web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Vikingløpet2016-500

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

Hovudmeny

Ledig reklameplass.
Likar du GlitreTidweb?
Kjenner du nokon som kanskje kan tenkje seg å sponse programmet, så det kan bli endå betre?
Ta kontakt med Oddbjørn Jorde: e-post: oj@glitretid.no eller tlf. 907 51 195
startlister
rangerte resultatlister heile reknearket (rådata)
    1)  Allan Dahl Johansson, Aktiv SK
    2)  Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
    3)  Jørgen Mugaas Andresen, Aktiv SK
    4)  Ragne Wiklund, Aktiv SK
    5)  Viktor Smedstad Haukaas, Aktiv SK
    6)  Mads Nordhus, Aktiv SK
    7)  Emmeline Berentsen, Aktiv SK
    8)  David Luangtep Vangen, Aktiv SK
    9)  Tinius Rambøl Alme, Aktiv SK
  10)  Linus August Risnes, Aktiv SK
  11)  Johanne Aas, Aktiv SK
  12)  Emil Hansen, Drammens SK
  13)  Marie Fossen, Drammens SK
  14)  Eyolf Wilthil, Drammens SK
  16)  Predika Sivaganesam, Drammens SK
  17)  Theo W. Stormo, Drammens SK
  18)  Julie Nistad Samsonsen, Fana IL
  20)  Oline Anspach Klippen, Fana IL
  21)  Sondre Buer Åsebø, Fana IL
  22)  Maria Rabbe, Fana IL
  23)  Emil Pedersen Matre, Fana IL
  24)  Ingvar Winther Storler, Leinstrand IL
  25)  Johanne Ekren, Leinstrand IL
  26)  Martin Vårvik Nordheim, Leinstrand IL
  27)  Ane By Farstad, Leinstrand IL
  28)  Helene Tyslum Sperre, Sandefjord SK
  29)  Herman Hoff, Sandefjord SK
  30)  Madelen Lubert, Sandefjord SK
  31)  Petter Tyslum Sperre, Sandefjord SK
  32)  Sindre Kragh Andersen, Sandefjord SK
  33)  Trine Heian, Sandefjord SK
  34)  Synne Moen Bredalslien, Tynset IF
  35)  Oda Margrete Maageng Lund, Tynset IF
  36)  Martin Johannessen, Båstad IL
  37)  Daniel Thuv Eriksen, Herkules SK
  38)  Håvard Klette, Herkules SK
  39)  Nelia Eidem Kløverød, Herkules SK
  40)  Silje S. Stomperudhaugen, Herkules SK
  41)  Sigve Knutsen Borlaug, Herkules SK
  42)  Aurora Milch Vinslid, Asker SK
  43)  Emma Lindeijer, Asker SK
  44)  Hedvig Hilde, Asker SK
  45)  Ingvild Leandersen, Asker SK
  46)  Jonas Nordhøy Kristensen, Asker SK
  47)  Linnea Marie Stålvik Søfteland, Asker SK
  48)  Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
  49)  Nina Milch Vinslid, Asker SK
  50)  Oda Kjærvik Østenstad, Asker SK
  51)  Sigur Leandersen, Asker SK
  52)  Simon Hilde, Asker SK
  53)  Tim Lindeijer, Asker SK
  54)  Hans Olav Nøbben, Asker SK
  55)  Hanna Svenni, Asker SK
  56)  Marlon Elvebakken, Asker SK
  57)  Reijer Ter Laak, Asker SK
  58)  Edvard Morkemo, Asker SK
  59)  Joren Sleeking, Hol IL
  60)  Robin Sleeking, Hol IL
  61)  Even Larsen, Arendal SK
  62)  Katarina Krumsvik, Arendal SK
  63)  Martin G. Røysland, Arendal SK
  64)  Pål Myhren Kristensen, Arendal SK
  66)  Stian Gjeruldsen, Arendal SK
  67)  Tage Grut Johnsen, Arendal SK
  68)  Viktor Krumsvik, Arendal SK
  69)  Sindre Baas, Dølemo IL
  70)  Vilde Baas, Dølemo IL
  71)  Anna Braathen, Kongsvinger SK
  72)  Isak Høiby, Kongsvinger SK
  73)  Johanne Braathen, Kongsvinger SK
  74)  Leo Aleksander Bergh, Kongsvinger SK
  75)  Sara Natalie Bergh, Kongsvinger SK
  76)  Tore Braathen, Kongsvinger SK
  77)  Kristine Hansen, Kongsvinger SK
  78)  Amanda Bø Lysø, Kongsvinger SK
  79)  Isak Hovland, Eidsvoll TF
  80)  Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
  81)  Camilla Kvamme, Bergen SK
  82)  Amalie Haugland, Bergen SK
  83)  Camilla Hvammen, Kongsberg IF
  84)  Sondre Hvammen, Kongsberg IF
  85)  Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
  86)  Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK
  87)  Bendik Mauseth, Hamar IL
  89)  Sander Eng Strand, Hamar IL
  90)  Didrik Eng Strand, Hamar IL
  91)  Nini Mauseth, Hamar IL
  92)  Tiril Veslum Hansen, Hamar IL
  93)  Emilie Ervik, Hamar IL
  94)  Lyan Wester, STC Rutten
  95)  Liset Speelman, STC Rutten
  96)  Maureen Roose, STC Rutten
  97)  Evan van Melle, STC Rutten
  98)  Annemiek van der Heuvel, STC Rutten
  99)  Imke van Melle, STC Rutten
100)  Yara Meijers, STC Rutten
101)  Romy Buurma, STC Rutten
102)  Janneke van der Wal, STC Rutten
103)  Luna Zijlstra, STC Rutten
104)  Janique Buurma, STC Rutten
105)  Jasmijn Vereecken, STC Rutten
106)  Lian Klaren, STC Rutten
107)  Annamarie Boersma, STC Rutten
108)  Anouk Benedictus, STC Rutten
109)  Jessica Bosscha, STC Rutten
110)  Mark Oonk, STC Rutten
111)  Jurre Oosterhof, STC Rutten
112)  Roel Mijnheer, STC Rutten
113)  Luc van Asselt, STC Rutten
114)  Sytse de Vries, STC Rutten
115)  Jelmer Veenstra, STC Rutten
116)  Amalie Berg, Jevnaker IF
117)  Ask Heine Nefjen, Jevnaker IF
118)  Guro Ruden Brørby, Jevnaker IF
119)  Hedda Mathilde Bjørnstad Øiom, Jevnaker IF
120)  Ingrid Marie H. Wego, Jevnaker IF
121)  Ole Magnus H. Wego, Jevnaker IF
122)  Vetle Nefjen, Jevnaker IF
123)  Guro Kristiansen Østby, Jevnaker IF
125)  Ingrid Sørslett, Jevnaker IF
126)  Emma Kristiansen Østby, Jevnaker IF
127)  Christoffer Hovde, Jevnaker IF
128)  Kristine Sørslett, Jevnaker IF
129)  Oda Marie Øiom, Jevnaker IF
130)  Maria Theresa Davidsen, Jevnaker IF
133)  David Martin Davidsen, Jevnaker IF
134)  Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
135)  Vegard Rye, Stavanger Sandnes Skøyteklubb
136)  Ida Eikemo Hagen, Stange SK
137)  Magnus Ripsrud, Stange SK
138)  Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
139)  Mats Frimann Hansen, HBSK
140)  Milla Grønvold Andersen, HBSK
141)  Pernille H. Løvestad Skolem, HBSK
142)  Philip Grønvold Andersen, HBSK
143)  Carlos Wasvik, IF Fram
144)  Didrik Møller Nordal, IF Fram
145)  Filip Møller Nordal, IF Fram
146)  Kasper Tveter, IF Fram
147)  Sander Tveter, IF Fram
148)  Bjørnar Borgersen, Geithus IL
149)  Henrik K. Glesne, Geithus IL
150)  Sondre K. Glesne, Geithus IL
151)  Jan-Erland Asbjørnhus, Geithus IL
152)  Cecilie Bakken, Sand IF
153)  Colin Nyborg, Sand IF
154)  Gina Engebråten, Sand IF
155)  Hallgeir Engebråten, Sand IF
156)  Henrik Andreassen, Sand IF
157)  Håkon Sæther, Sand IF
158)  Sarah Marie Sanderud, Sand IF
159)  Sigurd Sæther, Sand IF
160)  Thomas Andreassen, Sand IF
161)  Tobias Fløiten, Sand IF
162)  Tuva Fløiten, Sand IF
163)  Sander Eitrem, Sand IF
164)  Hanna Engerbråten, Sand IF
165)  Ingrid Sæther, Sand IF
166)  Celine Johansen, HBSK
167)  Casper Johansen, HBSK
168)  Hjalmar Mugaas, Aktiv SK
169)  Ada Darup, Tønsberg Turn
170)  Ask Darup, Tønsberg Turn
171)  Benedicte Hansen, Tønsberg Turn
172)  Filippa Sand Kristiansen, Tønsberg Turn
173)  Herman Melvold, Tønsberg Turn
174)  Ina Nakken, Tønsberg Turn
175)  Mathea F. Dahl, Tønsberg Turn
176)  Nikolas Johannessen, Tønsberg Turn
177)  Patricia Johannessen, Tønsberg Turn
178)  Signe Eide Kirkesæther, Tønsberg Turn
179)  Stian Danielsen, Tønsberg Turn
180)  Truls Lindhjem, Tønsberg Turn
181)  Vilde Semb, Tønsberg Turn
182)  Tuva Brubak, Tønsberg Turn
185)  Malin Øverjordet, Sør-Fron IL
Rein energi

 This process used 80 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.