hol IL
  58)  Yan Dobroliubov, Tønsbergs Turn
  59)  Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
  60)  Mats Frimann Hansen, HBSK
  61)  Pernille H.Løvestad Skolem, HBSK
  62)  Didrik Torgersen, HBSK
  63)  Håvard Klette, Herkules SK
  64)  Sigve Knutsen Borlaug, Herkules SK
  65)  Silje S. Stomperudhaugen, Herkules SK
  66)  Arne Lernes, Tromsø SK
  67)  Eline Tveter, OSK
  68)  Fredrik Pedersen, OSK
  69)  Miika Klevstuen, OSK
  70)  Ella Wotherspoon, OSK
  71)  Hilde Solgård, OSK
  72)  Silje Solgård, OSK
  73)  Millicent Kaper, OSK
  74)  Augustine Kaper, OSK
  75)  Magnus Kaper, OSK
  76)  Annika Kaper, OSK
  77)  Rehana Odland, OSK
  78)  Bastian Boldingh, OSK
  79)  Søndre Boldingh, OSK
  80)  Lea Boldingh, OSK
  81)  Haakon Bierman, OSK
  82)  Pauliina Klevstuen, OSK
  83)  Lova Nyström Eliasson, IK Wega
  84)  Hanna Nyström Eliasson, IK Wega
  85)  Ingrid Håkegård Eichler, SSK Toten
  86)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  87)  Martin G. Røysland, Arendal SK
  88)  Stella Nilsen, Arendal SK
  89)  Kitty Nesset, Arendal SK
  90)  Nelly Nesset, Arendal SK
  91)  Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
  92)  Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
  93)  Oddbjørn Mellemstrand, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
  94)  Herman Hoff, Sandefjord SK
  95)  Tim Sebastian Løveseter, Sandefjord SK
  96)  Dian Bergh, Sandefjord SK
  97)  Mio Bergh, Sandefjord SK
  98)  Olav Furuli Elleflaadt, Sandefjord SK
  99)  Eirik Andersen, Aktiv SK
100)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
101)  Linus August Risnes, Aktiv SK
102)  Tinius Rambøl Alme, Aktiv SK
103)  Mads Nordhus, Aktiv SK
104)  Edvard Morkemo, Asker SK
105)  Halvor Kjøsterud Erlingsen, Asker SK
106)  Hanna Svenni, Asker SK
107)  Hedda Finsland, Asker SK
108)  Nina Milch Vinslid, Asker SK
109)  Stine Finsland, Asker SK
110)  Kristine Knutsen Birkedal, Asker SK
111)  Eimar Kjøsterud Erlingsen, Asker SK
112)  Eirik Knudsen Gåseidnes, Asker SK
113)  Paul Fredrik Michelet, Båstad IL
114)  Amalie Haugland, Bergen SK
115)  Ada Darup, Tønsbergs Turn
116)  Ask Darup, Tønsbergs Turn
117)  Astrid Eide Kirkesæther, Tønsbergs Turn
119)  Ina Nakken, Tønsbergs Turn
120)  Josefine Haldorsen Sømme, Tønsbergs Turn
121)  Martinus Haldorsen Sømme, Tønsbergs Turn
122)  Nikolas Johannessen, Tønsbergs Turn
123)  Patricia Johannessen, Tønsbergs Turn
124)  Signe Eide Kirkesæther, Tønsbergs Turn
125)  Stian Danielsen, Tønsbergs Turn
126)  Tuva Brubak, Tønsbergs Turn
128)  August Herlin Røkaas, Tønsbergs Turn
129)  Predika Sivaganesan, Tønsbergs Turn
130)  Eyolf Wilthil, Tønsbergs Turn
131)  Alea Wahl-Nilsen, Drammens SK
132)  Millian Wahl-Nilsen, Drammens SK
133)  Knut Samuel Andersen, Drammens SK
134)  Ester Serina Andersen, Drammens SK
135)  Sondre Hvammen, Kongsberg IF
136)  Didrik Eng Strand, Hamar IL
137)  Nini Mauseth, Hamar IL
138)  Mateusz Burda, Hamar IL
139)  Aleksander Ottershagen, Hamar IL
140)  Edmond Løberg Berisha, Hamar IL
141)  Bernard Benjaminsen, Båstad IL
142)  Anne Sofie Knutsen Birkedal, Asker SK
143)  Seb van Schelven, Asker SK
144)  Aline Holbø Dyrset, Trondhjems Skøiteklub
145)  Cristian L. Magnussen, Sportsklubben Falken
146)  Martin Solberg Andreassen, Sportsklubben Falken
147)  Aron Feiring, Aktiv SK
149)  David Luangtep Vangen, Aktiv SK
150)  Fredrik Colbesen-Tveten, Aktiv SK
151)  Henrik Kvalshaugen Glesne, Geithus IL
152)  Lucas Haugnes Bjørklund, Geithus IL
153)  Mats Bye Martinsen, Geithus IL
Ledig reklameplass

 This process used 54 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.